Rychlost.cz Statistika Statistika připojení v Karlovy Vary

Statistika připojení v Karlovy Vary

Seznam okresů, Okres: Karlovy Vary, Obec: , zobrazit poskytovatele v tomto okrese

Poskytovatelé připojení

Poskytovatel a označení tarifuPočetDown MbitsUp MbitsOdezva ms
O2 - Pevné připojení - kabel/optika983933849,2
O29017014516,0
O2 - DSL/ADSL4578,917,415,3
Wolfnet - Pevné připojení - kabel/optika4213965,255,6
T-MOBILE - Mobilní připojení3910154,029,2
T-MOBILE3112711734,4
O2 - Bezdrátové připojení2173,149,389,7
CC INTERNET - Bezdrátové připojení1915114910,2
Vodafone - Mobilní připojení1869,825,625,6
O2 - Mobilní připojení1725,68,7979,1
Wolfnet1528,927,18,4
Starlink - Satelitní1314715,032,2
Vodafone982,559,616,3
T-MOBILE - DSL/ADSL878,611,580,4
Wolfnet - Bezdrátové připojení853,141,112,0
Vodafone - DSL/ADSL755,841,913,2
CC INTERNET - Pevné připojení - kabel/optika72202618,3
NORONET - Pevné připojení - kabel/optika61221238,0
NORONET - Bezdrátové připojení552,416,713,0
STARNET, s.r.o. - Pevné připojení - kabel/optika52051497,5
Starlink320631,235,7
Coprosys - Bezdrátové připojení345,340,015,0
LajsiNET s.r.o. - Pevné připojení - kabel/optika28748906,5
Nej.cz - Pevné připojení - kabel/optika249623311,0
Racingnet215,08,477,0
Racingnet - Pevné připojení - kabel/optika21501505,5
NORONET294,095,18,0
CrFreeNet19,546,2415,0
Vodafone - Pevné připojení - kabel/optika122822,211,0
Nordic Telecom121,46,0229,0
STARNET, s.r.o.136,113,47,0
AVONET156,520,910,0
Grape SC, a.s.131,310,57,0
RETE internet - Bezdrátové připojení125,04,341,0
STARNET, s.r.o. - Bezdrátové připojení110724,49,0
CC INTERNET12711809,0
RETE internet114,48,5112,0