Rychlost připojení Historie testů dle hostname

Historie testů dle hostname

Zobrazuje 100 nejlepších zemí seřazených podle rychlosti stahování a odesílání. Rychlost stahování má v tomto pořadí dvakrát větší význam než upload.

Spoléháme především na střední hodnotu (medián), je spolehlivější než čistá průměrná hodnota. Dále zveřejňujeme spodní kvartil (Q1) a horní kvartil (Q3). Medián, Q1 a Q3 vám mohou poskytnout představu o statistickém rozložení výsledků testů.

Další jazykové mutace:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , SK , UK , RO

Graf rychlosti světa

Stahování

Nahrávání

Odezva

100 nejlepších zemí

Tyto statistiky jsou sestavovány pomocí TLD zpětného záznamu IP (hostname). Některé země používají více TLD (například .co.uk, .net.uk). Kliknutím na název země (pokud je to možné) zobrazíte podrobné statistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 TLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Cayman Islandsky182,629,49252,0276,4135,540,81164,6226,646334144
2.Japanjp297,258,24154,2401,4260,333,6199,82348,32591627
3.Singaporenet.sg226,840,33125,6284,2196,524,1087,98271,2235919
4.Singaporecom.sg216,642,65113,3277,7195,131,5498,68277,64051440
5.Romaniaro193,036,6091,17312,4168,830,6989,69266,82691522
6.Francefr238,719,1993,09366,8170,97,3273,15278,935121728
7.Netherlandsnl196,139,49104,1259,991,3723,6941,4288,2335121724
8.Switzerlandch199,144,53100,9247,9104,921,2046,9294,532091420
9.Colombianet.co169,629,81103,3268,381,7314,7031,4858,3139122233
10.Brazilnet.br159,223,7088,58239,596,3813,4349,95135,353183256
11.Brazilcom.br154,322,8188,01237,189,5912,4748,18108,758172850
12.Denmarkdk184,038,8191,16266,9109,711,6835,90110,638112539
13.Luxembourglu168,820,1081,71303,8101,914,4849,92165,737162239
14.Canadaca175,436,8389,80261,093,4210,6131,4891,213691731
15.Israelnet.il216,031,4186,18303,661,144,9635,0177,492971127
16.Swedense151,622,8486,40201,9101,910,6527,21123,933112240
17.Serbiaco.rs136,644,6785,49147,462,1812,9919,9975,541681119
18.Polandnet.pl143,122,5974,96193,957,5310,6034,2158,562091421
19.Spaines167,319,3070,96232,5142,48,8439,06176,352163167
20.Ecuadornet.ec104,727,6971,10115,985,5711,4838,4294,134591572
21.Hungaryco.hu146,028,8157,21182,868,9926,5561,5986,991681014
22.Moldaviamd103,932,7361,85101,498,1328,4550,84107,32571336
23.Belgiumbe135,024,4277,96189,335,229,8518,5929,0534162132
24.Norwayno138,628,8668,83168,882,0911,3029,9894,2040162543
25.United Kingdomnet.uk152,918,9968,13170,379,6511,9830,9284,5736121630
26.Australiaau181,129,4972,57212,840,7215,7219,2437,782691430
27.Polandcom.pl150,126,3666,59205,471,7511,2530,2767,812291522
28.Portugalpt115,524,6762,46162,255,2014,1336,2481,9750283559
29.Austriaco.at154,941,8666,66147,449,498,4220,4449,3522131622
30.Irelandie127,414,6965,99164,146,818,3318,4852,9745132659
31.Chilecl204,110,9051,84292,1178,74,2143,30272,459112053
32.Russiaru89,9321,5352,7592,6871,1210,8338,8387,7643193248
33.Indiain81,9826,5248,73103,071,9018,6746,6391,1844123048
34.Indianet.in68,6122,0845,5581,5472,6622,0650,6790,4542142339
35.United Arab Emiratesnet.ae132,716,4251,67186,669,135,2629,1295,5655121781
36.Germanyde109,120,8854,05104,628,978,2021,0339,1638162234
37.Malaysianet.my119,210,0345,21144,078,355,1837,6377,4965163578
38.Lithuanialt130,618,7449,85127,6104,67,2325,4889,3746173453
39.Hungaryhu150,217,3551,97181,560,728,3320,7749,9031121933
40.Indiaco.in68,1719,3841,7890,1662,2814,2536,5279,8239172850
41.United Statesus122,511,5850,25163,0115,03,6519,49124,582163369
42.Ecuadorec80,9514,7342,1993,6372,0610,9733,3693,734391737
43.Palestineps64,4033,3351,6781,2616,786,4711,4518,3560445573
44.Argentinacom.ar103,113,1345,54136,249,724,5323,5658,0756142341
45.Latvialv94,8719,3646,10100,775,607,2519,2972,7964163657
46.Australianet.au78,1620,8444,5487,9316,348,2416,0019,1043142543
47.Icelandis96,1315,0740,14115,290,169,6724,4983,966484075
48.Czech Republiccz91,2319,1742,8691,8549,158,0418,2037,4030122032
49.Perunet.pe115,613,3641,13241,445,758,0821,5029,9458172744
50.Estoniaee77,8720,4545,3591,1143,776,2012,9544,1555123256
51.Bangladeshnet.bd40,1912,2137,7753,7732,7214,4726,6340,643781338
52.Slovakiask113,616,4841,45104,549,825,4019,1364,9829112031
53.Argentinanet.ar80,8510,4640,7093,2940,914,9419,5346,3354172542
54.Finlandfi75,7818,1544,5886,1824,625,4111,7130,5263385070
55.Mexicocom.mx71,499,9836,5579,3853,734,4227,7468,3651162852
56.Bulgariabg74,9516,1640,7084,4647,516,6218,4555,3168344960
57.Mexiconet.mx66,8716,9745,0790,7124,785,149,6429,0958223565
58.Austriaat78,8917,6542,0693,4423,676,5714,0226,3035152135
59.Israelco.il56,6717,6335,7746,9737,006,8526,5436,12286732
60.Italyit112,215,7840,4393,0160,824,7316,8633,6940162441
61.Paraguaycom.py59,047,4340,9691,1118,173,2315,1626,301053554151
62.Ukrainenet.ua52,0320,4434,3868,7542,2613,5724,1755,4065475666
63.Australiacom.au65,2217,2937,9674,7118,804,7314,8218,8255193256
64.Polandpl114,212,2237,45121,538,304,8415,5940,6341172943
65.Belarusby46,2313,0832,5785,7632,737,1523,8049,7966415676
66.Bangladeshcom.bd34,7313,1829,2446,3632,8112,6429,3942,7737101637
67.Ecuadorcom.ec64,7510,9637,2978,2630,315,3212,5619,2049162464
68.United Kingdomco.uk109,415,2135,14114,858,537,8916,0135,0142193650
69.European unioneu100,316,3234,6084,9759,705,9015,7754,0333101732
70.Hondurashn48,2013,8236,2455,9720,835,2811,0732,23823752101
71.Croatiahr86,8715,9133,0371,2845,755,6312,8132,3641142543
72.New Zealandco.nz96,0910,0932,20112,242,303,3412,7869,561193547102
73.Greecegr54,7711,6135,6376,3911,562,445,6110,3356203365
74.Dominican Republicnet.do48,3410,4030,9960,5718,073,2411,5627,01944757133
75.Colombiacom.co69,8910,2926,2070,9235,146,4115,9931,1744172948
76.Turkeycom.tr44,7615,3327,7051,7716,186,7012,7618,7936122030
77.Ukraineua45,1414,8023,7837,3433,536,3417,8636,3759285065
78.Réunionre93,748,0126,04120,949,262,8211,1166,361274563211
79.Serbiars77,2715,1327,1284,2631,923,868,2726,1935122033
80.Uruguaynet.uy92,626,3025,8690,9719,651,399,7532,4714119142253
81.Cypruscom.cy39,0211,0022,5234,3016,765,2811,1826,8940132667
82.Mexicomx56,319,5924,2467,7920,942,176,4213,7161294262
83.South Africaco.za39,188,4420,3449,4726,783,9010,6230,8476213569
84.Ukrainecom.ua45,809,6918,1660,1231,342,3914,2749,0351364859
85.Nicaraguanet.ni29,799,6520,5150,0510,434,048,3015,661075867166
86.Omannet.om40,045,1018,6627,2914,633,325,1721,7713235132158
87.Egyptcom.eg22,987,4919,9431,915,581,282,466,28151102123150
88.Georgiage18,547,9617,7826,537,660,873,909,1013996113148
89.El Salvadorcom.sv33,656,4816,0837,4621,680,773,687,95175102122147
90.Morocconet.ma34,664,1614,3556,3920,200,787,0132,2489406497
91.Thailandco.th36,605,1114,6443,9214,700,863,678,6917387119236
92.Thailandth39,556,3614,6243,5216,651,203,497,2319186204259
93.Indonesianet.id24,044,5914,3233,839,281,163,739,211356685148
94.Omanom21,116,5713,8426,016,720,783,178,96270125136196
95.Armeniaam17,637,2513,0723,705,220,534,556,18159151159171
96.Boliviabo17,477,4613,2223,295,661,613,528,1814674107219
97.Indonesiaco.id24,252,9511,8230,609,920,713,6310,601396095161
98.Guatemalanet.gt19,817,4811,1517,803,711,023,205,11153104130180
99.Indonesiaid19,453,159,5820,279,790,712,636,681427198172
100.Kazakhstankz23,662,998,1827,3310,150,291,3211,7418875132294

20 nejlepších názvů hostname

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
HostnameAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannetyou.jp
 
831,8834,9873,3896,4896,3928,1934,3935,52222
Polandostnet.pl
 
623,1725,2734,1737,4203,7157,5254,8261,810888
Japannuro.jp
 
642,2206,3530,3917,4565,9174,1502,9820,31361016
European uniondimensionesrl.eu
 
544,065,09526,2913,7220,232,94254,0362,218101221
Austriadrei.at
 
442,3137,5583,6617,952,6450,6964,6866,8725151726
Japancommufa.jp
 
587,5122,7361,5782,3487,298,97351,4548,11491215
Czech Republicempecom.cz
 
331,8322,3341,9355,7308,7262,1347,8359,46666
Japanbbiq.jp
 
391,176,48337,3612,4300,583,06280,8392,325212225
Polandwieszowanet.pl
 
356,5369,7411,5433,785,2591,4692,9293,537456
Czech Republicvutbr.cz
 
443,063,13307,1846,9485,670,43290,7907,019138
Denmarkfastspeed.dk
 
323,895,45279,5546,0242,167,40157,5385,52191322
Polandjmdi.pl
 
281,993,79300,9383,7108,440,80113,3156,310269
Cayman Islandscandw.ky
 
204,9174,3254,5278,9152,347,90190,2226,838333843
Polandskynet.net.pl
 
277,858,15251,7449,7213,533,03184,2346,510579
Czech Republicmuni.cz
 
292,450,70196,4354,7323,659,65196,6508,1136811
Czech Republiclajsinet.cz
 
274,642,38233,8367,7255,89,8797,89389,33081217
Czech Republicpacnet.cz
 
239,552,60219,9386,9205,942,37125,6359,31381014
United Kingdombcube.co.uk
 
270,692,78166,3377,8268,279,27180,2337,0165822
Denmarksefiber.dk
 
243,369,72183,3353,6199,349,07141,0243,321101216
Chilepacificored.cl
 
308,333,92182,0533,3259,324,82139,7456,84361320