Rychlost připojení Historie testů dle hostname

Historie testů dle hostname

Zobrazuje 100 nejlepších zemí seřazených podle rychlosti stahování a odesílání. Rychlost stahování má v tomto pořadí dvakrát větší význam než upload.

Spoléháme především na střední hodnotu (medián), je spolehlivější než čistá průměrná hodnota. Dále zveřejňujeme spodní kvartil (Q1) a horní kvartil (Q3). Medián, Q1 a Q3 vám mohou poskytnout představu o statistickém rozložení výsledků testů.

Další jazykové mutace:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , SK , UK , RO

Graf rychlosti světa

Stahování

Nahrávání

Odezva

100 nejlepších zemí

Tyto statistiky jsou sestavovány pomocí TLD zpětného záznamu IP (hostname). Některé země používají více TLD (například .co.uk, .net.uk). Kliknutím na název země (pokud je to možné) zobrazíte podrobné statistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 TLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg237,345,04145,1335,1203,928,28110,9301,34761541
2.Japanjp231,941,15101,1319,4195,920,4592,05267,126111729
3.Israelil146,713,8190,68208,9137,431,5187,47172,925457
4.Moldaviamd180,128,9889,41259,2162,222,3986,76237,64051249
5.Singaporenet.sg140,640,5789,42162,9133,624,6070,06149,2216812
6.Romaniaro199,431,1286,49287,2134,226,4969,36158,52481522
7.Israelnet.il187,134,5087,83278,249,364,3524,5275,962461117
8.Switzerlandch138,831,4774,20174,670,2815,1833,1375,312191319
9.Netherlandsnl136,030,0175,67191,250,2813,0625,7935,3927131623
10.Denmarkdk137,026,2371,50177,766,3612,7230,5972,4934182638
11.Luxembourglu97,8918,9561,27102,671,7510,9240,7178,8646192032
12.New Zealandnet.nz91,1713,2656,9492,3642,843,8128,3083,48108364885
13.Indianet.in86,3425,5347,8898,2492,2721,8844,08117,83171222
14.Ecuadornet.ec66,4623,4945,3693,6359,8819,0343,5793,932881118
15.Chilecl156,711,4445,72196,8133,88,1340,59170,241101732
16.Brazilnet.br109,714,5749,27154,767,888,3432,6393,0555163064
17.Spaines137,415,0049,99167,6112,57,8829,90109,849162964
18.Brazilcom.br101,714,9849,08118,953,098,4526,0057,5855183060
19.New Zealandco.nz117,515,6946,76151,559,295,9924,3379,7389334270
20.Polandnet.pl105,716,5746,43113,941,296,6423,8750,3228111625
21.Brazilbr90,6714,8242,7591,5269,4612,4830,6091,4954172557
22.Belgiumbe88,0020,3046,7494,4119,286,0714,3123,2445192641
23.Bosnia and Herzegovinaba73,7417,0647,1493,5210,624,3511,6115,8065364255
24.Colombianet.co75,9514,4542,80101,931,876,7919,0629,8849182639
25.Serbiaco.rs61,5723,6047,5676,8013,126,618,1913,3436142231
26.Portugalpt91,5613,1640,60121,746,058,4121,8887,3648132242
27.Hungaryhu120,313,1842,10119,148,275,5417,4639,5132121932
28.Germanyde93,9113,8244,3192,8922,054,8411,5932,4439172437
29.Polandcom.pl106,713,9539,9097,5154,304,8117,6049,692691625
30.Norwayno98,5312,9740,12103,444,334,7216,2135,5855183560
31.Belarusby47,4715,5536,7967,5431,029,9122,6848,6460425162
32.Indiain57,7211,4135,0169,7546,365,0024,8955,2373285083
33.Hungaryco.hu77,1917,0731,7260,4165,1314,2331,4256,292091317
34.Japanco.jp71,7912,7734,4381,2058,117,6624,9965,1541162948
35.Francefr144,59,1037,00165,097,751,6117,07106,242152240
36.Australiacom.au54,3316,2038,1253,6920,494,6114,1818,5150182851
37.Canadaca85,9311,2638,2494,4340,863,4610,5335,4962112259
38.Uruguaynet.uy93,316,1330,4391,5621,832,2525,7733,0775162350
39.United Kingdomco.uk88,1313,5935,8270,4746,213,0510,2321,1045243550
40.Bangladeshnet.bd34,1715,4326,4950,7933,3816,0127,8747,7552111643
41.Australianet.au64,9312,8332,7153,4415,044,6412,7517,9247132653
42.Ecuadorec39,319,3026,1655,0536,805,4924,9952,5544111838
43.Indiaco.in38,0911,2726,2653,5934,177,7222,6546,0551253661
44.Austriaco.at99,5519,7730,3977,0631,533,1614,3820,5330141619
45.Ukraineua41,4811,7425,6646,8432,138,4421,7041,4086304082
46.Swedense92,0913,4929,5693,0446,636,4312,1343,6143163346
47.Irelandie55,719,3729,5262,2324,194,3711,2525,8247163260
48.Italyit66,8910,5128,8363,2025,202,8211,4619,7243162747
49.Finlandfi52,9612,8429,4061,4120,903,2310,0722,0771365370
50.Bangladeshcom.bd28,959,7722,3736,9625,537,8919,8232,2863122960
51.Austriaat49,9710,7327,4454,5914,874,479,2716,2041162335
52.Czech Republiccz59,1711,3726,9556,6529,784,8110,0023,9834142136
53.Slovakiask81,5410,7927,1669,9934,493,179,4439,7733142334
54.European unioneu64,6810,1025,8363,9444,155,0511,8533,3734111731
55.Lithuanialt73,769,0625,7467,1858,433,4310,7741,2457143760
56.Russiaru52,287,7923,5860,6440,512,3014,7452,8056193258
57.Vietnamvn41,408,1522,9558,4031,723,2914,2948,6795334987
58.Sloveniasi48,989,1023,9387,5537,033,4312,0674,944482657
59.Icelandis74,486,0324,4055,2676,742,2410,7650,8675113396
60.Malaysianet.my66,148,4322,0481,1728,644,0115,1646,1890286091
61.Ukrainenet.ua45,469,7819,0641,8836,449,1220,0248,2956264670
62.Ecuadorcom.ec34,859,9023,6748,7913,955,459,6110,5945132162
63.Bulgariabg44,697,9920,2047,3327,414,3215,9537,8851303957
64.Mexiconet.mx36,7912,2224,4848,5910,722,345,0610,2163304671
65.Argentinacom.ar48,348,0721,6454,6522,221,9810,2124,4452152544
66.Polandpl71,877,3121,8866,8525,002,549,1025,9546193348
67.Argentinanet.ar39,826,2421,0450,2218,491,419,8321,3959192945
68.Serbiars54,488,5821,2253,2316,622,647,4419,9045183043
69.Estoniaee33,638,6320,3343,1118,423,067,3817,9261354469
70.Colombiacom.co42,335,8619,7746,2317,231,997,8611,86962539112
71.United Arab Emiratesnet.ae67,3312,1018,3844,1633,172,3510,2640,83921554141
72.Mexicocom.mx42,567,5619,4849,4618,521,447,3720,5766203772
73.Thailandth84,336,7419,4287,2429,532,657,3723,0691485899
74.Hondurashn20,859,9819,0928,4711,711,665,1812,431064173143
75.Latvialv71,696,6617,5435,3766,123,087,8321,3661193449
76.Thailandco.th61,656,2416,9170,5626,372,487,6925,601014962103
77.Omanom40,6410,4217,9744,3313,781,095,0610,0410539118149
78.Montenegrome20,014,6916,4323,4211,082,305,516,9477386589
79.Ukrainecom.ua30,053,6313,4128,5226,990,739,2033,581214466100
80.Perucom.pe42,344,9011,9667,1943,410,979,8084,487572460
81.Turkeycom.tr21,514,9312,7926,446,261,715,257,3156183064
82.Paraguaycom.py29,423,8812,1842,579,120,485,7814,121384660265
83.Greecegr27,985,5512,9742,185,960,843,828,5172284669
84.Nicaraguacom.ni17,756,1212,2721,335,461,152,737,181155988161
85.Kyrgyzstankg13,284,2112,2012,948,840,601,982,291375964116
86.Nicaraguanet.ni22,937,0811,0517,456,991,313,699,76976180109
87.Croatiahr18,093,9610,4621,8310,251,194,1210,5676324770
88.Guatemalanet.gt21,247,6311,1025,673,850,902,074,5012393101165
89.Cypruscom.cy20,684,9110,7822,189,790,712,179,8612082117137
90.Indonesiaco.id18,322,328,8920,9110,210,845,4913,001154064140
91.Perunet.pe34,233,737,5143,7618,411,428,2121,94862237109
92.Indonesiaid19,162,198,2921,3619,721,216,0715,181234571146
93.United Statesus31,862,5910,0131,2421,550,381,699,1718752173264
94.Egyptcom.eg10,653,459,1715,101,580,461,111,82155104127157
95.El Salvadorcom.sv21,914,828,8318,183,630,481,263,1313796110158
96.Morocconet.ma21,004,268,7421,3411,780,581,1621,5080476381
97.Costa Ricaco.cr10,644,318,2411,742,820,371,243,83197131199235
98.Boliviabo9,124,387,7613,793,470,492,126,041306497160
99.Dominican Republicnet.do17,273,817,9717,684,690,491,014,781295591163
100.Kazakhstankz7,822,607,709,372,170,490,670,961377497154

20 nejlepších názvů hostname

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
HostnameAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannuro.jp
 
445,991,00329,1685,4401,598,67327,8644,01661118
Japancommufa.jp
 
698,480,07312,5799,8591,380,33276,2606,417101316
Polandostnet.pl
 
247,854,46345,5374,268,3418,8082,21100,6158914
Polandbartnet.pl
 
313,7239,3332,3406,665,9937,7374,2188,3313101111
Czech Republicscancom.cz
 
287,254,86240,7418,7316,851,58257,0488,17346
Czech Republicvutbr.cz
 
384,552,31211,0852,1417,546,94260,1892,4141413
Japanbbiq.jp
 
309,076,52232,5519,8202,360,49157,2298,524192124
Polandtychy.pl
 
211,093,29235,3300,761,0045,3148,7590,178457
Czech Republicstyrotrade.cz
 
113,246,82161,0173,9137,6138,2151,8157,79679
Denmarkfastspeed.dk
 
265,870,06181,2405,580,5924,1857,01106,424172129
Japanad.jp
 
222,161,65148,4355,3178,158,60118,9255,522101623
Japantransix.jp
 
206,372,42136,0298,6201,777,86141,7291,21581419
Singaporesingnet.com.sg
 
200,638,02127,6284,4179,127,9894,48241,44673745
Japanj-cnet.jp
 
207,654,80156,2309,239,198,7810,1688,3727192329
Polanddebacom.pl
 
198,551,76136,5253,058,5316,4145,4687,292451623
Japanitscom.jp
 
224,247,10129,6320,1126,79,3057,1966,6817101316
Netherlandscaiway.nl
 
184,741,63113,7274,4159,925,0087,11259,31971122
Israel012.net.il
 
248,350,54133,4360,164,7221,7039,61106,1164712
Denmarkfibianet.dk
 
160,347,68106,5207,7128,236,6880,81173,122161821
Czech Republiccvut.cz
 
334,134,5894,29645,8363,324,3198,46807,6122514