Diskuze o nové verzi webu Rychlost.cz

Diskuze o nové verzi webu Rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 21,9/2,34
Poskytovatel: Bartanet

cejvik | 26.01.2015 07:45

No, takže poskytovatel si napíše kolik chce pozitivních hodnocení a ti co od něj utekli jinam, tak už nemají možnost reagovat? Těžko říct, oni taky lidi mají dost často deset let starý PC, tak to svedou na pomalý internet, tak ho změní a protože to nepomůže, nebo i často čistě protože se zrovna rozhodli pro změnu, tak koupí nový počítač a hle, najednou to jede... (častokrát jsem zažil osobně).

Jak jsem psal v http://rychlost.cz/forum/tema/2785/:

- na původním webu jsem často používal "Přímá URL na výsledek".

- líbilo se mi počítadlo "Teoreticky lze nahrát/stáhnout: za hodinu, den, měsíc".

Oboje přidáno. To druhé po rozkliku "Zobrazit podrobnosti testu" mělo by si to pamatovat takže to zůstane otevřeno i na příště.

 
od admin-baukonex-eu
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 62,4/49,4
Poskytovatel: PilsFree

Nestává se někomu, že ve výsledcích jsou jiné hodnoty než při měření??? Protože při měření mi to ukazuje okolo 50 Mbit a ve výsledku mám 27Mbit ...

 
od lonewolf
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 1,37/6,05
Poskytovatel: UPC internet

Adam | 19.12.2014 10:45

Zde můžeme řešit podněty a připomínky na novou verzi webu Rychlost.cz. Případně mě to napsat do vzkazu.

Novou verzi si můžete zobrazit kliknutím na "PŘEPNOUT NA NOVOU TESTOVACÍ VERZI!" vlevo nahoře nad logem webu.

Takovou volbu vlevo nahoře nad logem webu nemám. Pouze "diskuze o nové verzi."

TM

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 926/918
Poskytovatel: Centrio

taky už neni rok 2014

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 23,3/3,42
Poskytovatel: Bartanet

admin@baukonex.eu | 28.01.2015 23:39

Nestává se někomu, že ve výsledcích jsou jiné hodnoty než při měření??? Protože při měření mi to ukazuje okolo 50 Mbit a ve výsledku mám 27Mbit ...

A je to pod uctem ze ktereho pisete? Nebo zcela mimo ucet. V histii testu nevidim nic kolem 27 Mbits.

 
od lonewolf
příspěvků: 6
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 12,0/6,10
Poskytovatel: UPC internet

Verze 40.0.2214.93 m
úprava pouze adBlock

 
od kremator
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 21,3/5,44
Poskytovatel: Tlapnet s.r.o.

Jak tak na to koukám, hodnoty ve výsledcích testu jsou pouze naměřená maxima u {down|up}loadu a minima u odezvy. Nepovažuji to za správné, raději bych ve výsledcích viděl průměry, nebo lépe mediány náměrů, pokud se jich při měření použije víc.

Taktéž i přesto, že jsem zadal krom svého ISP i své město ležící v Pardubickém kraji a v okrese Chrudim, jsou výsledky mého testu porovnávané s okresem Kutná Hora v sousedním Středočeském kraji.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 926/918
Poskytovatel: Centrio

cílem měřáků rychlosti internetu je měřit rychlosti maximální, průměr si může následně dopočítat kdokoliv podle sebe, např. na základě hodnot naměřenejch na rychlost.cz a hodnot třeba z nějakýho serveru na taiwanu... k čemu by to ale bylo, to mě nenapadá

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 23,4/6,10
Poskytovatel: Bartanet

Kremator | 29.01.2015 22:49

Jak tak na to koukám, hodnoty ve výsledcích testu jsou pouze naměřená maxima u {down|up}loadu a minima u odezvy. Nepovažuji to za správné, raději bych ve výsledcích viděl průměry, nebo lépe mediány náměrů, pokud se jich při měření použije víc.

Taktéž i přesto, že jsem zadal krom svého ISP i své město ležící v Pardubickém kraji a v okrese Chrudim, jsou výsledky mého testu porovnávané s okresem Kutná Hora v sousedním Středočeském kraji.

Průměr by byl k ničemu. Protože aby to měl význám musel by to být průmer při testu trvajícím celý den. Protože je na testujícícm jaký okamžik si vybere je následně na testeru to že si vybere měřitelná maxima, která jsou stále relevantní a pravdivá.

edit: to by se ještě dalo namítat, že test downloadu neprobíhá souběžne s testem uploadu a není tudiž řešeno zda se jedná o half duplex či full duplex připojení, ale to by se lidem nelíbílo a začli by chodit jinam, kde jim to naměří více

Ohledně porovnání testus okresem, napište na jaké přesné adrese to tak vidíte a já to prověřím.

 
od admin-baukonex-eu
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 59,0/49,9
Poskytovatel: PilsFree

Adam | 29.01.2015 14:22

A je to pod uctem ze ktereho pisete? Nebo zcela mimo ucet. V histii testu nevidim nic kolem 27 Mbits.

Po provedení více testů se při přesměrování s testovací stránky na výsledek zobrazuje výsledek prvního testu...

V historii jsou data správná..
27 bylo mimo účet

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 17,8/4,94
Poskytovatel: Bartanet

Nemožné, pokud se nemění (nějak náhodně) veřejná IP uživatele.

Tedy samozřejmě za předpokladu, že se test uloží. V historii testů testy tedy schází?

 
od admin-baukonex-eu
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 59,0/49,9
Poskytovatel: PilsFree

Ne tam jsou normálně s dobrými daty vypnul jsem i ukládání do Cache na rychlost.cz , teoreticky by se veřejná IP měnit neměla alespoň v mám případě

Update po vypnutí Cache je to v pořádku

 
od hawran-diskuse
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 8,62/1,34
Poskytovatel: Internext

Proč je ta nová verze měření postavená na technologii, která už je pasé a každý se toho zbavuje, tedy flashe?


Je to tak hustofikulínské????

Když jsem spustil firefox, jak jsem zvyklý, a spustil to nové měření; tak jsem čekal, čekal, čekal a nakonec se objevilo toto:

Výsledek posledního testu

Stahování (download) (vyšší je lepší) - nezměřeno - Mbit/s

Nahrávání (upload) (vyšší je lepší) - nezměřeno - Mbit/s

Odezva (ping) (nižší je lepší) - nezměřeno - ms

Můžete stáhnout MP3 za
CD za
DVD za

Přímá adresa výsledku: http://rychlost.cz/rh/20150431201-9e15.html

Po spuštění firefoxu v safe-mode se po spuštění testu objevilo firefoxí hlášení, že firefox preventivně zakázal spuštění zastaralého flash-pluginu. Tak jsem to dál ani nezkoušel.

Blahopřeji k výbornému "upgrade"!

// firefox 35.0, xubuntu

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 34,5/13,9
Poskytovatel: JaroNet

Vězte že měřák bezvadně běží i v html5, právě jsem to speciálně testoval ve firefoxu s vypnutým flashem. Takže místo útoků na fóru hledejte chyby jinde..

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 926/924
Poskytovatel: Centrio

hawran.diskuse | 31.01.2015 09:40

Proč je ta nová verze měření postavená na technologii, která už je pasé a každý se toho zbavuje, tedy flashe?

Je to tak hustofikulínské????

Když jsem spustil firefox, jak jsem zvyklý, a spustil to nové měření; tak jsem čekal, čekal, čekal a nakonec se objevilo toto:

Výsledek posledního testu

Stahování (download) (vyšší je lepší) - nezměřeno - Mbit/s

Nahrávání (upload) (vyšší je lepší) - nezměřeno - Mbit/s

Odezva (ping) (nižší je lepší) - nezměřeno - ms

Můžete stáhnout MP3 za
CD za
DVD za

Přímá adresa výsledku: http://rychlost.cz/rh/20150431201-9e15.html

Po spuštění firefoxu v safe-mode se po spuštění testu objevilo firefoxí hlášení, že firefox preventivně zakázal spuštění zastaralého flash-pluginu. Tak jsem to dál ani nezkoušel.

Blahopřeji k výbornému "upgrade"!
// firefox 35.0, xubuntu

html nezvládá bez problémů měřit rychlej net, aspoň zatim

firefox bez flashe http://rychlost.cz/rh/20150434339-1bb5.html

explorer s flashem http://rychlost.cz/rh/20150434363-3e34.html

že tobě to bez flashe nezměří nic, to je samozřejmě problém u tebe, nejspíš tam došlo k celkový kolizi kvůli zastaralosti pluginu, kdyby tam nebyl žádnej nebo byl deaktivovanej, snad by to měřilo normálně bez něj

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.