Diskuze o nové verzi webu Rychlost.cz

Diskuze o nové verzi webu Rychlost.cz

O rychlost.cz
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 4,23/3,68
Poskytovatel: PointNET

anders | 04.04.2015 14:40

Objevena chybka. Jakmile v telefonu (androidu) při psaní reakce zvolím citaci některého příspěvku, citovaný text se ve fóru neobjeví. Nad textovým polem při psaní příspěvku přitom je, pouze se neodešle.


Prověřím.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 18,4/4,90
Poskytovatel: Bartanet

anders | 04.04.2015 14:40

Objevena chybka. Jakmile v telefonu (androidu) při psaní reakce zvolím citaci některého příspěvku, citovaný text se ve fóru neobjeví. Nad textovým polem při psaní příspěvku přitom je, pouze se neodešle.

Myslím že funguje, prověřeno. Není to nahodou spíše funkce? Když človek reaguje přímo na předchozí reakci, tak se citace neobjeví. Nezáleží na zařízení. Pokud je mezí novou reakcí a reakci na kterou je reagováno neco dalšího tak se citace vloží.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 31,8/16,3
Poskytovatel: JaroNet

Aha tak to bude ono. Mně zmátlo že to dřív vždycky šlo a i teď se tam ta citace zobrazovala (při psaní reakce na předchozí post), tak jsem předpokládal že tam má být. Fakt je že u reakce na starší post to jde..

 
od apendix84
příspěvků: 48
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 14,5/14,1
Poskytovatel:

V poslední době jsem si všiml, že ping u testu rychlosti se měří zřejmě nějak jinak než předtím a bohužel mi to ukazuje vyšší hodnoty než ve skutečnosti mám. Testoval jsem to i u konkurence a tam mám vše v pořádku, jen na rychlosti.cz mi to ukazuje ping 30-40 ale ve skutečnosti mám kolem 7-10.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 18,6/5,09
Poskytovatel: Bartanet

Co je skutecnost? ICMP ping, nebo napr ping v nejake hre? Co ma vyssi vypovidajici hodnotu kdyz ping pres ICMP neni v aplikacich realne dosazitelny?

 
od fantomcz
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 5,06/1,51

Zdravím,

proč u této nové verze neni výsledný banner s naměřenými rochlostmi? Vypadalo to na něm přehledněji.

Nepřidáte ho znovu?

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 13,3/3,30
Poskytovatel: Bartanet
 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 34,1/26,8
Poskytovatel: JaroNet

Jj taky si myslím že by se to hodilo.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 13,3/3,30
Poskytovatel: Bartanet

Ono to tam je, ale asi ne tak viditelné. Tlačítko sdílet, umístím tedy spíše do Zobrazit podrobnosti testu

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 34,1/26,8
Poskytovatel: JaroNet

Tuším že to bylo myšleno spíš tak, aby byl na úvodní stránce vidět výsledek posledního testu z IP návštěvníka webu..

 
od fantomcz
příspěvků: 12
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 5,28/1,50

Adam | 23.06.2015 07:26

Ono to tam je, ale asi ne tak viditelné. Tlačítko sdílet, umístím tedy spíše do Zobrazit podrobnosti testu


Ano, tohle jsem myslel. Děkuji.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 13,7/3,89
Poskytovatel: Bartanet

Kdo tu máte androida a slušnou rychlost připojení včetně spojení telefon - wifi. Dejme tomu 50Mbits na zařízení s androidem a více, chtěl bych něco testnout. Dejte vědet do vzkazu.

 
od fousac
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 50,1/38,6
Poskytovatel: PVfree net
hodnocení reakce: 1

pro admina: čím nebo jak hodnotíte informace o poskytovateli v položce "Hodnocení v poptávkách" ? Připadá mi to, že pokud návštěvník odešle poptávku a ta se zobrazí poskytovateli, který odmítne reagovat, nebo nereaguje nijak na Vaši podmínku zaplacení výpalného ve výši jednoho měsíčního tarifu, tak je poskytovateli uděleno negativní hodnocení.

Snad se pletu a osvětlíte mechanismus, kdy příkladně poskytovatel s jedinou reakcí má 100% doporučení tedy výsledek "výborné", jiný s 69% nemá žádný popis (výborný-doporučuje-nedoporučuje) a další s 75% má status "špatné". Hodnotit takto jednoho poskytovatele na základě jednoho (až podezřele) negativního ohlasu oproti několika dalším kladným na stejné stránce se mi zdá unfair (úmyslně? nelogické), zvláště, když ty Vaše slovní známky nezveřejňujete všem.

Děkuji za vysvětlení.

 
od adam
moderátor
Rychlost (Mbits): 14,3/3,94
Poskytovatel: Bartanet

pokud zamítne dostane plusove body, pokud schvali dostane vice plusovych bodu, minusy dostane za nereagovani, jsou tam ještě další faktory které se dále týkají těch co poptávky schvaluji

takže se zcela jisté nejedná o výpalné, je logické že poskytovatel co nereaguje na poptávky bude v poptavka co nejníže už jen proto že je to pro zájemce méně jisté ho vůbec oslovovat

za druhé hodnocení v procentech je zcela odtrženo od hodnocení v popravách, jsou to dvě různé veci

p.s. psáno z tabletu

edit: změnil jsem umístění hodnocení v poptávkách aby bylo jasnejší, že se jedná o hodnocení v poptávkách i pro lidi co nečtou že se jedná o "Hodnocení v poptávkách:" :-)

 
od fousac
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 50,1/38,6
Poskytovatel: PVfree net

OK, díky za vysvětlení, zdá se to být logické :)

edit: změnil jsem umístění hodnocení v poptávkách aby bylo jasnejší, že se jedná o hodnocení v poptávkách i pro lidi co nečtou že se jedná o "Hodnocení v poptávkách:" :-)

Tady bych možná volil nějaký výstižnější popis atributu s přihlédnutím na to, CO to vlastně hodnotí ..."Odezvy na poptávky" "Odpovědi tazatelům" nebo tak něco...popř. ve vysvětlivkách uvést, o co se vlastně jedná. Takto by to hned u výběru poskytovatelů odstřelilo toho, co sice má kvalitní síť i podmínky, ale na poptávky z tohoto portálu prostě nereaguje (spamlist, systémový postoj apod.)

Jinak se mi ten systém líbí, je viditelná snaha o prospěch uživatelům s co možná objektivizovaným posuzováním od těch, co na síti už jsou :)

 
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8 9

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.