Rychlost.cz Články O2 představilo nový projekt Unity. S Air Bank můžete získat za platbu vyúčtování 300 Kč zpět

O2 představilo nový projekt Unity. S Air Bank můžete získat za platbu vyúčtování 300 Kč zpět

Autor článku: Jakub Janíček | 17.04.2024

Telekomunikační společnost O2 a Air Bank propojují své služby v rámci nového projektu Unity. Jejich společní zákazníci mohou získat k novému telefonu Samsung Galaxy S24 zdarma 50palcovou LED televizi Samsung v hodnotě téměř 10 000 Kč. Pokračuje také vyplácení bonusu 300 Kč měsíčně za placení faktur O2 z běžného účtu Air Bank. Všechny výhody Unity si klienti aktivují v online samoobsluze. Nabídky budou postupně rozšiřovány a do budoucna se počítá se zapojením dalších firem ze skupiny PPF.

Ilustrační obrázek

Telekomunikační společnost O2 a Air Bank oznámily rozšíření své dosavadní spolupráce. Nově své služby propojují pod hlavičkou projektu Unity, který má jejich společným zákazníkům přinést řadu výhod, snazší správu služeb a zajímavé bonusy za věrnost.

Televize k mobilnímu telefonu

Jednou z prvních nabídek, na kterou chce O2 nalákat klienty v rámci Unity, je možnost získat k novému telefonu Samsung Galaxy S24 zdarma 50palcovou LED televizi Samsung v hodnotě téměř 10 000 Kč. Tato akce platí pro společné zákazníky O2 a Air Bank, kteří se do Unity zapojí, a to až do konce června nebo do vyprodání zásob.

Odměna 300 Kč za zaplacené vyúčtování

Projekt Unity navazuje na dosavadní spolupráci obou firem, v rámci které již více než rok vyplácejí společným zákazníkům bonus 300 Kč měsíčně za využívání jejich služeb. Tuto odměnu získá každý klient, který má u Air Bank běžný nepodnikatelský účet s pravidelným měsíčním příjmem alespoň 10 000 Kč a zároveň z něj hradí faktury za služby O2 v minimální výši 600 Kč.

Všechny výhody spojené s Unity si zákazníci mohou aktivovat ve své online samoobsluze. Nabídky mají být postupně rozšiřovány o další benefity. Generální ředitel O2 Jindřich Fremuth uvedl, že se do budoucna počítá také se zapojením dalších firem ze skupiny PPF.

Hledáte rychlý a spolehlivý internet? Zadejte adresu a vyberte si.
Vyplňte adresu přípojky (ulice a č.p.):

Vodafone jako jediný operátor v ČR spojil síly s Prima+. V souvislosti s tím 21. května přejmenoval svou internetovou televizi na Vodafone TV+. Uživatelé automaticky získají tarif Prima+ PREMIUM s přístupem k více než 2 000 českým i zahraničním titulům. Předplatné je vyjde na 220 až 390 Kč měsíčně.

Fanouškové kvalitní filmové a seriálové zábavy mají k dispozici další kanál plný nestárnoucích titulů, a to Warner TV. Za jeho spuštěním stojí mediální gigant Warner Bros. Discovery, který divákům přináší to nejlepší ze své bohaté knihovny. Těšit se můžete na trháky, jako je Blade Runner, ale i oblíbené superhrdiny z dílny DC. Jak Warner TV naladíte a co vše od ní můžete očekávat?

Internet se mění a hrozí, že se z něj stane „zombie“ plné automaticky generovaného obsahu. Tento fenomén, označovaný jako „slop“, je tvořen texty a obrázky generovanými umělou inteligencí bez lidského dohledu. Slop je nebezpečný zejména proto, že často obsahuje nepravdivé informace, které mohou být matoucí a zavádějící.

Google Bard (Gemini) a ChatGPT-4 jsou dva nejpokročilejší jazykové modely umělé inteligence. Jak se od sebe liší a co vše dokážou? Přečtěte si naše porovnání obou AI nástrojů a zjistěte, který z nich je pro vás tím pravým pomocníkem, ať už se chystáte AI využívat při práci nebo jste jen zvědaví, co vše umí. Prozkoumejte dostupné funkce, kvalitu výstupů i cenové rozdíly.

T-Mobile hlásí silný růst spotřeby dat a další investice do 5G sítě. Zákazníci T-Mobile stále více využívají mobilní data, jejichž spotřeba meziročně vzrostla o 33,2 %. Společnost pokračuje v masivních investicích do digitalizace a výstavby ultrarychlých 5G sítí, kdy pokrytí obyvatel 5G signálem dosáhlo 85 %, a do konce roku 2024 plánuje pokrýt přes 90 % populace.