Rychlost připojení → Historie testů dle hostname

Historie testů dle hostname

Zobrazuje 100 nejlepších zemí seřazených podle rychlosti stahování a odesílání. Rychlost stahování má v tomto pořadí dvakrát větší význam než upload.

Spoléháme především na střední hodnotu (medián), je spolehlivější než čistá průměrná hodnota. Dále zveřejňujeme spodní kvartil (Q1) a horní kvartil (Q3). Medián, Q1 a Q3 vám mohou poskytnout představu o statistickém rozložení výsledků testů.

Další jazykové mutace:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , SK , UK , RO

Graf rychlosti světa

Stahování

Nahrávání

Odezva

100 nejlepších zemí

Tyto statistiky jsou sestavovány pomocí TLD zpětného záznamu IP (hostname). Některé země používají více TLD (například .co.uk, .net.uk). Kliknutím na název země (pokud je to možné) zobrazíte podrobné statistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 TLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg476,283,29346,7668,0435,742,20280,5721,9215713
2.Francefr385,249,55205,2579,6296,528,90145,8484,929111623
3.Israelnet.il347,246,90247,7541,7106,819,0060,64104,8196914
4.Japanjp418,272,98202,8561,9378,250,71138,0472,62681525
5.Australiaau272,552,43192,7485,753,3819,3345,5676,753291835
6.Brazilcom.br257,746,43163,4412,1152,823,5488,62235,245142445
7.Brazilnet.br306,358,14160,3497,8187,535,5693,85316,237132447
8.Spaines261,939,37152,9406,0211,025,8996,94305,236141732
9.Latvialv217,658,85157,5361,5247,624,5186,83606,865363953
10.Chilecl283,137,02133,9439,2268,813,84102,2457,74291637
11.Switzerlandch281,357,78141,6440,7119,225,7760,10102,123101520
12.Luxembourglu233,157,70134,5412,2130,223,9154,69216,520151821
13.Netherlandsnl233,144,49135,3332,4112,124,8149,46104,336121726
14.Canadaca236,744,69121,0350,0142,011,1038,04156,032101731
15.Brazilbr215,344,9592,89302,8160,022,0393,12224,944193144
16.United Statesus179,421,62117,0273,8136,84,1837,76177,3119233686
17.Moldaviamd149,719,3288,48266,8142,214,3794,18198,23151140
18.Colombianet.co211,738,60110,8331,3123,821,6842,51104,840122029
19.Morocconet.ma68,3132,2186,3992,4066,8517,5189,0698,1660264360
20.Polandcom.pl255,042,7693,01348,0125,124,9372,86143,12081320
21.Polandnet.pl209,034,0093,42304,298,0419,2253,0399,952191219
22.Mexicocom.mx124,326,6387,70168,697,8613,6863,26141,948172956
23.Denmarkdk232,536,6796,02321,6197,29,3837,45274,23892643
24.Bulgariabg226,429,6285,39306,3202,011,6256,44315,63341638
25.Montenegrome209,014,7894,34507,0202,36,5537,07541,24543151
26.Hungaryco.hu165,131,4177,45240,180,1731,8163,74113,51381015
27.Romaniaro167,229,7277,32256,6133,514,5759,56197,346131839
28.Portugalpt136,230,4088,39208,282,3411,3237,21101,659344763
29.Belgiumbe177,139,7789,36279,346,2310,7321,5132,4233182231
30.United Arab Emiratesnet.ae140,723,6474,95162,285,3811,7248,8696,6936111422
31.Swedense181,318,2583,92249,0119,39,3830,26102,049143045
32.Russiaru116,524,9669,2098,42107,913,0959,6694,964092545
33.Hungaryhu206,823,3282,32279,7113,210,4529,7996,0232111933
34.Colombiaco113,227,9969,63129,3100,915,9547,9282,3371425869
35.Australiacom.au173,626,8581,53275,633,878,5120,7746,7049122349
36.Bangladeshcom.bd68,8029,2959,5992,4869,9534,2654,6590,753071118
37.Lithuanialt185,532,5071,39173,2153,45,1127,20125,042122647
38.Indiain98,2029,4159,35115,689,8619,0250,25105,843212947
39.Réunionre145,721,3970,26240,4103,910,6426,04158,272424754
40.Slovakiask152,322,7764,69199,371,687,6930,0194,1630111932
41.Norwayno117,420,3961,98140,578,8511,5735,2482,3839162746
42.Polandpl167,819,2663,59228,468,056,8924,3767,0536152539
43.United Kingdomco.uk167,826,5866,41204,292,756,6317,8572,5948173649
44.Indiaco.in73,0929,8652,6591,1368,1412,0644,1686,1651173750
45.Mexiconet.mx89,9922,0864,73127,157,945,4817,3270,3676345485
46.Ukraineua101,622,0749,9087,4776,7713,9346,3090,0036172951
47.Bangladeshnet.bd59,6127,1147,0076,4458,8126,9150,1779,462381219
48.Estoniaee120,820,7859,45141,176,565,1323,0772,9038102340
49.Germanyde119,722,7357,82129,240,5110,0625,9643,2338162235
50.Ukrainenet.ua46,4523,0645,3148,6848,7920,5045,6058,9146335052
51.Dominican Republicnet.do61,7014,9555,1286,5828,485,5621,3539,65854251138
52.Austriaat101,620,2755,40125,734,978,5919,1239,0742152337
53.Czech Republiccz124,322,0652,63124,376,379,6623,3457,8235132033
54.Australianet.au148,525,9554,34236,925,376,4117,9042,0950183049
55.Italyit147,720,5352,45143,799,496,4419,2692,6846173153
56.Finlandfi118,321,2552,85131,175,456,1514,4044,1468365577
57.New Zealandco.nz136,011,1748,96167,463,333,2017,0381,371243447148
58.Icelandis102,320,3544,78127,663,087,8820,9451,8260175878
59.Mexicomx84,0716,9347,92106,741,456,0813,1659,6782374762
60.Indonesiaco.id75,8011,7443,46105,054,015,1520,2656,3282456278
61.Indianet.in56,1320,7135,9573,3455,9811,4434,6067,6555274060
62.European unioneu134,818,9143,1598,5998,967,6218,7886,4836111832
63.Cypruscom.cy131,714,1938,78130,965,967,5826,1976,344391452
64.Belarusby50,1014,1033,3374,2542,5911,7536,4263,6574455161
65.Malaysianet.my82,4812,4340,2293,9643,555,5015,3767,8655194163
66.Serbiars123,315,6840,51177,963,434,5313,0158,2035142333
67.Greecegr91,2312,9739,0295,4149,012,869,2031,1459203261
68.Irelandie55,0414,2633,7169,3627,103,8813,0444,4783284485
69.Colombiacom.co93,1710,3130,65113,331,504,0415,3133,74782134113
70.Sloveniasi71,7213,0327,9881,4359,264,4517,7441,6777172358
71.South Africaco.za42,019,7826,7749,0226,884,0213,8830,6172163366
72.Paraguaycom.py85,123,8723,2885,8828,480,3516,6549,241434250264
73.Ecuadornet.ec45,7711,9423,9974,2318,824,547,3215,721187180173
74.Thailandco.th51,799,2325,3774,5823,131,724,437,9314587110201
75.Argentinacom.ar41,607,5520,4253,8535,962,359,7450,431214372219
76.Uzbekistanuz29,8611,8420,9238,299,882,465,6212,71155107139197
77.Indonesianet.id39,106,6119,6035,7324,652,065,6818,551065874161
78.Croatiahr47,535,9717,5547,3626,451,927,1724,5683284470
79.Georgiage22,789,4818,4130,167,421,893,9410,4912387101122
80.Kazakhstankz24,306,3716,5631,1210,101,154,429,84151100145181
81.Argentinanet.ar41,726,8814,3450,4940,270,886,5935,311344787171
82.Indonesiaid34,045,9414,3445,4321,511,536,0230,321123865102
83.Turkeycom.tr24,736,1915,1633,699,251,773,989,761036091111
84.Boliviabo18,295,1411,3616,823,131,292,013,1313295100117
85.Bosnia and Herzegovinanet.ba18,038,619,9623,544,190,622,005,1774384873
86.Madagascarmg14,084,128,3719,428,050,711,896,2914380118178
87.Kenyaco.ke13,213,776,5818,215,850,502,617,0914390123180
88.Pakistancom.pk5,252,765,827,271,090,330,400,48214178190218
89.Pakistannet.pk9,692,395,289,852,170,360,472,96220164179210
90.Sri Lankalk6,221,833,565,272,100,240,280,30296290298313
91.Vietnamvn17,050,910,967,6912,500,750,932,661205381190

20 nejlepších názvů hostname

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
HostnameAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
919,5930,1937,4939,6538,6525,0548,2568,63333
Polandostnet.pl
 
756,9928,3933,1935,2246,6267,8287,6313,597710
Japannuro.jp
 
755,5224,8697,3931,2666,8225,6743,2925,1144612
Braziltelesp.net.br
 
604,2276,9777,0886,2361,6217,8465,2476,9144610
Czech Republicmk-as.cz
 
534,8222,6644,8887,2517,5216,7625,3856,24335
Japancommufa.jp
 
734,8274,9616,1808,2626,9209,2516,9776,5168912
Switzerlandsynology.me
 
398,0285,7507,8509,3464,8535,0542,1544,04334
European uniondimensionesrl.eu
 
522,880,86303,8907,6362,467,44227,7643,922121723
Brazilverointernet.com.br
 
263,891,62220,6321,2290,6116,4376,0409,829161725
Chilepacificored.cl
 
401,293,37277,4698,2390,957,20262,4703,42561216
Czech Republiccvut.cz
 
406,256,86259,1743,9454,945,73290,2934,3112510
Spainjazztel.es
 
328,092,57276,9541,5287,960,31232,9456,833121730
Italyaruba.it
 
391,781,86262,8625,1286,746,35206,8509,322111523
Japancyberhome.jp
 
266,893,99192,6208,9428,8196,4340,8563,295712
Czech Republicmobileman.eu
 
235,181,98231,8331,8262,074,20231,7387,89457
Japantransix.jp
 
383,993,52201,6439,4389,686,98277,8406,015101518
Francewanadoo.fr
 
407,663,56236,7590,7320,451,20179,2493,624111520
Czech Republicpacnet.cz
 
191,770,11222,0307,7178,836,02202,5312,62281013
Czech Republicvutbr.cz
 
327,850,44222,8505,4345,351,29197,8600,7153716
Canadabell.ca
 
323,148,92220,4511,1280,515,76200,7468,32681119