Rychlost připojení → Historie testů dle hostname

Historie testů dle hostname

Zobrazuje 100 nejlepších zemí seřazených podle rychlosti stahování a odesílání. Rychlost stahování má v tomto pořadí dvakrát větší význam než upload.

Spoléháme především na střední hodnotu (medián), je spolehlivější než čistá průměrná hodnota. Dále zveřejňujeme spodní kvartil (Q1) a horní kvartil (Q3). Medián, Q1 a Q3 vám mohou poskytnout představu o statistickém rozložení výsledků testů.

Další jazykové mutace:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , SK , UK , RO

Graf rychlosti světa

Stahování

Nahrávání

Odezva

100 nejlepších zemí

Tyto statistiky jsou sestavovány pomocí TLD zpětného záznamu IP (hostname). Některé země používají více TLD (například .co.uk, .net.uk). Kliknutím na název země (pokud je to možné) zobrazíte podrobné statistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 TLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg471,578,30346,7668,0430,042,20255,3675,2215713
2.Israelnet.il365,949,20257,9588,1105,625,5569,97103,2176814
3.Francefr381,247,36200,4574,8293,527,39141,1481,829111624
4.Japanjp419,472,58202,3559,9380,250,51136,9471,42681525
5.Brazilcom.br257,546,19162,9411,9154,123,3485,38238,645142447
6.Latvialv219,942,16157,5393,4261,59,5893,43627,888363958
7.Brazilnet.br300,557,27155,9481,5186,634,7893,57309,537142346
8.Australiaau265,151,66178,0471,252,9919,3345,1653,783391834
9.Spaines260,640,01152,0403,9209,426,3196,93301,435141732
10.Brazilbr230,037,00133,3327,6169,922,5493,21239,742183043
11.Switzerlandch275,154,66131,6427,3115,125,4958,10101,123101520
12.Chilecl269,434,98113,8421,9251,011,5585,69409,14391739
13.Netherlandsnl232,343,87131,0332,4110,524,1948,22103,436121726
14.Luxembourglu226,357,70128,4349,0129,219,3953,05222,023151823
15.Colombianet.co213,638,79120,2337,1119,122,6742,5199,2038122027
16.Canadaca245,744,35120,7357,0149,811,1340,26158,33291731
17.Moldaviamd149,813,9687,66273,2140,29,4094,18221,93251040
18.Morocconet.ma67,8831,7486,3992,4066,0617,1389,0698,1661264361
19.United Statesus169,611,97110,9273,1129,03,6735,50159,11332537191
20.Polandcom.pl249,840,2892,53331,6121,123,9571,68137,52181320
21.Mexicocom.mx122,927,8587,88162,695,9713,3262,91136,149172957
22.Polandnet.pl207,534,8992,94297,596,8719,3851,5898,812191219
23.Denmarkdk218,236,8297,24286,9178,88,8336,18214,44292746
24.Romaniaro172,329,4178,19262,1138,814,8761,91205,844131837
25.Hungaryco.hu158,131,1675,42222,381,1432,1666,58114,51481115
26.Portugalpt133,429,2884,97201,480,1010,6534,25100,459344965
27.Belgiumbe176,839,9989,58276,146,6210,6321,6532,5833182232
28.Russiaru116,824,9870,03100,2108,013,2660,2595,364092543
29.Montenegrome199,510,2188,02507,0194,15,0723,61541,25043355
30.Bulgariabg218,426,2875,38299,6195,311,0748,43290,93541740
31.United Arab Emiratesnet.ae144,424,3873,53146,785,1810,5750,3395,5240121529
32.Hungaryhu206,622,9681,69280,2113,310,3729,5395,9732111933
33.Swedense181,317,8481,27251,1117,88,5928,8294,5251143047
34.Australiacom.au166,928,0980,81248,833,019,7121,3146,4755132449
35.Colombiaco114,528,0465,72129,199,0216,0547,2077,3670435869
36.Lithuanialt187,732,9973,40197,9154,05,3029,96129,643132645
37.Ukrainecom.ua66,2632,7166,9290,2463,2712,6342,7589,5742273551
38.Bangladeshcom.bd75,3229,2958,5592,4975,3030,0053,6092,952871018
39.Indiain96,3129,5558,84114,490,5919,3851,51106,043213047
40.Norwayno118,519,7166,83140,576,2611,5334,2582,4540162748
41.Réunionre141,119,7769,93223,7101,710,4423,28163,580424755
42.Slovakiask151,522,5964,17198,371,067,6229,8894,0530111932
43.Ukraineua105,222,3650,5988,8481,0016,6053,8890,0334172746
44.Mexiconet.mx92,3122,8568,59130,158,155,7917,7271,4775345484
45.Indiaco.in72,6729,0752,5591,1369,1313,6246,1287,1548163652
46.Polandpl166,718,7862,65225,967,216,7424,0766,1637152539
47.United Kingdomco.uk163,227,0364,62199,790,326,9918,4371,5547173649
48.Estoniaee128,221,5760,24143,079,994,9924,4779,1939112541
49.Bangladeshnet.bd59,3827,0047,0078,7957,8725,8250,1478,802281218
50.Germanyde119,122,3357,62126,740,319,9725,7043,1338162235
51.Ukrainenet.ua45,8222,5645,2348,6848,7018,2945,6058,0645335052
52.Austriaat100,820,0754,76124,634,708,4718,9538,8042152337
53.Czech Republiccz122,921,6351,88121,175,319,5822,9656,6035132033
54.Dominican Republicnet.do60,0315,4352,6383,5827,595,1020,9838,00834251137
55.Italyit147,920,3351,82143,1100,26,3419,1792,7946173153
56.Australianet.au125,825,7650,33213,022,656,9217,9038,9049183048
57.Finlandfi116,221,0751,92132,175,086,1514,4644,2268355578
58.Omanom90,5529,1345,31129,548,7210,0127,0156,5654213056
59.New Zealandco.nz137,811,5648,96150,867,433,1718,3381,541253446156
60.Mexicomx85,6817,8349,23106,341,586,1114,1458,8580364762
61.Malaysianet.my87,5014,5346,67111,242,315,5818,4565,2452194061
62.Indianet.in70,2519,4635,9581,6759,0312,3636,3471,8250243758
63.Cypruscom.cy124,115,4840,22138,757,327,9626,4271,574391459
64.European unioneu135,519,3243,6699,7199,447,7419,2487,0138111733
65.Belarusby50,2014,8633,7972,7542,9411,0238,1164,9374425163
66.Uruguaynet.uy165,715,9140,88228,825,193,1120,5032,8577313675
67.Indonesiaco.id74,3711,8241,45104,149,955,0218,6749,5284476483
68.Icelandis99,4920,3539,72122,357,006,9117,5148,4564175576
69.Bosnia and Herzegovinaba77,0612,1940,9093,9118,414,7814,3120,7084434970
70.Serbiars124,215,8541,44178,263,294,8012,8557,5535142332
71.Irelandie56,5618,6936,8572,0826,283,8816,2841,9682285485
72.Greecegr91,4613,0640,0995,1649,082,999,2531,3660213361
73.Colombiacom.co94,8410,3431,29114,931,103,9815,8633,72792133115
74.Paraguaycom.py90,884,4727,36115,528,510,4419,6549,881424150267
75.Sloveniasi68,5215,0626,9169,9056,386,2519,1539,2974172358
76.Albaniaal40,2411,1122,7450,8330,186,8222,3137,89104374351
77.South Africaco.za43,409,6626,6951,3728,414,2313,8830,5368153265
78.Thailandco.th48,799,2326,5574,9120,851,714,417,6014387109200
79.Ecuadornet.ec46,3711,1023,9975,0018,274,377,3215,721517280177
80.Uzbekistanuz30,3813,1422,4138,769,742,965,9612,37148107132190
81.Argentinacom.ar41,617,3120,5356,6034,091,919,6048,461204474166
82.Armeniaam43,4010,7622,9346,3118,421,564,2016,6511587110148
83.Indonesianet.id38,796,7218,8637,3526,262,185,7218,711185373128
84.Croatiahr48,795,7217,3946,8927,481,817,1223,5383284470
85.Georgiage21,529,4216,4728,687,821,784,3610,4712287106132
86.Turkeycom.tr25,546,2315,2634,599,011,733,939,881035991111
87.Indonesiaid35,546,7913,8245,2323,951,785,8730,001113867110
88.Argentinanet.ar40,136,7313,4145,2540,860,866,0734,581394995195
89.Kazakhstankz22,856,0513,5230,4710,240,844,349,63156106146180
90.Boliviabo19,385,5711,9117,393,301,342,023,4113295100117
91.Bosnia and Herzegovinanet.ba18,038,619,9623,544,190,622,005,1774384873
92.Madagascarmg13,474,127,8419,117,450,691,835,9714891119184
93.Kenyaco.ke12,593,776,4716,155,400,492,376,6714995128184
94.Philippinescom.ph13,503,306,158,769,460,322,706,7816865219266
95.Pakistancom.pk5,332,775,957,391,030,320,400,48227178190220
96.Pakistannet.pk9,692,435,6810,282,160,360,473,69218163179210
97.Sri Lankalk6,031,833,755,272,030,240,280,30296290298312
98.Vietnamvn18,020,920,967,6114,570,790,931,551175278184

20 nejlepších názvů hostname

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
HostnameAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
918,7930,0937,0939,5539,7525,2548,8568,63333
Polandostnet.pl
 
766,2928,3933,2935,3248,7271,2280,1313,697710
Japannuro.jp
 
775,6226,4697,8930,8676,7229,0742,8925,1154612
Braziltelesp.net.br
 
599,7281,3775,4882,1359,1220,9464,0476,3144610
Czech Republicmk-as.cz
 
534,8222,6644,8887,2517,5216,7625,3856,24335
Japancommufa.jp
 
729,9270,1595,5808,2625,8193,8515,8776,5168912
Switzerlandsynology.me
 
414,4302,3508,4509,5482,0540,3542,5544,04334
Czech Republiccvut.cz
 
429,057,17270,6753,8460,947,13320,6934,3112510
European uniondimensionesrl.eu
 
532,485,55307,0918,0371,268,47245,3661,322121723
Brazilverointernet.com.br
 
253,991,41210,4318,6295,2122,5378,9410,725161725
Spainjazztel.es
 
326,692,91275,3528,2278,860,46216,0430,832131830
Italyaruba.it
 
397,284,75267,7620,0288,755,51215,1517,722111523
Chilepacificored.cl
 
388,770,32247,4691,2370,353,33241,1639,52461217
Japancyberhome.jp
 
264,094,21192,8208,8416,1203,7331,0553,295812
Japantransix.jp
 
376,793,59210,3439,1394,687,20284,2411,615101418
Czech Republicmobileman.eu
 
246,882,71232,6354,1276,574,22234,2437,29457
Czech Republicpacnet.cz
 
194,169,94237,0307,4177,737,31199,3312,52181013
Canadabell.ca
 
334,248,14219,4511,3291,516,79202,5477,62571019
Francewanadoo.fr
 
401,859,12230,9586,7316,450,12171,5489,824111520
Czech Republickve.cz
 
296,563,09196,5480,0318,979,69238,6548,5347813