Rychlost připojení → Historie testů dle hostname

Historie testů dle hostname

Zobrazuje 100 nejlepších zemí seřazených podle rychlosti stahování a odesílání. Rychlost stahování má v tomto pořadí dvakrát větší význam než upload.

Spoléháme především na střední hodnotu (medián), je spolehlivější než čistá průměrná hodnota. Dále zveřejňujeme spodní kvartil (Q1) a horní kvartil (Q3). Medián, Q1 a Q3 vám mohou poskytnout představu o statistickém rozložení výsledků testů.

Další jazykové mutace:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , SK , UK , RO

Graf rychlosti světa

Stahování

Nahrávání

Odezva

100 nejlepších zemí

Tyto statistiky jsou sestavovány pomocí TLD zpětného záznamu IP (hostname). Některé země používají více TLD (například .co.uk, .net.uk). Kliknutím na název země (pokud je to možné) zobrazíte podrobné statistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 TLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg477,281,35360,6671,1430,840,52243,9678,8215714
2.Israelnet.il365,949,20257,9588,1105,625,5569,97103,2176814
3.Francefr379,947,33200,4571,0292,127,38139,7479,829111624
4.Japanjp418,672,22201,0557,7379,149,56134,6468,22781525
5.Brazilnet.br301,957,05158,8483,7187,435,5693,57310,737142346
6.Latvialv215,440,54153,7391,8269,711,28101,2630,390363957
7.Brazilcom.br257,645,64161,2412,6154,723,4185,23244,646142447
8.Australiaau265,151,66178,0471,252,9919,3345,1653,783391834
9.Spaines259,639,69150,1403,9208,826,1496,48301,236141732
10.Brazilbr230,037,00133,3327,6169,922,5493,21239,742183043
11.Chilecl273,735,08121,4433,3251,110,7690,03426,14391739
12.Switzerlandch277,256,11135,2430,4116,625,4958,21101,224101520
13.Luxembourglu230,363,03131,4376,5131,219,1154,69226,923151824
14.Netherlandsnl231,643,87128,9332,4109,724,0247,75102,736121726
15.Colombianet.co215,440,16120,9339,3120,622,7442,5299,2438122028
16.Canadaca245,443,70120,7354,7150,511,1440,26161,33291731
17.Moldaviamd149,813,9687,66273,2140,29,4094,18221,93251040
18.Morocconet.ma68,1931,8686,4292,4066,6517,2389,8698,2563274462
19.United Statesus169,611,97110,9273,1129,03,6735,50159,11332537191
20.Polandcom.pl252,440,0092,57333,4121,823,3671,60137,62181320
21.Mexicocom.mx123,427,9887,70161,696,2013,6561,50135,749172957
22.Polandnet.pl207,933,9592,90299,097,6119,0551,0898,982191320
23.Denmarkdk219,236,6798,12287,1179,78,7837,45214,84292646
24.Hungaryco.hu160,031,1276,85230,582,5532,4668,12114,91481115
25.Romaniaro170,229,3077,20259,8136,614,6460,29201,845131838
26.Portugalpt134,829,6586,86204,780,6810,7434,51100,360344965
27.Belgiumbe178,139,7890,19277,246,9510,7021,7432,6933182232
28.Montenegrome200,19,9889,33507,0195,95,1122,47541,25143355
29.Russiaru116,524,4770,0399,34106,812,9560,2795,244092543
30.Bulgariabg218,426,2574,45299,8195,410,9748,43289,23541740
31.United Arab Emiratesnet.ae144,723,6472,12148,584,719,9950,0195,0640121530
32.Hungaryhu206,522,9381,61280,3113,310,3729,4995,9432111933
33.Swedense181,416,6081,27254,1118,38,5129,2094,9551143047
34.Colombiaco115,227,9967,44129,399,5715,9547,3777,5071425869
35.Ukrainecom.ua66,2632,7166,9290,2463,2712,6342,7589,5742273551
36.Australiacom.au162,527,8876,11236,332,398,9820,6946,4155142449
37.Lithuanialt181,532,0171,80174,9148,95,1628,22122,843132546
38.Indiain96,8729,5959,18114,891,1919,3751,73106,443202947
39.Norwayno119,519,7667,74140,677,0211,4734,2585,3840162748
40.Bangladeshcom.bd75,3329,2857,5192,5075,1229,4553,4892,912871018
41.Réunionre141,119,7769,93223,7101,710,4423,28163,580424755
42.Slovakiask150,922,5063,93197,270,857,6129,8494,0030111931
43.Ukraineua107,622,8651,0688,9982,3616,9155,0590,1034172646
44.Mexiconet.mx91,9022,7768,34129,357,615,8117,9070,8875345484
45.Indiaco.in72,6729,0752,5591,1369,1313,6246,1287,1548163652
46.Polandpl166,818,8262,63226,967,276,7324,0866,1537152539
47.United Kingdomco.uk164,926,7665,17201,192,777,1018,9272,6447173649
48.Bangladeshnet.bd59,1726,8946,8077,4257,6324,7349,9678,742281218
49.Estoniaee127,021,4559,45142,978,444,9323,7178,3439112542
50.Germanyde119,122,3457,66126,740,289,9325,6543,1238162235
51.Ukrainenet.ua46,8023,3145,3348,6648,0221,1245,7857,8545335052
52.Austriaat100,620,0554,78123,634,728,3818,9238,6742152337
53.Czech Republiccz122,721,5851,76120,875,089,5722,9056,3535132033
54.Dominican Republicnet.do59,7415,0952,4583,5827,795,0721,1638,15844252138
55.Italyit148,320,1851,84143,4100,76,3119,1792,9646173053
56.New Zealandco.nz140,811,1750,60167,468,843,1318,3381,701263442174
57.Australianet.au125,825,7650,33213,022,656,9217,9038,9049183048
58.Finlandfi117,821,5051,98136,576,216,1514,5445,9968365578
59.Malaysianet.my89,7314,6247,34114,543,845,6620,9767,6553174062
60.Mexicomx86,4318,2250,54105,841,336,1814,5258,0379364760
61.Indianet.in70,2519,4635,9581,6759,0312,3636,3471,8250243758
62.European unioneu135,419,1044,00100,099,417,7619,2587,0238111733
63.Cypruscom.cy116,515,2440,22133,554,847,5625,9770,354491459
64.Indonesiaco.id74,2911,7441,32104,449,864,9618,6249,2184476483
65.Uruguaynet.uy164,615,1140,35236,125,073,0618,9333,2878313677
66.Belarusby47,2613,7132,7468,5139,449,5731,6957,4067405161
67.Bosnia and Herzegovinaba77,0612,1940,9093,9118,414,7814,3120,7084434970
68.Serbiars123,115,8041,44177,363,114,6312,7857,4236142333
69.Icelandis92,6219,9737,18112,851,326,5716,3745,1465175577
70.Irelandie56,5618,6936,8572,0826,283,8816,2841,9682285485
71.Greecegr91,1213,0740,3494,9948,833,009,2831,7359213261
72.Colombiacom.co95,9510,8931,87116,731,424,0516,6033,74782133112
73.Paraguaycom.py90,884,4727,36115,528,510,4419,6549,881424150267
74.Sloveniasi68,5215,0626,9169,9056,386,2519,1539,2974172358
75.Albaniaal40,2411,1122,7450,8330,186,8222,3137,89104374351
76.South Africaco.za42,459,6726,7350,7728,014,2513,9330,5268143265
77.Thailandco.th48,729,1526,9574,7121,281,714,367,7814487109200
78.Ecuadornet.ec46,3310,5923,9974,7218,384,286,9415,731537283178
79.Uzbekistanuz30,5712,8822,8938,909,782,935,9512,54147107132186
80.Argentinacom.ar41,377,2420,3756,6033,591,789,5548,011214474179
81.Armeniaam42,5710,3322,7143,5118,221,523,9214,7511791110149
82.Indonesianet.id39,097,0818,9437,3526,402,185,7018,711195473128
83.Croatiahr48,015,7117,2846,4526,911,817,0722,9784284470
84.Georgiage21,529,4216,4728,687,821,784,3610,4712287106132
85.Turkeycom.tr25,076,1515,2634,618,971,733,919,861035991111
86.Indonesiaid35,937,1614,1445,4324,231,826,0230,321093866105
87.Argentinanet.ar39,846,6813,1941,4440,620,845,8834,2714150111212
88.Kazakhstankz22,856,0513,5230,4710,240,844,349,63156106146180
89.Boliviabo19,475,5112,0217,443,321,432,023,4113194100117
90.Bosnia and Herzegovinanet.ba18,038,619,9623,544,190,622,005,1774384873
91.Madagascarmg13,474,127,8419,117,450,691,835,9714891119184
92.Kenyaco.ke12,593,776,4716,155,400,492,376,6714995128184
93.Philippinescom.ph13,503,306,158,769,460,322,706,7816865219266
94.Pakistancom.pk5,332,775,957,391,030,320,400,48227178190220
95.Pakistannet.pk9,702,415,6410,292,180,360,473,72219163179210
96.Sri Lankalk6,111,803,755,302,050,240,280,30294290298311
97.Vietnamvn18,310,920,967,6514,670,780,932,121185279187

20 nejlepších názvů hostname

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
HostnameAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
916,1929,5936,8939,3539,6526,8549,1568,63333
Polandostnet.pl
 
761,8928,1933,1935,2247,9267,8287,6313,997710
Japannuro.jp
 
781,0227,7699,0931,1679,5229,2743,6925,0154612
Braziltelesp.net.br
 
598,8281,3775,4882,1358,9220,9464,0476,5144610
Czech Republicmk-as.cz
 
534,8222,6644,8887,2517,5216,7625,3856,24335
Japancommufa.jp
 
733,5245,0594,4809,1628,6187,4515,1778,2178913
Switzerlandsynology.me
 
418,7303,0508,5509,5487,8540,4542,5544,04334
European uniondimensionesrl.eu
 
531,085,79307,0920,0367,567,63245,3664,622121723
Czech Republiccvut.cz
 
425,957,15263,9756,1455,046,94294,5934,2113510
Brazilverointernet.com.br
 
253,991,41210,4318,6295,2122,5378,9410,725161725
Italyaruba.it
 
408,185,92283,4629,0296,157,00231,5529,322111523
Chilepacificored.cl
 
399,072,62264,1704,6371,054,12251,8675,32261217
Spainjazztel.es
 
329,193,19276,9538,1280,762,96220,1433,532131830
Japancyberhome.jp
 
253,294,21192,8208,7427,8203,7340,8559,195812
Japantransix.jp
 
380,395,09211,7439,6398,589,75290,0415,01591418
Czech Republicmobileman.eu
 
246,882,71232,6354,1276,574,22234,2437,29457
Czech Republicpacnet.cz
 
193,669,77236,3307,3177,136,88198,7312,52181013
Canadabell.ca
 
334,248,14219,4511,3291,516,79202,5477,62571019
Francewanadoo.fr
 
403,059,86233,2586,8316,650,31171,9489,524111520
Slovakiabelnet.sk
 
242,562,83239,3380,3125,653,96139,2170,117111216