Rychlost připojení → Historie testů dle hostname

Historie testů dle hostname

Zobrazuje 100 nejlepších zemí seřazených podle rychlosti stahování a odesílání. Rychlost stahování má v tomto pořadí dvakrát větší význam než upload.

Spoléháme především na střední hodnotu (medián), je spolehlivější než čistá průměrná hodnota. Dále zveřejňujeme spodní kvartil (Q1) a horní kvartil (Q3). Medián, Q1 a Q3 vám mohou poskytnout představu o statistickém rozložení výsledků testů.

Další jazykové mutace:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , PL , SK , UK , RO

Graf rychlosti světa

Stahování

Nahrávání

Odezva

100 nejlepších zemí

Tyto statistiky jsou sestavovány pomocí TLD zpětného záznamu IP (hostname). Některé země používají více TLD (například .co.uk, .net.uk). Kliknutím na název země (pokud je to možné) zobrazíte podrobné statistiky.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 TLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg497,587,17368,4675,8461,942,48280,5737,4215713
2.Israelnet.il360,649,01254,2579,4100,623,9165,70102,9176914
3.Francefr379,847,59200,2572,0292,027,47139,6479,929111624
4.Japanjp416,671,36199,6556,6376,149,50132,2466,62781525
5.Latvialv218,339,14161,4394,9276,37,87143,7632,692363959
6.Australiaau269,052,44186,3473,153,9820,6945,5857,873491835
7.Brazilnet.br303,458,37160,3486,0187,935,3393,57316,237132346
8.Brazilcom.br258,946,31161,6417,8155,723,9285,84247,445142446
9.Spaines260,139,66152,8404,8209,726,0796,79303,636141731
10.Switzerlandch277,354,76131,4433,5116,425,2857,42101,524101520
11.Netherlandsnl233,244,85133,3339,4109,124,1446,87102,336121726
12.Colombianet.co218,540,84127,3348,5121,922,7443,78102,539122028
13.Canadaca245,243,14120,7354,3152,211,1539,32167,83291731
14.Chilecl246,734,98102,1374,8224,49,5276,29313,046111840
15.Brazilbr229,136,3993,15336,7170,321,9491,41244,843183143
16.Moldaviamd144,412,2484,76268,0137,39,2594,14201,93351040
17.Morocconet.ma69,8334,9186,5292,4568,4420,6590,6298,3263274462
18.Polandcom.pl249,439,1092,34331,6120,923,0971,68137,52181320
19.United Statesus166,311,42107,3260,8123,43,6534,32149,61372537204
20.Polandnet.pl209,834,0393,32301,097,9718,0251,1798,672191320
21.Mexicocom.mx121,028,4487,88153,894,7614,0760,06133,848172957
22.Denmarkdk217,236,2497,24286,9176,98,6836,18214,44292746
23.Hungaryco.hu161,931,1476,14235,283,1132,4968,15115,51481115
24.Romaniaro171,529,2878,19259,8137,914,5761,12206,445131838
25.Portugalpt134,429,6485,01203,180,6610,6833,37100,557344965
26.Belgiumbe177,539,7890,19277,247,5410,6421,6732,6932182231
27.Russiaru115,224,8370,0397,79105,213,3660,2794,834092644
28.Bulgariabg214,525,2773,29294,6190,810,8046,76281,93541940
29.Hungaryhu206,723,0781,73280,5113,410,3729,4895,9432111933
30.Montenegrome193,09,7584,66506,9187,05,0419,86540,95243557
31.Colombiaco120,128,0867,44129,4102,716,1647,3779,2070415869
32.Australiacom.au162,727,8780,81235,432,388,7620,4246,4356132450
33.Swedense179,015,9876,63246,8118,38,2827,2394,7352143049
34.United Arab Emiratesnet.ae143,422,9163,78144,584,889,4249,6995,3140121530
35.Ukrainecom.ua66,2632,7166,9290,2463,2712,6342,7589,5742273551
36.Lithuanialt183,734,1772,97179,6150,75,2329,61126,243122546
37.Indiain97,1030,0059,86115,291,5919,6252,37106,743212947
38.Bangladeshcom.bd76,0928,8958,5592,4775,9029,4553,4293,492371017
39.Norwayno117,619,6366,83140,674,7011,2632,7282,4541172849
40.Réunionre139,019,2169,59213,995,2010,2520,52150,281434757
41.Ukraineua104,424,6051,4788,9982,0516,9156,3190,1032172644
42.Slovakiask150,522,4163,60195,970,727,5929,8093,9730111932
43.Mexiconet.mx91,3822,7767,78130,157,525,8217,7270,7773335383
44.Indiaco.in73,3529,0752,5591,1370,4514,0746,9587,7248163651
45.United Kingdomco.uk162,926,7865,17198,192,417,1319,0972,7447173649
46.Polandpl166,118,5961,96225,266,746,6423,9265,2337152539
47.Bangladeshnet.bd59,1126,8746,8077,4257,6424,5049,9678,742281219
48.Mexicomx91,3720,6362,56118,243,576,7916,5360,4574354659
49.Germanyde118,922,2557,68126,739,899,9025,5843,0738162235
50.Estoniaee128,021,5758,06143,079,374,8823,7181,1140112542
51.Ukrainenet.ua46,4923,3145,1248,4346,2317,9644,4157,7146335052
52.Austriaat100,119,7254,10121,634,518,2318,8038,2242152337
53.Dominican Republicnet.do60,1914,7552,6383,5928,055,0421,3538,30824251131
54.Czech Republiccz122,421,5051,61120,574,789,5522,8056,0335132033
55.New Zealandco.nz142,610,4351,74154,869,753,1419,6381,701223442138
56.Italyit146,919,6950,93140,999,626,1519,1192,6746173053
57.Finlandfi119,421,4052,89142,677,546,1614,5446,8568355378
58.Australianet.au125,825,7650,33213,022,656,9217,9038,9049183048
59.Indianet.in68,7619,8735,9580,0660,2213,0337,8572,2450243758
60.Malaysianet.my88,0014,4446,00107,341,285,1616,1458,6457194165
61.Cypruscom.cy119,415,8740,24136,156,538,2526,1970,964491459
62.European unioneu132,718,9143,1396,7997,587,5818,8883,9938111833
63.Belarusby48,4315,6233,3370,1840,3910,2936,2658,1660395059
64.Indonesiaco.id74,2911,7441,32104,449,864,9618,6249,2184476483
65.Serbiars122,715,8541,74177,362,824,9012,8657,5336142333
66.Irelandie57,5520,2637,2973,7326,743,7217,0242,5779285383
67.Icelandis90,0520,1537,18115,148,806,7716,9946,0365175277
68.Greecegr91,4313,1040,5795,0349,243,039,3232,7459203261
69.Uruguaynet.uy146,29,0536,64182,323,762,9312,6232,2786313981
70.Colombiacom.co98,4010,8933,41124,131,774,0516,9733,87792133117
71.Sloveniasi68,5215,0626,9169,9056,386,2519,1539,2974172358
72.South Africaco.za42,239,6726,5550,5227,814,2513,8430,2369143263
73.Albaniaal39,2810,8922,7150,7429,366,6720,1837,37106384351
74.Thailandco.th49,839,2228,5975,4121,991,714,417,8214587110201
75.Uzbekistanuz32,1413,7726,9839,3010,062,965,9612,37144106128180
76.Ecuadornet.ec44,8310,8523,3371,9318,144,146,5915,181537284178
77.Argentinacom.ar42,427,5620,9857,8334,212,349,7448,881204474166
78.Armeniaam42,5710,3322,7143,5118,221,523,9214,7511791110149
79.Indonesianet.id39,177,2519,1437,3526,532,185,7018,841185473124
80.Croatiahr47,885,6716,9246,4326,641,757,0122,2084294470
81.Georgiage21,529,4216,4728,687,821,784,3610,4712287106132
82.Turkeycom.tr25,096,1715,4134,629,011,743,939,781025991111
83.Indonesiaid34,036,6413,3340,9622,291,775,7224,381124167112
84.Kazakhstankz23,246,1513,6630,7410,420,954,429,84156106145181
85.Argentinanet.ar37,346,7112,9740,3137,670,865,6230,0014250122216
86.Boliviabo19,875,9112,4517,593,361,432,023,4313294100117
87.Bosnia and Herzegovinanet.ba18,038,619,9623,544,190,622,005,1774384873
88.Madagascarmg13,474,127,8419,117,450,691,835,9714891119184
89.Kenyaco.ke12,763,726,5716,755,200,481,985,1115296133185
90.Philippinescom.ph13,863,516,159,019,600,322,526,8416866219266
91.Pakistancom.pk5,012,755,827,250,850,320,400,47228176190221
92.Pakistannet.pk9,682,395,5210,202,150,360,463,50219162179210
93.Sri Lankalk6,141,773,505,162,050,230,280,30297291303313
94.Vietnamvn18,640,920,967,7315,270,770,932,701195278187

20 nejlepších názvů hostname

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
HostnameAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
919,7929,4936,3939,3540,8528,4550,7568,93333
Polandostnet.pl
 
755,8909,3933,0935,4246,7267,2287,6314,297710
Japannuro.jp
 
772,2224,5685,3930,6666,4227,3734,3924,2154612
Braziltelesp.net.br
 
600,5284,2775,4881,0359,9224,0464,0476,3144610
Czech Republicmk-as.cz
 
534,8222,6644,8887,2517,5216,7625,3856,24335
Japancommufa.jp
 
734,1248,7596,5808,8627,4189,1515,1778,3168912
European uniondimensionesrl.eu
 
524,385,41304,4921,0358,565,60231,7626,922131723
Italyaruba.it
 
406,787,90285,3625,1302,760,77235,6538,922111523
Czech Republiccvut.cz
 
405,257,13256,9744,1441,246,75286,1934,0123610
Brazilverointernet.com.br
 
253,991,41210,4318,6295,2122,5378,9410,725161725
Spainjazztel.es
 
334,193,62278,5539,6285,666,79226,9442,932121726
Japancyberhome.jp
 
266,2101,6195,1208,8447,6207,3346,2562,194712
Japantransix.jp
 
364,098,13210,3432,3373,390,13290,5408,71591418
Czech Republicpacnet.cz
 
195,269,60252,7307,6178,536,45200,5312,62181013
Francewanadoo.fr
 
404,560,16234,4587,4317,250,37174,3490,524111520
Canadabell.ca
 
335,147,56218,6510,9292,617,04200,7480,92671019
Slovakiabelnet.sk
 
242,862,56242,2386,0125,351,69139,0170,417111216
Czech Republickve.cz
 
300,260,88198,8485,9323,572,24222,8573,2367813
Czech Republictelcoproservices.cz
 
321,788,77256,7461,9244,928,9292,34276,81981216
Polandtkb.net.pl
 
245,9102,0202,3394,0259,981,65196,3338,297911