Hranice na Moravě

Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý denchtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti internetu v hranicích, mé požadavky jsou asi takové : min. 1024 max. do 700. dale bychchtel vedet jake mate zkusenosti s hranickými poskytovately dekuji za vzkazy ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>buschi:21.11.2006 15:38</legend>Dobrý denchtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti internetu v hranicích, mé požadavky jsou asi takové : min. 1024 max. do 700. dale bychchtel vedet jake mate zkusenosti s hranickými poskytovately dekuji za vzkazy ;)</fieldset>

cau no je tu hodne poskytovatelu co se tyce wifi ja osobme jedu pres speedway dale je tu SVT Group nedavno slevnily ceny 512Kbit za 425kc/mecic nebo 1Mbit za 750kc/mesíc myslým dale Tomnet(&quot;kujal&quot; do toho bych asi v zadnem pripade nesel ja osobne)dale ZEAL (netbone) kvalitní internet ale drahý spyse tak pro firmu nebo skoly dale sit galanet (w ww.volny.cz/galanet)je sit s pripojením 3Mbit/256Kbit ale není to vzadnem pripadena stahovaní pak prý este jedna sit od nejakého petříka ale to nevím presne ceny ale pristopový bod je pred zelez mostem jak se jede na velkou smerem na tom baraku velkém (tady cenyne znam)takze nejvyhodnejí vypadá speedway 1Mbit za 552kc(pri platbe na pulroku dopredu(podrobnosti na www providera)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www stránky
SpeedWay - www.sway.cz
Tomnet - www.tomnet.cz

ZEAL - www.netbone.cz nebo www.zealnet.cz

GALANET - www.volny.cz/galanet
SVT Group - www.svtgroup.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jo a pak je tu este sit 802 www.802.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>mczhranice:25.11.2006 23:00</legend>jo a pak je tu este sit 802 www.802.cz</fieldset>asik pujduk te 802 ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>buschi:25.11.2006 23:07</legend><fieldset><legend>mczhranice:25.11.2006 23:00</legend>jo a pak je tu este sit 802 www.802.cz</fieldset>asik pujduk te 802 ;)</fieldset>

nevím co je to zac ale kamos bydlý nekde kolem toho pristupového budu (jungmanova nebo kde to je)aze prý to padá jak pry prcí nebo co nevím ale tak to je skoru u vsech wifi ze jsou nejaké problémy s prenosem kdyz je venku skarede ale je to jak kdy

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den, ja si myslím, že nejlepší volba ve Vaší lokalitě je UPC. 1024kbs za 555 Kč. Žádné roční platby dopředu, platí se za každý měsíc. Navíc zapůjčení modemu je zdarma. Jestli budete mít další dotazy popř. zájem, napište mi na javrbo@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Honza:26.11.2006 19:58</legend>Dobrý den, ja si myslím, že nejlepší volba ve Vaší lokalitě je UPC. 1024kbs za 555 Kč. Žádné roční platby dopředu, platí se za každý měsíc. Navíc zapůjčení modemu je zdarma. Jestli budete mít další dotazy popř. zájem, napište mi na javrbo@seznam.cz</fieldset>

tak o2 taky není zrovna nejlepsí net jabýt tebou tak jdu do toho UPC co nam nabízís :D

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Honza:26.11.2006 19:58</legend>Dobrý den, ja si myslím, že nejlepší volba ve Vaší lokalitě je UPC. 1024kbs za 555 Kč. Žádné roční platby dopředu, platí se za každý měsíc. Navíc zapůjčení modemu je zdarma. Jestli budete mít další dotazy popř. zájem, napište mi na javrbo@seznam.cz</fieldset>NJN,UPC neni špatne ale je tam ten FUP, ja ted mam O2 a nestahoval jsem nic jen jsem se semtam jukl na PG24 a vcera jsem presvihl 8GB takze to

FUP nemusim! uz jsme si objednal tu 802 a z jizni vidim dobre na vysilac takze bynemel byt problem , jeste mi to prijdou zmerit mno, tak uvidim

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>buschi:27.11.2006 09:50</legend><fieldset><legend>Honza:26.11.2006 19:58</legend>Dobrý den, ja si myslím, že nejlepší volba ve Vaší lokalitě je UPC. 1024kbs za 555 Kč. Žádné roční platby dopředu, platí se za každý měsíc. Navíc zapůjčení modemu je zdarma. Jestli budete mít další dotazy popř. zájem, napište mi na javrbo@seznam.cz</fieldset>NJN,UPC neni špatne ale je tam ten FUP, ja ted mam O2 a nestahoval jsem nic jen jsem se semtam jukl na PG24 a vcera jsem presvihl 8GB takze to

FUP nemusim! uz jsme si objednal tu 802 a z jizni vidim dobre na vysilac takze bynemel byt problem , jeste mi to prijdou zmerit mno, tak uvidim</fieldset>

semas no ja bydlým u zdravotní skoly amám smulu tedkom jedu na ten zkurvený sway po skusenosti za poslední týden mám toho dost hnedka bych pres kte 802 zatím mejse cau

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

uz mam 802 a upe parada!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak nevím, Speed-Way bych nedoporučil ani největšímu nepříteli. Horší připojení jsem ještě neměl a ta ochota něco řešit je katastrofální.

<fieldset><legend>mczhranice:25.11.2006 22:50</legend><fieldset><legend>buschi:21.11.2006 15:38</legend>Dobrý denchtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti internetu v hranicích, mé požadavky jsou asi takové : min. 1024 max. do 700. dale bychchtel vedet jake mate zkusenosti s hranickými poskytovately dekuji za vzkazy ;)</fieldset>

cau no je tu hodne poskytovatelu co se tyce wifi ja osobme jedu pres speedway dale je tu SVT Group nedavno slevnily ceny 512Kbit za 425kc/mecic nebo 1Mbit za 750kc/mesíc myslým dale Tomnet(&quot;kujal&quot; do toho bych asi v zadnem pripade nesel ja osobne)dale ZEAL (netbone) kvalitní internet ale drahý spyse tak pro firmu nebo skoly dale sit galanet (w ww.volny.cz/galanet)je sit s pripojením 3Mbit/256Kbit ale není to vzadnem pripadena stahovaní pak prý este jedna sit od nejakého petříka ale to nevím presne ceny ale pristopový bod je pred zelez mostem jak se jede na velkou smerem na tom baraku velkém (tady cenyne znam)takze nejvyhodnejí vypadá speedway 1Mbit za 552kc(pri platbe na pulroku dopredu(podrobnosti na www providera)</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

SVT Group ma 1 mbps za 650 vcetne dane. Vyzkousel jsem 3 poskytovatele v Hranicich a skoncil jsem u SVT. Absolutni spokojenost. Pinky nekolisaji, rychlost se drzi. Vrchol moji spokojenosti je funkcni hlas (voip) na linkach SVT. Moje zkusenost, muzu doporucit.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den

Chtěla bych si domů pořídit internet bydlíme v obci Julčín u Úštěka nemáme pevnou linku prosím o radu a co vše by jsme k tomu potřebovali. jaká by byla asi cena pořízení děkuji za odpověď

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Kamila:17.01.2007 13:50</legend>Dobrý den

Chtěla bych si domů pořídit internet bydlíme v obci Julčín u Úštěka nemáme pevnou linku prosím o radu a co vše by jsme k tomu potřebovali. jaká by byla asi cena pořízení děkuji za odpověď</fieldset>

toto je morava ne severni cechy ;)

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.