Hranice na Moravě

Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den, poslete mi prosim na mail sousekhonza@seznam.cz Vase zkusenosti s Hranickymi poskytovateli internetu a to konkretne SVT group, Zenit a Mitranet. Mockrat dekuji.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tož nevím ogaři. Já su připíchlé na SoccketWire a nemám důvod ke stížnostem. Rychlost downloadu co mi server na druhé straně dovolí, upload bohužel jen 2mega. (Asi nějaké technické omezení-majitel sítě mi to vysvětlil) Je pravda, že pingy na herní servery občas překročí 15 milisekund, ale vzhledem k tomu, že na bittorentu stáhnu DVD za půl hodiny mi to až tak nevadí. Samozřejmě nic moc nestahuji. Max. dvě DVD denně. (do fronty). Je pravda, že 250 korun je za internet poměrně hodně, ale zdálo se mi výhodné mít stream českých veřejnoprávních televizí v ceně. Akorát to nepoužívám. Ale bacha na ně. Taky kecají. Ve smlouvě mám přípojku k internetu 10Gb/s, ale přípojka mi furt ukazuje 100Mb/s. A někdy mi DSL.cz neukáže ani 50 procent!!!!

Promiňte mi reklamu, ale myslím si, že v Hranicích je SoccketWire nasprostou jedničkou.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kde ten Soccket najdu?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Taky by mě zajímalo, kde ten SoccketWire najdu. Na netu jsem nic nenašel. Hodil by se nějaký kontakt

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dyť Vy máte net od pana Kujala, tak to by mě zajímalo kde berete takové rychlosti ;-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím tě kde najdu ten SoccketWire.Já mám SVT a je to totální katastrofa.Co se týče stahování,tak torenty jsou stále bloklé a teď už začali blokovat i rapidshare.Poslední dobou stálé výpadky.No prostě hrůza.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zeal nebo mitranet nedej boze SVT group nikdy je to hrozna banda

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>buschi</legend>Dobrý denchtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti internetu v hranicích, mé požadavky jsou asi takové : min. 1024 max. do 700. dale bychchtel vedet jake mate zkusenosti s hranickými poskytovately dekuji za vzkazy </fieldset>

jedině VevyNet

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

VevyNET 1Mb za 210Kč bez DPH

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

S SVT jsou stále jen nějaké potíže, výpadky jsou zde na denním pořádku i když je pravda ,že čas od času to jejich zaměstnanci řeší. Samostatnou kapitolou je blokování stahovacích pragramů a stahovacích serverů(např. Rapidshare,Torrenty, DC,...), to je opravdu děs a když už SVT odblokuje Rapid, tak stejně nic nestáhnete, protože z vaší adresy už někdo mezitím stahuje. Chápu SVT, že chce zajistit stabilní rychlost, ale blokovaním těchto praogramů a serverů to asi nepůjde, protože většina lidí si rychlý net pořizuje kvůli stahování dat a ne kvůli prohlížení stránek! V nejbližší době se v Hranicích a blízkém okolí pořádného netu asi nedočkáme.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Kaltz</legend>Taky by mě zajímalo, kde ten SoccketWire najdu. Na netu jsem nic nenašel. Hodil by se nějaký kontakt</fieldset>

jak jsi spokojený s MNT ?

 
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.