Hranice na Moravě

Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od medus
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>mczhranice:25.11.2006 22:50</legend><fieldset><legend>buschi:21.11.2006 15:38</legend>Dobrý denchtěl bych se zeptat jaké jsou možnosti internetu v hranicích, mé požadavky jsou asi takové : min. 1024 max. do 700. dale bychchtel vedet jake mate zkusenosti s hranickými poskytovately dekuji za vzkazy ;)</fieldset>

cau no je tu hodne poskytovatelu co se tyce wifi ja osobme jedu pres speedway dale je tu SVT Group nedavno slevnily ceny 512Kbit za 425kc/mecic nebo 1Mbit za 750kc/mesíc myslým dale Tomnet(&quot;kujal&quot; do toho bych asi v zadnem pripade nesel ja osobne)dale ZEAL (netbone) kvalitní internet ale drahý spyse tak pro firmu nebo skoly dale sit galanet (w ww.volny.cz/galanet)je sit s pripojením 3Mbit/256Kbit ale není to vzadnem pripadena stahovaní pak prý este jedna sit od nejakého petříka ale to nevím presne ceny ale pristopový bod je pred zelez mostem jak se jede na velkou smerem na tom baraku velkém (tady cenyne znam)takze nejvyhodnejí vypadá speedway 1Mbit za 552kc(pri platbe na pulroku dopredu(podrobnosti na www providera)</fieldset>

Tomnet down 1024,up 256 za 390 Kc.Narozdíl od jiných poskytovatelů připojení stabilní a případné problémy na síti řeší okamžitě.Ten svůj sway si strč do....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jesli ma jeste nekdo 802 napiste, mam ftp na kterym by mohli zakaznici 802stahovat s rychlost 400kb/s .....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Vážení, bomba! SVT Group má akci. 3 měsíce za 50% a vstupní poplatek za stovku - takže už jsem u nich. A tož dobře to lééééééce ten net.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Moc rád do diskuzí tohoto typu nezasahuji, ale musím se přidat a pochválit TomNet!! Jsem jejich uživatelem cca rok a bez jakýchkoliv problému. Když jsem si zařídil WiFi od SWAY tak jsem myslel že zešílím (podrobně popisovat problémy nehodlám, snad jen, že internet padal cca každých 10 minut), rozhodl jsem se oslovit TomNet a p.Kujal mi nabídl jejich službu rychleji než jsem čekal(v den 1. telefonátu jsem si tentýž den večer konfiguroval PC) a za přijatelných podmínek, smlouvu jsem podepsal cca za 14 dní po tom co mi internet bežel a navíc jsem měl první měsíc zcela zdarma!! Nyní mám 800 Kb/s za 400/měsičně a naprosto bez problému. Takže TomNet, proč ne!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Escape:17.02.2007 00:11</legend>Vážení, bomba! SVT Group má akci. 3 měsíce za 50% a vstupní poplatek za stovku - takže už jsem u nich. A tož dobře to lééééééce ten net.</fieldset>

JJ SWT je dobra firma ale nemaj moc dobre pokrití ja si u nich chtel net pořídit a hovno

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>MartinR6:21.02.2007 07:44</legend>Moc rád do diskuzí tohoto typu nezasahuji, ale musím se přidat a pochválit TomNet!! Jsem jejich uživatelem cca rok a bez jakýchkoliv problému. Když jsem si zařídil WiFi od SWAY tak jsem myslel že zešílím (podrobně popisovat problémy nehodlám, snad jen, že internet padal cca každých 10 minut), rozhodl jsem se oslovit TomNet a p.Kujal mi nabídl jejich službu rychleji než jsem čekal(v den 1. telefonátu jsem si tentýž den večer konfiguroval PC) a za přijatelných podmínek, smlouvu jsem podepsal cca za 14 dní po tom co mi internet bežel a navíc jsem měl první měsíc zcela zdarma!! Nyní mám 800 Kb/s za 400/měsičně a naprosto bez problému. Takže TomNet, proč ne!</fieldset>

a je určite výhodný a faká dobře?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím jsem připojenej u Privatnetu a pekne me to nudi vypadky co chvila, muze mi nekdo napsat nejakyho poskytovatele co mu to jede aspon 2 mesice bez vypadku?Zadny minutkovy vypadky obcas neberu, chci aby to fungovalo, protoze zatim jsem nenasel schopny providery:) Dekuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý poskytovatel netu je 802. za 5 měsicu ani jeden vypadek ani pri velkych vetrech...sice maji vyssi porizovaci cenu ale urcite se vyplati investovat.kdyztak se podivejte na www.802.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jsem majitelem site TomNet a pokud mas nejake pochybnosti, dej si pozadavek na 14 dni netu ZDARMA. Otestujes, uvidis. Nebude vyhovovat, odejdes. Navic, jako jediny poskytovatel internetu v Hranicich a sirokem okoli, mame k dispozici forum, kde diskutujeme o problemech na siti. Kdo jiny by otevrene rekl (napsal), ze tam ci tam to zatim stoji za prd a tehdy a tehdy se vymeni prevadec za jiny a bude to v pohode. Pravda, nekdy to trva dele a nervy tecou, ale na foru se to vzdy doctes...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Asi jednoznačně wi-fi připojení MITRANET

link: http://www.mitranet.cz/wifi_cenik.aspx

stejna rychlost downloadu i uploadu,, žadne limity na stahování dat, agregace max.1:2

CO VÍC SI SI MŮŽE ČLOVĚK V OKLÍ HRANIC PŘÁT!!!

 
od jarys
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Pro všechny hraničáky:

<span class="t-red">www.mitranet.cz</span>,rychlost shodna up/down,v Hranicích nejlevnější, agregace max.1:2,pro paneláky instalace zdarma.

Co víc si můžete přát??http://www.mitranet.cz/wifi_cenik.aspx

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co to tady všichni blábolíte. Všichni wifi poskytovatelé jsou stejni. Každou chvíli to někomu z nich nejede. Jsem ke Swayi a stačí mi to. Mám za 290 s daní půl mega a často mega (navíc mi říkali že budou v květnu zrychlovat). Poruchy jsou malé. Podle zkušenosti menší než jinde. Navíc mám pro lepší bezpečnost heslo, které chrání moje připojení a nikdo se mi nedostane k počítači a nepoužije moje připojení. Můžu se připojit v různých místech, kde je signál. Nemusím nic konfigurovat, všechno je to automatické. Chrání mi připojení před stahovači. A další vychytávky, které ostatní nemají, protože jen umí koupit zařizení a zapnout do elektriky, většinou víc udělat a nabídnout neumí. Leda tak FTP pro nelegální kopírování filmů. No, stejně sem píšou jen poskytovatelé a pomlouvají ty druhé.

Zkuste zavolat do SVT, jak s Váma budou jednat, jaké mají tarify, zřizovací poplatky a dlouhodobé smlouvy. Prolistujte opěvovaná fóra Tomnetu = Skalickanetu = OSRI - jakési neziskovky a ne majetku pana Kujala. Jak často jim to nejede a jak to svádějí na kdekoho.<span class="t-green">

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No jeste ze ten Vas bajecny speed way nema forum. To by jste si musel vzit dovolenou na procteni...(Vy jste zacal rejpat :o) )

A co se tyce meho majetku, je Vam po tom prd. TomNet JE a BUDE ve vlastnictvi firmy Tomas Kujal, taktez veskere jeho zarizeni.

A pokud jste si stacil vsimnout, nikomu nevnucuji nase pripojeni, nepomlouvam ostatni ISP, jen jsem zde uvedl, ze si kazdy muze vyzkouset stabilitu, rychlost, odezvu a pod. na cca mesic gratis.

Prijemne uzivani internetu bez vypadku, preje Tomas Kujal

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Az ted jsem si vsiml, ze tu mas vic prispevku, zacinam ti tykat, ponevadz tva cestina je fakt super.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

dej pokoj od SpeedWay sam jsem u nich byl 7 mesícu a stacilomito vzalomito 7 let zivota co jsem slysel za poslední dobu na Tomnet tak jeto stabilní a chodíto v pohode

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.