Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... připojení v obci Machnín u Liberce

připojení v obci Machnín u Liberce

připojení v obci Machnín u Liberce

Doporučení připojeni v .......
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

zajímalo by mě, jaké jsou možnosti připojení v obci Machnín na Liberecku, aniž by člověk byl nucen zřídit telefonní linku. Potřebovali bychom pouze připojení k internetu, min. ADSL za solidní cenu. Samozřejmě počítáme s jednorázovým „vyšším“ zřizovacím poplatkem, ale měsíční platby, bychom si nejraději představovali tak do 500,- Kč včetně DPH. Je nějaká cesta? Díky M.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>misja:05.01.2007 08:25</legend>Dobrý den,

zajímalo by mě, jaké jsou možnosti připojení v obci Machnín na Liberecku, aniž by člověk byl nucen zřídit telefonní linku. Potřebovali bychom pouze připojení k internetu, min. ADSL za solidní cenu. Samozřejmě počítáme s jednorázovým „vyšším“ zřizovacím poplatkem, ale měsíční platby, bychom si nejraději představovali tak do 500,- Kč včetně DPH. Je nějaká cesta? Díky M.</fieldset>

Dobrý den sem připojen v Machníně bezdrátově a jsem maximálně spokojen. nízká cena a perfekt jednání

 
od remisak
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>norecek3:06.01.2007 20:43</legend><fieldset><legend>misja:05.01.2007 08:25</legend>Dobrý den,

zajímalo by mě, jaké jsou možnosti připojení v obci Machnín na Liberecku, aniž by člověk byl nucen zřídit telefonní linku. Potřebovali bychom pouze připojení k internetu, min. ADSL za solidní cenu. Samozřejmě počítáme s jednorázovým „vyšším“ zřizovacím poplatkem, ale měsíční platby, bychom si nejraději představovali tak do 500,- Kč včetně DPH. Je nějaká cesta? Díky M.</fieldset>

Dobrý den sem připojen v Machníně bezdrátově a jsem maximálně spokojen. nízká cena a perfekt jednání</fieldset>

Mohu jenom potvrdit a doporučit za 480Kč rychlost 1G

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jé, tak to je skvělý, myslíte, že byste mi mohli dát informace o poskytovateli vašeho připojení? Díky.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě bych ráda věděla, jaké byly pořizovací náklady vašeho připojení. Díky moc. M.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>misja:08.01.2007 09:21</legend>Ještě bych ráda věděla, jaké byly pořizovací náklady vašeho připojení. Díky moc. M.</fieldset>

no jasně že můžu.máte icq? napíši podrobnosti.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>norecek3:08.01.2007 09:58</legend><fieldset><legend>misja:08.01.2007 09:21</legend>Ještě bych ráda věděla, jaké byly pořizovací náklady vašeho připojení. Díky moc. M.</fieldset>

no jasně že můžu.máte icq? napíši podrobnosti.</fieldset><b>

nebo poslu mail

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ICQ 345982406. To budete hodný, díky. M.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>remisak:07.01.2007 15:57</legend><fieldset><legend>norecek3:06.01.2007 20:43&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;misja:05.01.2007 08:25</legend>Dobrý den,

zajímalo by mě, jaké jsou možnosti připojení v obci Machnín na Liberecku, aniž by člověk byl nucen zřídit telefonní linku. Potřebovali bychom pouze připojení k internetu, min. ADSL za solidní cenu. Samozřejmě počítáme s jednorázovým „vyšším“ zřizovacím poplatkem, ale měsíční platby, bychom si nejraději představovali tak do 500,- Kč včetně DPH. Je nějaká cesta? Díky M.</fieldset>

Dobrý den sem připojen v Machníně bezdrátově a jsem maximálně spokojen. nízká cena a perfekt jednání</fieldset>

Mohu jenom potvrdit a doporučit za 480Kč rychlost 1G</fieldset>

A mohl byste mi dát prosím kontakt n Vašeho poskytovatele připojení abych se na něho mohl obrátit....děkuji....moje icq 301542303

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den,v Machnine jsem shanel pripojeni pro svaru rok!!Prozili jsme si i patalie s nejakym p.Bohacem,ktery nejdrive potrebovall penize a potom ze pujde internet..Nic s toho se nepovedlo a po delsi dobe se nam podarilo p.Bohace presvedcit,aby nam ty penize vratil...Nemusim vysvetlovat jak...hihi..

Pred koncem roku jsem sehnal firmu Comel p.ing.Lukas Benes..Za nemerenou 2048kbps linku plati kolem 450 kacek,coz je nadhera..

Jinak vrele dopotucuji..Jeden den jsem mu zavolal,druhy den to prijel zmerit a ctvrty den to jelo...Chvalim za 1+++

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jinak co si budeme povidat...V Machnine je mimo tohoto providera jeste LVI a ANET...LVI vubec nedoporucuji...ANET je na to trosku lip,hlavne,kdyz uz nekoho od nich mate doma na promereni...Protoze moc nekomunikujou a neni na ne absolutne spoleh...Bohuzel vlastni zkusenost...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

www.anetliberec.cz instalace v machníně 2000kč, 2M -480,- 512kbps-360,- 256kps-245-, Ping do nixu cca 15ms.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Od Vás u nás už kdosi byl, bohužel nejsme v dosahu, ale prý máte během jara v Machníně montovat další anténu, tak pak bychom to zkusili znovu, jinak jsme opravdu v háji. Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jabadadoo1:20.01.2007 00:25</legend><fieldset><legend>remisak:07.01.2007 15:57</legend><fieldset><legend>norecek3:06.01.2007 20:43&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;misja:05.01.2007 08:25</legend>Dobrý den,

zajímalo by mě, jaké jsou možnosti připojení v obci Machnín na Liberecku, aniž by člověk byl nucen zřídit telefonní linku. Potřebovali bychom pouze připojení k internetu, min. ADSL za solidní cenu. Samozřejmě počítáme s jednorázovým „vyšším“ zřizovacím poplatkem, ale měsíční platby, bychom si nejraději představovali tak do 500,- Kč včetně DPH. Je nějaká cesta? Díky M.</fieldset>

Dobrý den sem připojen v Machníně bezdrátově a jsem maximálně spokojen. nízká cena a perfekt jednání</fieldset>

Mohu jenom potvrdit a doporučit za 480Kč rychlost 1G</fieldset>

A mohl byste mi dát prosím kontakt n Vašeho poskytovatele připojení abych se na něho mohl obrátit....děkuji....moje icq 301542303</fieldset>

já taky pěkně prosím o kontakt vašeho poskytovatele...děkuji..vajva@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jirka278:20.01.2007 09:54</legend>Dobry den,v Machnine jsem shanel pripojeni pro svaru rok!!Prozili jsme si i patalie s nejakym p.Bohacem,ktery nejdrive potrebovall penize a potom ze pujde internet..Nic s toho se nepovedlo a po delsi dobe se nam podarilo p.Bohace presvedcit,aby nam ty penize vratil...Nemusim vysvetlovat jak...hihi..

Pred koncem roku jsem sehnal firmu Comel p.ing.Lukas Benes..Za nemerenou 2048kbps linku plati kolem 450 kacek,coz je nadhera..

Jinak vrele dopotucuji..Jeden den jsem mu zavolal,druhy den to prijel zmerit a ctvrty den to jelo...Chvalim za 1+++</fieldset>

mohl byste mi prosím poslat kontakt na firmu Comel ing.Lukáš Beneš.děkuji moc vajva@seznam.cz

 
Strana:1 2 3 4 5 6 7 8

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.