připojení k internetu

od krokodylek46
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahoj mám internet na doma od O2 chtěl bych se zeptat na ten nový O2 Smart Box 2 jedná se mi o to jak je schopný daleko pokrýt WiFi.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 934/935
Poskytovatel: Nej.cz

to přece vždycky závisí na místních podmínkách, ale podle těch specifikací to asi nebude úplně špatný :) taky ještě aby jo za šest tisíc :D

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od satero
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 90,7/25,4
Poskytovatel: Nordic Telecom

krokodylek46 | 31.12.2021 08:45

Ahoj mám internet na doma od O2 chtěl bych se zeptat na ten nový O2 Smart Box 2 jedná se mi o to jak je schopný daleko pokrýt WiFi.

Stejně jako wifi 2,4Ghz na dálku s pomalou rychlostí a 5Ghz na krátkou vzdálenost s vyšší rychlostí+si můžete dokoupit rozšiřující wifi zařízení pro větší prostory. A je to předražené, co jsem četl tak je to jen obyčejný nablýskaný wifi 6 xDSL router s ukázovátkem teploty a datumu. Jistí si tak, že u nich zůstanou lidi dýl dokud modem nesplatí, běžná praktika u některých.

 
od milan-tuma
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 53,2/11,2

Docela záleží i na přijímači. Není to reklama, ale iPad Air má výborný příjem signálu 5GHz až jsem se divil. Některé jiné věci ani ťuk a jedou pak tedy na lépe šiřitelné 2.4GHz, která je však více za-rušená a pak je i nižší rychlost přenosu.

A kde je mizerný signál, tak osadit další WiFi vysílač, ideálně připojený kabelem.