Přípojení NÝŘANY

Strana:1 2 3 4 5 6 7
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

"...Leoš ....pracuje neustále...proč si nezaměstná několik kvalifikovaných lidí???

...asi to nebude takové jednoduché,především z hlediska okamžitého financování..."

Ano, ano..! Ona to není legrace, někoho platit.

Zvláště tehdy, pokud takový schopný manager ví, že je lepší prostředky investovat účelněji.

Jako příklad bych uvedl knižní telefonní seznam Zlaté stránky, rok 2005, oblast Plzeň, konkrétně levou dolní část titulní strany... :)))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co k tomu říc? Rozhodnout se musí každý sám za sebe :-)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ano,ano,jedině Leoš,také jsem se od něj nechal připojit a nelituji toho !

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zajimave ohlasovane prispevky z jednoho dne na druhy ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No,zajímavé.Možná stejně jako to,že se již kabelizují poslední panelové domy v Nýřanech firmou zalio.Také podle průzkumu lidi kteří jsou připojeni k jiným poskytovatelům přechází právě k zalio a to nejen firmy ale především domácnosti.Byl jsem sám toho svědkem.Proč asi,když to funguje jiným lépe nebo stejně dobře a nejsou "podvodníci" ??? Že by v tom bylo něco jiného ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nevim hoši, proč všichni haníte to co jste nikdy nevyzkoušeli!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Podívejte se na : http://gabina.kvalitne.cz/prohib.jpg

jak trefné,že :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kabelizace posledních panelových domů firmou Žalio je tak trochu pohádka.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No v poslední době Leoš zaměstnal jistého pana de Sorta,takže by neměl být problém připojit i jojáše :))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím všechny!

Chtěl bych se zeptat,kdo mi zapojí v NÝŘANECH co nejlevněji a nejrychleji kvalitní internet na REVOLUČNÍ 64.

Vkládám tuto reakci na základě obdržení letáku ForWiFi od p. Lukáše Kodla.

Po přečtení reakcí v tomto fóru jsem obvolával všechny co mají něco společného kolem internetu v Nýřanech.Ale ranní hodina 07.00 - 08.00 / 03.05.2007 je asi moc včasná.Pro nás pracující,si myslím,je akorát.

Tímto řeším situaci a rád bych se dozvěděl více.

Děkuji HRABĚTA 603789763

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Co nejlevnější internet určitě nebude co nejlepší,to si musí každý rozmyslet !

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Já osobně mám WiFi od Noska Teamu a jsem max spokojenej.Aby mi ve všední dny lítalo stahování kolem 280 kb/s a byl jsem připojenej permanentně okolo 2,9 Mb,to je super.Na to,že mi signál leze pomalu přes celej byt(bezdrát) je to slušná práce a hlavně,jakejkoliv problém je řešenej hned a bez čekání.A mít 3 Mb za 333 kč,to je taky paráda.Já jsem sháněl net mezi zalio,kodl,janka atd,ale pořád jsem čekal a nic.Od Noska Teamu jsem měl net hotovej za 4 hodiny a šlape bez jakýhokoliv výpadku.Takže doporučuju.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ještě jste zapoměli na http://www.802.cz/index.php?sec=internet&sub=4. Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jak píše paaveel, firma Noska reaguje skutečně rychle.

Janka + Kodl jsou spíš bastlíři - amatéři.

A Žalio je typická slibotechna, co jen honí marketing a skutek utek. Je to vidět na www.zalio.cz , nikde žádná informace, odkud vlastně je, ale jen sondovat poptávku :o))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Skuste tyhle nadšence (www.internetvejprnice.cz), maj AP na koneci Tlučné a šlape jim to super (zatím jsem připojen 1 měsíc). Jo a mají už jen technologii 5GHz (trochu dražší ale kvalitka). Měsíčně 300kč, kolem 4Mbit v obou směrech, ping kolem 20.

 
Strana:1 2 3 4 5 6 7

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.