Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Přípojení NÝŘANY

Přípojení NÝŘANY

Strana:1 2 3 4 5 6 7
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Potřeboval bych poradit s připojením v Nýřanech.Hlavně nejaké které má malý<span style="color:red">ping</span>.Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Klidně zavolejte, něco vymyslíme... Myslím, že umíme do 15ms...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kontakt 777839930

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>janky</legend>Klidně zavolejte, něco vymyslíme... Myslím, že umíme do 15ms...</fieldset>

nebylo by lepsi sem hodit zamyslene technicke reseni a poskytovele pripojeni?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>janky</legend>Klidně zavolejte, něco vymyslíme... Myslím, že umíme do 15ms...</fieldset>

Tak jsem tam volal a nikdo to nebre a ani na smsku neprisla odpoved :( .Zajimalo by me teda co to je za pripojení???

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>p4c!3Nd</legend><fieldset><legend>janky</legend>Klidně zavolejte, něco vymyslíme... Myslím, že umíme do 15ms...</fieldset>

Tak jsem tam volal a nikdo to nebre a ani na smsku neprisla odpoved :( .Zajimalo by me teda co to je za pripojení???</fieldset>

zadejte zminene telefonni cislo do vyhledavace a zjistite ze to nebude zadny oficialni kontakt mozneho poskytovatele pripojeni

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Slysel jsem ze v Nýřanech je NETRO.Ale co jsem tu cetl tak stim nesjou moc spokojený a hlavne ty pingy :?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>p4c!3Nd</legend>Slysel jsem ze v Nýřanech je NETRO.Ale co jsem tu cetl tak stim nesjou moc spokojený a hlavne ty pingy :?</fieldset>

Když Netro tak jedině s vlastním zařízením, abys nebyl vázán 2 letou smlouvou,aby když budou problémy(a to teda budou) mohl utect k jinému poskytovateli..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak by me zajimalo,jaky je tam jiny poskytovatel mimo teda zminovane NEXTRY a Ceske Site?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak by me zajimalo,jaky je tam jiny poskytovatel mimo teda zminovaneho NETRA a Ceske Site?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nevíte někdo kde má v Nýřanech NETRO APčko?????

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zkus InetHome. www.inethome.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ferda:12.10.2006 10:12</legend>Zkus InetHome. www.inethome.cz</fieldset>Tak zmiňovaný internet od Janky je síť ForWifi. Jinak v Nýřanech je ještě Nějaký Noskanet, Wrabbit a pak chytam hodně WIFINyranyt.. Já mam ForWIFI.. Pingy tam opravdu jsou slušný. kolem 15 ms<pre>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ferda:12.10.2006 10:12</legend>Zkus InetHome. www.inethome.cz</fieldset>

netro ma v nyranech asi 4 Ap, ale vrele nedoporucuju, je to shit firma, shit pripojeni a maximalne shit jednani, hruza a nikdy nebrat, problem na problem ...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V Nýřanech je to špatné. Noska má časté výpadky, ADSL je drahé, Žalio je podvodník.

 
Strana:1 2 3 4 5 6 7

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.