Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Praha 4 - Michle - doporučit poskytovatele internetu

Praha 4 - Michle - doporučit poskytovatele internetu

Praha 4 - Michle - doporučit poskytovatele internetu

Doporučení připojeni v .......
od lucie82
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

dokázali by jste mi doporučit poskytovatele internetu v Praze 4. Rozhodně NE a nikdy více UPC nebo O2, protože O2 není stabilní a v UPC dle mé letité zkušenosti pracuje banda idiotů a na to už nemám nervy...

Byla bych ráda, kdyby někdo věděl o poskytovateli, který má rychlý a stabilní internet a neúčtuje si za něj majlant, umí řešit SLA a případně reklamace a pokud možno umí vystavovat správné faktury. Poskytovatel by měl mít slušné jednání.

Děkuji moc.

 
od gigaboy
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Lucie82:11.02.2014 11:29Dobrý den,

dokázali by jste mi doporučit poskytovatele internetu v Praze 4. Rozhodně NE a nikdy více UPC nebo O2, protože O2 není stabilní a v UPC dle mé letité zkušenosti pracuje banda idiotů a na to už nemám nervy...

Byla bych ráda, kdyby někdo věděl o poskytovateli, který má rychlý a stabilní internet a neúčtuje si za něj majlant, umí řešit SLA a případně reklamace a pokud možno umí vystavovat správné faktury. Poskytovatel by měl mít slušné jednání.

Děkuji moc.

Bydlím v Michli a mám pranet.cz a dobrý, dřív sem měl eurosignal.cz taky dobrý, ale pranet je levnější.

 
od scooby6
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Muzu Vas poprosit jeden vecer o zkousku latence do zahranici? Mam O2 a latence mi vecer lita od 100-300ms.

Nechci objednavat nic novyho aby to nahodou nebylo stejny.

Budu rad za odpoved s kontaktem na skype nebo icq aby sme to mohli zkusit. Diky.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

scooby6:17.02.2014 05:42Muzu Vas poprosit jeden vecer o zkousku latence do zahranici? Mam O2 a latence mi vecer lita od 100-300ms.

Nechci objednavat nic novyho aby to nahodou nebylo stejny.

Budu rad za odpoved s kontaktem na skype nebo icq aby sme to mohli zkusit. Diky.

Tim zahranicim myslis co konretne? jestli treba USA, tak lepší jak 100ms to nebude, neboť tu máme mimo jiné fyzikalní zákony :))

 
od scooby6
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Holandsko :)

 
od xroberto
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Lucie82:11.02.2014 11:29Dobrý den,

dokázali by jste mi doporučit poskytovatele internetu v Praze 4. Rozhodně NE a nikdy více UPC nebo O2, protože O2 není stabilní a v UPC dle mé letité zkušenosti pracuje banda idiotů a na to už nemám nervy...

Byla bych ráda, kdyby někdo věděl o poskytovateli, který má rychlý a stabilní internet a neúčtuje si za něj majlant, umí řešit SLA a případně reklamace a pokud možno umí vystavovat správné faktury. Poskytovatel by měl mít slušné jednání.

Děkuji moc.

Mam doma na Praze 4 Pranet a jsem spokojen.

 
od mildy
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Bydlím také v Michli a řeším připojení. mně by o2 nevadilo, ale ja na něj dost negativních referencí. UPC zde není.

Váhám mezi o2 (VDSL připojení: download až 20 032 kb/s, upload až 2 048 kb/s, cena 505,- Kč) a wifi od Pranetu (downlaod 20 Mbps, upload 4 Mbps, cena 498,- Kč), co byste volili?

 
od karelf
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

mildy:06.03.2014 16:11Bydlím také v Michli a řeším připojení. mně by o2 nevadilo, ale ja na něj dost negativních referencí. UPC zde není.

Váhám mezi o2 (VDSL připojení: download až 20 032 kb/s, upload až 2 048 kb/s, cena 505,- Kč) a wifi od Pranetu (downlaod 20 Mbps, upload 4 Mbps, cena 498,- Kč), co byste volili?

zkuste www.svobodnasit.cz 357 Kč.

 
od 285
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 13,9/5,63
Poskytovatel: Eurosignal

xRoberto | 28.02.2014 14:52

Mam doma na Praze 4 Pranet a jsem spokojen.

My zase euroginal a je stabilní, že o něm ani nevíme :)