Wifi - Kolín

od martingab
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Dobrý den, mohl by mi někdo doporučit poskytovatele v Kolíně s dobrým poměrem cena/kvalita? Teď máme připojení u Jona, ale poslední dobou se dost často po dlouhou dobu rychlost pohybuje namísto 12 Mbits jako obvykle třeba kolem 500-3000 kbits + velice špatná stabilita.

 
od twygysak
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

martingab:19.08.2012 16:30Dobrý den, mohl by mi někdo doporučit poskytovatele v Kolíně s dobrým poměrem cena/kvalita? Teď máme připojení u Jona, ale poslední dobou se dost často po dlouhou dobu rychlost pohybuje namísto 12 Mbits jako obvykle třeba kolem 500-3000 kbits + velice špatná stabilita.

Problemy mam stejny az nato ze me to jede misto 8mbps 30kbps :D cekam na konec smlouvy a zkusim licanet sice cena/vykon nic moc ale rikaj ze stabilita je dobra sou drazsi nez jon tak pocitam s kvalitnejsim pripojenim.

Jinak pro ty co maj jona nebo se na nej chystaj nedelejte to pul roku vam to pejede a pak jen problemy !

 
od martingab
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

napadl mě Tlapnet, tváří se celkem solidně, nemá někdo z Kolína zkušenosti?

 
od novotak33
příspěvků: 18
IP: (zobrazit)

Ano, JON.CZ je děs, bída a utrpení ! Jak svým chováním, tak i připojením. Musel jsem také počkat na konec smlouvu a vesele jsem si rok užival O2 a teď UPC a říkám si, jak jsem u Jóna mohl vydržet :D .

Ale k tématu : Asi nemáte možnost nějakého kabelového připojení ? ( UPC ) Co jsem slyšel, není špatný Wic-net, Tlapnet prý taky není špatný. Kamarád vysí na Coprosysu ( Polabskýnet ) a je to slabé, časté výpadky a rychlost nevalná.

Já za sebe mohu doporučit jak O2 VDSL, tak i UPC.

 
od martingab
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

nejspíš ne, bydlím přímo v Kolíně v baráku a na stránce dostuponosti UPC to píše že pro danou adresu možnost není, tak asi ne no.