Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9680,264.851,020.924.6
Beroun54065,412.136,532.418.7
Blansko41355,504.024,375.121.1
Brno-město304111,169.486,835.318.2
Brno-venkov503116,010.194,369.416.7
Bruntál189102,246.191,615.016.8
Břeclav30980,249.850,575.115.8
Česká Lípa32657,682.138,560.819.4
České Budějovice62890,242.164,986.914.4
Český Krumlov16981,076.044,808.217.5
Děčín32982,254.460,201.319.1
Domažlice11568,315.729,574.716.3
Frýdek-Místek78976,151.749,748.224.5
Havlíčkův Brod30473,998.740,898.113.2
Hodonín56675,074.960,722.013.8
Hradec Králové63660,732.544,190.829.1
Cheb13066,287.451,893.515.9
Chomutov19196,658.6104,159.739.5
Chrudim30588,222.555,517.219.2
Jablonec nad Nisou19378,665.260,487.620.3
Jeseník2934,742.511,670.532.2
Jičín17090,154.976,401.217.0
Jihlava42866,698.738,094.517.7
Jindřichův Hradec30595,540.642,633.715.4
Karlovy Vary23179,809.454,458.824.4
Karviná64493,798.662,665.321.6
Kladno48368,983.653,755.717.8
Klatovy14390,985.352,388.027.7
Kolín26548,581.932,326.117.0
Kroměříž23465,061.649,257.918.7
Kutná Hora32858,393.534,404.917.9
Liberec46971,293.561,492.320.8
Litoměřice184101,447.169,535.724.1
Louny15462,692.947,611.021.5
Mělník18265,274.738,050.514.9
Mladá Boleslav56072,068.064,286.923.8
Most16470,948.657,122.416.6
Náchod44884,063.553,671.418.5
Nový Jičín28552,685.626,309.924.9
Nymburk307136,641.8131,018.812.9
Olomouc41191,974.066,641.721.9
Opava43654,251.428,642.433.4
Ostrava631145,755.895,713.913.9
Pardubice52887,045.365,958.516.2
Pelhřimov25049,506.936,983.818.5
Písek13152,795.136,135.319.7
Plzeň-jih209105,831.066,985.028.6
Plzeň-město402131,975.4126,905.313.6
Plzeň-sever47186,418.270,476.921.0
Praha hl.m.1122124,638.398,483.213.8
Praha-východ60786,317.863,317.015.9
Praha-západ54063,365.939,715.521.7
Prachatice13165,655.346,839.642.4
Prostějov21968,755.551,163.016.9
Přerov16348,275.330,134.424.6
Příbram18877,274.643,893.314.8
Rakovník15563,062.840,309.115.3
Rokycany31170,707.762,354.413.7
Rychnov nad Kněžnou21858,894.526,056.621.0
Semily20243,755.331,760.315.4
Sokolov30076,517.968,780.717.3
Strakonice22277,030.950,464.416.5
Svitavy24872,744.742,056.919.6
Šumperk44752,077.122,855.420.0
Tábor40071,011.846,569.517.5
Tachov11476,461.670,666.217.1
Teplice9986,204.895,450.016.1
Trutnov22373,305.049,864.617.5
Třebíč29663,315.740,943.931.9
Uherské Hradiště35876,413.652,448.020.6
Ústí nad Labem217152,019.7103,275.817.4
Ústí nad Orlicí43548,802.028,655.118.5
Vsetín28359,808.637,493.419.8
Vyškov15387,494.065,498.413.3
Zlín36270,007.141,567.023.8
Znojmo35351,318.328,064.920.7
Žďár nad Sázavou37984,203.445,561.117.3