Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8972,856.050,617.523.5
Beroun51862,725.533,583.819.2
Blansko40453,593.324,069.320.9
Brno-město303104,814.583,639.215.7
Brno-venkov503116,550.097,187.617.4
Bruntál199102,819.791,595.316.8
Břeclav25891,585.348,172.315.6
Česká Lípa34363,179.141,818.819.8
České Budějovice68691,927.067,228.516.1
Český Krumlov16788,720.449,696.617.4
Děčín30788,539.765,273.216.6
Domažlice12166,282.428,079.017.1
Frýdek-Místek77980,116.252,706.223.6
Havlíčkův Brod27573,923.639,813.213.3
Hodonín56374,484.359,682.314.5
Hradec Králové65965,395.849,051.828.7
Cheb14473,210.254,235.116.0
Chomutov187101,680.1108,038.538.4
Chrudim31789,429.754,427.717.8
Jablonec nad Nisou18482,423.268,468.120.2
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín19995,124.784,675.516.1
Jihlava39970,533.339,396.518.5
Jindřichův Hradec339105,273.452,223.715.1
Karlovy Vary22686,219.659,056.925.0
Karviná65998,557.063,536.521.4
Kladno49067,877.252,302.117.4
Klatovy15483,817.945,227.827.2
Kolín25849,835.833,025.521.2
Kroměříž21064,506.851,871.017.8
Kutná Hora33655,529.531,822.816.0
Liberec43768,239.958,379.420.9
Litoměřice178105,077.473,760.314.4
Louny15558,988.943,812.121.0
Mělník20370,515.642,631.815.5
Mladá Boleslav57571,747.564,650.323.4
Most15373,417.057,572.618.8
Náchod44776,582.548,842.918.9
Nový Jičín26456,663.125,505.123.4
Nymburk310137,412.5137,229.411.9
Olomouc40095,786.267,132.220.3
Opava38954,021.228,787.635.9
Ostrava615135,827.288,778.115.4
Pardubice58687,071.666,914.216.6
Pelhřimov24750,019.340,139.818.0
Písek11755,834.233,909.318.7
Plzeň-jih192106,641.766,010.428.6
Plzeň-město433111,471.4105,908.112.4
Plzeň-sever45680,959.966,730.318.8
Praha hl.m.1256120,124.595,461.313.8
Praha-východ64987,846.366,807.615.8
Praha-západ56258,502.134,599.822.7
Prachatice14255,041.739,436.742.5
Prostějov22273,690.056,235.716.6
Přerov18548,447.026,312.528.8
Příbram19776,516.045,437.113.9
Rakovník18862,811.238,795.514.1
Rokycany31975,946.767,685.317.9
Rychnov nad Kněžnou20060,472.327,503.221.8
Semily19251,481.239,043.916.1
Sokolov19281,251.873,267.715.5
Strakonice21472,194.844,983.516.7
Svitavy22971,939.241,122.919.1
Šumperk43757,293.130,042.118.4
Tábor34573,609.048,301.712.8
Tachov12480,064.273,120.416.0
Teplice108102,615.1100,128.015.7
Trutnov22565,583.443,836.816.9
Třebíč39170,050.843,460.624.8
Uherské Hradiště36272,196.950,637.019.3
Ústí nad Labem208160,539.7105,971.717.3
Ústí nad Orlicí38447,506.428,018.617.4
Vsetín30165,675.934,736.718.6
Vyškov15288,241.371,481.314.1
Zlín32176,040.645,749.023.9
Znojmo29757,838.431,879.818.6
Žďár nad Sázavou34983,773.545,154.016.9