Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9071,938.450,186.923.3
Beroun51863,463.833,988.119.2
Blansko40353,746.724,156.920.8
Brno-město307104,830.983,501.717.7
Brno-venkov498117,280.398,208.616.3
Bruntál190103,524.492,205.516.3
Břeclav25790,345.948,994.615.6
Česká Lípa34263,272.642,013.619.8
České Budějovice69491,625.266,842.116.1
Český Krumlov16788,720.449,696.617.4
Děčín31488,526.565,341.516.7
Domažlice12166,487.628,245.317.1
Frýdek-Místek78680,158.752,734.623.6
Havlíčkův Brod27873,812.739,673.313.4
Hodonín56472,453.457,851.514.4
Hradec Králové66964,701.248,266.428.9
Cheb14372,945.754,635.815.9
Chomutov179102,349.6108,685.838.6
Chrudim31689,899.154,504.417.8
Jablonec nad Nisou18482,423.268,468.120.2
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín19895,538.485,234.216.1
Jihlava40469,714.739,068.718.5
Jindřichův Hradec323105,211.051,851.115.0
Karlovy Vary22580,107.855,096.225.2
Karviná64696,919.362,841.021.5
Kladno49167,915.252,217.517.4
Klatovy15784,689.046,302.427.0
Kolín24349,590.032,809.721.5
Kroměříž21164,566.251,780.517.8
Kutná Hora32956,035.232,134.715.5
Liberec43568,396.058,204.821.0
Litoměřice181104,726.873,803.314.3
Louny15559,881.944,689.020.9
Mělník20169,573.043,006.015.5
Mladá Boleslav57570,249.864,309.423.3
Most15672,618.356,724.618.7
Náchod44275,959.848,729.718.8
Nový Jičín27056,673.025,323.923.4
Nymburk318134,433.7134,287.712.9
Olomouc39596,835.768,215.220.4
Opava38553,311.228,451.936.2
Ostrava620135,537.288,594.115.4
Pardubice58985,968.866,639.816.7
Pelhřimov24449,884.840,153.218.1
Písek11958,919.434,918.118.5
Plzeň-jih192106,565.465,967.228.5
Plzeň-město430111,929.4106,357.112.6
Plzeň-sever45980,883.466,833.419.6
Praha hl.m.1241120,954.196,730.713.7
Praha-východ63887,615.365,346.915.9
Praha-západ56458,770.634,726.622.7
Prachatice14155,380.339,625.842.8
Prostějov22073,464.955,660.716.6
Přerov18647,016.926,472.830.1
Příbram19476,766.944,436.414.0
Rakovník18563,689.939,748.713.9
Rokycany31875,866.867,658.917.9
Rychnov nad Kněžnou20259,946.927,347.121.7
Semily19051,000.239,259.715.8
Sokolov18381,852.073,332.015.4
Strakonice21771,317.044,278.017.0
Svitavy22971,939.241,122.919.1
Šumperk43657,199.930,027.418.4
Tábor33873,843.648,352.112.5
Tachov12579,155.072,226.115.9
Teplice107103,911.4101,472.515.7
Trutnov22766,059.944,113.316.9
Třebíč40269,737.843,304.725.2
Uherské Hradiště36172,486.350,914.519.3
Ústí nad Labem209159,923.2105,223.117.3
Ústí nad Orlicí38347,624.028,025.617.2
Vsetín29963,610.834,065.018.6
Vyškov14982,785.365,902.914.4
Zlín32576,378.845,862.623.8
Znojmo29757,838.431,879.818.6
Žďár nad Sázavou33981,825.244,687.617.1