Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8373,972.651,625.424.8
Beroun51863,545.633,834.619.5
Blansko39354,353.224,743.420.8
Brno-město303104,711.983,772.815.6
Brno-venkov499120,725.1102,043.017.4
Bruntál19097,327.986,457.516.9
Břeclav24094,291.247,919.915.0
Česká Lípa34163,804.541,802.419.7
České Budějovice70289,787.165,931.716.1
Český Krumlov16689,328.549,553.216.9
Děčín30688,825.164,306.320.0
Domažlice12066,189.928,191.617.2
Frýdek-Místek75380,520.153,983.724.1
Havlíčkův Brod27674,834.340,698.013.5
Hodonín57074,516.759,561.015.0
Hradec Králové66567,207.850,792.928.6
Cheb14971,867.453,950.116.2
Chomutov196106,498.1113,220.937.6
Chrudim31388,627.053,181.417.9
Jablonec nad Nisou18382,083.668,331.020.6
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín190101,262.590,917.713.3
Jihlava40867,865.436,441.218.4
Jindřichův Hradec328104,093.652,617.415.0
Karlovy Vary23191,404.061,446.124.4
Karviná666101,470.365,577.121.2
Kladno50273,706.657,943.517.2
Klatovy15281,714.644,736.927.3
Kolín26650,564.532,718.621.3
Kroměříž21364,447.550,655.017.8
Kutná Hora36254,281.331,375.015.1
Liberec43871,202.760,859.320.9
Litoměřice175103,478.472,660.314.3
Louny15159,135.942,102.020.8
Mělník20371,869.844,158.915.5
Mladá Boleslav58671,453.163,955.922.2
Most15472,171.556,718.518.6
Náchod42575,619.048,606.919.1
Nový Jičín27257,536.025,597.023.1
Nymburk317137,959.9136,926.811.9
Olomouc39197,392.167,999.819.7
Opava39353,831.128,654.036.0
Ostrava633139,056.191,298.115.4
Pardubice59385,865.165,211.716.6
Pelhřimov25250,435.740,693.118.1
Písek12553,007.934,019.718.3
Plzeň-jih193107,232.566,005.228.5
Plzeň-město441111,513.8106,527.012.2
Plzeň-sever46588,025.772,944.018.4
Praha hl.m.1298119,786.294,612.913.7
Praha-východ64188,392.166,980.615.5
Praha-západ52057,896.634,422.622.9
Prachatice14056,387.942,272.342.2
Prostějov22074,605.157,211.516.5
Přerov18049,934.527,069.728.9
Příbram20476,436.445,779.313.1
Rakovník19162,084.839,012.914.0
Rokycany30476,269.868,149.918.0
Rychnov nad Kněžnou19461,337.027,978.222.0
Semily18852,077.940,150.417.6
Sokolov20383,726.276,513.415.5
Strakonice21472,414.845,121.516.6
Svitavy22275,989.045,891.319.1
Šumperk43756,776.429,564.118.6
Tábor33473,994.848,842.214.5
Tachov12977,698.971,178.315.9
Teplice11096,122.091,262.315.8
Trutnov22865,164.743,949.217.2
Třebíč38970,030.443,353.824.2
Uherské Hradiště36571,033.448,759.317.4
Ústí nad Labem208160,232.0104,754.317.7
Ústí nad Orlicí38847,312.928,015.917.5
Vsetín30564,953.234,602.419.0
Vyškov15387,106.170,729.314.4
Zlín32677,844.448,541.923.8
Znojmo31756,281.730,874.618.6
Žďár nad Sázavou35283,169.443,725.814.6