Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9077,836.151,611.924.1
Beroun53665,215.436,046.218.9
Blansko43255,447.923,885.720.6
Brno-město290107,698.486,851.218.1
Brno-venkov498119,608.498,514.216.5
Bruntál188101,932.891,188.416.8
Břeclav27584,707.349,777.015.5
Česká Lípa32258,615.438,606.619.3
České Budějovice66494,168.769,312.513.7
Český Krumlov16782,662.744,987.517.7
Děčín34783,825.261,885.918.8
Domažlice12069,107.529,381.417.8
Frýdek-Místek79079,765.252,281.323.8
Havlíčkův Brod29773,340.941,550.213.2
Hodonín56873,116.458,367.813.8
Hradec Králové65062,889.246,009.329.1
Cheb12462,555.351,384.416.2
Chomutov19198,972.4104,641.439.6
Chrudim29990,567.556,112.918.4
Jablonec nad Nisou18677,924.058,543.820.3
Jeseník3037,469.612,324.731.3
Jičín18292,080.280,147.016.7
Jihlava40766,687.437,957.817.8
Jindřichův Hradec30498,538.947,938.315.5
Karlovy Vary22978,205.453,986.624.8
Karviná65490,447.959,324.521.5
Kladno48670,949.054,624.517.4
Klatovy14789,130.948,802.127.7
Kolín25248,271.832,409.319.5
Kroměříž21267,370.351,349.818.2
Kutná Hora34256,565.233,667.216.9
Liberec46271,542.461,946.320.4
Litoměřice185109,258.476,300.023.7
Louny15860,582.246,065.821.0
Mělník19166,802.241,012.215.0
Mladá Boleslav59568,253.762,610.922.8
Most15772,362.258,401.216.3
Náchod44983,693.655,235.218.2
Nový Jičín27855,332.926,815.924.4
Nymburk312139,966.0140,825.512.6
Olomouc41592,746.166,789.022.2
Opava40052,986.528,862.032.9
Ostrava641138,750.690,529.015.3
Pardubice55084,363.065,287.115.6
Pelhřimov24448,978.837,734.918.5
Písek13450,784.932,631.118.9
Plzeň-jih209107,901.368,166.527.9
Plzeň-město406122,410.2117,837.913.4
Plzeň-sever45683,988.368,369.420.5
Praha hl.m.1138124,454.198,557.013.8
Praha-východ63784,894.663,135.616.2
Praha-západ54863,350.939,578.022.5
Prachatice12863,904.045,498.442.1
Prostějov21769,777.952,249.917.1
Přerov16250,473.629,665.531.5
Příbram18877,156.444,959.614.2
Rakovník15662,969.340,421.815.0
Rokycany31871,787.862,901.018.1
Rychnov nad Kněžnou20858,923.826,684.321.6
Semily20648,576.738,754.815.5
Sokolov24677,139.669,811.816.8
Strakonice22477,274.350,722.816.5
Svitavy24173,626.342,252.619.6
Šumperk43654,657.025,135.019.4
Tábor40073,350.748,396.113.3
Tachov11376,429.471,042.017.0
Teplice9789,763.098,102.615.9
Trutnov22369,390.746,214.517.5
Třebíč30265,369.142,435.625.2
Uherské Hradiště35672,686.449,807.321.0
Ústí nad Labem207161,676.1112,043.117.2
Ústí nad Orlicí42847,527.028,554.518.6
Vsetín28462,146.536,807.319.3
Vyškov15687,749.166,961.914.1
Zlín32974,772.745,773.723.7
Znojmo34755,063.130,416.819.1
Žďár nad Sázavou36083,087.346,114.817.1