Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov7974,129.952,433.125.5
Beroun51863,572.233,843.819.2
Blansko40056,418.225,575.221.3
Brno-město303105,076.283,627.215.4
Brno-venkov506122,247.7104,238.816.3
Bruntál196103,995.190,768.016.8
Břeclav23796,806.550,162.115.0
Česká Lípa34663,728.741,660.419.7
České Budějovice71390,763.265,758.216.0
Český Krumlov16788,513.349,097.918.0
Děčín30688,657.264,098.320.0
Domažlice11869,875.429,377.216.9
Frýdek-Místek74781,456.655,618.623.9
Havlíčkův Brod28675,257.941,048.613.5
Hodonín56777,276.859,790.114.9
Hradec Králové66668,920.951,611.528.3
Cheb14773,379.455,056.816.2
Chomutov199110,144.1116,330.337.6
Chrudim31987,964.053,056.817.8
Jablonec nad Nisou19285,595.774,227.023.3
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín190102,306.292,505.113.2
Jihlava41769,659.739,305.818.2
Jindřichův Hradec32699,002.549,867.015.0
Karlovy Vary22992,181.762,977.724.7
Karviná665100,944.265,242.821.2
Kladno50673,231.957,632.417.1
Klatovy15680,295.842,694.826.9
Kolín26251,149.333,250.721.3
Kroměříž20465,135.951,644.317.4
Kutná Hora38952,387.630,099.315.6
Liberec43171,443.161,144.521.0
Litoměřice178102,694.271,634.814.4
Louny14760,805.743,309.720.8
Mělník20074,512.246,572.515.7
Mladá Boleslav59273,034.865,112.321.9
Most15773,725.057,911.318.5
Náchod42674,674.745,813.519.1
Nový Jičín27857,011.625,143.622.9
Nymburk317132,573.2130,352.412.0
Olomouc38398,630.968,686.919.6
Opava39053,359.328,491.736.1
Ostrava616140,651.792,009.815.4
Pardubice60088,566.866,817.216.5
Pelhřimov25851,410.242,119.118.4
Písek12553,007.934,019.718.3
Plzeň-jih194107,308.665,038.013.7
Plzeň-město453106,546.0101,394.512.0
Plzeň-sever46588,200.773,369.518.5
Praha hl.m.1303120,470.094,608.013.8
Praha-východ65889,728.268,235.315.6
Praha-západ51658,434.134,741.723.2
Prachatice15258,670.344,181.042.6
Prostějov22776,138.558,660.016.3
Přerov17547,066.225,938.829.2
Příbram20375,644.545,797.513.3
Rakovník18862,255.539,106.113.8
Rokycany31075,261.167,713.017.7
Rychnov nad Kněžnou17962,368.827,983.021.8
Semily19053,287.340,666.117.4
Sokolov20285,511.578,554.815.3
Strakonice22372,699.545,399.120.7
Svitavy22877,864.946,872.918.7
Šumperk43557,107.829,822.518.4
Tábor33074,535.049,189.414.4
Tachov11579,769.667,163.516.0
Teplice11091,783.272,347.716.0
Trutnov23764,050.343,097.517.0
Třebíč38768,971.541,732.724.5
Uherské Hradiště36371,313.548,495.017.4
Ústí nad Labem212158,472.0104,259.317.5
Ústí nad Orlicí39047,624.628,136.417.6
Vsetín30265,221.934,801.719.2
Vyškov15585,484.469,729.516.8
Zlín32676,173.447,961.923.8
Znojmo31256,556.230,631.318.7
Žďár nad Sázavou35583,826.043,877.015.4