Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9778,952.650,644.224.4
Beroun53565,388.336,541.518.7
Blansko42055,338.823,920.121.0
Brno-město302109,723.086,104.618.2
Brno-venkov502115,861.394,738.616.6
Bruntál195103,612.992,941.416.7
Břeclav29881,952.850,737.915.7
Česká Lípa32358,162.838,661.919.4
České Budějovice63490,965.866,722.414.1
Český Krumlov16581,686.745,139.817.5
Děčín33382,918.460,541.618.8
Domažlice11668,074.629,156.616.4
Frýdek-Místek78780,016.352,852.924.2
Havlíčkův Brod29973,131.341,006.013.1
Hodonín56874,323.460,406.713.7
Hradec Králové64360,410.443,779.229.2
Cheb13466,260.851,384.216.0
Chomutov19294,940.8101,295.239.6
Chrudim30388,925.855,469.919.3
Jablonec nad Nisou19077,678.058,935.720.1
Jeseník3037,469.612,324.731.3
Jičín17692,310.678,558.816.8
Jihlava43466,034.437,581.918.0
Jindřichův Hradec30195,312.542,553.815.5
Karlovy Vary23078,260.154,512.524.7
Karviná64592,898.262,388.921.5
Kladno48269,045.753,635.817.7
Klatovy14787,347.947,685.327.8
Kolín25548,862.032,727.919.7
Kroměříž21766,054.349,991.818.7
Kutná Hora33658,883.235,031.717.8
Liberec46870,952.860,283.320.6
Litoměřice187103,277.069,471.723.7
Louny15263,094.347,956.421.5
Mělník18866,236.140,379.514.9
Mladá Boleslav57772,822.465,587.323.5
Most15871,388.257,501.516.6
Náchod45284,163.454,570.418.2
Nový Jičín28253,719.526,408.124.4
Nymburk319142,090.8142,075.212.7
Olomouc42291,494.665,815.922.1
Opava44653,319.728,392.332.8
Ostrava637142,868.192,606.015.1
Pardubice53083,995.565,738.915.4
Pelhřimov24449,292.737,458.518.4
Písek12950,207.132,001.219.9
Plzeň-jih204107,246.267,580.128.2
Plzeň-město396119,395.2116,138.513.7
Plzeň-sever44881,771.566,542.821.0
Praha hl.m.1136125,700.799,533.513.8
Praha-východ62786,161.663,368.615.8
Praha-západ53263,358.839,658.821.8
Prachatice12366,798.347,824.342.7
Prostějov21870,236.552,175.216.9
Přerov16348,275.330,134.424.6
Příbram18476,936.643,900.414.6
Rakovník15261,956.040,202.615.2
Rokycany33472,681.463,598.413.5
Rychnov nad Kněžnou20958,449.726,489.521.6
Semily20445,604.535,186.115.6
Sokolov29477,360.469,415.317.4
Strakonice21778,129.851,482.516.6
Svitavy24672,426.041,586.619.5
Šumperk44852,821.423,765.919.9
Tábor40172,665.848,145.115.6
Tachov11376,429.471,042.017.0
Teplice9590,009.099,569.815.8
Trutnov22172,539.349,684.117.6
Třebíč29564,455.841,827.532.0
Uherské Hradiště36073,021.550,639.520.9
Ústí nad Labem212154,529.3105,565.117.4
Ústí nad Orlicí43148,389.328,405.518.5
Vsetín27960,937.237,298.019.4
Vyškov15187,915.666,350.213.6
Zlín32670,308.841,734.923.9
Znojmo35550,902.927,877.520.7
Žďár nad Sázavou36582,613.744,889.717.3