Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8872,405.450,358.524.4
Beroun51362,756.433,788.719.3
Blansko39853,692.424,124.920.9
Brno-město303104,832.483,798.015.6
Brno-venkov502117,078.497,713.017.5
Bruntál199102,819.791,595.316.8
Břeclav24293,987.649,604.215.0
Česká Lípa34163,710.742,021.619.7
České Budějovice68691,957.667,368.716.0
Český Krumlov16987,627.147,954.217.4
Děčín30189,545.565,943.116.3
Domažlice12166,282.428,079.017.1
Frýdek-Místek77080,131.452,814.023.6
Havlíčkův Brod27273,781.239,953.013.4
Hodonín56874,243.259,311.814.8
Hradec Králové65965,637.249,250.128.6
Cheb14772,558.154,124.516.0
Chomutov190101,024.2108,268.038.2
Chrudim31588,830.353,873.017.9
Jablonec nad Nisou18581,899.668,143.020.1
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín19598,943.788,660.613.4
Jihlava40370,436.639,007.218.4
Jindřichův Hradec330106,535.752,672.715.0
Karlovy Vary22787,915.559,805.724.9
Karviná66098,805.963,546.521.4
Kladno49468,612.953,282.417.3
Klatovy15483,817.945,227.827.2
Kolín25750,693.633,010.321.2
Kroměříž20963,720.249,753.117.9
Kutná Hora34555,188.431,721.716.0
Liberec42869,300.759,211.621.0
Litoměřice179104,968.573,899.114.3
Louny15257,933.842,211.321.3
Mělník20469,955.442,309.915.5
Mladá Boleslav57971,390.563,851.223.4
Most15472,880.557,586.018.6
Náchod41876,607.049,329.419.1
Nový Jičín26656,679.725,311.623.3
Nymburk315136,449.7135,579.312.0
Olomouc39498,373.468,971.819.7
Opava39154,090.928,898.135.8
Ostrava607136,666.489,209.815.3
Pardubice58786,855.766,352.316.6
Pelhřimov24250,346.640,508.317.7
Písek11553,868.833,770.617.6
Plzeň-jih190108,209.367,033.428.8
Plzeň-město431111,588.8106,289.712.4
Plzeň-sever46185,332.372,029.518.5
Praha hl.m.1290119,647.795,059.313.8
Praha-východ65088,425.867,183.515.7
Praha-západ52258,411.434,763.622.9
Prachatice14455,045.139,207.342.0
Prostějov22273,864.556,261.016.5
Přerov18349,429.526,756.828.8
Příbram20175,866.745,309.613.7
Rakovník18862,811.238,795.514.1
Rokycany31776,557.068,482.017.9
Rychnov nad Kněžnou20060,066.527,497.621.8
Semily18952,118.939,664.116.2
Sokolov20582,562.975,105.315.6
Strakonice21272,461.245,473.716.5
Svitavy22672,405.941,396.119.1
Šumperk43856,960.029,610.718.5
Tábor33073,161.147,718.314.5
Tachov12579,232.872,431.716.0
Teplice112102,887.997,513.115.8
Trutnov22864,715.743,615.017.0
Třebíč38870,610.643,860.824.5
Uherské Hradiště36271,035.149,212.919.4
Ústí nad Labem208160,717.8105,976.417.4
Ústí nad Orlicí38647,360.527,909.517.5
Vsetín30764,263.134,413.119.1
Vyškov15387,404.370,780.814.4
Zlín32978,161.148,062.923.7
Znojmo30257,711.631,735.318.5
Žďár nad Sázavou34083,902.044,386.914.6