Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8773,212.151,324.523.5
Beroun51863,507.633,967.019.2
Blansko41153,871.624,307.320.7
Brno-město307103,195.282,075.317.8
Brno-venkov495117,800.798,484.616.4
Bruntál190103,419.092,141.616.3
Břeclav25491,157.749,747.615.7
Česká Lípa34464,016.142,985.819.8
České Budějovice66692,291.367,046.516.1
Český Krumlov16689,421.349,960.917.4
Děčín35487,020.964,609.516.7
Domažlice12066,661.428,382.917.2
Frýdek-Místek80079,580.452,419.423.7
Havlíčkův Brod28073,691.739,520.913.4
Hodonín55572,552.657,968.213.9
Hradec Králové66264,936.648,838.729.0
Cheb14372,945.754,635.815.9
Chomutov173103,451.4109,901.439.1
Chrudim30490,962.455,333.417.8
Jablonec nad Nisou18581,912.067,878.020.2
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín19095,380.684,807.816.2
Jihlava40269,528.539,080.118.5
Jindřichův Hradec322101,739.049,731.315.1
Karlovy Vary23681,134.455,830.924.8
Karviná65994,851.461,452.321.6
Kladno48868,185.952,544.817.5
Klatovy15886,388.346,788.526.8
Kolín24849,032.732,285.121.3
Kroměříž20564,664.652,281.017.8
Kutná Hora32955,969.932,043.215.6
Liberec44368,889.458,177.920.9
Litoměřice183104,469.373,904.814.2
Louny15559,881.944,689.020.9
Mělník20169,483.643,024.515.4
Mladá Boleslav58167,966.263,086.323.3
Most15871,869.156,004.618.5
Náchod44476,061.949,130.418.8
Nový Jičín27056,893.426,157.623.4
Nymburk317135,474.7135,713.112.7
Olomouc39997,234.068,368.820.4
Opava38453,483.628,428.536.2
Ostrava621135,017.188,441.015.3
Pardubice58585,493.865,980.116.9
Pelhřimov24149,736.140,106.018.1
Písek11958,919.434,918.118.5
Plzeň-jih190107,502.466,934.128.2
Plzeň-město434114,412.0108,951.212.9
Plzeň-sever46381,104.867,088.519.9
Praha hl.m.1240122,677.597,584.413.8
Praha-východ64287,623.165,493.316.0
Praha-západ55958,769.834,762.422.6
Prachatice13254,872.539,327.043.0
Prostějov21873,637.956,140.516.7
Přerov18448,037.827,160.830.3
Příbram19176,950.644,370.514.1
Rakovník18964,003.539,630.313.9
Rokycany32175,957.567,578.017.7
Rychnov nad Kněžnou20659,880.927,223.821.7
Semily19551,509.539,915.315.7
Sokolov18481,781.173,014.315.5
Strakonice21968,645.642,429.717.2
Svitavy23171,564.640,693.019.2
Šumperk43757,043.429,907.918.4
Tábor35273,415.448,035.813.3
Tachov12678,267.271,648.515.9
Teplice106101,461.5101,508.215.7
Trutnov23165,462.243,420.216.9
Třebíč39968,006.942,745.525.1
Uherské Hradiště35773,111.051,078.219.4
Ústí nad Labem217157,128.3103,559.717.2
Ústí nad Orlicí39747,444.027,857.818.2
Vsetín30164,406.737,652.618.9
Vyškov15085,705.366,758.814.4
Zlín32276,704.346,320.323.8
Znojmo29958,145.631,950.518.6
Žďár nad Sázavou34182,933.745,182.417.1