Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8672,344.851,329.923.6
Beroun53164,972.135,656.418.9
Blansko42555,061.723,979.420.7
Brno-město293106,703.485,819.217.8
Brno-venkov488120,352.3100,805.216.6
Bruntál190101,518.191,092.316.5
Břeclav27084,403.149,388.815.7
Česká Lípa34360,255.440,027.619.8
České Budějovice65996,728.570,469.413.8
Český Krumlov16384,269.846,400.317.7
Děčín34482,355.960,029.016.9
Domažlice11766,780.428,811.117.7
Frýdek-Místek79679,097.051,481.223.7
Havlíčkův Brod28372,054.639,168.513.5
Hodonín56173,339.159,275.313.8
Hradec Králové65864,869.747,368.829.2
Cheb13461,718.349,763.116.1
Chomutov173104,118.0112,133.840.0
Chrudim29889,992.955,362.818.2
Jablonec nad Nisou18883,629.769,051.320.4
Jeseník2538,302.613,167.129.5
Jičín18390,608.079,498.016.9
Jihlava39668,452.137,758.317.7
Jindřichův Hradec304100,534.648,183.815.5
Karlovy Vary23080,960.256,172.324.6
Karviná64990,857.859,412.321.6
Kladno48970,788.154,055.917.4
Klatovy15488,647.848,043.827.3
Kolín25146,956.831,064.821.7
Kroměříž20669,268.752,601.317.8
Kutná Hora33657,135.933,784.715.8
Liberec45969,140.057,737.220.5
Litoměřice189103,710.273,662.923.6
Louny16058,088.243,581.820.9
Mělník19666,216.941,712.415.1
Mladá Boleslav57469,300.664,745.422.1
Most16573,481.758,460.018.0
Náchod44982,677.755,249.018.3
Nový Jičín27256,251.126,472.124.2
Nymburk315139,084.2141,656.812.3
Olomouc41397,375.869,512.620.7
Opava38854,241.028,689.434.1
Ostrava635137,254.290,063.615.0
Pardubice54984,838.765,449.316.2
Pelhřimov24448,966.338,563.218.2
Písek12951,386.431,834.519.0
Plzeň-jih185106,908.667,562.028.1
Plzeň-město436120,549.9116,003.913.2
Plzeň-sever46079,720.864,605.720.4
Praha hl.m.1200123,619.198,863.213.8
Praha-východ61888,280.365,726.316.2
Praha-západ55762,577.838,543.423.4
Prachatice12660,236.443,371.442.7
Prostějov22373,581.955,034.717.0
Přerov17848,484.428,669.330.5
Příbram18876,603.144,856.614.2
Rakovník19363,943.739,500.014.6
Rokycany32271,956.562,911.017.9
Rychnov nad Kněžnou20859,392.826,764.022.0
Semily20749,788.740,037.015.6
Sokolov21879,682.171,604.516.1
Strakonice22870,423.844,112.816.8
Svitavy22870,388.138,788.719.5
Šumperk43752,862.124,762.519.5
Tábor36972,088.847,469.513.3
Tachov12076,865.772,107.916.2
Teplice9490,441.799,505.715.8
Trutnov23165,688.343,853.217.4
Třebíč30268,665.743,582.124.7
Uherské Hradiště34773,275.751,000.320.9
Ústí nad Labem209163,265.5113,502.417.1
Ústí nad Orlicí41347,614.128,866.818.5
Vsetín29260,773.736,516.518.9
Vyškov15386,020.567,106.014.3
Zlín33574,519.145,386.823.8
Znojmo31557,463.832,178.618.6
Žďár nad Sázavou35281,947.545,850.917.1