Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9679,935.151,029.124.7
Beroun53365,789.236,919.718.8
Blansko41655,383.524,216.621.0
Brno-město304109,619.685,444.618.2
Brno-venkov501115,454.993,781.016.7
Bruntál195103,612.992,941.416.7
Břeclav31082,676.451,823.215.8
Česká Lípa32757,659.138,423.319.4
České Budějovice63389,665.364,857.614.2
Český Krumlov16681,399.744,732.217.5
Děčín33082,801.960,867.618.8
Domažlice11469,014.529,833.216.3
Frýdek-Místek79478,021.351,043.624.3
Havlíčkův Brod29973,131.341,006.013.1
Hodonín56574,299.260,192.313.8
Hradec Králové64260,548.844,039.629.2
Cheb12966,465.952,146.116.1
Chomutov19396,116.8104,035.039.1
Chrudim30588,390.055,742.719.1
Jablonec nad Nisou18977,237.557,948.020.2
Jeseník2934,742.511,670.532.2
Jičín17491,296.477,560.516.9
Jihlava43465,727.937,575.518.0
Jindřichův Hradec30495,057.142,400.815.6
Karlovy Vary23279,093.554,035.424.5
Karviná64493,018.162,393.021.6
Kladno48269,341.653,885.417.8
Klatovy14686,874.747,197.128.0
Kolín25848,388.332,525.119.6
Kroměříž22965,947.950,373.018.8
Kutná Hora33259,098.635,089.917.8
Liberec47271,251.261,578.320.7
Litoměřice185100,601.669,003.724.0
Louny15462,692.947,611.021.5
Mělník18265,534.138,823.915.0
Mladá Boleslav57372,542.865,381.223.6
Most16270,975.656,793.416.7
Náchod44983,841.453,714.518.4
Nový Jičín28252,583.326,268.524.9
Nymburk316139,649.3136,397.412.8
Olomouc41391,885.366,407.322.0
Opava44253,604.828,313.433.1
Ostrava631143,399.993,136.813.9
Pardubice53083,965.965,739.416.3
Pelhřimov24449,634.337,226.518.4
Písek12950,207.132,001.219.9
Plzeň-jih204106,215.566,996.028.2
Plzeň-město385125,923.2119,697.313.7
Plzeň-sever45884,893.669,167.420.8
Praha hl.m.1138125,235.799,106.113.7
Praha-východ60786,729.163,368.715.9
Praha-západ53463,070.039,520.021.7
Prachatice13065,812.847,177.542.7
Prostějov21968,523.551,277.716.9
Přerov16348,275.330,134.424.6
Příbram18777,345.743,789.414.7
Rakovník15463,181.841,254.715.3
Rokycany33771,112.962,364.313.7
Rychnov nad Kněžnou21058,582.326,385.021.5
Semily19943,961.631,564.415.4
Sokolov29277,004.369,313.217.3
Strakonice22077,242.850,948.716.5
Svitavy24872,541.642,064.219.6
Šumperk45252,797.323,766.920.0
Tábor39571,267.846,538.617.3
Tachov11476,461.670,666.217.1
Teplice9987,234.295,600.916.0
Trutnov22072,375.449,373.817.7
Třebíč29563,823.941,523.632.0
Uherské Hradiště35673,814.551,243.820.7
Ústí nad Labem210153,712.3104,169.917.5
Ústí nad Orlicí43348,769.028,668.418.5
Vsetín28559,508.337,138.619.7
Vyškov15287,513.265,730.513.4
Zlín34570,465.841,886.723.8
Znojmo35351,237.428,160.420.7
Žďár nad Sázavou37483,452.945,175.917.2