Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8773,116.350,929.624.6
Beroun51762,946.233,980.219.3
Blansko39554,224.324,670.820.8
Brno-město307103,586.383,025.915.6
Brno-venkov504118,601.2100,018.417.4
Bruntál196100,832.789,886.916.9
Břeclav23992,729.147,334.215.1
Česká Lípa34263,634.941,839.619.7
České Budějovice69891,442.166,929.616.1
Český Krumlov16988,214.749,240.317.0
Děčín30688,825.164,306.320.0
Domažlice12166,282.428,079.017.1
Frýdek-Místek75580,317.352,916.524.1
Havlíčkův Brod27874,687.440,331.513.4
Hodonín57274,302.259,309.415.0
Hradec Králové67467,024.350,630.928.5
Cheb14772,558.154,124.516.0
Chomutov191104,596.6110,954.837.7
Chrudim31688,364.353,431.817.9
Jablonec nad Nisou18382,452.168,491.320.2
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín19299,336.688,914.913.4
Jihlava40869,794.738,469.618.3
Jindřichův Hradec330107,897.753,884.714.9
Karlovy Vary23191,191.361,249.724.4
Karviná66199,308.564,715.121.3
Kladno48971,225.555,599.017.3
Klatovy15381,821.044,609.227.4
Kolín26150,805.832,927.321.2
Kroměříž21264,877.451,011.317.8
Kutná Hora35254,711.431,242.015.1
Liberec42970,928.260,872.221.0
Litoměřice178102,532.172,324.514.3
Louny15159,135.942,102.020.8
Mělník20670,073.142,478.415.5
Mladá Boleslav58371,631.864,187.022.4
Most15472,880.557,586.018.6
Náchod42675,618.548,446.219.1
Nový Jičín27157,879.825,700.523.1
Nymburk315136,054.6134,401.212.0
Olomouc39498,261.668,984.119.7
Opava39253,792.428,673.935.8
Ostrava616135,646.288,694.215.4
Pardubice58885,907.665,355.916.7
Pelhřimov24850,477.140,732.817.9
Písek12053,044.133,064.618.6
Plzeň-jih193107,076.166,145.428.5
Plzeň-město427111,988.8106,818.712.4
Plzeň-sever46285,451.672,265.818.5
Praha hl.m.1294119,465.894,831.013.8
Praha-východ64888,158.966,903.015.7
Praha-západ52557,840.934,309.922.9
Prachatice13757,067.343,120.243.0
Prostějov22274,168.656,726.716.5
Přerov18249,532.426,899.728.9
Příbram20375,338.644,952.713.8
Rakovník19061,768.238,926.214.0
Rokycany30476,269.868,149.918.0
Rychnov nad Kněžnou19761,240.927,797.721.9
Semily19051,358.639,181.417.5
Sokolov20383,726.276,513.415.5
Strakonice21472,414.845,121.516.6
Svitavy22273,175.242,184.519.3
Šumperk43457,168.429,785.318.5
Tábor33474,343.448,886.514.4
Tachov12878,072.871,675.615.9
Teplice10994,218.191,801.216.0
Trutnov22665,351.844,099.017.1
Třebíč38770,044.743,746.424.3
Uherské Hradiště36570,417.148,707.719.5
Ústí nad Labem210160,687.4105,247.817.4
Ústí nad Orlicí38147,325.827,932.717.4
Vsetín30664,777.534,519.019.0
Vyškov15387,106.170,729.314.4
Zlín32877,369.548,166.423.7
Znojmo31157,222.631,654.318.6
Žďár nad Sázavou34782,356.043,687.614.7