Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8771,318.650,747.823.8
Beroun51663,797.434,315.119.3
Blansko41853,599.323,593.120.6
Brno-město302105,491.283,833.417.8
Brno-venkov496117,234.997,863.716.7
Bruntál193104,312.892,923.816.3
Břeclav26090,462.251,128.915.6
Česká Lípa34663,625.842,693.419.8
České Budějovice66194,790.469,315.116.1
Český Krumlov16587,151.249,571.517.5
Děčín34984,649.062,384.716.9
Domažlice12165,725.228,074.417.4
Frýdek-Místek80279,330.952,044.423.7
Havlíčkův Brod28273,594.438,918.413.4
Hodonín55172,883.558,628.313.9
Hradec Králové65664,943.248,232.529.0
Cheb14069,467.850,911.116.0
Chomutov168105,573.3112,768.339.8
Chrudim31091,251.155,659.618.0
Jablonec nad Nisou18481,904.868,267.420.2
Jeseník2538,302.613,167.129.5
Jičín18793,148.782,452.116.7
Jihlava39468,072.437,734.918.7
Jindřichův Hradec307100,412.548,718.015.4
Karlovy Vary23681,134.455,830.924.8
Karviná65493,645.661,142.121.6
Kladno48771,487.554,829.917.4
Klatovy15786,951.447,066.726.9
Kolín24948,276.832,078.021.4
Kroměříž19965,406.253,050.817.9
Kutná Hora33158,303.734,389.015.7
Liberec44369,315.657,380.420.8
Litoměřice188101,462.871,332.714.4
Louny16058,258.443,577.621.0
Mělník19670,565.043,792.115.4
Mladá Boleslav57769,023.964,258.623.2
Most16076,619.959,096.018.4
Náchod43878,517.450,880.418.5
Nový Jičín26756,364.726,104.324.1
Nymburk318138,920.6139,415.612.6
Olomouc42197,861.370,063.520.6
Opava37954,516.628,712.436.3
Ostrava626136,898.389,630.815.3
Pardubice58685,103.565,383.716.8
Pelhřimov23849,163.238,568.018.3
Písek12257,910.734,356.418.8
Plzeň-jih193105,281.165,351.328.1
Plzeň-město435116,811.8112,481.612.9
Plzeň-sever45879,648.365,420.120.1
Praha hl.m.1221123,555.498,409.413.7
Praha-východ63687,948.065,599.316.0
Praha-západ55160,395.035,506.222.6
Prachatice13467,264.449,408.242.6
Prostějov22173,243.255,573.416.9
Přerov18048,240.527,832.130.6
Příbram19375,338.344,093.314.3
Rakovník19164,141.439,601.413.8
Rokycany32575,957.267,943.517.7
Rychnov nad Kněžnou20659,880.927,223.821.7
Semily20150,032.139,048.715.5
Sokolov19182,618.073,948.915.7
Strakonice22769,970.344,230.717.4
Svitavy23271,798.640,391.019.3
Šumperk43853,429.824,934.918.7
Tábor35972,549.648,008.613.2
Tachov12476,473.769,646.315.9
Teplice10289,217.297,008.616.0
Trutnov23165,554.043,458.317.0
Třebíč38669,334.243,613.525.0
Uherské Hradiště34473,180.251,145.019.5
Ústí nad Labem215161,196.1111,430.117.1
Ústí nad Orlicí39547,308.527,822.618.2
Vsetín30064,612.837,841.618.9
Vyškov14886,148.367,589.414.5
Zlín32875,490.445,531.223.7
Znojmo29958,741.432,627.618.4
Žďár nad Sázavou34281,469.744,567.017.2