Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8672,344.851,329.923.6
Beroun52264,828.635,390.819.0
Blansko42154,495.923,713.920.7
Brno-město297105,842.284,412.517.8
Brno-venkov493117,091.897,352.316.7
Bruntál185102,132.091,753.316.5
Břeclav27087,817.050,185.715.7
Česká Lípa34060,831.640,621.419.9
České Budějovice65595,948.069,663.013.8
Český Krumlov16483,955.546,165.717.6
Děčín34282,542.160,021.416.9
Domažlice11766,780.428,811.117.7
Frýdek-Místek79878,688.051,234.923.7
Havlíčkův Brod28372,095.438,767.813.4
Hodonín55172,488.758,773.313.9
Hradec Králové65465,439.048,311.329.1
Cheb13766,596.351,273.716.1
Chomutov170105,194.0113,405.239.9
Chrudim30689,501.955,060.018.1
Jablonec nad Nisou18983,726.569,293.020.3
Jeseník2538,302.613,167.129.5
Jičín18490,122.379,000.016.9
Jihlava39168,633.437,980.217.7
Jindřichův Hradec303100,578.147,952.615.6
Karlovy Vary23184,275.558,847.924.6
Karviná65091,910.959,698.021.7
Kladno48571,187.554,418.917.4
Klatovy15588,241.947,821.927.2
Kolín25147,149.030,943.121.7
Kroměříž19970,589.654,049.918.0
Kutná Hora33657,645.933,872.115.9
Liberec44669,297.757,760.120.5
Litoměřice191103,162.873,211.623.5
Louny16058,088.243,581.820.9
Mělník19466,468.342,711.315.4
Mladá Boleslav57568,890.664,480.323.6
Most16473,486.758,196.618.1
Náchod44579,776.253,393.718.5
Nový Jičín27256,415.126,173.524.1
Nymburk319138,326.9140,736.912.4
Olomouc41597,479.370,000.820.7
Opava37854,094.528,373.334.7
Ostrava631138,037.390,671.614.8
Pardubice56385,143.865,628.416.2
Pelhřimov24249,233.038,732.918.3
Písek12855,714.433,313.218.8
Plzeň-jih186106,832.567,445.328.1
Plzeň-město437118,702.8114,799.513.2
Plzeň-sever45878,833.863,999.220.1
Praha hl.m.1205122,840.798,033.213.8
Praha-východ61088,298.165,992.116.1
Praha-západ55362,571.138,859.923.4
Prachatice13566,569.849,271.242.2
Prostějov22073,924.055,527.117.1
Přerov17748,413.928,545.030.8
Příbram18976,187.744,617.114.2
Rakovník19463,809.739,542.314.4
Rokycany32672,434.063,338.617.8
Rychnov nad Kněžnou21058,979.826,716.621.7
Semily20549,925.340,334.615.4
Sokolov21480,386.172,245.615.9
Strakonice23169,623.243,767.217.3
Svitavy22969,997.138,536.119.4
Šumperk42953,368.125,142.318.8
Tábor36472,238.747,768.513.3
Tachov12177,891.471,581.316.1
Teplice9390,883.7101,052.515.6
Trutnov23165,458.543,346.417.5
Třebíč30268,771.543,670.024.7
Uherské Hradiště34274,159.651,622.819.7
Ústí nad Labem210164,105.6113,621.917.2
Ústí nad Orlicí41846,793.227,374.818.6
Vsetín29460,673.536,586.418.9
Vyškov15488,464.969,750.014.3
Zlín33474,266.145,180.523.8
Znojmo30657,904.032,368.218.6
Žďár nad Sázavou34982,458.446,023.817.2