Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8672,344.851,329.923.6
Beroun53165,051.435,858.718.9
Blansko42655,022.324,011.020.7
Brno-město291107,221.286,038.318.0
Brno-venkov493123,177.7103,275.416.5
Bruntál187102,825.792,025.716.8
Břeclav27185,182.949,808.715.7
Česká Lípa34260,174.640,226.319.8
České Budějovice65896,127.469,980.813.8
Český Krumlov16084,435.446,040.417.9
Děčín34982,957.860,973.218.7
Domažlice11966,707.828,486.117.8
Frýdek-Místek78978,645.050,636.123.8
Havlíčkův Brod28071,932.939,157.813.4
Hodonín55873,136.059,335.513.8
Hradec Králové65664,397.346,921.029.1
Cheb13062,984.750,737.116.2
Chomutov175103,213.0111,157.139.8
Chrudim29591,757.956,502.518.1
Jablonec nad Nisou19184,754.568,333.220.2
Jeseník3037,469.612,324.731.3
Jičín18291,213.680,035.816.8
Jihlava40466,985.137,252.417.7
Jindřichův Hradec300100,334.548,532.615.5
Karlovy Vary23480,565.655,741.724.6
Karviná64790,932.959,471.421.5
Kladno48870,867.754,044.517.4
Klatovy14989,211.448,869.327.6
Kolín25246,948.631,293.421.6
Kroměříž20368,930.552,356.418.0
Kutná Hora34156,464.633,465.716.2
Liberec45768,832.857,656.620.6
Litoměřice185104,107.474,082.224.1
Louny15958,625.443,909.021.1
Mělník19066,823.242,009.515.1
Mladá Boleslav56968,174.263,511.722.3
Most16474,152.259,026.116.1
Náchod44883,200.255,292.018.3
Nový Jičín27657,000.626,976.224.3
Nymburk310139,532.8141,986.812.4
Olomouc41497,231.369,275.920.7
Opava39153,126.228,743.533.5
Ostrava636138,516.790,633.015.2
Pardubice54984,308.764,784.716.1
Pelhřimov24449,284.338,890.018.2
Písek12951,386.431,834.519.0
Plzeň-jih208106,792.467,725.128.1
Plzeň-město435120,101.8115,624.213.2
Plzeň-sever46182,930.067,323.620.3
Praha hl.m.1158122,683.897,370.413.9
Praha-východ62385,647.264,186.116.1
Praha-západ56262,214.838,752.523.1
Prachatice12660,236.443,371.442.7
Prostějov21970,441.152,752.517.2
Přerov18248,970.928,755.930.8
Příbram18976,688.745,430.714.2
Rakovník18762,978.339,627.015.0
Rokycany32172,019.262,764.818.0
Rychnov nad Kněžnou20958,911.626,981.721.8
Semily20449,253.939,566.115.4
Sokolov23079,164.171,681.316.6
Strakonice22870,423.844,112.816.8
Svitavy23669,374.137,554.519.8
Šumperk44453,546.925,051.219.6
Tábor38972,861.548,017.313.3
Tachov11977,301.873,058.416.3
Teplice9490,441.799,505.715.8
Trutnov22666,231.243,703.417.4
Třebíč30368,646.243,706.224.6
Uherské Hradiště34673,969.651,753.220.9
Ústí nad Labem207165,198.6114,749.117.1
Ústí nad Orlicí41847,801.228,549.818.6
Vsetín29160,901.536,487.719.2
Vyškov15086,740.167,387.914.3
Zlín33374,747.245,540.623.8
Znojmo31657,284.832,136.418.6
Žďár nad Sázavou35182,248.945,875.417.2