Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8173,413.251,318.225.3
Beroun52263,415.033,704.719.5
Blansko40454,292.224,812.221.8
Brno-město303105,174.383,639.215.6
Brno-venkov502122,632.1104,599.016.3
Bruntál196103,995.190,768.016.8
Břeclav23695,115.848,366.515.1
Česká Lípa34364,074.442,026.919.7
České Budějovice70889,614.565,552.116.1
Český Krumlov16689,328.549,553.216.9
Děčín30888,417.263,728.719.9
Domažlice11869,875.429,377.216.9
Frýdek-Místek74981,204.055,438.723.9
Havlíčkův Brod28175,892.541,450.413.5
Hodonín57376,362.960,918.614.9
Hradec Králové66467,669.651,151.728.4
Cheb14971,867.453,950.116.2
Chomutov196106,498.1113,220.937.6
Chrudim31888,219.453,308.617.9
Jablonec nad Nisou18980,892.167,467.620.4
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín189101,378.090,863.313.2
Jihlava41570,327.339,334.818.2
Jindřichův Hradec32399,168.049,830.815.0
Karlovy Vary23093,648.164,123.024.6
Karviná665101,674.165,526.121.2
Kladno50173,558.957,607.317.2
Klatovy15778,606.342,302.627.1
Kolín26150,932.332,877.121.2
Kroměříž21064,821.651,255.717.7
Kutná Hora37853,215.830,569.115.4
Liberec43371,073.760,699.621.1
Litoměřice175103,478.472,660.314.3
Louny15059,569.742,397.620.9
Mělník20074,571.146,571.015.5
Mladá Boleslav59372,263.264,531.922.0
Most15572,485.257,118.918.4
Náchod42074,420.546,281.419.2
Nový Jičín27756,917.825,364.223.0
Nymburk317138,558.3137,052.811.9
Olomouc38697,940.068,311.919.6
Opava39253,784.328,876.535.9
Ostrava629139,423.991,226.815.4
Pardubice60086,536.066,092.016.6
Pelhřimov25351,459.441,750.218.3
Písek12553,007.934,019.718.3
Plzeň-jih195106,342.165,038.028.3
Plzeň-město450110,780.5105,949.512.0
Plzeň-sever46788,058.672,908.618.5
Praha hl.m.1298120,921.995,057.213.8
Praha-východ65989,137.467,901.015.6
Praha-západ51958,281.834,600.422.9
Prachatice15457,577.544,278.741.8
Prostějov22874,606.957,067.716.4
Přerov17748,401.326,048.629.2
Příbram20475,557.045,568.113.2
Rakovník18762,529.339,311.913.9
Rokycany30875,901.467,702.618.0
Rychnov nad Kněžnou18762,165.128,288.121.7
Semily18952,699.640,978.217.4
Sokolov20084,100.576,603.215.4
Strakonice21872,269.645,069.320.8
Svitavy23277,381.646,668.018.9
Šumperk43556,972.029,718.018.5
Tábor33174,241.149,197.114.4
Tachov13077,935.770,482.815.9
Teplice11296,372.989,760.415.8
Trutnov23064,576.743,439.817.1
Třebíč38768,554.641,509.524.4
Uherské Hradiště36170,332.747,513.217.4
Ústí nad Labem208160,232.0104,754.317.7
Ústí nad Orlicí38947,769.328,272.917.5
Vsetín30565,102.234,563.819.0
Vyškov15586,392.969,903.316.9
Zlín32677,844.448,541.923.8
Znojmo31556,916.630,930.018.7
Žďár nad Sázavou35782,976.343,318.915.3