Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8978,189.451,890.223.2
Beroun53765,170.336,031.718.9
Blansko42655,005.223,929.220.7
Brno-město290107,788.786,919.618.1
Brno-venkov497122,975.9102,712.216.7
Bruntál188101,932.891,188.416.8
Břeclav27484,899.849,840.315.6
Česká Lípa32160,451.640,497.919.1
České Budějovice65395,839.969,912.113.6
Český Krumlov16283,789.445,572.617.8
Děčín34783,825.261,885.918.8
Domažlice11966,313.728,476.317.9
Frýdek-Místek79179,984.852,131.223.8
Havlíčkův Brod27671,953.839,191.813.2
Hodonín56173,042.259,121.413.7
Hradec Králové65363,884.246,399.529.1
Cheb12762,106.751,012.316.2
Chomutov186100,829.0108,496.939.7
Chrudim29390,826.056,680.018.4
Jablonec nad Nisou19076,204.357,161.220.1
Jeseník3037,469.612,324.731.3
Jičín18190,999.880,443.316.8
Jihlava40466,498.637,179.917.8
Jindřichův Hradec30299,663.948,229.615.5
Karlovy Vary23177,756.153,930.324.9
Karviná65290,640.359,524.721.6
Kladno48871,719.554,915.117.3
Klatovy14689,602.449,153.027.8
Kolín25246,778.231,271.221.6
Kroměříž20668,534.252,030.318.3
Kutná Hora34156,568.833,461.716.4
Liberec46069,842.960,576.820.5
Litoměřice184107,874.176,125.723.6
Louny15759,237.644,539.321.2
Mělník19167,371.742,045.814.8
Mladá Boleslav56968,100.663,361.022.6
Most16474,152.259,026.116.1
Náchod44883,745.155,472.018.2
Nový Jičín27856,602.926,804.724.4
Nymburk310139,658.6142,059.112.4
Olomouc41296,469.668,552.320.8
Opava39452,933.028,794.133.3
Ostrava639139,233.690,898.415.3
Pardubice55384,385.164,814.016.0
Pelhřimov24349,258.538,771.718.3
Písek13150,293.931,675.019.0
Plzeň-jih208106,792.467,725.128.1
Plzeň-město423121,423.0117,096.713.4
Plzeň-sever45884,441.768,730.420.5
Praha hl.m.1155123,692.497,397.214.0
Praha-východ62585,733.963,824.716.1
Praha-západ56162,850.739,178.423.2
Prachatice12860,055.844,118.842.3
Prostějov21769,419.651,443.117.0
Přerov17349,958.529,330.131.3
Příbram18777,133.945,085.814.3
Rakovník16762,370.440,552.814.9
Rokycany32171,845.763,040.218.0
Rychnov nad Kněžnou21158,691.026,749.221.7
Semily20549,127.039,099.315.5
Sokolov24278,371.671,075.716.6
Strakonice22571,005.844,168.416.5
Svitavy23868,788.437,326.919.8
Šumperk43954,094.824,976.819.6
Tábor39672,409.047,986.713.3
Tachov11477,539.472,600.916.7
Teplice9490,441.799,505.715.8
Trutnov22666,221.343,763.317.4
Třebíč30468,113.043,397.724.7
Uherské Hradiště34872,959.350,152.021.0
Ústí nad Labem209163,303.5113,673.017.1
Ústí nad Orlicí41947,782.828,473.518.6
Vsetín28761,536.436,417.019.3
Vyškov15388,628.867,361.714.2
Zlín33275,060.445,803.823.7
Znojmo32456,666.631,980.418.8
Žďár nad Sázavou35484,627.246,665.117.1