Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8872,139.650,604.223.8
Beroun51963,719.033,978.619.2
Blansko41953,648.023,814.520.6
Brno-město307105,850.084,353.917.7
Brno-venkov495117,447.697,769.216.5
Bruntál194103,498.892,140.916.4
Břeclav26092,272.351,311.615.5
Česká Lípa34264,104.743,190.119.8
České Budějovice66493,082.967,441.216.1
Český Krumlov16689,421.349,960.917.4
Děčín35286,490.364,156.616.9
Domažlice12066,661.428,382.917.2
Frýdek-Místek80179,373.252,079.023.7
Havlíčkův Brod28073,188.838,431.013.4
Hodonín55572,297.357,950.713.9
Hradec Králové66065,434.248,642.329.1
Cheb14170,959.752,424.016.0
Chomutov170104,277.4111,037.139.6
Chrudim31090,925.855,601.918.0
Jablonec nad Nisou18581,912.067,878.020.2
Jeseník2740,533.813,121.328.6
Jičín19193,524.782,712.516.7
Jihlava40168,447.438,689.018.5
Jindřichův Hradec318101,086.549,702.415.2
Karlovy Vary23681,134.455,830.924.8
Karviná66093,639.361,057.621.6
Kladno48568,065.252,018.817.5
Klatovy15886,388.346,788.526.8
Kolín24948,276.832,078.021.4
Kroměříž20365,362.052,790.717.8
Kutná Hora32755,308.031,955.315.7
Liberec44569,117.358,089.620.7
Litoměřice190103,594.773,593.614.3
Louny15559,881.944,689.020.9
Mělník20169,483.643,024.515.4
Mladá Boleslav57669,558.764,344.523.1
Most15871,869.156,004.618.5
Náchod43878,458.950,886.718.6
Nový Jičín26656,521.126,319.723.2
Nymburk319138,396.3138,542.012.6
Olomouc42296,494.467,733.120.6
Opava39153,600.328,349.336.1
Ostrava621136,018.389,448.915.3
Pardubice58584,986.765,188.616.9
Pelhřimov24149,565.439,774.318.1
Písek12357,467.534,160.618.7
Plzeň-jih194105,560.065,671.927.9
Plzeň-město434116,911.0112,444.212.9
Plzeň-sever46481,177.967,252.919.9
Praha hl.m.1243123,650.298,350.113.8
Praha-východ64087,924.665,554.615.9
Praha-západ55659,441.135,312.722.7
Prachatice13055,692.139,562.643.3
Prostějov21773,559.855,987.016.8
Přerov18448,136.427,363.230.2
Příbram19375,478.144,313.614.3
Rakovník19164,141.439,601.413.8
Rokycany32275,687.367,448.717.7
Rychnov nad Kněžnou20659,880.927,223.821.7
Semily20050,438.239,154.915.4
Sokolov18883,052.974,532.915.6
Strakonice22167,862.442,037.917.5
Svitavy23471,652.640,524.419.2
Šumperk43853,966.725,105.918.5
Tábor35373,246.048,390.113.3
Tachov12875,602.468,527.315.9
Teplice10497,260.298,269.115.9
Trutnov23265,652.543,753.116.9
Třebíč39068,783.343,199.025.2
Uherské Hradiště34673,850.151,348.919.5
Ústí nad Labem215161,360.4107,873.517.2
Ústí nad Orlicí39747,103.927,761.718.3
Vsetín30064,612.837,841.618.9
Vyškov14886,148.367,589.414.5
Zlín32576,150.145,925.123.8
Znojmo29958,145.631,950.518.6
Žďár nad Sázavou34083,146.045,391.717.2