Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9679,727.451,262.424.6
Beroun53265,490.436,550.418.7
Blansko41755,700.224,067.021.0
Brno-město302108,796.785,600.418.1
Brno-venkov502115,879.894,751.316.6
Bruntál201103,671.592,831.316.7
Břeclav28883,012.451,724.115.6
Česká Lípa32557,889.038,283.319.4
České Budějovice63892,263.867,452.714.1
Český Krumlov16780,833.444,468.617.5
Děčín34383,182.161,227.918.9
Domažlice11471,222.930,296.115.9
Frýdek-Místek78880,239.952,806.124.3
Havlíčkův Brod29873,056.241,121.913.2
Hodonín56873,228.859,205.613.7
Hradec Králové64463,102.646,045.829.1
Cheb12565,257.150,979.115.9
Chomutov19298,136.6103,759.039.4
Chrudim30189,793.955,720.819.2
Jablonec nad Nisou18977,363.358,140.320.2
Jeseník3037,469.612,324.731.3
Jičín17795,930.481,318.616.8
Jihlava41266,602.337,796.517.9
Jindřichův Hradec30195,771.742,717.115.5
Karlovy Vary23078,260.154,512.524.7
Karviná64889,715.259,575.721.6
Kladno47869,218.653,761.017.7
Klatovy14587,469.147,620.527.7
Kolín25748,772.032,569.719.6
Kroměříž21066,527.950,141.018.5
Kutná Hora34358,898.134,863.517.7
Liberec47470,754.260,521.820.4
Litoměřice185102,849.969,562.523.6
Louny15762,257.647,152.221.3
Mělník19065,735.240,083.415.2
Mladá Boleslav57571,131.264,457.923.0
Most15671,562.957,491.116.4
Náchod45484,008.554,807.018.2
Nový Jičín28255,422.626,615.624.4
Nymburk313142,775.7142,607.312.6
Olomouc41891,932.466,059.122.0
Opava41652,193.928,196.633.0
Ostrava637140,496.392,317.615.1
Pardubice53483,840.765,373.515.4
Pelhřimov24549,189.137,499.018.5
Písek12850,372.132,231.520.0
Plzeň-jih210107,238.867,664.627.7
Plzeň-město397118,980.9115,986.713.6
Plzeň-sever44482,814.267,395.820.9
Praha hl.m.1137125,218.599,285.613.7
Praha-východ63484,390.162,335.616.0
Praha-západ53762,847.639,636.922.6
Prachatice12365,072.846,324.542.8
Prostějov21869,850.052,111.117.0
Přerov16450,124.629,962.831.7
Příbram18478,217.944,705.614.4
Rakovník15662,166.439,651.215.0
Rokycany33371,869.663,024.818.0
Rychnov nad Kněžnou20958,550.526,486.921.5
Semily20648,576.738,754.815.5
Sokolov28575,397.067,680.117.3
Strakonice21778,129.851,482.516.6
Svitavy24972,760.641,481.619.6
Šumperk43653,063.523,998.519.8
Tábor41273,210.647,996.315.5
Tachov11376,429.471,042.017.0
Teplice9789,763.098,102.615.9
Trutnov21769,566.647,061.917.6
Třebíč30364,008.041,659.931.6
Uherské Hradiště35873,263.051,202.121.0
Ústí nad Labem208155,046.0106,232.017.2
Ústí nad Orlicí42747,713.928,598.918.6
Vsetín28160,695.636,911.219.4
Vyškov15287,963.966,555.413.8
Zlín32270,744.041,847.123.8
Znojmo35351,848.028,688.419.7
Žďár nad Sázavou36682,676.644,920.317.2