Rychlost.cz → Připojení internetu → Bezdrátové připojení

Připojení: Bezdrátové připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Bezdrátové připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov9580,729.652,005.723.7
Beroun53365,201.836,011.318.9
Blansko42355,669.024,047.720.9
Brno-město295110,184.687,524.418.1
Brno-venkov505118,576.297,035.016.5
Bruntál187102,780.992,055.016.8
Břeclav28485,349.652,355.115.4
Česká Lípa32358,325.838,569.519.4
České Budějovice64592,183.467,272.414.1
Český Krumlov16882,996.245,087.717.4
Děčín34883,495.761,326.718.9
Domažlice11969,438.929,541.117.9
Frýdek-Místek79078,633.551,066.024.3
Havlíčkův Brod29773,064.841,277.413.1
Hodonín56672,500.958,005.213.7
Hradec Králové64563,151.746,010.229.1
Cheb12365,532.751,138.815.9
Chomutov19298,136.6103,759.039.4
Chrudim30090,071.155,779.319.1
Jablonec nad Nisou18578,343.258,839.120.4
Jeseník3037,469.612,324.731.3
Jičín17793,151.179,561.816.8
Jihlava40866,615.737,996.317.8
Jindřichův Hradec30298,438.347,661.315.4
Karlovy Vary22978,313.254,767.624.7
Karviná65789,838.559,444.121.7
Kladno48369,203.353,786.017.7
Klatovy14487,792.748,005.827.9
Kolín25848,578.032,528.019.7
Kroměříž20566,402.050,039.018.3
Kutná Hora34158,194.434,273.316.9
Liberec46271,682.162,180.120.4
Litoměřice183103,645.770,016.423.8
Louny15862,199.847,667.621.1
Mělník19265,961.140,546.815.1
Mladá Boleslav57770,166.563,735.022.9
Most15772,362.258,401.216.3
Náchod45383,947.854,980.918.2
Nový Jičín28055,459.826,730.424.3
Nymburk309140,459.4140,425.612.7
Olomouc41692,327.066,482.122.1
Opava40352,718.028,751.032.8
Ostrava634139,411.190,921.715.2
Pardubice54684,314.765,265.915.4
Pelhřimov24448,986.138,022.218.4
Písek13250,096.732,034.919.1
Plzeň-jih209107,901.368,166.527.9
Plzeň-město404123,197.5118,704.413.4
Plzeň-sever44583,482.467,739.620.7
Praha hl.m.1132124,339.298,763.913.8
Praha-východ63283,964.162,154.816.2
Praha-západ54663,063.539,485.522.6
Prachatice12863,904.045,498.442.1
Prostějov21869,910.152,095.816.9
Přerov16250,583.529,421.231.4
Příbram18577,749.344,378.714.4
Rakovník15463,410.540,769.714.9
Rokycany33072,129.963,098.518.1
Rychnov nad Kněžnou20658,951.026,676.821.7
Semily20648,576.738,754.815.5
Sokolov26175,726.668,092.917.1
Strakonice22077,586.451,107.516.5
Svitavy24573,641.342,071.119.5
Šumperk43554,506.424,969.519.5
Tábor40373,134.448,178.313.3
Tachov11376,429.471,042.017.0
Teplice9789,763.098,102.615.9
Trutnov21869,548.046,592.617.4
Třebíč30064,180.041,786.931.6
Uherské Hradiště36072,691.649,709.021.0
Ústí nad Labem207161,676.1112,043.117.2
Ústí nad Orlicí42447,926.328,791.118.6
Vsetín28460,909.736,860.619.3
Vyškov15390,951.369,798.613.8
Zlín32371,130.841,957.923.8
Znojmo35654,533.929,645.119.5
Žďár nad Sázavou36283,126.845,264.217.3