Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov6965,206.520,587.113.4
Beroun15354,796.221,242.317.4
Blansko29381,104.638,742.912.6
Brno-město2750129,082.751,408.714.7
Brno-venkov88087,651.448,089.515.0
Bruntál26880,314.062,459.813.2
Břeclav39099,950.167,226.512.5
Česká Lípa31897,984.350,106.611.3
České Budějovice77890,539.368,635.512.7
Český Krumlov12441,327.319,902.713.4
Děčín36881,170.723,005.718.0
Domažlice11280,991.455,361.115.6
Frýdek-Místek88285,251.454,640.715.2
Havlíčkův Brod17848,013.926,967.114.1
Hodonín33281,710.545,801.215.3
Hradec Králové63888,220.344,686.414.8
Cheb19090,716.944,763.411.7
Chomutov441173,221.1157,762.19.7
Chrudim15887,083.523,901.59.9
Jablonec nad Nisou36692,867.848,534.110.7
Jeseník1834,534.39,161.226.3
Jičín15176,428.652,067.011.7
Jihlava48860,668.346,773.810.0
Jindřichův Hradec18361,231.738,793.717.3
Karlovy Vary33797,004.045,417.812.2
Karviná1269147,074.664,680.413.2
Kladno457140,334.265,546.512.7
Klatovy30694,122.588,674.49.3
Kolín190136,295.056,289.113.5
Kroměříž25867,082.040,646.215.8
Kutná Hora12263,426.728,218.810.6
Liberec744151,408.964,028.713.1
Litoměřice32990,731.153,230.713.9
Louny230162,815.898,918.714.0
Mělník343115,858.345,392.211.7
Mladá Boleslav338126,708.0109,437.18.7
Most359209,111.5103,771.411.7
Náchod435142,738.6108,582.511.8
Nový Jičín29578,401.644,185.316.3
Nymburk208128,777.973,134.411.4
Olomouc109687,598.837,022.916.4
Opava43187,572.644,537.517.0
Ostrava1585145,804.540,971.813.6
Pardubice581118,653.953,195.511.7
Pelhřimov14580,371.559,609.913.1
Písek13843,027.820,032.213.2
Plzeň-jih12866,883.623,885.018.5
Plzeň-město782201,270.8129,219.310.6
Plzeň-sever246122,329.398,956.611.0
Praha hl.m.7404180,764.657,475.510.0
Praha-východ34484,240.228,079.914.9
Praha-západ26665,170.830,439.116.5
Prachatice10561,228.724,819.511.6
Prostějov29161,599.743,826.512.4
Přerov52483,998.736,015.921.1
Příbram17773,959.315,370.917.8
Rakovník12686,755.475,008.37.2
Rokycany7791,606.225,992.313.5
Rychnov nad Kněžnou17584,825.538,801.411.1
Semily149102,017.221,154.213.2
Sokolov336135,911.874,432.711.7
Strakonice10799,358.876,021.515.2
Svitavy27162,648.025,565.317.9
Šumperk42085,262.616,200.423.1
Tábor20472,648.642,083.217.9
Tachov7765,736.749,245.314.1
Teplice522119,417.017,807.814.7
Trutnov28369,473.646,422.414.9
Třebíč24070,322.245,667.915.0
Uherské Hradiště45163,390.128,393.116.0
Ústí nad Labem682205,580.3141,724.510.6
Ústí nad Orlicí38076,276.737,873.618.1
Vsetín404130,784.450,595.214.8
Vyškov329100,460.582,302.112.1
Zlín87884,886.629,297.117.6
Znojmo22955,300.822,037.315.7
Žďár nad Sázavou13940,443.822,456.517.5