Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov11438,829.119,250.214.4
Beroun22438,018.512,158.629.7
Blansko49640,013.117,442.021.9
Brno-město350077,429.639,963.916.0
Brno-venkov109050,069.831,180.018.5
Bruntál40252,771.131,657.920.6
Břeclav69665,930.738,252.017.6
Česká Lípa79162,869.447,208.419.2
České Budějovice28748,851.527,192.718.9
Český Krumlov21740,174.122,817.222.9
Děčín45046,657.410,594.618.8
Domažlice15558,418.820,685.531.6
Frýdek-Místek120869,748.442,551.417.9
Havlíčkův Brod26247,315.031,787.717.2
Hodonín48444,654.024,407.423.8
Hradec Králové95647,275.931,678.021.5
Cheb25494,264.744,404.515.1
Chomutov45495,486.472,993.914.2
Chrudim45846,548.515,467.211.7
Jablonec nad Nisou42163,112.322,636.318.2
Jeseník1620,693.12,240.721.1
Jičín23143,904.120,702.116.2
Jihlava78548,614.242,278.116.9
Jindřichův Hradec14339,761.122,974.444.8
Karlovy Vary48777,334.340,557.016.2
Karviná179094,470.644,314.816.0
Kladno67652,690.723,412.218.6
Klatovy25853,911.540,786.718.6
Kolín361129,882.183,343.520.1
Kroměříž38351,321.929,558.320.4
Kutná Hora8353,001.235,134.032.4
Liberec114078,801.144,184.917.9
Litoměřice53868,698.348,119.327.1
Louny14766,533.58,484.531.3
Mělník32477,692.241,733.714.7
Mladá Boleslav68186,788.973,564.518.2
Most655106,108.249,710.815.9
Náchod67472,242.133,878.415.3
Nový Jičín49552,240.027,652.122.1
Nymburk567124,942.286,843.612.0
Olomouc125654,226.639,123.120.2
Opava83756,840.530,844.120.6
Ostrava1977101,805.332,169.817.6
Pardubice100276,197.442,660.314.1
Pelhřimov26528,390.318,777.216.4
Písek5934,271.811,101.018.9
Plzeň-jih12336,844.311,887.715.7
Plzeň-město1017129,710.087,437.712.7
Plzeň-sever40482,193.864,934.724.4
Praha hl.m.7155104,942.647,463.213.2
Praha-východ53464,877.740,887.719.1
Praha-západ63450,818.121,710.025.3
Prachatice9620,854.13,654.924.4
Prostějov54734,823.419,006.422.2
Přerov45761,801.526,251.420.3
Příbram46858,658.226,225.721.1
Rakovník19335,088.125,372.912.7
Rokycany23439,998.87,773.521.4
Rychnov nad Kněžnou33432,095.313,737.815.6
Semily26751,006.616,312.813.4
Sokolov51858,852.329,133.016.6
Strakonice16556,622.732,130.420.7
Svitavy30758,027.525,098.633.6
Šumperk45048,229.013,853.620.3
Tábor22047,161.731,360.135.3
Tachov7167,847.051,338.812.2
Teplice39077,809.431,407.615.7
Trutnov36058,465.820,238.614.3
Třebíč40549,364.627,662.813.5
Uherské Hradiště43738,379.414,216.423.8
Ústí nad Labem740109,267.185,842.311.9
Ústí nad Orlicí87336,668.720,901.719.2
Vsetín57388,555.529,354.720.4
Vyškov41874,026.550,885.514.9
Zlín116057,892.222,946.618.0
Znojmo30055,599.015,539.716.8
Žďár nad Sázavou26851,318.227,450.116.5