Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov22941,083.016,945.119.4
Beroun52248,730.716,252.819.4
Blansko60554,583.921,125.616.0
Brno-město559689,258.638,004.515.6
Brno-venkov197176,710.342,233.016.5
Bruntál59454,955.836,395.216.8
Břeclav99154,270.138,801.916.5
Česká Lípa63672,315.835,426.315.0
České Budějovice101367,275.346,552.817.1
Český Krumlov23858,453.039,132.316.3
Děčín58364,904.217,774.618.9
Domažlice21941,492.421,952.119.4
Frýdek-Místek194071,214.946,308.115.5
Havlíčkův Brod30145,465.028,675.917.0
Hodonín73257,090.033,637.318.2
Hradec Králové130664,174.732,599.914.3
Cheb38077,827.738,783.214.4
Chomutov799176,016.7146,973.010.7
Chrudim36160,213.318,097.011.0
Jablonec nad Nisou57362,118.127,131.413.8
Jeseník1023,574.02,999.032.8
Jičín28638,814.019,575.921.1
Jihlava111653,462.641,060.412.7
Jindřichův Hradec26668,295.333,237.113.2
Karlovy Vary56371,454.334,445.514.4
Karviná2445112,066.853,886.620.8
Kladno88881,828.826,882.215.6
Klatovy44673,087.458,732.69.9
Kolín549102,592.860,685.412.7
Kroměříž47367,501.936,062.616.3
Kutná Hora22783,916.342,722.213.3
Liberec120384,798.730,770.216.6
Litoměřice83688,607.761,354.613.7
Louny43099,104.653,768.814.1
Mělník54387,672.147,368.954.5
Mladá Boleslav662113,563.796,868.819.7
Most632140,011.562,048.512.8
Náchod744102,792.374,438.316.3
Nový Jičín73571,240.232,028.117.5
Nymburk510105,692.683,360.112.1
Olomouc140863,647.531,230.517.3
Opava91556,430.831,180.622.8
Ostrava3088112,976.236,147.614.8
Pardubice145686,160.642,421.718.8
Pelhřimov22152,973.030,517.312.0
Písek14337,324.615,300.721.1
Plzeň-jih24748,379.414,582.916.7
Plzeň-město1600166,340.7123,384.011.4
Plzeň-sever56169,749.956,108.815.5
Praha hl.m.13409122,456.945,403.813.6
Praha-východ985102,875.754,734.013.0
Praha-západ58764,317.531,099.518.0
Prachatice15759,183.315,983.727.3
Prostějov71560,516.445,141.615.4
Přerov101054,416.026,541.221.6
Příbram22460,024.69,341.019.7
Rakovník26152,070.340,776.013.9
Rokycany12265,830.021,502.321.2
Rychnov nad Kněžnou71498,623.776,624.413.4
Semily24146,602.816,003.413.8
Sokolov60888,925.353,475.313.7
Strakonice20075,997.250,146.013.8
Svitavy44057,489.132,500.417.4
Šumperk75143,895.210,925.330.1
Tábor32955,950.529,834.417.0
Tachov14750,827.629,731.717.8
Teplice47387,584.719,145.416.0
Trutnov53863,371.928,678.512.5
Třebíč70346,022.430,356.718.9
Uherské Hradiště76652,788.618,526.619.3
Ústí nad Labem1139153,750.4115,879.813.8
Ústí nad Orlicí82344,991.322,027.617.6
Vsetín110699,120.940,470.218.4
Vyškov68192,241.575,342.912.7
Zlín163569,390.524,684.015.9
Znojmo52446,093.314,911.928.3
Žďár nad Sázavou28631,975.711,126.520.4