Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov10340,469.015,671.021.4
Beroun14633,757.110,378.022.8
Blansko46355,585.430,403.414.4
Brno-město319685,755.236,929.912.5
Brno-venkov201262,168.026,542.214.7
Bruntál33370,180.753,734.017.5
Břeclav70148,718.928,457.916.3
Česká Lípa51070,316.539,240.916.8
České Budějovice17258,747.530,317.216.7
Český Krumlov6749,629.528,162.312.0
Děčín29366,622.412,508.621.0
Domažlice22145,317.414,396.616.7
Frýdek-Místek133961,675.835,945.717.8
Havlíčkův Brod23154,395.730,497.614.9
Hodonín45665,436.743,747.218.6
Hradec Králové55657,191.627,561.614.6
Cheb20171,963.323,803.814.2
Chomutov379127,717.6106,643.311.6
Chrudim14559,157.615,956.211.4
Jablonec nad Nisou35370,002.727,471.113.2
Jeseník1234,466.04,362.021.1
Jičín21153,701.627,984.223.6
Jihlava77063,066.753,971.712.4
Jindřichův Hradec17140,738.218,649.721.0
Karlovy Vary26355,496.526,726.617.0
Karviná168699,355.052,396.116.6
Kladno58776,423.228,112.312.3
Klatovy24848,992.838,806.411.4
Kolín29396,878.450,086.115.4
Kroměříž23968,315.231,776.415.6
Kutná Hora14057,287.328,254.313.0
Liberec61378,518.528,054.015.9
Litoměřice34081,697.450,336.415.0
Louny14263,739.09,602.918.4
Mělník41784,137.941,112.512.6
Mladá Boleslav46497,217.285,627.48.4
Most427104,872.841,965.116.9
Náchod32082,303.543,216.316.3
Nový Jičín49162,422.725,149.217.4
Nymburk26281,167.251,620.916.4
Olomouc74061,494.531,852.316.1
Opava66463,201.927,639.419.6
Ostrava2003107,456.135,523.115.0
Pardubice85778,757.060,458.313.0
Pelhřimov22062,503.733,972.815.2
Písek7333,750.99,921.317.2
Plzeň-jih7053,445.315,460.114.0
Plzeň-město1343134,317.8100,546.811.5
Plzeň-sever24071,459.759,260.412.2
Praha hl.m.8083117,512.841,734.311.9
Praha-východ44387,558.953,237.611.8
Praha-západ47057,938.920,089.219.6
Prachatice5428,910.35,015.038.6
Prostějov36049,941.729,888.914.8
Přerov121047,539.620,734.323.3
Příbram16955,640.416,529.917.1
Rakovník13953,378.032,166.38.8
Rokycany7545,063.17,761.715.8
Rychnov nad Kněžnou26638,952.916,451.819.4
Semily16849,186.019,726.018.1
Sokolov31190,766.255,910.514.6
Strakonice8184,951.369,747.314.8
Svitavy22963,764.627,917.619.3
Šumperk38952,686.49,580.123.0
Tábor17062,481.627,351.417.0
Tachov9741,085.226,648.416.1
Teplice305106,392.416,342.814.4
Trutnov36472,011.221,293.213.2
Třebíč43398,876.287,461.511.0
Uherské Hradiště63357,271.523,186.216.7
Ústí nad Labem639151,762.4118,164.914.4
Ústí nad Orlicí46261,943.127,072.415.6
Vsetín42180,074.132,574.819.5
Vyškov292106,494.475,820.717.4
Zlín110673,041.327,147.718.1
Znojmo17838,230.68,681.922.7
Žďár nad Sázavou42436,604.620,103.316.3