Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov17448,174.518,944.914.3
Beroun47255,524.515,958.114.7
Blansko64466,979.137,277.415.0
Brno-město5367103,543.135,726.112.9
Brno-venkov164764,962.532,747.115.5
Bruntál57779,554.461,987.813.9
Břeclav77165,292.246,301.014.2
Česká Lípa56375,458.331,527.418.8
České Budějovice144076,076.853,848.014.0
Český Krumlov23346,005.421,583.817.2
Děčín53386,449.042,372.217.3
Domažlice31056,195.420,482.117.3
Frýdek-Místek163077,928.546,521.716.4
Havlíčkův Brod29162,345.737,352.513.1
Hodonín51860,526.131,861.217.2
Hradec Králové111072,927.036,214.811.9
Cheb53476,819.945,782.215.5
Chomutov715162,102.2136,760.110.1
Chrudim36766,665.818,021.711.6
Jablonec nad Nisou57386,764.029,140.412.9
Jeseník2156,256.611,132.919.4
Jičín407107,536.778,922.714.9
Jihlava87463,073.153,178.79.5
Jindřichův Hradec34873,121.139,627.015.2
Karlovy Vary53699,942.062,873.613.8
Karviná1757128,058.659,548.514.5
Kladno1140143,325.572,130.713.2
Klatovy19754,991.040,917.911.6
Kolín40888,906.639,736.712.4
Kroměříž45463,017.631,772.616.2
Kutná Hora154104,818.459,134.310.4
Liberec1235113,299.545,055.713.7
Litoměřice79475,284.456,098.616.7
Louny360150,819.489,110.025.8
Mělník523141,164.782,321.110.8
Mladá Boleslav634145,535.5136,206.59.0
Most696134,557.057,403.313.2
Náchod895180,218.0154,151.623.3
Nový Jičín63881,974.244,412.016.9
Nymburk508111,445.377,255.911.4
Olomouc153367,144.135,010.915.6
Opava100169,777.630,216.716.6
Ostrava2979130,602.237,027.515.1
Pardubice123296,877.547,341.310.0
Pelhřimov26051,538.230,138.412.6
Písek7161,740.428,188.215.1
Plzeň-jih188112,425.872,937.316.6
Plzeň-město1418172,506.9127,666.414.8
Plzeň-sever37775,911.764,415.512.0
Praha hl.m.13889135,170.340,656.711.5
Praha-východ68990,586.450,459.012.6
Praha-západ60872,952.033,853.110.5
Prachatice15364,615.824,473.216.2
Prostějov64368,733.148,505.413.3
Přerov86872,112.434,551.117.0
Příbram27369,780.314,056.020.4
Rakovník25881,755.861,268.67.6
Rokycany13855,703.115,109.313.4
Rychnov nad Kněžnou36574,334.624,592.915.1
Semily32759,532.611,993.114.6
Sokolov57886,230.548,895.112.9
Strakonice21789,555.955,222.515.7
Svitavy33064,685.027,529.517.8
Šumperk55565,841.313,222.321.3
Tábor20972,339.135,844.515.2
Tachov14656,931.638,434.915.9
Teplice78989,500.315,215.517.0
Trutnov33079,204.030,612.614.5
Třebíč59856,554.540,766.525.7
Uherské Hradiště78963,611.220,568.517.5
Ústí nad Labem982187,100.6136,157.111.1
Ústí nad Orlicí80749,655.321,116.816.0
Vsetín71885,504.430,359.616.5
Vyškov645105,945.289,091.611.4
Zlín132383,174.327,570.717.4
Znojmo51959,240.416,635.416.0
Žďár nad Sázavou34732,530.714,613.820.1