Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov7374,633.434,028.110.5
Beroun13372,538.146,173.019.6
Blansko439117,378.260,845.912.0
Brno-město2473132,087.049,080.311.9
Brno-venkov748101,095.968,535.411.2
Bruntál26090,732.370,298.212.1
Břeclav698224,484.3187,199.710.5
Česká Lípa433106,819.975,386.111.8
České Budějovice591103,637.683,841.710.3
Český Krumlov10849,955.020,936.113.7
Děčín272141,893.745,142.413.4
Domažlice8496,424.750,406.013.0
Frýdek-Místek997110,132.077,865.515.1
Havlíčkův Brod10464,605.034,148.611.3
Hodonín36580,382.737,010.613.5
Hradec Králové41995,064.749,662.114.5
Cheb27489,049.245,460.511.4
Chomutov455248,098.6215,241.38.7
Chrudim17573,717.942,882.611.2
Jablonec nad Nisou301125,376.353,046.811.6
Jeseník1325,108.810,194.424.0
Jičín10980,515.450,961.816.6
Jihlava58177,108.860,558.510.8
Jindřichův Hradec13269,707.028,365.718.0
Karlovy Vary40489,202.358,170.312.2
Karviná1276176,354.591,578.512.9
Kladno790135,929.745,483.210.4
Klatovy215109,356.589,756.09.5
Kolín201131,233.057,689.011.1
Kroměříž181105,481.081,586.815.8
Kutná Hora137140,141.046,887.712.8
Liberec570160,555.857,777.113.0
Litoměřice323120,766.164,466.511.2
Louny220163,911.499,164.710.7
Mělník228139,709.576,062.415.4
Mladá Boleslav315138,527.3122,777.46.2
Most448218,928.7111,267.711.9
Náchod394167,819.0109,357.011.1
Nový Jičín27598,257.252,076.613.3
Nymburk256152,851.8133,126.98.8
Olomouc53487,466.552,783.213.2
Opava38069,214.845,993.413.2
Ostrava1666202,811.775,791.112.9
Pardubice570120,862.375,144.911.1
Pelhřimov13977,433.453,103.112.1
Písek6168,875.620,944.713.9
Plzeň-jih9269,993.926,726.411.5
Plzeň-město763209,800.0154,446.79.1
Plzeň-sever13493,263.675,474.313.6
Praha hl.m.6074190,483.668,166.510.5
Praha-východ368127,839.074,348.219.8
Praha-západ28275,475.729,608.413.0
Prachatice13665,102.932,026.419.4
Prostějov41071,395.751,691.010.0
Přerov55598,674.381,272.611.1
Příbram125103,670.817,408.012.5
Rakovník9294,214.876,904.86.6
Rokycany47111,446.059,953.39.5
Rychnov nad Kněžnou225100,715.461,131.913.1
Semily5795,996.025,049.613.6
Sokolov280158,933.4111,488.511.0
Strakonice10970,648.349,597.711.8
Svitavy216152,765.983,688.612.4
Šumperk36166,945.829,632.116.5
Tábor14597,423.650,590.813.7
Tachov14240,894.415,057.320.6
Teplice246140,543.622,187.813.9
Trutnov200109,964.091,445.39.6
Třebíč22582,143.465,902.012.9
Uherské Hradiště23767,965.725,729.717.7
Ústí nad Labem477248,581.5154,457.49.8
Ústí nad Orlicí26989,476.740,579.712.8
Vsetín35179,735.525,179.815.7
Vyškov248124,402.4116,553.812.8
Zlín662100,966.639,492.915.1
Znojmo18465,142.723,409.313.8
Žďár nad Sázavou169106,485.968,207.712.4