Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8833,177.112,339.023.8
Beroun19160,025.622,418.014.2
Blansko37248,075.118,678.516.3
Brno-město3563100,062.342,668.312.3
Brno-venkov119758,310.527,372.717.8
Bruntál40571,004.542,920.016.8
Břeclav37161,032.123,633.617.6
Česká Lípa42666,741.537,491.613.3
České Budějovice13861,218.934,565.114.7
Český Krumlov4735,964.429,557.419.8
Děčín32371,392.915,097.516.8
Domažlice13543,112.414,721.019.5
Frýdek-Místek128881,061.446,902.214.8
Havlíčkův Brod8856,249.946,156.412.7
Hodonín38568,579.839,577.617.7
Hradec Králové56778,237.041,420.914.2
Cheb10085,622.616,707.615.1
Chomutov311150,900.0133,665.29.7
Chrudim13942,379.011,938.223.5
Jablonec nad Nisou38276,747.122,981.513.4
Jeseník2215,335.53,255.142.9
Jičín15265,778.552,890.623.3
Jihlava59573,705.856,135.710.7
Jindřichův Hradec14976,202.534,322.943.4
Karlovy Vary39792,034.561,736.613.8
Karviná1614112,122.854,254.217.4
Kladno542107,739.647,571.414.8
Klatovy22060,802.550,195.013.5
Kolín323109,468.756,815.312.7
Kroměříž23664,720.126,306.415.8
Kutná Hora14977,345.246,967.212.7
Liberec607113,261.758,250.517.6
Litoměřice331106,768.581,485.215.3
Louny10279,197.29,810.216.9
Mělník275104,533.454,868.013.1
Mladá Boleslav479100,028.881,989.37.7
Most466144,837.060,072.613.8
Náchod25254,261.427,088.314.5
Nový Jičín46160,502.828,704.318.0
Nymburk267115,266.573,322.912.0
Olomouc75150,426.429,302.817.4
Opava54964,054.628,873.216.1
Ostrava2197117,332.140,856.615.9
Pardubice70985,103.248,330.712.5
Pelhřimov17366,179.432,867.110.4
Písek5036,622.39,776.014.6
Plzeň-jih11251,723.019,120.513.0
Plzeň-město1096164,618.1119,206.010.2
Plzeň-sever46096,038.084,094.412.3
Praha hl.m.8964124,666.644,132.911.4
Praha-východ393107,423.053,697.811.9
Praha-západ51554,366.919,826.616.8
Prachatice3141,063.66,864.414.2
Prostějov36851,967.234,688.414.5
Přerov50457,596.524,968.718.6
Příbram22670,197.522,504.715.2
Rakovník14245,881.431,771.217.5
Rokycany80113,249.710,225.113.3
Rychnov nad Kněžnou891113,937.0114,146.713.0
Semily13348,754.816,133.619.0
Sokolov221101,405.050,588.110.9
Strakonice12699,150.472,092.212.6
Svitavy21460,159.031,040.216.5
Šumperk43444,645.18,918.122.4
Tábor116100,471.063,019.912.5
Tachov8359,437.438,328.620.0
Teplice32595,129.823,000.818.5
Trutnov39287,513.032,352.916.0
Třebíč19457,561.745,597.713.8
Uherské Hradiště56357,522.321,003.916.9
Ústí nad Labem667139,185.181,139.515.2
Ústí nad Orlicí54564,142.838,240.519.3
Vsetín413101,258.245,189.019.4
Vyškov28792,316.965,208.511.1
Zlín106069,469.721,301.516.7
Znojmo17638,000.57,306.621.3
Žďár nad Sázavou17631,654.811,613.123.8