Rychlost.cz Připojení internetu Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov8541,584.418,003.614.2
Beroun15235,940.211,656.018.9
Blansko36444,895.918,750.823.2
Brno-město250577,696.937,599.118.3
Brno-venkov68173,680.955,703.220.2
Bruntál22750,910.735,220.822.0
Břeclav43983,895.154,231.216.6
Česká Lípa44863,065.147,101.718.3
České Budějovice28557,154.134,837.324.3
Český Krumlov15545,089.618,675.428.1
Děčín33354,365.516,824.022.5
Domažlice9738,375.111,551.517.4
Frýdek-Místek96855,236.340,583.220.7
Havlíčkův Brod20154,127.338,459.418.6
Hodonín34458,726.930,572.117.8
Hradec Králové52051,503.033,487.519.9
Cheb28061,783.415,309.919.4
Chomutov252124,318.0104,329.921.1
Chrudim26440,372.612,628.116.2
Jablonec nad Nisou38464,255.818,816.427.6
Jeseník1029,623.23,668.830.1
Jičín13433,279.615,072.218.4
Jihlava37745,186.836,415.712.4
Jindřichův Hradec12241,061.717,502.418.2
Karlovy Vary23286,217.954,777.020.6
Karviná142391,022.846,345.526.1
Kladno50862,970.428,129.523.3
Klatovy20042,119.636,082.621.3
Kolín32169,041.325,622.421.7
Kroměříž26350,294.127,342.319.1
Kutná Hora13659,712.432,240.118.7
Liberec694108,308.561,595.813.3
Litoměřice59264,479.148,903.417.0
Louny10957,020.28,808.017.5
Mělník31593,121.642,113.715.1
Mladá Boleslav458116,384.193,676.711.3
Most396104,411.342,511.119.9
Náchod59571,310.441,603.613.3
Nový Jičín43847,998.425,953.723.2
Nymburk19196,484.570,673.117.0
Olomouc85454,652.744,844.319.8
Opava46657,671.425,082.523.6
Ostrava1497119,716.548,095.516.5
Pardubice61870,305.743,455.216.3
Pelhřimov13852,261.931,234.611.7
Písek6129,107.56,932.352.4
Plzeň-jih8333,028.19,999.415.7
Plzeň-město661132,114.798,137.117.1
Plzeň-sever20035,874.621,664.533.5
Praha hl.m.544595,400.936,357.213.5
Praha-východ49384,482.557,771.013.4
Praha-západ37157,470.429,291.616.2
Prachatice8118,970.72,782.825.2
Prostějov48430,200.016,650.516.3
Přerov36548,467.323,994.718.3
Příbram17056,169.118,522.328.8
Rakovník7740,524.329,131.013.6
Rokycany4934,303.515,343.517.2
Rychnov nad Kněžnou26428,027.910,107.321.9
Semily15249,740.519,490.237.7
Sokolov31558,005.938,337.413.2
Strakonice27653,991.537,050.515.1
Svitavy25937,556.016,945.930.5
Šumperk27952,637.910,262.523.5
Tábor28145,057.930,145.117.7
Tachov26385,776.853,871.714.0
Teplice35278,754.617,204.724.3
Trutnov32453,519.722,576.218.8
Třebíč30541,667.220,013.015.1
Uherské Hradiště35556,294.018,609.931.2
Ústí nad Labem676112,624.774,320.211.9
Ústí nad Orlicí30743,464.626,277.523.0
Vsetín50766,950.327,114.830.6
Vyškov29277,726.457,067.621.0
Zlín90068,035.630,855.814.9
Znojmo15345,106.09,599.825.0
Žďár nad Sázavou15235,082.220,323.830.6