Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov47145,625.491,742.821.1
Beroun69157,656.7113,730.09.3
Blansko298204,539.5161,561.513.2
Brno-město1204316,953.1139,941.116.7
Brno-venkov496175,481.8127,434.714.1
Bruntál295256,870.4175,209.511.2
Břeclav308347,900.1303,872.610.5
Česká Lípa209284,727.3233,792.89.7
České Budějovice436249,319.1225,088.513.7
Český Krumlov81374,840.0332,629.811.5
Děčín181236,503.6119,512.410.8
Domažlice39302,234.9219,440.014.7
Frýdek-Místek513258,620.8193,121.918.1
Havlíčkův Brod104195,738.4175,629.114.6
Hodonín349167,970.1120,129.613.9
Hradec Králové564422,528.2228,964.713.0
Cheb81298,433.2201,326.811.3
Chomutov303374,156.1351,939.29.0
Chrudim114274,257.5177,704.016.1
Jablonec nad Nisou318166,398.6142,232.911.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín161185,152.9151,223.710.5
Jihlava366282,376.4293,675.79.7
Jindřichův Hradec83223,077.7114,861.011.7
Karlovy Vary139336,076.0311,172.322.1
Karviná838290,748.9247,110.211.8
Kladno333277,463.5143,096.010.7
Klatovy69243,331.8210,291.014.2
Kolín139210,403.8158,646.59.6
Kroměříž380255,814.1230,264.711.3
Kutná Hora70304,725.1232,860.610.3
Liberec346207,091.5150,899.012.7
Litoměřice343244,692.4219,108.79.3
Louny258265,334.0211,933.715.2
Mělník134571,417.4423,306.110.6
Mladá Boleslav417209,847.9193,594.79.4
Most242337,399.9197,363.57.8
Náchod182278,103.3214,239.914.6
Nový Jičín206180,574.5127,591.217.1
Nymburk97260,295.0216,260.69.1
Olomouc567228,626.4177,147.213.1
Opava202240,394.1156,568.413.6
Ostrava960428,489.1335,119.211.9
Pardubice748310,479.9278,610.19.5
Pelhřimov110143,129.688,181.913.3
Písek62223,422.6182,255.111.8
Plzeň-jih99168,055.5112,427.714.9
Plzeň-město402326,145.6229,742.49.7
Plzeň-sever107242,906.4199,748.512.1
Praha hl.m.2590329,783.1174,753.410.3
Praha-východ199236,344.4193,847.310.9
Praha-západ316249,723.7207,396.68.4
Prachatice35266,155.6205,972.424.0
Prostějov370236,538.8206,132.48.4
Přerov154224,955.9196,520.618.7
Příbram74168,689.1111,820.311.9
Rakovník82238,934.5218,467.85.8
Rokycany175208,618.294,894.212.2
Rychnov nad Kněžnou118185,509.1126,935.917.0
Semily109201,026.1165,993.912.3
Sokolov137284,643.0208,099.412.7
Strakonice93219,671.4181,764.516.2
Svitavy200224,229.0192,191.825.2
Šumperk215228,089.4158,143.912.3
Tábor208264,070.4172,241.114.3
Tachov44194,931.0118,627.912.2
Teplice194380,650.4166,334.611.4
Trutnov96267,898.6208,758.610.2
Třebíč198245,596.0197,798.416.1
Uherské Hradiště288140,928.468,132.215.8
Ústí nad Labem295378,170.7290,101.211.9
Ústí nad Orlicí382205,793.9150,794.518.4
Vsetín375218,000.864,009.320.8
Vyškov184210,855.7198,183.67.6
Zlín401252,731.9143,327.013.5
Znojmo7296,268.360,114.818.6
Žďár nad Sázavou57127,794.0107,078.212.6