Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov66152,249.899,683.420.9
Beroun72166,993.9120,836.39.3
Blansko298207,717.5164,296.313.2
Brno-město1196320,775.7144,780.915.9
Brno-venkov496174,164.9126,554.414.0
Bruntál284273,505.3188,024.911.2
Břeclav318344,413.1298,207.910.6
Česká Lípa210293,518.2235,618.59.6
České Budějovice428254,655.0228,326.113.9
Český Krumlov78368,410.1322,829.611.6
Děčín170239,563.4121,658.710.7
Domažlice38310,272.3227,545.714.8
Frýdek-Místek536261,531.6195,606.918.0
Havlíčkův Brod101200,627.3179,785.215.5
Hodonín331169,711.1117,393.413.9
Hradec Králové539411,195.0226,022.713.1
Cheb77295,936.7210,895.311.2
Chomutov314362,566.0340,332.29.1
Chrudim123269,583.9173,713.115.9
Jablonec nad Nisou320169,290.8139,419.011.1
Jeseník891,157.3147,261.315.2
Jičín162177,939.6141,314.410.6
Jihlava342287,782.7298,264.19.6
Jindřichův Hradec86229,178.9123,438.011.5
Karlovy Vary150328,998.2302,966.521.5
Karviná821294,143.8251,490.711.8
Kladno323277,548.5140,149.010.8
Klatovy70239,747.1207,853.314.2
Kolín134210,639.5158,893.18.5
Kroměříž390258,169.8231,959.111.6
Kutná Hora68317,155.4242,161.28.6
Liberec350208,851.0150,530.99.6
Litoměřice331235,803.1208,570.09.3
Louny253267,777.3209,094.415.5
Mělník133555,054.9409,911.811.5
Mladá Boleslav449209,167.8191,970.29.7
Most247337,006.4196,169.37.8
Náchod191278,066.2212,978.014.5
Nový Jičín201178,019.0125,507.617.1
Nymburk97265,631.1221,197.98.4
Olomouc572227,169.8180,201.113.0
Opava208231,053.3147,831.513.7
Ostrava945435,722.8338,383.911.8
Pardubice748309,660.4278,163.49.7
Pelhřimov111144,564.690,960.713.2
Písek63219,754.9179,544.211.8
Plzeň-jih99178,111.0125,209.414.5
Plzeň-město406318,362.2230,000.49.8
Plzeň-sever99231,047.4199,195.612.3
Praha hl.m.2562328,948.5175,393.110.5
Praha-východ201227,207.2186,261.811.5
Praha-západ295235,846.1192,195.78.7
Prachatice36269,325.1212,490.523.0
Prostějov362241,180.4209,890.28.5
Přerov150228,582.7197,538.218.8
Příbram73168,485.4112,217.111.6
Rakovník82248,605.5220,239.36.1
Rokycany174200,884.493,101.611.9
Rychnov nad Kněžnou110188,717.3131,528.717.5
Semily114198,602.5163,432.712.2
Sokolov138286,363.4206,639.212.7
Strakonice96222,446.9188,977.516.1
Svitavy197222,912.3193,766.525.9
Šumperk211232,330.3161,302.811.9
Tábor206265,733.8171,912.814.4
Tachov45135,053.489,843.412.0
Teplice193380,327.6168,630.411.4
Trutnov98279,403.5208,828.710.3
Třebíč189239,686.3191,651.316.1
Uherské Hradiště282142,647.168,922.815.9
Ústí nad Labem300372,087.3274,791.012.1
Ústí nad Orlicí388203,687.7151,640.018.1
Vsetín394214,427.463,130.819.3
Vyškov194218,499.6207,499.57.5
Zlín421249,728.8140,583.313.5
Znojmo7297,402.460,427.718.9
Žďár nad Sázavou57123,656.4105,663.412.6