Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov76140,700.693,801.320.3
Beroun72183,776.3133,321.59.3
Blansko340189,861.1156,543.413.4
Brno-město1188314,603.0145,107.415.3
Brno-venkov487181,510.7126,856.714.0
Bruntál287277,184.3191,333.216.4
Břeclav286328,725.8279,770.510.9
Česká Lípa197300,381.6248,102.69.6
České Budějovice449267,256.2238,738.813.4
Český Krumlov71333,859.3291,323.512.0
Děčín159248,149.4125,732.310.7
Domažlice42318,277.2247,852.913.7
Frýdek-Místek573259,104.7199,448.318.3
Havlíčkův Brod100195,998.0160,970.815.5
Hodonín314170,177.1117,216.214.0
Hradec Králové532391,276.0219,913.113.3
Cheb74283,942.1195,746.711.3
Chomutov322355,950.4334,086.69.0
Chrudim119273,229.8174,497.216.1
Jablonec nad Nisou328173,947.5143,948.711.2
Jeseník974,838.0112,890.014.4
Jičín183168,870.1132,597.210.6
Jihlava350274,694.3277,498.210.0
Jindřichův Hradec84230,882.8124,245.811.5
Karlovy Vary150332,959.7308,188.421.7
Karviná807295,464.0250,419.011.9
Kladno304276,315.0139,075.611.0
Klatovy76229,489.0199,704.313.6
Kolín132210,428.7158,352.38.5
Kroměříž416266,807.4241,943.911.6
Kutná Hora70312,867.0229,897.08.7
Liberec375213,491.9147,678.49.9
Litoměřice286242,780.9201,089.89.5
Louny237261,087.4188,109.116.2
Mělník130557,523.9402,236.910.0
Mladá Boleslav528204,053.4181,499.79.7
Most266331,247.1202,357.47.8
Náchod167257,170.6177,510.514.9
Nový Jičín201186,315.8128,281.816.9
Nymburk97278,369.0224,791.07.3
Olomouc512226,355.0185,416.613.0
Opava207224,179.8143,019.913.6
Ostrava957434,477.8336,593.211.8
Pardubice720310,622.6283,764.19.5
Pelhřimov112145,611.293,783.513.2
Písek71207,948.4163,331.413.4
Plzeň-jih100171,075.0124,461.314.1
Plzeň-město374319,706.2225,871.810.1
Plzeň-sever112217,742.2189,543.413.3
Praha hl.m.2612321,119.0171,047.110.6
Praha-východ200216,455.1175,204.311.7
Praha-západ297195,134.7149,223.09.8
Prachatice36261,939.2207,273.29.0
Prostějov402229,102.2197,676.78.6
Přerov142238,925.3206,873.719.3
Příbram71150,830.594,311.111.5
Rakovník86242,569.5213,693.86.1
Rokycany175195,214.690,711.712.0
Rychnov nad Kněžnou107192,754.6135,536.317.3
Semily93196,746.8156,156.711.3
Sokolov139299,317.2209,420.312.9
Strakonice94232,533.8198,520.316.4
Svitavy213225,086.4196,768.225.3
Šumperk196238,662.2171,766.412.2
Tábor204269,246.4171,675.514.7
Tachov40115,850.382,714.312.4
Teplice201379,255.9172,144.411.4
Trutnov102274,587.5203,187.610.5
Třebíč176245,957.4204,849.616.4
Uherské Hradiště274138,487.769,275.715.5
Ústí nad Labem300384,199.4295,824.211.8
Ústí nad Orlicí374206,567.8154,927.418.3
Vsetín383210,094.862,621.519.5
Vyškov209217,403.1207,712.37.5
Zlín447240,762.0138,363.513.4
Znojmo6999,286.463,204.014.3
Žďár nad Sázavou53104,719.876,257.612.9