Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov48151,331.396,573.921.4
Beroun97157,097.6106,003.49.2
Blansko292207,392.9163,225.012.8
Brno-město1126312,540.7135,385.916.4
Brno-venkov518181,499.2137,659.014.1
Bruntál303253,942.8169,558.311.1
Břeclav320365,508.3319,343.310.5
Česká Lípa204283,868.1229,554.99.6
České Budějovice424249,907.3233,637.313.7
Český Krumlov86360,120.9318,711.411.7
Děčín164244,635.2132,776.614.3
Domažlice41301,090.1224,175.414.4
Frýdek-Místek538254,354.8180,028.518.4
Havlíčkův Brod106196,931.7174,862.414.4
Hodonín351166,765.4121,307.514.2
Hradec Králové617432,650.2228,620.412.9
Cheb91290,065.7209,834.711.0
Chomutov301377,277.5346,067.89.1
Chrudim114276,494.3177,525.715.8
Jablonec nad Nisou319162,437.2138,509.511.0
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín136170,641.1144,008.110.0
Jihlava388276,588.8289,360.310.0
Jindřichův Hradec85237,858.5117,747.311.7
Karlovy Vary138331,460.9306,183.022.0
Karviná1050294,051.9244,197.411.8
Kladno343288,009.1146,044.09.8
Klatovy58246,251.9207,725.314.8
Kolín144199,540.4152,483.79.6
Kroměříž384264,238.6232,706.711.3
Kutná Hora73292,518.0226,086.99.8
Liberec363206,663.4152,223.112.6
Litoměřice375243,037.1216,333.19.4
Louny263273,341.3215,003.513.9
Mělník138634,563.3479,892.910.4
Mladá Boleslav440210,944.8193,709.68.9
Most238340,501.7196,905.77.8
Náchod175287,880.9222,381.014.0
Nový Jičín217172,010.6124,142.617.1
Nymburk124254,659.7216,522.39.1
Olomouc548223,698.7175,332.512.7
Opava208239,605.9151,114.213.7
Ostrava972423,500.9330,066.912.1
Pardubice727314,300.9281,891.99.6
Pelhřimov112141,371.190,986.413.2
Písek56226,170.5185,368.011.8
Plzeň-jih101168,498.6114,085.414.8
Plzeň-město427337,137.9238,133.59.5
Plzeň-sever105247,630.6198,000.712.0
Praha hl.m.2612333,103.0176,001.510.3
Praha-východ203218,190.3189,438.310.9
Praha-západ322267,799.0230,059.47.9
Prachatice35269,165.6211,661.624.8
Prostějov355232,615.6199,225.58.3
Přerov171248,208.1215,087.617.8
Příbram80187,186.8111,867.011.1
Rakovník91190,876.8177,743.25.7
Rokycany173208,092.4111,926.512.4
Rychnov nad Kněžnou120193,104.5140,053.716.8
Semily110199,096.4163,809.212.2
Sokolov137253,198.3177,210.112.9
Strakonice77230,869.6196,409.711.1
Svitavy201227,803.2197,380.025.2
Šumperk221229,516.1164,000.312.1
Tábor214258,824.6169,399.114.2
Tachov51208,525.8169,521.312.3
Teplice193394,221.5170,099.811.1
Trutnov109263,750.1205,399.410.0
Třebíč216244,853.2191,380.114.6
Uherské Hradiště329135,058.165,137.016.6
Ústí nad Labem322374,720.9270,623.611.9
Ústí nad Orlicí404200,566.3147,458.918.3
Vsetín379224,016.367,212.920.2
Vyškov167207,801.5196,973.88.0
Zlín413263,078.5147,071.713.5
Znojmo73105,087.467,413.518.4
Žďár nad Sázavou51130,136.8108,732.012.9