Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov52149,668.696,500.821.1
Beroun116155,600.1106,766.59.4
Blansko298202,723.1158,603.812.5
Brno-město1207308,871.4134,681.116.7
Brno-venkov510187,639.5140,906.314.1
Bruntál299256,234.9168,494.311.3
Břeclav329367,346.2317,609.910.6
Česká Lípa209288,532.1229,718.39.7
České Budějovice413255,079.0241,279.513.6
Český Krumlov82359,772.0318,777.811.9
Děčín167253,893.8143,981.014.1
Domažlice43266,698.2188,685.014.2
Frýdek-Místek545240,089.5169,002.919.2
Havlíčkův Brod110214,482.4196,139.711.7
Hodonín363164,676.2117,947.714.3
Hradec Králové639456,352.4235,745.712.9
Cheb115299,708.2207,100.511.2
Chomutov290384,652.0353,367.79.2
Chrudim114271,993.7168,326.416.2
Jablonec nad Nisou306161,480.1136,337.011.0
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín143161,693.1133,747.19.8
Jihlava407272,392.9285,018.810.2
Jindřichův Hradec84232,893.6118,343.511.9
Karlovy Vary140329,468.2294,561.121.8
Karviná1053306,922.0254,197.611.6
Kladno345279,610.9145,637.69.8
Klatovy61236,287.8201,207.28.5
Kolín152209,465.9162,445.09.2
Kroměříž376268,876.7237,583.111.2
Kutná Hora73292,145.1226,728.99.7
Liberec413212,013.2154,332.612.9
Litoměřice389246,199.6218,448.59.4
Louny266268,476.5211,251.313.7
Mělník148615,556.4464,666.910.2
Mladá Boleslav443220,895.4202,929.28.7
Most239343,422.5194,065.77.7
Náchod172287,627.6228,620.713.9
Nový Jičín227168,680.6122,202.316.9
Nymburk145244,998.2211,410.99.1
Olomouc573215,512.1173,572.612.7
Opava199240,907.7153,482.815.1
Ostrava1011421,898.2324,796.612.4
Pardubice716324,642.4297,226.59.3
Pelhřimov101146,210.597,278.112.5
Písek55229,594.4191,704.911.3
Plzeň-jih115159,321.8108,418.915.8
Plzeň-město427330,458.5235,143.39.4
Plzeň-sever100273,018.7222,400.411.5
Praha hl.m.2599337,392.1179,135.511.0
Praha-východ207219,273.6190,591.410.8
Praha-západ329266,978.5229,566.17.9
Prachatice31255,174.0195,953.525.8
Prostějov345234,635.5201,982.87.1
Přerov169241,778.8209,918.617.8
Příbram86174,317.4111,974.910.8
Rakovník91190,666.1177,455.45.8
Rokycany171208,141.6106,784.412.9
Rychnov nad Kněžnou121187,191.9135,629.116.6
Semily109196,313.8169,685.912.3
Sokolov142263,127.5185,275.011.6
Strakonice80235,667.2197,970.011.3
Svitavy215241,553.5201,839.824.6
Šumperk218209,580.1147,758.512.2
Tábor186260,952.9175,290.413.6
Tachov52210,993.9165,318.512.2
Teplice218388,611.1169,204.011.3
Trutnov104245,283.6187,863.810.0
Třebíč219252,849.6198,344.713.2
Uherské Hradiště362135,343.370,067.017.2
Ústí nad Labem319371,397.3274,979.212.1
Ústí nad Orlicí448200,956.0148,079.417.8
Vsetín373224,429.265,686.520.4
Vyškov158219,520.0212,735.17.9
Zlín427264,288.7148,387.913.5
Znojmo76114,340.875,607.817.6
Žďár nad Sázavou52148,811.9129,309.912.9