Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov52149,668.696,500.821.1
Beroun116155,600.1106,766.59.4
Blansko296201,982.9157,671.712.6
Brno-město1195309,620.6135,012.316.7
Brno-venkov516186,533.7139,874.714.1
Bruntál300256,729.4169,199.011.3
Břeclav324367,197.7316,774.010.5
Česká Lípa204285,699.2225,844.19.7
České Budějovice414253,297.9238,265.513.5
Český Krumlov84368,828.5329,442.911.6
Děčín166251,927.3143,538.314.2
Domažlice43266,698.2188,685.014.2
Frýdek-Místek540243,336.9171,623.518.7
Havlíčkův Brod109208,464.5191,129.514.0
Hodonín364165,530.3118,947.014.2
Hradec Králové633450,658.0235,243.212.9
Cheb111284,970.9200,899.011.2
Chomutov288382,576.1349,526.89.1
Chrudim114271,993.7168,326.416.2
Jablonec nad Nisou311160,234.3135,210.011.0
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín141163,907.2135,299.59.9
Jihlava403275,425.6288,940.310.2
Jindřichův Hradec86235,827.9119,502.711.9
Karlovy Vary139329,729.9296,778.421.9
Karviná1032300,435.3247,819.411.7
Kladno342281,283.0145,666.39.9
Klatovy59244,146.6208,165.28.3
Kolín148210,903.5164,711.19.4
Kroměříž377270,639.3237,719.211.1
Kutná Hora73292,145.1226,728.99.7
Liberec403212,952.6157,465.512.6
Litoměřice383246,742.1218,496.29.4
Louny265270,963.2213,330.713.7
Mělník145635,413.6478,678.610.3
Mladá Boleslav435217,986.5201,403.68.7
Most240344,331.3193,069.97.7
Náchod174282,761.1221,828.114.1
Nový Jičín227168,370.3122,240.216.8
Nymburk144254,978.9222,181.39.0
Olomouc571216,819.5173,594.912.7
Opava198242,487.7153,998.415.2
Ostrava1006422,338.8326,781.512.3
Pardubice718322,703.0295,579.19.4
Pelhřimov115143,755.395,574.713.0
Písek55229,594.4191,704.911.3
Plzeň-jih103155,520.3103,033.015.7
Plzeň-město428329,861.8235,245.09.4
Plzeň-sever101273,376.1224,860.111.4
Praha hl.m.2616336,646.1178,533.410.2
Praha-východ204220,589.8192,023.410.7
Praha-západ329266,590.1228,088.77.9
Prachatice31255,174.0195,953.525.8
Prostějov344235,797.2202,948.97.2
Přerov170247,989.2215,745.517.7
Příbram85184,784.8114,238.310.7
Rakovník91190,666.1177,455.45.8
Rokycany172211,897.9111,117.012.7
Rychnov nad Kněžnou121194,067.3141,948.816.6
Semily108187,539.0164,956.212.4
Sokolov143261,845.6183,665.212.9
Strakonice77239,952.8201,722.611.2
Svitavy216241,733.2202,260.324.5
Šumperk219211,760.9149,026.212.2
Tábor186260,952.9175,290.413.6
Tachov52210,993.9165,318.512.2
Teplice217389,727.2170,269.811.3
Trutnov105255,141.5198,849.79.9
Třebíč222249,084.0195,546.914.7
Uherské Hradiště363136,027.769,417.317.2
Ústí nad Labem320374,047.6278,314.212.0
Ústí nad Orlicí444200,200.2147,435.318.0
Vsetín376223,795.565,484.920.4
Vyškov156219,121.6212,684.27.7
Zlín426263,925.9147,417.513.5
Znojmo75116,454.877,353.616.9
Žďár nad Sázavou52148,811.9129,309.912.9