Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov48145,711.290,640.020.8
Beroun89155,428.1107,438.29.1
Blansko288205,888.3161,799.113.1
Brno-město1119315,605.2137,680.016.6
Brno-venkov519179,535.8132,104.514.1
Bruntál296256,314.1172,060.111.2
Břeclav324352,542.9310,265.810.6
Česká Lípa202285,401.5233,287.59.6
České Budějovice437248,930.6226,021.313.8
Český Krumlov84366,677.2324,852.211.5
Děčín174241,752.1124,678.314.2
Domažlice39302,234.9219,440.014.7
Frýdek-Místek533256,682.8185,869.018.3
Havlíčkův Brod102186,306.0165,014.514.6
Hodonín352167,213.0120,245.414.0
Hradec Králové575417,873.6222,708.812.9
Cheb85302,220.0208,106.911.2
Chomutov306375,366.6353,137.78.9
Chrudim114269,531.7173,859.516.4
Jablonec nad Nisou314164,274.8139,860.411.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín153167,479.7141,962.610.3
Jihlava368276,652.3288,491.69.9
Jindřichův Hradec84234,135.2116,157.311.7
Karlovy Vary133336,823.7311,221.522.2
Karviná837294,803.6244,768.211.8
Kladno339283,385.3141,849.19.9
Klatovy66250,773.2215,767.014.6
Kolín140205,968.9156,700.89.6
Kroměříž376261,779.5230,492.611.4
Kutná Hora68297,974.5227,680.49.9
Liberec358203,492.6149,321.912.6
Litoměřice369242,789.2218,608.29.7
Louny260272,104.9211,687.315.0
Mělník129648,928.9491,643.710.4
Mladá Boleslav424213,515.0196,482.48.8
Most237337,499.8197,068.97.6
Náchod174280,637.3217,094.514.4
Nový Jičín217173,753.7125,758.117.1
Nymburk122253,277.3210,199.59.2
Olomouc544227,891.0178,248.312.8
Opava201244,414.0155,101.413.6
Ostrava965426,819.0334,623.512.1
Pardubice745315,689.6284,737.09.6
Pelhřimov109144,061.589,846.713.2
Písek56228,545.4186,004.611.8
Plzeň-jih100165,236.3110,876.414.9
Plzeň-město408334,147.7236,890.89.7
Plzeň-sever107242,300.1198,850.812.0
Praha hl.m.2574334,666.3175,980.710.3
Praha-východ201234,913.0199,211.910.8
Praha-západ309269,697.2232,039.47.9
Prachatice36258,222.7204,034.724.0
Prostějov367232,128.0201,377.08.4
Přerov164247,565.2215,271.318.0
Příbram76173,870.0112,102.911.2
Rakovník87219,493.3203,732.45.7
Rokycany178190,454.4105,370.612.2
Rychnov nad Kněžnou120181,665.4124,407.316.9
Semily109201,026.1165,993.912.3
Sokolov134258,042.2180,797.512.9
Strakonice94225,638.5189,245.110.9
Svitavy200223,598.0191,593.525.3
Šumperk222229,899.5162,035.512.3
Tábor210261,030.4169,412.114.2
Tachov47197,970.9153,687.512.5
Teplice190397,876.1172,707.511.1
Trutnov111260,053.6204,970.410.0
Třebíč209254,687.0202,804.716.9
Uherské Hradiště296136,363.665,973.915.6
Ústí nad Labem302375,023.2283,007.811.8
Ústí nad Orlicí393201,466.9147,677.718.2
Vsetín380222,778.765,718.220.6
Vyškov172212,204.6202,131.57.7
Zlín398258,878.0146,360.213.5
Znojmo7198,016.760,864.718.9
Žďár nad Sázavou55128,952.6107,630.212.8