Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov52149,668.696,500.821.1
Beroun112146,331.997,611.49.6
Blansko293203,130.3158,420.512.5
Brno-město1169309,705.9135,334.716.7
Brno-venkov516186,533.7139,874.714.1
Bruntál298254,160.8169,718.311.2
Břeclav325366,468.9316,076.210.5
Česká Lípa204285,799.2225,936.19.7
České Budějovice412251,051.4235,989.713.5
Český Krumlov84368,828.5329,442.911.6
Děčín165245,930.3139,369.614.3
Domažlice45252,692.3181,871.514.6
Frýdek-Místek537246,876.5174,268.418.5
Havlíčkův Brod109208,464.5191,129.514.0
Hodonín362166,140.5119,855.914.2
Hradec Králové618444,204.5233,388.113.0
Cheb109280,521.0198,137.111.2
Chomutov284377,561.1348,495.29.1
Chrudim115271,632.8169,454.816.1
Jablonec nad Nisou314158,518.4132,867.311.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín140165,980.5136,842.410.0
Jihlava402277,418.9290,266.210.0
Jindřichův Hradec88237,633.0117,742.111.8
Karlovy Vary143331,011.9302,121.321.6
Karviná1027301,100.6248,418.011.7
Kladno341285,173.4146,086.79.8
Klatovy59242,846.6206,953.614.5
Kolín148210,903.5164,711.19.4
Kroměříž376265,137.8232,878.911.2
Kutná Hora74287,629.1222,068.99.7
Liberec398209,246.2153,348.812.7
Litoměřice380248,754.2220,032.69.4
Louny268268,746.8211,523.513.7
Mělník145633,872.8478,753.710.4
Mladá Boleslav434216,468.5200,181.98.8
Most240343,834.8191,939.67.8
Náchod174282,761.1221,828.114.1
Nový Jičín226169,263.6123,121.316.9
Nymburk140254,026.2222,057.29.0
Olomouc566218,351.1174,521.312.6
Opava209244,825.5157,192.313.7
Ostrava997423,116.5327,706.612.3
Pardubice712319,841.6292,593.59.5
Pelhřimov115143,755.395,574.713.0
Písek55227,579.8189,568.711.5
Plzeň-jih103155,520.3103,033.015.7
Plzeň-město419330,750.8235,563.89.4
Plzeň-sever101273,376.1224,860.111.4
Praha hl.m.2610336,223.6178,821.810.2
Praha-východ206218,559.1190,156.910.8
Praha-západ327266,715.0227,591.58.0
Prachatice31255,174.0195,953.525.8
Prostějov343234,378.0201,617.37.1
Přerov169249,406.6216,836.717.8
Příbram82186,616.3114,647.210.8
Rakovník90193,488.9179,897.95.8
Rokycany173208,092.4111,926.512.4
Rychnov nad Kněžnou120193,104.5140,053.716.8
Semily109193,190.8169,662.012.4
Sokolov139262,001.1183,769.512.8
Strakonice78236,254.9198,330.911.1
Svitavy210230,524.3196,543.725.0
Šumperk222216,499.5155,174.412.1
Tábor186260,952.9175,290.413.6
Tachov51208,525.8169,521.312.3
Teplice216392,367.1171,503.511.3
Trutnov105255,141.5198,849.79.9
Třebíč223246,567.4191,911.614.7
Uherské Hradiště355132,684.564,640.317.3
Ústí nad Labem317372,818.6278,184.812.0
Ústí nad Orlicí439200,510.8147,366.818.0
Vsetín376223,795.565,484.920.4
Vyškov158217,189.2210,880.28.0
Zlín415265,761.5148,236.313.4
Znojmo75116,454.877,353.616.9
Žďár nad Sázavou51129,878.5108,435.213.2