Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov51148,035.895,694.220.8
Beroun67161,543.1115,516.39.4
Blansko305204,706.8162,441.613.1
Brno-město1211319,020.9142,605.616.5
Brno-venkov493174,893.5128,468.914.1
Bruntál289259,376.6176,364.111.2
Břeclav304351,068.4306,288.910.5
Česká Lípa212293,639.3234,494.29.7
České Budějovice430249,023.6224,066.313.8
Český Krumlov78368,410.1322,829.611.6
Děčín176237,622.8120,472.510.8
Domažlice38310,272.3227,545.714.8
Frýdek-Místek510259,558.6193,710.918.1
Havlíčkův Brod98201,735.3180,899.314.4
Hodonín348166,959.5118,646.313.9
Hradec Králové565424,863.1231,566.813.1
Cheb78303,470.6208,306.211.3
Chomutov313371,719.4349,172.39.1
Chrudim113273,870.2177,714.416.2
Jablonec nad Nisou318166,398.6142,232.911.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín163183,517.5148,726.010.4
Jihlava367284,138.9295,053.39.7
Jindřichův Hradec85221,022.1113,815.911.6
Karlovy Vary142335,154.7308,058.021.7
Karviná836292,065.0248,303.611.8
Kladno330279,282.1143,866.710.7
Klatovy70239,519.8207,899.314.0
Kolín139211,639.0160,229.29.6
Kroměříž382257,306.3231,467.011.3
Kutná Hora70304,314.9232,949.510.2
Liberec345205,797.2149,632.89.6
Litoměřice339241,866.7217,453.39.3
Louny254261,357.7206,503.215.4
Mělník135567,267.6418,475.110.6
Mladá Boleslav428209,937.2192,668.39.5
Most242339,545.7198,701.57.8
Náchod182278,103.3214,239.914.6
Nový Jičín203182,276.3129,298.817.2
Nymburk100259,162.2214,585.59.0
Olomouc570227,421.7176,876.013.1
Opava201239,839.4155,907.013.7
Ostrava945429,914.2335,583.811.9
Pardubice751307,500.2274,975.19.7
Pelhřimov110143,129.688,181.913.3
Písek62223,422.6182,255.111.8
Plzeň-jih100177,131.1121,885.814.6
Plzeň-město400326,769.4230,613.99.7
Plzeň-sever102239,328.3195,187.812.1
Praha hl.m.2561329,286.2174,397.910.3
Praha-východ200235,355.3192,692.310.9
Praha-západ314249,154.4206,072.18.5
Prachatice35266,155.6205,972.424.0
Prostějov370237,138.0206,780.48.5
Přerov154223,455.6196,419.318.6
Příbram74168,689.1111,820.311.9
Rakovník82245,661.5221,176.56.1
Rokycany176202,358.594,864.611.9
Rychnov nad Kněžnou116185,273.9127,723.117.2
Semily111203,581.6169,583.612.1
Sokolov136282,106.3208,196.212.8
Strakonice94227,212.1194,990.316.0
Svitavy203224,422.5191,732.625.1
Šumperk212231,887.4160,872.011.8
Tábor207263,572.5171,418.814.3
Tachov43133,339.685,878.211.9
Teplice193381,755.2167,483.411.4
Trutnov99268,688.5209,710.710.3
Třebíč190235,172.4187,017.016.2
Uherské Hradiště286141,318.468,294.415.8
Ústí nad Labem303375,928.8283,999.111.9
Ústí nad Orlicí384205,247.8150,887.418.3
Vsetín371217,736.863,645.220.8
Vyškov184213,425.1201,723.17.4
Zlín408250,792.2141,355.113.5
Znojmo7296,443.059,693.218.8
Žďár nad Sázavou56124,824.6106,113.612.8