Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov73150,014.7101,539.620.7
Beroun71186,142.8134,974.39.3
Blansko318195,680.6163,163.513.1
Brno-město1189317,071.5146,182.916.2
Brno-venkov498178,920.9125,961.413.6
Bruntál293275,021.6190,132.816.3
Břeclav297331,505.4282,617.810.8
Česká Lípa201295,306.8244,561.99.7
České Budějovice450262,687.4235,559.613.8
Český Krumlov76347,794.9301,425.711.8
Děčín165243,214.3123,588.810.7
Domažlice40294,410.6218,170.215.4
Frýdek-Místek557261,846.7198,696.318.4
Havlíčkův Brod105214,118.6184,437.215.1
Hodonín313169,837.5116,686.513.9
Hradec Králové531394,890.8220,673.413.1
Cheb73288,193.5197,915.811.4
Chomutov321356,222.4334,237.99.2
Chrudim122274,003.6171,971.415.8
Jablonec nad Nisou324171,860.7141,739.611.2
Jeseník974,838.0112,890.014.4
Jičín180171,346.7134,130.210.6
Jihlava347276,738.0284,812.09.9
Jindřichův Hradec86225,038.7120,936.111.7
Karlovy Vary149327,515.1303,828.921.7
Karviná794298,116.1253,128.611.8
Kladno317279,227.9142,563.210.9
Klatovy72237,127.2210,015.114.2
Kolín134212,120.1159,998.88.5
Kroměříž426265,049.4240,452.211.5
Kutná Hora72304,568.2232,199.48.5
Liberec380206,760.8147,522.29.9
Litoměřice285242,017.6207,702.19.3
Louny242265,899.9193,322.315.8
Mělník132558,380.3407,269.39.8
Mladá Boleslav525203,286.7181,454.09.7
Most262334,752.8203,083.27.9
Náchod166259,592.3180,813.414.9
Nový Jičín202174,769.1117,649.617.2
Nymburk96267,164.1221,050.27.3
Olomouc526223,822.3182,470.312.9
Opava211223,233.0143,460.713.7
Ostrava951434,157.8336,338.411.8
Pardubice737308,599.8279,522.99.7
Pelhřimov111148,234.393,897.913.2
Písek70206,817.0161,082.713.5
Plzeň-jih97174,959.3127,268.414.1
Plzeň-město395315,138.5223,427.910.1
Plzeň-sever104218,852.0189,402.612.9
Praha hl.m.2615323,567.9172,230.210.6
Praha-východ199216,444.6174,832.811.6
Praha-západ298210,912.4167,261.39.7
Prachatice37257,419.6203,460.422.7
Prostějov371239,459.0205,313.68.6
Přerov142238,881.0207,494.819.3
Příbram72149,682.994,666.911.4
Rakovník82248,605.5220,239.36.1
Rokycany175195,214.690,711.712.0
Rychnov nad Kněžnou109190,163.9133,541.317.4
Semily93202,144.0160,694.911.3
Sokolov138294,561.2213,772.912.7
Strakonice94232,533.8198,520.316.4
Svitavy213222,684.1194,086.325.5
Šumperk203240,328.2168,545.812.2
Tábor207266,687.6172,171.614.6
Tachov41114,666.983,147.812.1
Teplice201373,798.6172,865.811.4
Trutnov102274,587.5203,187.610.5
Třebíč180245,569.7198,001.516.4
Uherské Hradiště275137,263.467,772.216.0
Ústí nad Labem301384,564.7292,440.211.8
Ústí nad Orlicí379200,307.7149,172.918.5
Vsetín389210,533.162,513.919.5
Vyškov209217,805.0208,095.97.6
Zlín439243,484.5135,168.513.8
Znojmo6999,286.463,204.014.3
Žďár nad Sázavou54123,704.8100,028.712.6