Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov66152,249.899,683.420.9
Beroun69169,722.8123,285.99.2
Blansko303205,778.1162,895.413.2
Brno-město1191319,799.1145,669.515.9
Brno-venkov495176,296.8126,684.313.6
Bruntál287271,698.6185,981.611.2
Břeclav314342,422.9295,911.010.6
Česká Lípa207294,443.8235,547.49.6
České Budějovice427254,310.5226,349.113.9
Český Krumlov77374,083.7327,822.511.7
Děčín170239,563.4121,658.710.7
Domažlice38310,272.3227,545.714.8
Frýdek-Místek542260,089.2195,482.018.0
Havlíčkův Brod101200,627.3179,785.215.5
Hodonín319170,561.9116,666.513.9
Hradec Králové539402,796.9223,295.313.1
Cheb77295,936.7210,895.311.2
Chomutov321363,689.4340,788.89.2
Chrudim124271,958.7173,991.115.7
Jablonec nad Nisou322171,301.5141,256.111.0
Jeseník891,157.3147,261.315.2
Jičín167174,052.2139,199.310.4
Jihlava345289,042.7299,459.39.7
Jindřichův Hradec88226,534.8120,911.511.6
Karlovy Vary150329,013.4302,967.421.5
Karviná831293,354.7250,032.511.8
Kladno325279,122.4140,684.810.8
Klatovy70237,830.6207,965.614.4
Kolín134210,639.5158,893.18.5
Kroměříž396260,217.4233,550.711.5
Kutná Hora71310,816.8236,830.48.6
Liberec365208,090.9148,808.59.8
Litoměřice331236,479.5205,337.89.4
Louny251266,429.7205,759.615.6
Mělník135547,833.9400,305.511.5
Mladá Boleslav445207,141.3188,021.49.7
Most254335,887.7195,471.97.8
Náchod181278,782.6212,570.314.6
Nový Jičín204179,594.6124,210.017.1
Nymburk97267,051.9221,623.17.8
Olomouc553222,765.7180,474.713.0
Opava208231,053.3147,831.513.7
Ostrava951433,980.0337,262.611.8
Pardubice752310,625.0279,423.99.7
Pelhřimov108147,200.092,876.112.8
Písek63219,754.9179,544.211.8
Plzeň-jih99169,317.9123,771.114.4
Plzeň-město398321,635.0232,117.89.9
Plzeň-sever100227,833.7195,859.413.0
Praha hl.m.2573327,250.2173,975.010.5
Praha-východ202226,151.4185,532.111.4
Praha-západ283228,440.6185,584.18.7
Prachatice36269,325.1212,490.523.0
Prostějov359240,950.2209,568.48.4
Přerov150228,582.7197,538.218.8
Příbram73168,905.9112,366.011.2
Rakovník82248,605.5220,239.36.1
Rokycany174200,884.493,101.611.9
Rychnov nad Kněžnou110188,717.3131,528.717.5
Semily113198,827.9163,677.412.2
Sokolov138286,363.4206,639.212.7
Strakonice94225,515.4191,916.816.3
Svitavy198222,730.6193,863.925.7
Šumperk207235,130.9165,911.812.0
Tábor206265,733.8171,912.814.4
Tachov44121,587.689,290.712.0
Teplice194380,414.8167,679.211.4
Trutnov98279,403.5208,828.710.3
Třebíč183242,454.7195,029.616.3
Uherské Hradiště283140,825.768,362.715.8
Ústí nad Labem299375,778.0280,636.212.1
Ústí nad Orlicí382199,864.0148,106.218.5
Vsetín391216,061.663,542.719.4
Vyškov198207,096.4196,211.47.7
Zlín418249,911.7141,403.013.5
Znojmo7396,374.560,624.218.9
Žďár nad Sázavou57123,656.4105,663.412.6