Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov67145,907.997,058.021.0
Beroun71186,142.8134,974.39.3
Blansko311197,310.9163,382.613.2
Brno-město1193318,389.2145,998.816.1
Brno-venkov498180,945.5128,322.413.4
Bruntál287271,480.4185,990.516.3
Břeclav298335,998.8285,996.110.8
Česká Lípa202293,516.6243,245.39.7
České Budějovice441261,502.5235,244.713.7
Český Krumlov76347,794.9301,425.711.8
Děčín168240,959.0122,569.710.7
Domažlice38303,957.3226,465.714.9
Frýdek-Místek558258,502.5194,736.018.4
Havlíčkův Brod102209,340.2181,617.315.3
Hodonín320170,874.5116,745.013.9
Hradec Králové533402,427.1224,554.313.0
Cheb75289,092.4200,682.911.3
Chomutov324360,695.4332,785.79.1
Chrudim124271,958.7173,991.115.7
Jablonec nad Nisou324171,271.1141,226.111.1
Jeseník891,157.3147,261.315.2
Jičín179169,411.6135,624.610.7
Jihlava353284,967.1295,379.29.8
Jindřichův Hradec86225,038.7120,936.111.7
Karlovy Vary150329,013.4302,967.421.5
Karviná822296,270.7249,694.711.8
Kladno317278,908.0141,648.910.9
Klatovy71234,357.5204,865.514.3
Kolín133212,238.4159,779.88.6
Kroměříž422264,835.0239,875.011.5
Kutná Hora72304,568.2232,199.48.5
Liberec379204,615.4145,501.69.9
Litoměřice290239,902.5205,878.29.3
Louny242265,899.9193,322.315.8
Mělník135547,833.9400,305.511.5
Mladá Boleslav440206,282.7184,829.09.8
Most260329,755.6203,579.57.9
Náchod168264,935.5185,111.714.7
Nový Jičín202174,769.1117,649.617.2
Nymburk97262,914.2217,637.47.7
Olomouc526222,892.4181,708.312.9
Opava208227,817.7145,300.613.7
Ostrava954439,344.6341,193.011.8
Pardubice744313,255.7283,132.59.7
Pelhřimov111148,234.393,897.913.2
Písek71215,167.8170,725.813.3
Plzeň-jih98171,200.5124,454.014.5
Plzeň-město390317,878.9224,975.610.0
Plzeň-sever102223,282.1192,854.112.9
Praha hl.m.2581324,430.1172,209.610.6
Praha-východ198217,805.0176,157.211.6
Praha-západ284225,811.0182,336.78.7
Prachatice37257,419.6203,460.422.7
Prostějov369240,726.1208,916.98.4
Přerov141237,191.4205,310.919.2
Příbram72149,682.994,666.911.4
Rakovník82248,605.5220,239.36.1
Rokycany174200,884.493,101.611.9
Rychnov nad Kněžnou109190,163.9133,541.317.4
Semily94200,181.4162,928.811.3
Sokolov137296,330.3215,534.012.7
Strakonice94232,533.8198,520.316.4
Svitavy214222,855.9193,962.025.4
Šumperk207237,409.4168,258.612.0
Tábor208260,873.4168,666.814.5
Tachov42113,139.180,689.512.1
Teplice198376,970.3172,906.811.3
Trutnov102274,587.5203,187.610.5
Třebíč179246,873.7198,574.916.4
Uherské Hradiště281138,047.867,872.215.8
Ústí nad Labem301384,218.2290,097.211.9
Ústí nad Orlicí383197,392.8146,351.318.5
Vsetín389212,613.262,965.119.4
Vyškov197210,928.1200,765.97.7
Zlín441244,410.9136,724.913.7
Znojmo6999,286.463,204.014.3
Žďár nad Sázavou54128,609.0106,744.212.5