Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov48145,711.290,640.020.8
Beroun82153,471.1107,379.99.2
Blansko287206,357.7162,553.813.2
Brno-město1128318,153.7139,379.416.7
Brno-venkov507178,655.5131,920.814.0
Bruntál295254,651.8171,543.011.2
Břeclav321351,174.6308,298.310.6
Česká Lípa202285,401.5233,287.59.6
České Budějovice434250,660.2227,122.013.7
Český Krumlov84366,677.2324,852.211.5
Děčín173239,685.0122,429.614.2
Domažlice39302,234.9219,440.014.7
Frýdek-Místek523254,215.2189,719.118.4
Havlíčkův Brod101187,976.1166,272.614.8
Hodonín350167,967.6119,867.713.9
Hradec Králové570425,771.2227,688.513.0
Cheb85302,220.0208,106.911.2
Chomutov305371,628.1350,509.89.0
Chrudim114271,212.6174,540.216.5
Jablonec nad Nisou318163,517.7138,939.411.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín157175,916.2145,249.810.4
Jihlava366277,799.1289,747.69.9
Jindřichův Hradec84234,135.2116,157.311.7
Karlovy Vary131341,388.6315,652.022.5
Karviná832291,996.0244,562.811.8
Kladno340278,866.4141,625.510.7
Klatovy67248,259.9212,127.314.4
Kolín139208,127.7158,734.29.6
Kroměříž375256,445.9230,328.311.3
Kutná Hora69291,347.2222,694.09.9
Liberec352205,944.7151,015.712.7
Litoměřice363245,013.6218,120.99.8
Louny258267,225.4209,249.415.2
Mělník128579,207.2430,704.010.5
Mladá Boleslav411209,488.2192,901.19.4
Most243337,713.0197,514.87.6
Náchod175278,121.0214,863.114.4
Nový Jičín216172,936.2121,677.917.2
Nymburk95252,369.5207,144.79.2
Olomouc549226,786.0175,444.112.9
Opava201244,414.0155,101.413.6
Ostrava973430,276.0336,689.412.0
Pardubice752313,204.0281,891.39.7
Pelhřimov110143,129.688,181.913.3
Písek56228,545.4186,004.611.8
Plzeň-jih100165,236.3110,876.414.9
Plzeň-město405330,271.5232,118.19.7
Plzeň-sever107242,300.1198,850.812.0
Praha hl.m.2580332,350.3175,681.910.3
Praha-východ202240,178.5202,116.110.7
Praha-západ308267,036.3225,641.28.1
Prachatice37256,859.8199,135.623.1
Prostějov368235,381.3204,724.88.5
Přerov159242,255.0215,000.218.3
Příbram74178,679.6115,451.311.2
Rakovník87219,493.3203,732.45.7
Rokycany178190,454.4105,370.612.2
Rychnov nad Kněžnou120181,665.4124,407.316.9
Semily109201,026.1165,993.912.3
Sokolov132257,494.1184,353.613.0
Strakonice94231,743.0196,327.911.0
Svitavy199225,262.3193,034.425.4
Šumperk221230,022.8163,022.112.3
Tábor208263,317.3171,024.114.3
Tachov46210,972.4156,949.211.8
Teplice191390,946.3166,837.111.3
Trutnov97265,174.8206,892.910.1
Třebíč209250,796.3198,768.916.8
Uherské Hradiště294137,153.266,603.715.6
Ústí nad Labem301374,174.6284,245.411.9
Ústí nad Orlicí386202,943.5148,615.718.2
Vsetín377220,501.964,959.220.7
Vyškov173211,632.9202,829.77.7
Zlín403258,431.8146,098.313.4
Znojmo7198,016.760,864.718.9
Žďár nad Sázavou55128,952.6107,630.212.8