Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov67145,907.997,058.021.0
Beroun71186,142.8134,974.39.3
Blansko311206,310.6163,951.313.2
Brno-město1187319,081.5145,022.315.9
Brno-venkov501179,771.1129,294.613.5
Bruntál286273,434.7187,200.311.2
Břeclav305337,549.6288,048.210.7
Česká Lípa203290,981.1242,076.09.6
České Budějovice437259,347.1231,871.613.8
Český Krumlov76365,508.6319,380.611.7
Děčín168240,959.0122,569.710.7
Domažlice37313,196.2235,223.714.9
Frýdek-Místek549258,722.4193,626.118.3
Havlíčkův Brod102209,340.2181,617.315.3
Hodonín318171,443.8117,250.013.9
Hradec Králové534399,000.4222,095.313.1
Cheb77295,936.7210,895.311.2
Chomutov321358,797.1335,562.19.2
Chrudim124271,958.7173,991.115.7
Jablonec nad Nisou324171,114.7141,249.611.0
Jeseník891,157.3147,261.315.2
Jičín175171,732.8137,420.810.6
Jihlava353290,616.9300,968.19.8
Jindřichův Hradec87228,657.0122,029.911.5
Karlovy Vary150329,013.4302,967.421.5
Karviná824295,179.6249,942.311.8
Kladno322277,248.9140,925.310.8
Klatovy71234,357.5204,865.514.3
Kolín133212,238.4159,779.88.6
Kroměříž418263,694.9237,780.111.5
Kutná Hora71310,816.8236,830.48.6
Liberec377205,859.6146,832.89.9
Litoměřice302239,755.6205,872.19.3
Louny250264,210.5201,795.115.7
Mělník135547,833.9400,305.511.5
Mladá Boleslav442204,525.6183,379.79.8
Most261334,197.3200,705.67.8
Náchod174266,508.9192,055.714.6
Nový Jičín204173,719.8117,256.217.1
Nymburk99261,435.3217,592.17.7
Olomouc527223,340.0181,905.413.1
Opava208227,817.7145,300.613.7
Ostrava953436,124.8339,899.011.8
Pardubice753311,284.3281,598.89.7
Pelhřimov109145,041.091,310.313.4
Písek70220,213.7175,054.611.8
Plzeň-jih99169,317.9123,771.114.4
Plzeň-město394319,382.4227,993.09.9
Plzeň-sever102223,282.1192,854.112.9
Praha hl.m.2569325,889.2173,469.610.5
Praha-východ203228,126.1188,658.011.5
Praha-západ280228,312.5185,043.48.7
Prachatice37257,419.6203,460.422.7
Prostějov358241,717.6210,137.58.4
Přerov146230,110.3199,037.018.9
Příbram74167,516.4110,315.111.3
Rakovník82248,605.5220,239.36.1
Rokycany174200,884.493,101.611.9
Rychnov nad Kněžnou110188,717.3131,528.717.5
Semily101197,049.3163,912.212.2
Sokolov137283,776.6203,244.512.7
Strakonice94224,546.7190,669.216.4
Svitavy207221,057.1192,533.125.4
Šumperk208237,502.6169,001.711.9
Tábor208260,873.4168,666.814.5
Tachov42113,139.180,689.512.1
Teplice194380,414.8167,679.211.4
Trutnov98279,403.5208,828.710.3
Třebíč179246,873.7198,574.916.4
Uherské Hradiště277137,900.067,675.615.9
Ústí nad Labem299380,474.3286,264.011.9
Ústí nad Orlicí384194,039.0142,967.118.5
Vsetín391216,061.663,542.719.4
Vyškov197207,964.0196,984.07.7
Zlín433245,848.3136,990.313.6
Znojmo7098,049.562,077.814.2
Žďár nad Sázavou52109,336.288,792.612.6