Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov51148,035.895,694.220.8
Beroun72166,993.9120,836.39.3
Blansko305204,750.7162,441.613.1
Brno-město1197320,188.1143,696.916.0
Brno-venkov496173,866.8128,824.914.0
Bruntál289270,626.9186,771.311.2
Břeclav318344,349.8299,630.210.7
Česká Lípa208291,765.7232,234.09.7
České Budějovice427252,188.1225,699.913.9
Český Krumlov78368,410.1322,829.611.6
Děčín175237,851.9120,739.110.7
Domažlice38310,272.3227,545.714.8
Frýdek-Místek533259,336.5192,871.518.1
Havlíčkův Brod99199,160.8177,910.215.7
Hodonín347166,613.3118,406.213.9
Hradec Králové565418,545.1228,870.713.1
Cheb77295,936.7210,895.311.2
Chomutov311366,274.3344,922.09.1
Chrudim123269,583.9173,713.115.9
Jablonec nad Nisou316165,204.1141,177.511.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín159179,896.8142,619.110.5
Jihlava343287,799.5298,262.59.6
Jindřichův Hradec85221,022.1113,815.911.6
Karlovy Vary150328,998.2302,966.521.5
Karviná822292,178.2248,740.811.8
Kladno323276,708.2140,170.310.8
Klatovy70239,519.8207,899.314.0
Kolín133210,258.7160,386.08.5
Kroměříž386258,726.6232,428.011.4
Kutná Hora69311,699.9238,543.68.4
Liberec346205,276.2148,624.29.7
Litoměřice341234,603.1208,709.69.3
Louny255265,153.0206,942.515.5
Mělník132565,455.5418,291.310.6
Mladá Boleslav448208,952.5191,619.99.7
Most246337,010.1196,159.77.8
Náchod186274,353.6210,298.714.6
Nový Jičín200182,587.6130,428.317.0
Nymburk99261,647.4217,674.79.0
Olomouc574226,538.5179,027.413.1
Opava201234,788.7150,714.113.8
Ostrava951434,224.2336,706.811.8
Pardubice751308,465.2277,133.89.7
Pelhřimov110143,129.688,181.913.3
Písek62223,422.6182,255.111.8
Plzeň-jih101177,155.3121,446.314.4
Plzeň-město394328,162.7231,812.79.7
Plzeň-sever102238,812.1194,892.212.1
Praha hl.m.2552328,940.7174,083.310.3
Praha-východ198228,236.6187,400.811.2
Praha-západ321242,645.2198,861.18.6
Prachatice36269,325.1212,490.523.0
Prostějov365239,400.8208,323.68.5
Přerov151226,244.8197,538.218.7
Příbram73168,485.4112,217.111.6
Rakovník80250,769.8225,642.36.1
Rokycany176202,358.594,864.611.9
Rychnov nad Kněžnou110188,717.3131,528.717.5
Semily112203,299.4167,426.912.1
Sokolov138286,363.4206,639.212.7
Strakonice96222,446.9188,977.516.1
Svitavy201224,679.9192,392.125.3
Šumperk210234,380.5162,060.711.9
Tábor206265,733.8171,912.814.4
Tachov45135,053.489,843.412.0
Teplice193378,877.5166,831.011.3
Trutnov98279,403.5208,828.710.3
Třebíč188236,922.6188,585.616.2
Uherské Hradiště282142,647.168,922.815.9
Ústí nad Labem300369,992.1274,853.612.1
Ústí nad Orlicí387205,076.2152,666.018.1
Vsetín391216,851.163,219.721.0
Vyškov189216,786.5205,726.87.5
Zlín421248,171.7140,311.713.5
Znojmo7196,474.061,064.419.1
Žďár nad Sázavou56124,824.6106,113.612.8