Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov48145,711.290,640.020.8
Beroun100161,090.6111,663.89.1
Blansko289205,884.2161,810.813.1
Brno-město1121313,428.2136,621.316.6
Brno-venkov520180,285.7134,476.714.1
Bruntál299255,956.8171,207.411.2
Břeclav328358,444.2312,319.010.5
Česká Lípa201283,641.0232,595.39.6
České Budějovice438251,214.6228,377.213.7
Český Krumlov84366,677.2324,852.211.5
Děčín174240,963.4122,994.114.2
Domažlice39302,234.9219,440.014.7
Frýdek-Místek538257,056.8185,817.018.3
Havlíčkův Brod102186,306.0165,014.514.6
Hodonín354166,784.9121,752.914.0
Hradec Králové596422,448.9224,110.612.8
Cheb85292,368.0209,208.011.1
Chomutov305371,693.4348,365.58.9
Chrudim115272,019.6174,116.616.3
Jablonec nad Nisou314164,486.2139,905.911.0
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín153167,479.7141,962.610.3
Jihlava373277,507.8288,882.010.0
Jindřichův Hradec84234,177.8116,555.611.7
Karlovy Vary133336,823.7311,221.522.2
Karviná837294,009.9244,763.711.8
Kladno348286,241.4144,575.79.9
Klatovy66250,773.2215,767.014.6
Kolín142201,694.3154,194.39.6
Kroměříž377261,998.1230,841.211.4
Kutná Hora68297,974.5227,680.49.9
Liberec357203,279.4148,986.412.6
Litoměřice371244,132.2216,776.59.4
Louny265267,480.5209,028.115.0
Mělník129648,928.9491,643.710.4
Mladá Boleslav421212,584.9194,983.38.9
Most240340,598.5198,321.57.7
Náchod177282,630.1218,708.314.4
Nový Jičín218172,791.9124,875.817.1
Nymburk122253,277.3210,199.59.2
Olomouc545228,125.5178,655.212.7
Opava206240,832.4152,006.913.6
Ostrava962425,406.6333,101.012.1
Pardubice735317,680.7285,759.69.6
Pelhřimov113141,586.788,998.813.4
Písek55232,722.4190,744.711.6
Plzeň-jih102170,286.0116,941.214.7
Plzeň-město411334,801.5235,474.69.6
Plzeň-sever104246,931.1197,915.012.1
Praha hl.m.2574333,845.3175,994.010.3
Praha-východ200223,207.6190,816.210.9
Praha-západ309269,686.0232,045.67.9
Prachatice35269,165.6211,661.624.8
Prostějov362229,122.7198,205.48.4
Přerov165251,471.8217,444.818.0
Příbram76173,870.0112,102.911.2
Rakovník87219,493.3203,732.45.7
Rokycany178190,454.4105,370.612.2
Rychnov nad Kněžnou119181,195.6125,800.417.1
Semily109201,026.1165,993.912.3
Sokolov134258,042.2180,797.512.9
Strakonice91227,072.4192,232.610.9
Svitavy198225,209.9192,882.625.4
Šumperk217231,524.5165,019.312.2
Tábor210261,030.4169,412.114.2
Tachov50214,541.4174,131.912.5
Teplice192396,934.7172,307.111.1
Trutnov109274,555.8219,087.09.9
Třebíč211254,943.2203,587.316.8
Uherské Hradiště301135,075.765,134.516.6
Ústí nad Labem315376,077.4279,412.911.8
Ústí nad Orlicí389200,493.6146,674.918.3
Vsetín381221,710.765,504.120.3
Vyškov176210,948.9201,382.57.9
Zlín397262,902.2147,186.513.5
Znojmo7297,883.561,760.918.6
Žďár nad Sázavou53130,976.0109,880.612.7