Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov48151,331.396,573.921.4
Beroun97157,097.6106,003.49.2
Blansko290208,401.8163,986.812.9
Brno-město1125311,531.7135,010.516.6
Brno-venkov522185,126.3137,930.414.0
Bruntál301253,490.7170,033.311.1
Břeclav328357,726.2313,187.310.5
Česká Lípa203285,853.9231,070.89.6
České Budějovice438253,178.7231,311.013.8
Český Krumlov84366,677.2324,852.211.5
Děčín170236,048.8123,625.814.3
Domažlice41301,090.1224,175.414.4
Frýdek-Místek540256,592.6183,790.218.3
Havlíčkův Brod104187,267.1166,473.314.6
Hodonín352166,523.1121,769.714.1
Hradec Králové617430,127.5227,204.612.9
Cheb88293,398.8211,139.811.0
Chomutov302368,104.8344,161.19.1
Chrudim115273,317.4175,547.916.0
Jablonec nad Nisou320163,854.5139,449.410.9
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín139168,736.0142,789.510.0
Jihlava383276,237.2286,276.810.0
Jindřichův Hradec84234,177.8116,555.611.7
Karlovy Vary134333,817.4308,232.022.2
Karviná833295,255.5246,145.511.8
Kladno341287,425.1146,400.09.8
Klatovy66250,773.2215,767.014.6
Kolín144199,540.4152,483.79.6
Kroměříž381263,353.2230,544.311.3
Kutná Hora68297,974.5227,680.49.9
Liberec360205,929.9152,410.312.6
Litoměřice375243,037.1216,333.19.4
Louny264272,143.2213,535.313.9
Mělník136641,986.6485,679.410.4
Mladá Boleslav432211,514.0195,115.58.9
Most239342,241.1199,012.27.7
Náchod177282,630.1218,708.314.4
Nový Jičín218172,791.9124,875.817.1
Nymburk116257,395.1217,674.19.1
Olomouc547225,768.7177,577.912.7
Opava208239,605.9151,114.213.7
Ostrava966423,521.9331,013.812.1
Pardubice733314,827.0282,674.19.6
Pelhřimov111138,637.688,738.613.4
Písek56226,170.5185,368.011.8
Plzeň-jih102170,286.0116,941.214.7
Plzeň-město401337,970.1239,114.89.5
Plzeň-sever105247,630.6198,000.712.0
Praha hl.m.2590333,447.9175,964.910.3
Praha-východ199217,496.0187,207.210.9
Praha-západ311269,638.4231,960.47.9
Prachatice35269,165.6211,661.624.8
Prostějov359231,080.1200,057.18.3
Přerov165251,471.8217,444.818.0
Příbram78187,542.1113,649.911.0
Rakovník91209,580.2194,294.35.7
Rokycany174203,045.2111,077.212.4
Rychnov nad Kněžnou120178,524.1125,246.616.9
Semily109201,026.1165,993.912.3
Sokolov137253,198.3177,210.112.9
Strakonice91227,072.4192,232.610.9
Svitavy202228,049.9197,787.925.1
Šumperk218230,356.8164,088.012.2
Tábor212261,680.1171,207.314.1
Tachov51208,525.8169,521.312.3
Teplice194394,358.0173,435.711.2
Trutnov109274,555.8219,087.09.9
Třebíč214253,539.4202,409.414.4
Uherské Hradiště305135,223.965,567.916.6
Ústí nad Labem318376,113.1273,365.612.0
Ústí nad Orlicí384201,133.4147,403.418.3
Vsetín381221,692.965,460.820.3
Vyškov174203,686.2193,402.67.9
Zlín400262,661.7146,648.813.5
Znojmo7297,883.561,760.918.6
Žďár nad Sázavou51130,136.8108,732.012.9