Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov72152,688.8103,828.320.8
Beroun72183,776.3133,321.59.3
Blansko338194,025.5161,818.413.2
Brno-město1189316,860.3146,028.015.3
Brno-venkov496179,022.8124,842.213.6
Bruntál289276,550.2191,688.916.3
Břeclav290326,850.0279,647.910.9
Česká Lípa199297,808.5246,017.79.7
České Budějovice446265,461.8238,595.713.4
Český Krumlov71333,859.3291,323.512.0
Děčín162245,276.4123,931.010.7
Domažlice40294,410.6218,170.215.4
Frýdek-Místek562259,719.9198,450.618.2
Havlíčkův Brod106210,835.4181,651.314.9
Hodonín313170,727.4117,484.613.9
Hradec Králové531391,879.0218,039.713.3
Cheb74283,942.1195,746.711.3
Chomutov323354,329.4332,334.59.2
Chrudim121278,339.2172,698.715.7
Jablonec nad Nisou330173,374.8143,535.011.2
Jeseník974,838.0112,890.014.4
Jičín179172,716.2135,825.410.3
Jihlava348275,537.9283,122.610.0
Jindřichův Hradec85227,927.9122,499.711.5
Karlovy Vary151332,489.4307,891.321.5
Karviná805295,156.8250,113.311.8
Kladno305278,306.6140,377.111.0
Klatovy75233,528.6206,024.313.8
Kolín132210,428.7158,352.38.5
Kroměříž418265,869.5241,147.711.5
Kutná Hora70312,867.0229,897.08.7
Liberec374215,205.3148,401.99.9
Litoměřice285241,721.7202,369.79.4
Louny236261,487.0188,466.916.0
Mělník131562,495.6409,359.49.9
Mladá Boleslav533202,830.5180,716.49.7
Most265328,234.1195,776.18.1
Náchod167257,910.5179,543.615.0
Nový Jičín202179,253.1122,229.917.1
Nymburk97278,369.0224,791.07.3
Olomouc515225,121.2184,150.213.0
Opava208222,943.2143,876.513.6
Ostrava957434,483.7336,526.111.9
Pardubice736309,313.7281,227.59.7
Pelhřimov111148,234.393,897.913.2
Písek70206,817.0161,082.713.5
Plzeň-jih97174,959.3127,268.414.1
Plzeň-město380316,360.3223,855.510.1
Plzeň-sever110219,992.0191,697.613.3
Praha hl.m.2608322,880.9171,438.410.6
Praha-východ201215,386.0174,013.311.7
Praha-západ289201,785.4157,421.99.8
Prachatice38249,490.7197,410.722.0
Prostějov388233,505.3199,263.08.6
Přerov142238,881.0207,494.819.3
Příbram72149,511.693,386.011.5
Rakovník86242,569.5213,693.86.1
Rokycany175195,214.690,711.712.0
Rychnov nad Kněžnou107192,754.6135,536.317.3
Semily93196,746.8156,156.711.3
Sokolov140296,612.3211,404.212.8
Strakonice94232,533.8198,520.316.4
Svitavy214225,203.5196,279.225.4
Šumperk196238,662.2171,766.412.2
Tábor205272,624.2176,266.814.6
Tachov40115,850.382,714.312.4
Teplice201379,255.9172,144.411.4
Trutnov102274,587.5203,187.610.5
Třebíč179247,110.3204,177.516.5
Uherské Hradiště273137,997.868,103.916.0
Ústí nad Labem299388,450.1300,647.111.8
Ústí nad Orlicí373206,778.4155,041.418.4
Vsetín382207,147.561,978.319.6
Vyškov210216,514.7206,922.07.6
Zlín436241,340.7137,297.413.4
Znojmo6999,286.463,204.014.3
Žďár nad Sázavou53105,668.077,395.612.8