Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov48151,331.396,573.921.4
Beroun99152,785.8102,267.79.2
Blansko291206,569.7160,893.412.9
Brno-město1144312,266.4135,917.116.7
Brno-venkov519181,207.2137,163.414.1
Bruntál299252,065.6167,606.411.2
Břeclav323365,265.7317,579.510.5
Česká Lípa204283,868.1229,554.99.6
České Budějovice403250,822.0234,331.413.6
Český Krumlov85364,434.7323,976.311.6
Děčín163245,306.5133,647.314.4
Domažlice41301,090.1224,175.414.4
Frýdek-Místek536249,557.8174,147.418.5
Havlíčkův Brod106192,935.5174,738.114.4
Hodonín350167,513.2121,919.214.1
Hradec Králové618431,581.7227,588.513.0
Cheb98290,122.7207,652.011.0
Chomutov290376,767.8346,141.69.1
Chrudim115273,060.4170,819.015.7
Jablonec nad Nisou315161,329.0136,337.711.0
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín136170,641.1144,008.110.0
Jihlava400279,081.4291,417.59.9
Jindřichův Hradec85237,858.5117,747.311.7
Karlovy Vary137331,745.1306,264.721.9
Karviná1038295,913.5246,702.811.7
Kladno348285,479.7145,075.49.8
Klatovy58246,251.9207,725.314.8
Kolín145208,773.4162,016.89.5
Kroměříž379266,439.0234,982.511.2
Kutná Hora74287,629.1222,068.99.7
Liberec373207,004.6152,672.112.7
Litoměřice376244,882.7219,774.89.4
Louny263273,341.3215,003.513.9
Mělník136641,455.7484,572.810.4
Mladá Boleslav442213,917.0196,230.88.9
Most238340,308.4193,829.97.8
Náchod175287,880.9222,381.014.0
Nový Jičín216169,908.3123,079.317.2
Nymburk132257,782.7220,872.49.1
Olomouc551223,530.1174,841.512.7
Opava210241,319.3150,607.713.7
Ostrava966427,076.4331,303.512.3
Pardubice718316,754.0286,878.49.6
Pelhřimov112141,371.190,986.413.2
Písek56226,170.5185,368.011.8
Plzeň-jih102167,224.8112,231.214.8
Plzeň-město425337,372.3238,198.79.5
Plzeň-sever106258,227.3206,677.211.9
Praha hl.m.2619333,828.3176,698.410.2
Praha-východ205216,879.5188,099.610.8
Praha-západ323267,012.0227,744.57.9
Prachatice31280,232.0219,070.025.8
Prostějov351232,778.3199,892.78.3
Přerov171248,208.1215,087.617.8
Příbram80187,186.8111,867.011.1
Rakovník91190,876.8177,743.25.7
Rokycany173208,092.4111,926.512.4
Rychnov nad Kněžnou120193,104.5140,053.716.8
Semily111196,868.4161,620.112.1
Sokolov139254,144.3176,005.512.9
Strakonice76233,424.2198,315.511.2
Svitavy199229,245.3198,546.925.5
Šumperk222228,025.6163,154.512.1
Tábor188259,788.3171,340.514.1
Tachov51208,525.8169,521.312.3
Teplice194396,029.6171,505.111.1
Trutnov105257,162.4200,691.310.0
Třebíč221245,648.2191,922.714.7
Uherské Hradiště357132,149.564,029.717.2
Ústí nad Labem322375,047.2270,924.211.9
Ústí nad Orlicí415199,537.8146,012.318.1
Vsetín380225,223.866,177.820.2
Vyškov160218,681.8208,129.18.1
Zlín412265,495.2149,030.413.5
Znojmo73105,087.467,413.518.4
Žďár nad Sázavou51130,136.8108,732.012.9