Rychlost.cz → Připojení internetu → Pevné připojení - kabel/optika

Připojení: Pevné připojení - kabel/optika

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Pevné připojení - kabel/optika dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov52149,668.696,500.821.1
Beroun104150,056.099,338.49.6
Blansko292203,934.6158,969.212.5
Brno-město1145310,956.3135,760.016.7
Brno-venkov516186,533.7139,874.714.1
Bruntál294255,857.5171,646.711.2
Břeclav324367,003.8317,650.910.5
Česká Lípa204283,868.1229,554.99.6
České Budějovice403249,794.6234,339.013.7
Český Krumlov84368,828.5329,442.911.6
Děčín163249,615.8141,716.414.3
Domažlice45276,099.7203,648.814.4
Frýdek-Místek537247,029.9176,300.818.5
Havlíčkův Brod105195,957.7177,580.814.4
Hodonín358166,562.9121,638.214.1
Hradec Králové622429,583.0226,366.512.9
Cheb101286,360.6204,994.411.0
Chomutov287379,685.5349,777.29.1
Chrudim114276,909.8172,316.615.9
Jablonec nad Nisou315158,019.5132,581.611.1
Jeseník9129,932.0172,960.014.1
Jičín140169,581.8140,334.210.0
Jihlava401277,387.7290,326.49.9
Jindřichův Hradec88237,633.0117,742.111.8
Karlovy Vary143324,244.2299,671.421.5
Karviná1037298,922.6249,629.811.7
Kladno351284,643.4144,823.49.8
Klatovy57250,498.4212,416.514.8
Kolín148210,903.5164,711.19.4
Kroměříž377265,081.8233,453.611.1
Kutná Hora74287,629.1222,068.99.7
Liberec394210,050.8154,823.912.6
Litoměřice376244,882.7219,774.89.4
Louny267270,486.0212,695.813.8
Mělník136641,455.7484,572.810.4
Mladá Boleslav443213,507.6196,521.98.9
Most240343,834.8191,939.67.8
Náchod173287,990.2222,498.614.0
Nový Jičín219170,406.9123,492.317.1
Nymburk137255,602.7222,707.69.0
Olomouc555220,417.1174,411.612.7
Opava209241,532.3151,565.813.7
Ostrava992425,324.0329,052.512.3
Pardubice718314,639.3287,833.59.5
Pelhřimov115143,755.395,574.713.0
Písek56226,170.5185,368.011.8
Plzeň-jih103164,657.1112,025.814.6
Plzeň-město414332,423.1236,002.19.5
Plzeň-sever106258,227.3206,677.211.9
Praha hl.m.2605334,023.6177,412.610.2
Praha-východ205216,879.5188,099.610.8
Praha-západ322268,432.3229,264.28.0
Prachatice30241,177.6185,834.127.1
Prostějov343232,900.7199,897.28.3
Přerov171248,208.1215,087.617.8
Příbram80187,186.8111,867.011.1
Rakovník91190,876.8177,743.25.7
Rokycany173208,092.4111,926.512.4
Rychnov nad Kněžnou120193,104.5140,053.716.8
Semily112186,144.1162,895.412.3
Sokolov140260,354.8181,962.212.8
Strakonice79233,630.5196,921.311.2
Svitavy200233,240.3198,637.125.3
Šumperk223226,571.0162,375.712.1
Tábor186260,952.9175,290.413.6
Tachov51208,525.8169,521.312.3
Teplice210397,011.6174,746.711.3
Trutnov107254,206.2196,662.610.0
Třebíč222245,131.1190,472.714.7
Uherské Hradiště356132,771.864,332.517.2
Ústí nad Labem318373,669.2276,473.612.0
Ústí nad Orlicí433201,276.6147,768.418.1
Vsetín375224,658.965,767.120.4
Vyškov160218,681.8208,129.18.1
Zlín412266,697.4149,697.813.4
Znojmo74112,461.574,110.117.2
Žďár nad Sázavou51129,878.5108,435.213.2