Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov20424,526.010,789.825.8
Beroun29927,060.512,052.827.3
Blansko34630,984.814,310.928.1
Brno-město76857,385.424,029.327.3
Brno-venkov27532,137.112,126.633.1
Bruntál12429,457.210,954.040.6
Břeclav13533,830.710,753.232.1
Česká Lípa17836,508.215,111.636.8
České Budějovice25253,397.824,156.729.8
Český Krumlov7933,551.412,252.930.8
Děčín20435,949.514,638.927.9
Domažlice6321,962.210,416.263.2
Frýdek-Místek38637,163.015,137.333.6
Havlíčkův Brod12224,392.27,933.433.7
Hodonín16236,823.710,685.629.2
Hradec Králové19846,367.920,798.531.5
Cheb12856,537.621,521.832.8
Chomutov20843,996.221,552.426.2
Chrudim11133,869.716,699.831.9
Jablonec nad Nisou14330,581.113,817.933.2
Jeseník6820,624.58,692.2101.1
Jičín9432,934.212,579.330.4
Jihlava16743,431.415,609.027.7
Jindřichův Hradec15630,039.113,120.832.5
Karlovy Vary21044,291.717,492.235.2
Karviná35937,807.614,321.937.3
Kladno22850,103.718,596.228.9
Klatovy9830,062.811,534.029.4
Kolín23029,041.611,433.424.7
Kroměříž10251,648.718,497.534.3
Kutná Hora6822,316.410,822.733.3
Liberec30342,409.318,179.031.6
Litoměřice16338,934.216,814.335.8
Louny17138,993.014,812.033.9
Mělník28028,977.814,049.229.1
Mladá Boleslav37934,096.613,793.929.4
Most22839,213.117,183.528.9
Náchod14333,624.613,713.545.0
Nový Jičín18536,686.414,789.331.2
Nymburk15231,602.413,112.629.0
Olomouc42266,317.319,738.632.0
Opava22932,493.511,385.230.2
Ostrava45844,914.517,821.431.6
Pardubice24837,612.115,621.629.1
Pelhřimov6140,067.616,578.130.9
Písek8434,104.615,283.346.2
Plzeň-jih15130,004.710,389.729.3
Plzeň-město19956,050.821,048.129.2
Plzeň-sever8828,423.913,142.227.8
Praha hl.m.218062,948.925,791.729.9
Praha-východ36433,262.714,316.826.9
Praha-západ37944,749.414,997.229.6
Prachatice5437,167.211,362.129.9
Prostějov18538,953.412,703.728.8
Přerov14145,360.915,438.835.1
Příbram21234,277.216,759.226.6
Rakovník22527,444.811,547.235.0
Rokycany6833,806.814,708.131.0
Rychnov nad Kněžnou25331,178.912,487.929.4
Semily14621,403.98,243.934.6
Sokolov16934,932.515,757.142.5
Strakonice5529,362.716,055.529.4
Svitavy39816,763.87,672.688.2
Šumperk23439,063.113,916.433.4
Tábor12029,878.310,538.828.0
Tachov5016,586.59,554.332.1
Teplice29140,181.420,197.128.3
Trutnov19036,714.016,796.034.8
Třebíč15127,700.311,910.132.8
Uherské Hradiště17450,023.517,102.129.3
Ústí nad Labem18246,700.820,857.428.0
Ústí nad Orlicí23328,524.011,907.034.0
Vsetín25333,122.712,786.642.0
Vyškov11631,965.213,825.827.8
Zlín32154,322.617,355.033.0
Znojmo9819,530.710,972.737.2
Žďár nad Sázavou15122,488.89,100.239.5