Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov50621,657.47,086.243.1
Beroun84923,429.29,340.644.5
Blansko71623,239.78,663.644.8
Brno-město117643,258.115,908.436.4
Brno-venkov106122,075.57,364.944.6
Bruntál28824,497.27,887.641.4
Břeclav35423,225.67,796.842.2
Česká Lípa50326,944.88,728.353.2
České Budějovice32430,256.011,038.350.1
Český Krumlov28826,837.511,334.249.5
Děčín77623,806.28,697.949.9
Domažlice17524,075.86,850.459.9
Frýdek-Místek108118,666.57,375.145.3
Havlíčkův Brod30020,585.08,191.040.1
Hodonín24025,280.78,320.142.1
Hradec Králové84625,796.110,947.153.8
Cheb26527,824.210,118.682.5
Chomutov23322,043.39,377.538.5
Chrudim37121,527.87,633.341.5
Jablonec nad Nisou43820,041.47,518.954.6
Jeseník9829,168.17,283.950.1
Jičín50522,806.28,214.247.3
Jihlava31332,610.29,412.335.8
Jindřichův Hradec28423,191.710,412.643.6
Karlovy Vary62625,942.99,619.246.7
Karviná55330,064.58,080.245.9
Kladno73723,115.28,995.242.3
Klatovy107016,024.95,806.850.0
Kolín47022,418.38,385.943.7
Kroměříž29119,508.26,428.552.1
Kutná Hora16919,504.67,738.349.3
Liberec71824,212.38,594.446.7
Litoměřice49623,601.78,498.951.3
Louny36727,767.710,941.541.4
Mělník39224,622.69,387.640.0
Mladá Boleslav81523,092.99,890.849.6
Most38827,666.49,925.243.3
Náchod44624,164.28,780.743.9
Nový Jičín36222,330.98,264.942.0
Nymburk44532,955.710,071.941.6
Olomouc90123,061.28,655.046.3
Opava47927,415.49,721.080.8
Ostrava79630,962.910,841.541.0
Pardubice49127,924.28,719.643.9
Pelhřimov19524,059.58,870.242.5
Písek25023,339.38,053.147.8
Plzeň-jih51524,644.711,559.440.6
Plzeň-město46337,455.914,550.741.3
Plzeň-sever36126,056.510,052.645.5
Praha hl.m.542136,609.012,794.038.0
Praha-východ101222,577.47,986.850.1
Praha-západ114824,564.08,387.343.4
Prachatice8521,384.67,554.341.7
Prostějov36218,003.96,670.151.4
Přerov36719,391.17,156.445.8
Příbram54022,308.09,124.837.3
Rakovník34218,868.86,934.156.6
Rokycany16522,016.97,132.942.2
Rychnov nad Kněžnou43521,554.07,014.645.6
Semily38018,566.37,543.545.5
Sokolov47429,138.09,915.448.8
Strakonice21623,197.89,508.747.5
Svitavy80021,792.07,753.240.6
Šumperk59320,543.17,236.247.3
Tábor28323,026.99,184.448.5
Tachov12528,189.08,771.141.5
Teplice72221,807.28,588.976.4
Trutnov34424,703.48,813.943.2
Třebíč43725,047.08,881.645.0
Uherské Hradiště42925,711.89,171.444.4
Ústí nad Labem42029,619.413,150.447.2
Ústí nad Orlicí62022,724.07,497.348.2
Vsetín34720,180.97,463.848.1
Vyškov31625,606.19,498.144.8
Zlín47734,528.411,565.441.8
Znojmo41623,527.85,794.741.9
Žďár nad Sázavou28024,942.27,544.842.8