Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov38921,239.28,532.130.8
Beroun40125,047.010,488.528.0
Blansko41235,142.112,707.429.7
Brno-město114946,943.317,822.729.6
Brno-venkov52627,488.610,196.944.3
Bruntál20340,058.912,860.235.0
Břeclav29730,053.410,458.028.1
Česká Lípa31230,728.312,650.732.7
České Budějovice23141,580.316,312.531.6
Český Krumlov13835,837.214,694.535.4
Děčín38029,545.210,849.931.5
Domažlice11330,268.011,301.147.8
Frýdek-Místek74122,383.09,311.443.1
Havlíčkův Brod30420,392.48,969.335.0
Hodonín24028,215.010,666.934.8
Hradec Králové49031,904.814,069.836.4
Cheb11437,224.014,597.229.9
Chomutov16034,419.014,518.049.7
Chrudim18822,419.410,707.334.4
Jablonec nad Nisou25121,912.611,699.835.8
Jeseník6139,928.514,354.554.8
Jičín29626,986.412,269.033.3
Jihlava17635,598.613,529.230.5
Jindřichův Hradec17218,027.69,603.439.5
Karlovy Vary39731,697.912,988.735.7
Karviná48241,653.911,060.633.2
Kladno50433,034.913,715.435.0
Klatovy13023,172.010,520.530.9
Kolín32425,407.59,809.429.4
Kroměříž16929,750.113,510.638.5
Kutná Hora15926,781.210,754.639.5
Liberec59031,888.413,545.440.8
Litoměřice26837,573.014,310.430.4
Louny21426,708.611,726.142.4
Mělník34831,890.913,605.629.9
Mladá Boleslav44636,767.214,374.331.7
Most19423,867.513,598.229.9
Náchod36927,650.012,289.435.7
Nový Jičín22927,933.69,800.735.0
Nymburk26325,170.611,787.426.5
Olomouc54932,349.813,021.831.1
Opava41132,375.810,024.732.0
Ostrava95931,717.313,390.734.0
Pardubice35632,781.311,492.030.1
Pelhřimov12429,212.910,958.929.8
Písek9521,917.810,930.233.5
Plzeň-jih18830,749.714,322.230.7
Plzeň-město39637,583.017,018.130.0
Plzeň-sever31025,407.310,787.932.1
Praha hl.m.329942,087.616,769.227.9
Praha-východ71427,796.411,527.532.3
Praha-západ59126,505.611,682.629.1
Prachatice18217,580.210,968.830.4
Prostějov17122,171.09,762.038.1
Přerov23727,730.810,788.830.9
Příbram39822,400.79,351.631.6
Rakovník19519,625.610,920.127.4
Rokycany10834,300.813,645.831.5
Rychnov nad Kněžnou19522,531.39,748.733.4
Semily18324,897.611,482.332.3
Sokolov16532,585.614,434.635.0
Strakonice12822,050.112,406.932.2
Svitavy28529,149.812,456.928.2
Šumperk30630,130.79,951.934.8
Tábor20439,262.015,110.330.6
Tachov13123,078.110,501.432.2
Teplice28629,943.013,397.833.0
Trutnov35834,739.112,837.234.9
Třebíč25031,126.211,948.733.6
Uherské Hradiště21037,983.711,965.337.0
Ústí nad Labem22631,993.713,152.934.8
Ústí nad Orlicí36329,851.712,358.133.2
Vsetín21926,001.111,965.830.7
Vyškov20525,362.910,159.131.3
Zlín32034,037.911,950.333.1
Znojmo24120,704.19,076.839.1
Žďár nad Sázavou23625,403.110,460.835.9