Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov112817,665.55,709.346.4
Beroun46618,481.27,793.0123.5
Blansko39620,721.18,223.640.5
Brno-město98434,955.713,079.333.5
Brno-venkov58423,963.07,971.147.0
Bruntál20620,962.87,630.957.1
Břeclav23321,728.96,630.842.5
Česká Lípa25523,047.49,244.338.0
České Budějovice25224,527.910,318.041.8
Český Krumlov11526,614.39,629.037.3
Děčín48726,255.69,115.441.6
Domažlice13924,613.48,645.837.3
Frýdek-Místek85319,697.46,767.553.1
Havlíčkův Brod25321,259.47,917.542.6
Hodonín23124,723.48,609.941.3
Hradec Králové42825,488.29,660.637.7
Cheb36921,367.28,242.141.8
Chomutov31917,526.07,863.144.3
Chrudim22418,935.66,775.449.5
Jablonec nad Nisou31621,020.58,820.870.2
Jeseník9520,562.95,717.545.3
Jičín42319,129.17,138.051.8
Jihlava17227,581.88,964.158.5
Jindřichův Hradec18419,247.96,840.447.7
Karlovy Vary37627,985.910,991.342.1
Karviná62924,648.16,489.549.7
Kladno72022,270.310,965.143.1
Klatovy101212,112.24,662.845.0
Kolín36218,174.58,241.243.1
Kroměříž21620,273.86,029.651.1
Kutná Hora23618,332.75,560.442.5
Liberec50420,710.08,067.251.9
Litoměřice36619,961.17,369.666.0
Louny25121,888.010,215.450.9
Mělník33624,959.39,750.951.9
Mladá Boleslav53222,885.58,172.243.8
Most35316,408.27,332.365.3
Náchod63920,941.57,914.686.3
Nový Jičín26321,862.17,797.439.6
Nymburk28925,953.89,563.339.5
Olomouc68325,853.39,768.043.3
Opava25725,282.37,954.378.7
Ostrava70826,191.210,613.146.6
Pardubice48124,077.68,420.157.2
Pelhřimov16726,395.87,063.849.0
Písek28023,246.79,306.840.3
Plzeň-jih24317,660.76,860.639.4
Plzeň-město28626,210.511,256.732.0
Plzeň-sever26019,407.67,648.139.8
Praha hl.m.342831,813.312,142.335.5
Praha-východ79524,066.48,229.438.1
Praha-západ84819,567.17,172.143.7
Prachatice19516,314.87,598.941.7
Prostějov29523,010.06,310.645.6
Přerov23721,679.77,682.842.9
Příbram40919,407.18,437.648.1
Rakovník50118,069.17,089.441.7
Rokycany24222,495.18,647.851.4
Rychnov nad Kněžnou25021,407.28,155.346.5
Semily20214,243.56,463.544.3
Sokolov22235,059.212,289.249.1
Strakonice17618,180.16,368.945.8
Svitavy40519,718.87,028.838.4
Šumperk53620,600.97,492.146.0
Tábor22623,703.18,931.253.6
Tachov20819,849.48,149.448.9
Teplice57417,516.38,573.4171.1
Trutnov37623,871.08,577.145.5
Třebíč14919,726.77,604.056.8
Uherské Hradiště24228,825.510,414.739.1
Ústí nad Labem33025,009.110,251.837.4
Ústí nad Orlicí44820,321.07,001.046.4
Vsetín23015,887.66,048.045.7
Vyškov14021,698.58,095.841.8
Zlín40325,571.88,883.553.6
Znojmo19319,903.26,508.141.5
Žďár nad Sázavou16618,575.46,415.458.0