Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov29423,075.99,188.229.4
Beroun31731,491.910,918.828.6
Blansko30931,824.214,872.827.0
Brno-město101652,754.620,675.927.4
Brno-venkov55526,958.610,752.934.6
Bruntál20628,423.911,281.435.2
Břeclav29525,412.38,694.829.6
Česká Lípa30632,183.114,982.253.6
České Budějovice30841,750.315,883.529.8
Český Krumlov23933,875.013,189.335.9
Děčín33432,382.613,381.229.8
Domažlice10829,872.612,775.229.8
Frýdek-Místek55521,072.48,081.735.4
Havlíčkův Brod17525,717.311,109.726.5
Hodonín32927,640.612,718.134.0
Hradec Králové46142,082.717,373.637.8
Cheb19644,360.214,546.929.8
Chomutov18742,988.617,828.327.0
Chrudim21224,213.511,461.529.9
Jablonec nad Nisou27325,640.511,972.231.0
Jeseník6822,997.17,795.246.4
Jičín20531,238.511,148.143.7
Jihlava32033,586.711,921.330.4
Jindřichův Hradec18520,037.210,130.836.7
Karlovy Vary26144,397.015,505.333.3
Karviná43936,061.313,916.231.1
Kladno31536,003.515,080.829.6
Klatovy21541,799.815,705.246.5
Kolín25430,679.411,532.226.0
Kroměříž18837,347.813,134.033.9
Kutná Hora22924,316.68,658.234.3
Liberec52338,916.213,129.332.1
Litoměřice23631,877.713,576.430.8
Louny14344,214.918,654.529.5
Mělník23929,446.213,137.232.4
Mladá Boleslav31838,921.115,503.727.1
Most30237,816.216,121.131.1
Náchod26628,914.413,947.931.9
Nový Jičín27825,268.59,692.833.1
Nymburk19931,171.318,772.325.0
Olomouc56131,454.612,857.928.1
Opava23028,173.310,533.129.9
Ostrava72735,086.114,296.230.2
Pardubice32328,444.812,033.528.5
Pelhřimov14723,546.39,067.829.3
Písek11126,607.911,966.127.7
Plzeň-jih10422,477.710,024.226.2
Plzeň-město39656,992.720,782.326.7
Plzeň-sever27924,758.110,901.324.8
Praha hl.m.346254,602.921,202.825.6
Praha-východ60233,980.512,540.723.5
Praha-západ57533,475.911,382.430.4
Prachatice11633,649.714,285.433.1
Prostějov21421,898.010,741.530.2
Přerov23026,800.311,990.230.4
Příbram30228,761.612,682.387.7
Rakovník22427,101.513,427.830.7
Rokycany10925,553.99,986.235.6
Rychnov nad Kněžnou27826,767.611,557.535.5
Semily17330,083.311,015.233.0
Sokolov25953,886.818,038.829.7
Strakonice11730,210.612,375.931.4
Svitavy29126,962.811,019.637.2
Šumperk25425,459.09,868.936.2
Tábor30531,061.711,460.731.9
Tachov8719,980.110,790.428.8
Teplice28543,579.915,281.028.4
Trutnov25937,910.713,582.046.2
Třebíč25521,215.79,494.730.2
Uherské Hradiště25332,709.912,165.431.4
Ústí nad Labem30337,470.315,685.929.5
Ústí nad Orlicí42529,207.911,673.032.1
Vsetín26628,347.711,586.831.9
Vyškov20027,931.913,230.232.8
Zlín42837,358.414,117.334.4
Znojmo24919,572.49,263.135.8
Žďár nad Sázavou24527,319.211,225.629.7