Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov27623,425.97,126.142.4
Beroun37421,552.18,328.751.9
Blansko71719,618.88,582.872.2
Brno-město155835,664.713,496.934.7
Brno-venkov74220,699.37,591.340.0
Bruntál13923,276.78,414.056.8
Břeclav19623,843.98,996.251.0
Česká Lípa29824,566.58,918.936.7
České Budějovice28827,508.111,474.845.5
Český Krumlov8025,407.011,116.239.6
Děčín33028,492.410,123.048.8
Domažlice18221,648.68,187.852.1
Frýdek-Místek65522,841.08,681.637.9
Havlíčkův Brod12926,443.08,231.373.6
Hodonín19921,049.97,589.840.9
Hradec Králové47728,603.212,442.447.7
Cheb15224,782.211,268.641.3
Chomutov30020,705.28,338.144.0
Chrudim17823,626.310,147.940.4
Jablonec nad Nisou18526,311.710,216.132.6
Jeseník7121,467.87,731.383.7
Jičín22423,960.78,527.772.9
Jihlava13928,902.19,806.134.6
Jindřichův Hradec15920,871.08,413.139.9
Karlovy Vary33624,770.49,696.042.2
Karviná57920,765.47,249.057.4
Kladno47024,725.413,277.742.8
Klatovy23419,879.69,944.838.5
Kolín24629,463.79,282.336.7
Kroměříž21025,742.38,495.331.8
Kutná Hora14116,364.45,634.679.8
Liberec42124,193.610,625.545.6
Litoměřice33522,850.89,986.731.9
Louny25227,606.911,553.737.9
Mělník31821,741.98,300.038.1
Mladá Boleslav37926,107.212,466.840.5
Most24826,086.711,113.933.6
Náchod36625,409.69,091.542.2
Nový Jičín21621,948.58,412.442.1
Nymburk21425,520.39,271.935.8
Olomouc72622,020.58,240.045.7
Opava29325,460.78,960.241.4
Ostrava64826,377.39,924.940.9
Pardubice46524,817.18,659.272.3
Pelhřimov8319,946.86,865.276.7
Písek10226,334.59,408.535.3
Plzeň-jih24923,000.011,188.238.5
Plzeň-město34530,150.714,721.437.3
Plzeň-sever19821,805.39,583.444.6
Praha hl.m.314130,407.312,024.440.6
Praha-východ75622,768.57,749.240.8
Praha-západ74427,167.49,065.941.4
Prachatice6618,037.58,664.846.9
Prostějov15225,681.88,392.542.5
Přerov25119,682.47,706.443.5
Příbram21725,393.59,561.350.1
Rakovník20518,283.87,562.549.3
Rokycany5022,144.210,450.236.4
Rychnov nad Kněžnou25220,311.28,003.461.4
Semily21921,193.57,590.859.2
Sokolov18822,713.48,161.832.6
Strakonice9824,619.310,061.843.2
Svitavy27319,738.27,833.542.9
Šumperk31321,588.07,606.644.0
Tábor13321,606.17,777.355.7
Tachov12421,232.77,589.242.9
Teplice23921,052.98,822.153.6
Trutnov31627,392.99,250.656.7
Třebíč18515,591.45,632.350.2
Uherské Hradiště22624,898.69,232.335.9
Ústí nad Labem35630,864.410,600.832.7
Ústí nad Orlicí39220,192.77,113.954.8
Vsetín20223,453.09,574.943.6
Vyškov18217,656.07,269.438.2
Zlín30223,730.09,349.347.0
Znojmo14423,822.78,578.146.9
Žďár nad Sázavou17921,970.17,778.874.2