Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov42419,933.37,763.840.0
Beroun52422,809.48,938.843.0
Blansko53720,581.59,016.145.9
Brno-město95033,224.113,669.936.1
Brno-venkov50523,362.67,701.447.9
Bruntál38621,644.68,225.977.8
Břeclav30625,017.98,886.346.4
Česká Lípa45123,789.39,819.643.0
České Budějovice44530,335.411,148.757.7
Český Krumlov16018,622.89,778.357.8
Děčín45223,677.69,110.337.4
Domažlice11626,664.111,875.057.9
Frýdek-Místek119320,128.28,262.260.2
Havlíčkův Brod28119,187.47,539.639.1
Hodonín26624,547.39,180.547.3
Hradec Králové66131,551.611,223.8229.2
Cheb19129,521.610,110.368.2
Chomutov25622,361.69,792.050.1
Chrudim25618,031.97,991.277.0
Jablonec nad Nisou25726,869.910,161.438.2
Jeseník9219,446.57,145.688.7
Jičín31319,505.77,705.361.7
Jihlava20824,143.78,347.754.5
Jindřichův Hradec16323,338.28,427.346.5
Karlovy Vary45127,465.610,994.137.8
Karviná74825,302.39,337.447.7
Kladno39627,115.110,789.335.4
Klatovy14125,470.29,251.763.0
Kolín35725,740.17,944.341.8
Kroměříž26726,352.08,774.235.2
Kutná Hora22215,857.06,069.643.5
Liberec67524,761.110,771.569.2
Litoměřice46723,413.09,050.948.6
Louny20725,224.810,302.633.8
Mělník34624,327.28,130.636.1
Mladá Boleslav72324,190.39,814.1171.5
Most19529,263.410,851.844.4
Náchod43622,146.28,556.776.8
Nový Jičín41621,255.49,484.653.0
Nymburk31021,717.78,045.762.4
Olomouc68924,969.48,906.243.5
Opava43524,629.57,843.245.7
Ostrava90431,314.011,907.039.6
Pardubice52525,747.29,386.654.6
Pelhřimov23125,278.19,794.074.4
Písek70520,707.87,888.453.7
Plzeň-jih33521,298.09,158.540.8
Plzeň-město29033,168.212,770.433.0
Plzeň-sever27518,565.27,121.947.3
Praha hl.m.288936,739.614,056.735.1
Praha-východ103520,694.97,691.741.3
Praha-západ56524,900.89,977.941.6
Prachatice13425,997.19,999.144.2
Prostějov22023,185.38,850.849.3
Přerov38619,440.57,896.949.6
Příbram46821,945.08,682.259.0
Rakovník34021,510.09,352.942.4
Rokycany15522,353.47,645.751.8
Rychnov nad Kněžnou32119,965.79,622.0115.4
Semily24419,110.96,506.054.2
Sokolov26327,322.810,281.554.0
Strakonice11620,266.17,640.774.1
Svitavy52020,812.28,200.351.5
Šumperk44524,880.48,231.450.9
Tábor19725,262.39,958.556.0
Tachov17522,025.07,800.240.1
Teplice25023,678.710,491.634.8
Trutnov45322,546.08,323.753.9
Třebíč18820,882.49,078.137.8
Uherské Hradiště29525,839.19,664.344.2
Ústí nad Labem24428,970.810,039.137.2
Ústí nad Orlicí48120,753.87,487.057.2
Vsetín35321,197.28,025.747.1
Vyškov30719,899.27,951.350.5
Zlín46726,533.611,008.445.2
Znojmo27318,675.47,703.454.0
Žďár nad Sázavou29620,066.47,590.760.7