Rychlost.cz Připojení internetu Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov52519,347.56,797.851.6
Beroun74921,599.08,931.244.5
Blansko42622,967.68,497.344.2
Brno-město94234,776.913,147.233.9
Brno-venkov82623,037.37,894.343.9
Bruntál20023,387.49,015.645.3
Břeclav29923,568.26,727.2189.8
Česká Lípa57523,646.98,802.739.4
České Budějovice30223,387.910,383.943.0
Český Krumlov18922,279.310,027.556.6
Děčín65123,997.59,536.941.8
Domažlice22718,718.68,449.567.1
Frýdek-Místek95717,190.96,260.547.8
Havlíčkův Brod32619,922.46,982.957.8
Hodonín21325,085.69,654.545.1
Hradec Králové54427,924.610,879.9512.6
Cheb19821,412.87,853.160.7
Chomutov37821,008.08,017.160.6
Chrudim20317,711.27,736.467.8
Jablonec nad Nisou47917,105.17,226.345.9
Jeseník14419,208.96,503.159.9
Jičín41216,624.97,951.157.4
Jihlava13624,914.89,020.637.0
Jindřichův Hradec23918,377.17,353.644.5
Karlovy Vary53221,049.88,048.750.8
Karviná54130,954.27,936.743.5
Kladno59126,687.110,087.846.1
Klatovy62615,286.26,259.351.4
Kolín47019,538.26,820.656.1
Kroměříž20321,065.65,952.347.2
Kutná Hora27614,628.17,281.349.2
Liberec61122,262.38,365.449.3
Litoměřice38621,804.18,623.162.6
Louny28622,668.49,904.943.2
Mělník45222,506.97,689.952.2
Mladá Boleslav55323,420.49,481.349.4
Most23323,451.910,976.237.4
Náchod35921,707.87,854.957.5
Nový Jičín48719,183.46,996.347.0
Nymburk43619,984.78,019.242.6
Olomouc68826,617.18,815.268.3
Opava40723,463.28,937.943.0
Ostrava83530,476.311,680.940.7
Pardubice35426,505.59,482.848.3
Pelhřimov19526,355.46,859.949.6
Písek20318,395.06,436.653.4
Plzeň-jih43617,801.68,178.447.1
Plzeň-město42830,245.612,511.442.3
Plzeň-sever38020,151.87,562.149.6
Praha hl.m.310431,277.511,805.838.1
Praha-východ79419,948.37,969.151.4
Praha-západ83620,097.47,753.353.6
Prachatice11016,883.25,298.763.6
Prostějov29716,968.56,639.058.2
Přerov38121,906.76,910.452.9
Příbram50920,933.28,482.448.5
Rakovník40420,839.68,577.956.8
Rokycany22421,694.17,992.642.0
Rychnov nad Kněžnou28825,244.98,747.247.4
Semily28918,523.47,497.351.7
Sokolov27324,030.79,042.246.6
Strakonice20821,516.38,237.059.8
Svitavy48018,251.06,107.053.4
Šumperk30519,383.27,171.551.3
Tábor27625,142.59,586.571.9
Tachov22620,976.47,172.457.0
Teplice46923,119.09,863.151.7
Trutnov43420,549.27,503.462.9
Třebíč49817,668.98,964.352.2
Uherské Hradiště28326,825.78,508.447.0
Ústí nad Labem35526,310.211,285.644.5
Ústí nad Orlicí62820,723.07,330.451.5
Vsetín19321,104.96,885.441.2
Vyškov23521,408.37,858.948.8
Zlín48624,376.49,751.242.1
Znojmo43119,089.57,048.250.5
Žďár nad Sázavou34820,145.48,483.346.2