Rychlost.cz → Připojení internetu → Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov13059,284.719,918.329.7
Beroun515104,011.332,967.420.7
Blansko14569,289.825,821.223.2
Brno-město457140,674.037,957.919.6
Brno-venkov23656,817.020,878.824.5
Bruntál11659,079.020,353.326.4
Břeclav15173,669.224,604.823.2
Česká Lípa16165,054.432,043.328.1
České Budějovice167126,682.359,607.424.1
Český Krumlov86109,846.329,957.722.9
Děčín14075,913.724,945.519.3
Domažlice4055,372.622,377.324.5
Frýdek-Místek33378,041.024,195.829.4
Havlíčkův Brod12758,074.419,728.326.8
Hodonín15181,226.221,578.428.1
Hradec Králové21092,331.129,689.324.2
Cheb10641,209.318,710.521.1
Chomutov16455,786.824,112.728.4
Chrudim8842,606.715,785.323.6
Jablonec nad Nisou12466,682.520,426.141.0
Jeseník7452,679.820,098.037.7
Jičín95168,867.235,201.021.4
Jihlava14477,617.926,047.627.5
Jindřichův Hradec8459,128.520,596.924.2
Karlovy Vary182104,195.526,581.730.0
Karviná272100,424.430,292.326.2
Kladno227107,995.435,480.619.9
Klatovy6576,347.927,720.033.6
Kolín13960,026.719,789.826.5
Kroměříž8767,664.119,816.039.9
Kutná Hora20170,628.424,567.733.6
Liberec380110,841.645,124.224.3
Litoměřice15765,530.732,664.343.5
Louny14280,658.431,157.820.7
Mělník212100,566.925,362.422.4
Mladá Boleslav17183,431.022,167.322.9
Most10675,124.332,919.827.1
Náchod14777,189.828,529.922.7
Nový Jičín16582,650.527,840.725.5
Nymburk89103,254.230,461.321.2
Olomouc288107,855.838,319.125.6
Opava16880,353.529,423.725.0
Ostrava515124,323.538,683.325.3
Pardubice222101,099.132,279.022.6
Pelhřimov7542,547.517,420.523.1
Písek6398,983.125,761.122.3
Plzeň-jih4642,467.819,417.889.9
Plzeň-město15988,135.433,406.427.3
Plzeň-sever10343,435.420,794.428.3
Praha hl.m.1270120,544.138,768.120.3
Praha-východ256128,336.631,077.928.9
Praha-západ363102,254.529,857.618.2
Prachatice3755,222.518,109.828.9
Prostějov13781,094.431,766.925.3
Přerov12558,049.820,965.726.3
Příbram16666,578.718,386.927.0
Rakovník186127,207.661,583.918.5
Rokycany5788,741.350,289.220.4
Rychnov nad Kněžnou13092,355.029,709.224.1
Semily15677,861.218,666.722.5
Sokolov7078,595.723,179.422.0
Strakonice6499,125.346,056.277.4
Svitavy15560,983.819,853.426.6
Šumperk13086,153.130,163.435.1
Tábor13678,003.826,165.528.0
Tachov6449,752.823,574.022.6
Teplice14378,017.745,094.720.1
Trutnov10484,345.125,585.922.5
Třebíč16366,909.120,008.626.0
Uherské Hradiště14188,628.040,591.629.5
Ústí nad Labem11584,583.535,277.019.8
Ústí nad Orlicí29959,298.723,329.725.6
Vsetín18881,587.125,668.351.5
Vyškov11387,268.929,933.024.2
Zlín347109,353.639,383.324.2
Znojmo11444,615.219,610.824.8
Žďár nad Sázavou17083,181.720,774.637.0