Rychlost.cz → Připojení internetu → Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov14160,617.519,715.730.0
Beroun515104,265.730,940.123.2
Blansko13370,493.223,267.723.2
Brno-město483140,909.639,058.021.0
Brno-venkov23555,908.321,323.724.5
Bruntál11366,663.321,139.225.6
Břeclav15872,029.323,346.623.2
Česká Lípa15459,697.328,938.328.4
České Budějovice171127,286.558,104.524.3
Český Krumlov86104,631.829,521.822.6
Děčín15374,643.226,011.120.4
Domažlice5755,444.520,569.827.6
Frýdek-Místek34277,013.424,380.429.1
Havlíčkův Brod11753,580.219,674.626.6
Hodonín15181,253.921,269.828.1
Hradec Králové18389,494.527,420.022.7
Cheb11949,698.720,836.821.0
Chomutov16656,658.224,927.627.7
Chrudim9942,802.116,208.123.9
Jablonec nad Nisou12563,777.720,371.340.3
Jeseník7757,610.420,460.943.3
Jičín93145,465.833,287.521.8
Jihlava13174,836.226,835.726.7
Jindřichův Hradec8756,052.620,470.424.3
Karlovy Vary19399,198.024,668.229.8
Karviná28395,285.929,316.326.7
Kladno231104,534.135,225.620.0
Klatovy6171,797.926,821.035.7
Kolín13458,238.920,292.429.0
Kroměříž8569,299.820,511.040.1
Kutná Hora18473,531.524,663.134.7
Liberec394112,993.445,137.624.3
Litoměřice14366,901.632,757.042.1
Louny15378,215.530,123.720.7
Mělník19894,458.325,253.922.5
Mladá Boleslav16781,293.319,996.323.0
Most10873,802.134,796.326.9
Náchod14381,031.428,910.722.6
Nový Jičín15882,590.728,796.725.2
Nymburk90100,140.126,460.721.6
Olomouc281104,543.836,922.725.8
Opava14282,617.829,519.324.9
Ostrava528125,691.437,155.825.4
Pardubice225104,695.932,804.922.1
Pelhřimov7339,319.516,635.923.9
Písek6782,502.222,138.222.9
Plzeň-jih4949,175.419,491.486.3
Plzeň-město15787,418.332,434.227.1
Plzeň-sever10343,601.220,652.628.1
Praha hl.m.1262120,861.139,631.918.7
Praha-východ267132,120.631,483.029.0
Praha-západ35898,718.728,408.418.1
Prachatice4158,117.218,277.828.4
Prostějov13170,676.630,093.225.0
Přerov11852,492.919,881.226.6
Příbram16970,456.219,425.326.7
Rakovník197126,508.259,450.018.5
Rokycany56106,554.756,957.820.2
Rychnov nad Kněžnou12982,654.728,075.524.4
Semily16370,155.918,932.522.5
Sokolov7076,476.223,126.222.0
Strakonice57108,971.848,643.481.6
Svitavy16568,374.120,364.526.6
Šumperk12681,812.030,357.334.7
Tábor14572,096.226,021.328.0
Tachov6244,014.021,336.422.1
Teplice13576,352.244,565.520.2
Trutnov10498,048.827,380.522.6
Třebíč16266,184.020,484.525.8
Uherské Hradiště15391,513.740,087.129.2
Ústí nad Labem11685,692.035,449.919.8
Ústí nad Orlicí29460,141.123,370.225.6
Vsetín18479,984.725,191.951.6
Vyškov10888,448.528,805.124.3
Zlín341108,451.438,118.024.3
Znojmo12449,942.219,360.025.0
Žďár nad Sázavou16382,153.219,724.438.2