Rychlost.cz → Připojení internetu → Mobilní připojení

Připojení: Mobilní připojení

Vyberte graf: Rychlost downloaduRychlost uploaduOdezva / pingPočet testů

Mobilní připojení dle okresů

Typ připojení Hodnocení Počet
testů
Down
kbit/s
Up
kbit/s
Odezva
ms
Benešov12161,726.921,222.231.2
Beroun523104,728.330,728.320.1
Blansko14582,805.835,205.723.1
Brno-město522137,116.537,626.020.2
Brno-venkov23158,049.520,883.824.5
Bruntál12556,909.319,320.426.5
Břeclav14580,804.026,179.423.0
Česká Lípa16063,320.031,605.021.7
České Budějovice171127,808.259,306.024.1
Český Krumlov85110,464.029,230.922.7
Děčín15569,034.722,430.020.0
Domažlice3550,217.722,107.924.2
Frýdek-Místek30980,475.624,872.930.7
Havlíčkův Brod12754,200.718,090.127.2
Hodonín17574,985.819,400.629.2
Hradec Králové21594,039.530,760.724.3
Cheb7449,443.523,817.521.4
Chomutov17160,857.128,556.227.9
Chrudim7956,601.516,397.222.9
Jablonec nad Nisou12869,118.320,808.924.4
Jeseník7349,650.519,475.735.4
Jičín98165,327.532,086.821.7
Jihlava15375,154.923,980.227.5
Jindřichův Hradec8056,749.119,810.823.7
Karlovy Vary165104,386.926,281.231.1
Karviná270103,111.430,158.326.3
Kladno230102,057.635,138.120.1
Klatovy6872,079.228,080.633.5
Kolín13061,765.020,020.826.8
Kroměříž7866,847.718,861.341.6
Kutná Hora20570,521.724,395.133.8
Liberec379116,937.847,387.423.3
Litoměřice15963,132.932,754.043.8
Louny12365,969.025,546.421.0
Mělník20495,910.326,479.722.2
Mladá Boleslav17685,343.523,759.821.4
Most10787,513.035,095.926.6
Náchod15375,063.327,761.422.4
Nový Jičín16081,460.627,616.225.8
Nymburk83103,415.730,413.221.0
Olomouc28999,881.233,021.725.7
Opava16478,598.129,116.026.1
Ostrava515118,678.737,900.325.4
Pardubice227102,618.932,377.422.7
Pelhřimov7645,372.716,827.522.7
Písek61101,891.526,187.422.3
Plzeň-jih4245,762.719,984.097.3
Plzeň-město163101,017.437,368.327.3
Plzeň-sever11245,577.221,382.227.9
Praha hl.m.1266122,759.838,077.320.3
Praha-východ249118,748.830,380.229.0
Praha-západ37198,674.729,188.418.2
Prachatice4064,056.925,617.728.6
Prostějov14684,046.832,225.325.2
Přerov13461,117.921,625.126.3
Příbram15068,591.119,553.826.2
Rakovník163130,408.462,733.214.8
Rokycany5787,981.649,897.020.5
Rychnov nad Kněžnou12493,979.729,381.024.1
Semily15274,923.617,551.722.6
Sokolov8379,203.623,489.123.5
Strakonice71100,763.944,944.072.5
Svitavy16463,091.619,832.328.3
Šumperk13788,336.731,091.934.7
Tábor12382,041.527,675.526.9
Tachov5054,662.824,926.822.4
Teplice14878,146.244,456.219.9
Trutnov9686,425.925,196.221.8
Třebíč17065,909.421,541.525.9
Uherské Hradiště13889,546.140,618.329.4
Ústí nad Labem11279,833.630,618.719.5
Ústí nad Orlicí30468,211.825,057.025.5
Vsetín17581,338.125,344.851.8
Vyškov12389,864.531,026.423.8
Zlín348111,833.140,476.624.2
Znojmo11356,307.620,202.124.9
Žďár nad Sázavou17684,449.621,458.324.2