Rychlost.cz Poskytovatelé připojení ZEAL Hodnocení poskytovatele připojení

ZEAL - hodnocení / recenze poskytovatele připojení

? % příliš málo hodnocení
Kvalita a rychlost:
Ceny služeb:
Technická podpora:
Smlouvy, prodejci:
Rychlost instalace:

Sháníte internetové připojení?

Zkuste poptávkový systém!

Poskytovatel připojení ZEAL poskytuje připojení přes bezdrátové připojení, pevné připojení - kabel/optika. Tato firma má sídlo v obci/městě Hranice 4 a poskytuje připojení v okresech Nový Jičín, Olomouc, Přerov, Vsetín. Pod tímto poskytovatelem připojení je na projektu rychlost.cz provedeno 110 testů připojení za posledních 28 dnů. Detailní statistiky testů můžete nalézt na hlavní stránce profilu.

Jak si stojí ZEAL v testech rychlosti připojení (download):

poskytovatel
vše

Grafy vychází ze statistik tohoto projektu - speedtest rychlost.cz.

Veškeré statistiky jsou orientační, vychází z výsledků testů provedených návštěvníky tohoto webu. Výsledky mohou být ovlivněny jak kvalitou připojení tak i hardwarovými a softwarovými vlivy na straně návštěvníka či dalšími nezjistitelnými vlivy.
Registrovaný uživatel
21.03.2015
HODNOTIL ze sítě tohoto subjektu.
71 %
+
Při obědnávání služeb jsem nenarazil téměř na žádný problém. Jednání se zákazníky, se zájmem o připojení domácnosti, není problém ani přímo pro p. majitele (myslím).
-
V naší ulici neni reálně možné zavést optickou síť, což dosti škodí výslednému produktu. Připojení je dražší a pomalejší.
Třeba zrovna dneska ( ve večerní špičce) internet téměř nefungoval. Byl pomalý. Na chvilku jsme odpojili routr a naskočil. Z hlediska dlouhudobého používání se u této firmy opravdu prodává poctivé a funkční připojení.
Uživatel DOPORUČUJE.
Kvalita a rychlost
Ceny služeb
Technická podpora
Smlouvy, prodejci
Rychlost instalace