měšťáci jste rozmazlený- co takhle GRPSdown 4,5 kB za 772,-

měšťáci jste rozmazlený- co takhle GRPSdown 4,5 kB za 772,-

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>BURAN</legend>

Ještě nikdy a v ničem nebyl tak propastný rozdíl mezi městem a venkovem.

</fieldset>

Jó? A co třeba dopravní obslužnost? Chcete snad dopravní obslužnost Prahy, kde přes den včetně soboty a neděle jezdí spoje v intervalu do 10 minut a v nočním provozu v intervalu 30 minut, srovnávat s dopravní obslužností na venkově?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>anonym</legend>tak já bych bral i rychlost 128 kbps , bydlím totiž na vesnici a nic rychlejšího než GPRS ( down 4,5 kB up 1,2 KB) mi tu nejde, no za 772,- vočí nekupte to dslam na adsl je daleko a bezdrát tady není, takže závidím měšťákům, co si můžou vybrat třeba z deseti poskytovatelů a na nás vesničany se stále s..e , no politika je ve všech oblastech stejná.</fieldset>

U nás na krajské vesnici s počtem obyvatel 98000 jsem ještě před rokem a půl rovněž neměl jinou možnost než GPRS. Ta rychlost cca 2-4 kbps (nikoli kB) nebylo to nejhorší, ale ty hodnoty odezvy dosahující například 36000 milisekund, a to ještě jen v případě, že se té odezvy vůbec dočkal, to byl děs. Dneska už se i u nás začali poskytovatelé předhánět, ale po zážitcích, které jsem měl předtím, s Vámi hluboce soucítím.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Pavel Jůza</legend><fieldset><legend>anonym</legend>tak já bych bral i rychlost 128 kbps , bydlím totiž na vesnici a nic rychlejšího než GPRS ( down 4,5 kB up 1,2 KB) mi tu nejde, no za 772,- vočí nekupte to dslam na adsl je daleko a bezdrát tady není, takže závidím měšťákům, co si můžou vybrat třeba z deseti poskytovatelů a na nás vesničany se stále s..e , no politika je ve všech oblastech stejná.</fieldset>

U nás na krajské vesnici s počtem obyvatel 98000 jsem ještě před rokem a půl rovněž neměl jinou možnost než GPRS. Ta rychlost cca 2-4 kbps (nikoli kB) nebylo to nejhorší, ale ty hodnoty odezvy dosahující například 36000 milisekund, a to ještě jen v případě, že se té odezvy vůbec dočkal, to byl děs. Dneska už se i u nás začali poskytovatelé předhánět, ale po zážitcích, které jsem měl předtím, s Vámi hluboce soucítím.</fieldset>

Ja taky soucitim zejmena, kdyz se podíváš na http://rychlost.cz/poskytovatele-pripojeni/ porovnáš s cenou na stránkách http://www.softex.cz/pripojtese.php ceny včetně DPH. Já jsem z Mostu a NET je tu NEJ NEJ...díky bohu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Pánové anonymové nedávno jsem byl v jedné vesnici u Olomouce u známých a nestačil jsem se divit jak rychlý internet tam mají. Stahoval rychlostí 1400 kbps a byl za 400 Kč, což jsem jako měšták uživatel internetu 300 kbps za 500 Kč i záviděl. Mějte se báječně Jiří.

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Pánové anonymové nedávno jsem byl v jedné vesnici u Olomouce u známých a nestačil jsem se divit jak rychlý internet tam mají. Stahoval rychlostí 1400 kbps a byl za 400 Kč, což jsem jako měšták uživatel internetu 300 kbps za 500 Kč i záviděl. Mějte se báječně Jiří.</fieldset>

a kde je pointa?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Adame promin, ale nejak ti nerozumim. Pokud se trosku vyznas v inf. tech., proc jsi psal cenik na draha pripojeni jako ukazku jak je to drahe a nenapsal mene znalym ze je to s verejnou IP??? Sorry ale ta je u nas ve meste dost draha!!!

 
od Adam
moderátor

<fieldset><legend>Jakub</legend>Adame promin, ale nejak ti nerozumim. Pokud se trosku vyznas v inf. tech., proc jsi psal cenik na draha pripojeni jako ukazku jak je to drahe a nenapsal mene znalym ze je to s verejnou IP??? Sorry ale ta je u nas ve meste dost draha!!!</fieldset>

no pokud jsou ceny kolem deseti tisic tak uz se ocekava ze to nebude vyuzivat jeden uzivatel, ja sem psal ze to jsou zpravidla velkobchodni nabidky pro ruzna sdruzeni ci lokalni poskytovatele, takze se ocekava ze bude aspon jedna verejna IP

verejna IP je ve meste draha? vic jak 10 tis Kc? :)

nejak nerozumim tobe a tvemu dotazu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

[bJÁ MÁM GPRS OD EUROTELU AČ JE NOVÝ MODEM SIMENS ES75 ALE 180Kb/s nejde stále ukazuje 115,2Kb/s asi to je šmejd?JSEM RÁD KDYŽ TO JDE 3,30Kb/s A 1,56Kb/s[/b]

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend>Pánové anonymové nedávno jsem byl v jedné vesnici u Olomouce u známých a nestačil jsem se divit jak rychlý internet tam mají. Stahoval rychlostí 1400 kbps a byl za 400 Kč, což jsem jako měšták uživatel internetu 300 kbps za 500 Kč i záviděl. Mějte se báječně Jiří.</fieldset>

Muzu se zeptat jaka vesnic to byla? ja sem z olomouce a o zadnem takovem pripojeni nevim :?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Není vesnice jako vesnice jak co do velikosti, tak co do polohy. Na moravě jsou velké vesnice a v rovině, tak tam jde jistě víc konkurenčních technologií a z toho plyna,že se provideři snaží. U nás v pohraničí žije ve vsi schované mezi lesy a horami pár lidí a k Telekomunistické ústředně 9 km a ani v ní nemaj připravenou ADSLku . Asi se tu ničeho lepšího než CDMA nedočkáme. Tak musíme nějak ten Erortel zbuzerovat, aby to šlapalo jak má.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Bože a u vás nemáte telefon? Dial-up je rychlejší, spolehlivější a levnější.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

taky davaji verejnou IP - www.802.cz
Popis služby 802.110.MEGA DOMA
Cena 999 Kč +DPH
---------------------

802.110.MEGA DOMA, Připojení do místní sítě 100Mbps, Internet max 10Mbps In/ 1Mbps Out, Agregace 1:1, veřejná IP přidělována DHCP, Připojení 24 hodin denně, 365 dní v roce za paušální poplatek a bez omezení dat, je omezena na bytový prostor zákazníka, není povoleno sdílení služby s jinými uživateli mimo instalovaný byt.

Služba domácího kabelového připojení do sítě Internet, je dostupná POUZE v obytných komplexech, sídlištích připojených do naší optické infrastruktury. Zaregistrujte se, zašleme Vám informace o dostupnosti, případně zařadíme Váš požadavek do databáze k rozšíření našich služeb ve Vaší lokalitě. Realizaci připojení urychlíte pokud nám pomůžete získat další klienty pro služby kategorie KABEL DOMA ve Vašem domě. Zřizovací poplatek(ZP) je jen 2.000Kč + DPH

 
od EiFFeL
příspěvků: 9
IP: (zobrazit)

nas je v dedine 250, mame wifi sit, jsme propojeni s dalsi vesnici a ta s dalsima, celkem nas je ale 80, mame 2mbit linku vali to v pohode, akorat provozovat obcansky sdruzeni v CR je nemyslitelnej problem...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>pajko</legend>No jo,já jem taky z &quot;dědiny&quot; a místo brečení a stěžování si na to,že zde nemáme žádné rychlé připojení a že &quot;měšťáci (Pražáci)&quot; si jenom stěžují a chudáci z dědiny na ně platíme platíme....,jsme se dohodli s několika lidmi a udělali jsme si svoji wifi síť.Udělat si svoji síť má každý ,ale je jednoduší nadávat na Pražáky a měšťáky,než něco udělat.I v těch velkých městech musel někdo ty sítě vybudovat a starat se o ně (což není žádná PR..L).Může si to každý vyzkoušet mezi kydáním hnoje...</fieldset>

No ja jela donedavna taky pres gprs na vesnici a nadavala.Ted mame wifi pripojeni a napr.v Praze Hostivari maji prd.Leda to gprs a neni to jen tato ctvrt.I v Praze je dosud dosti mist nepokrytych jinak nez cdma a gprs.Nez neco napisete,vice ctete a overte si informace.Souhlasim z vyse uvedenym prispevkem,ktery ovsem zrovna v te Praze az tak moc neplati.Co lze udelat jednoduse na venkove,nelze vzdy ve velkem meste 8)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>CBMARTIN</legend>[bJÁ MÁM GPRS OD EUROTELU AČ JE NOVÝ MODEM SIMENS ES75 ALE 180Kb/s nejde stále ukazuje 115,2Kb/s asi to je šmejd?JSEM RÁD KDYŽ TO JDE 3,30Kb/s A 1,56Kb/s[/b]</fieldset>

:lol: Ten modem neni smejd,ale tak sis to nainstaloval,to je standartni nastaveni 115 Kb/s.

Nemel si lezt k erortelu to vi kazdy maly dite,ze jim gprs leze jako hlemejzd :twisted: Dokud jsem musela mit jen gprs mela jsem to od T-debilu a jelo to podstatne rychleji.Pripojeni prumer 75kbps.

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.