Rychlost.cz Fórum Ostatní Netaktní chování

Netaktní chování

Netaktní chování

Ostatní
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od stetina
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Stal sem se zákazníkem o2.

K dsl modemu jsem dostal i mob. telefon se sim kartou na dobíjení kreditu. Několikráte jsem dobíjel včas před vypršením kreditu. Jelikož jsem osudný den pozapoměl dobít byl mi nahlášen nízký stav kreditu neměl jsem možnost momentálně dobít a potřeboval jsem uskutečnit hovor který mi byl spojen avšak v polovině hovoru byl tento přerušen a mě oznámeno že již nemám dostatečný kredit. Osobně si myslím že je krajně neslušné někomu takto skočit do hovoru. Mohli mě aspon nechat domluvit a po té již hovory nespojovat. I kdyby jsem případnou sumu neuhradil jednalo by se o korunovou položku tak si myslím ze by to bylo přijatelnější než mi přerušit hovor. Je to krajně

neslušné.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Inu došel ti kyslík...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>stetina:09.03.2007 19:07</legend>Stal sem se zákazníkem o2.

K dsl modemu jsem dostal i mob. telefon se sim kartou na dobíjení kreditu. Několikráte jsem dobíjel včas před vypršením kreditu. Jelikož jsem osudný den pozapoměl dobít byl mi nahlášen nízký stav kreditu neměl jsem možnost momentálně dobít a potřeboval jsem uskutečnit hovor který mi byl spojen avšak v polovině hovoru byl tento přerušen a mě oznámeno že již nemám dostatečný kredit. Osobně si myslím že je krajně neslušné někomu takto skočit do hovoru. Mohli mě aspon nechat domluvit a po té již hovory nespojovat. I kdyby jsem případnou sumu neuhradil jednalo by se o korunovou položku tak si myslím ze by to bylo přijatelnější než mi přerušit hovor. Je to krajně

neslušné.</fieldset>

... inu djel jsi autem a dosel ti beuzin...myslis si ze system na hlidani techto udaju ma implementovan nejaky lidsky cit, či co? :-)))))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>stetina:09.03.2007 19:07</legend>Stal sem se zákazníkem o2.

K dsl modemu jsem dostal i mob. telefon se sim kartou na dobíjení kreditu. Několikráte jsem dobíjel včas před vypršením kreditu. Jelikož jsem osudný den pozapoměl dobít byl mi nahlášen nízký stav kreditu neměl jsem možnost momentálně dobít a potřeboval jsem uskutečnit hovor který mi byl spojen avšak v polovině hovoru byl tento přerušen a mě oznámeno že již nemám dostatečný kredit. Osobně si myslím že je krajně neslušné někomu takto skočit do hovoru. Mohli mě aspon nechat domluvit a po té již hovory nespojovat. I kdyby jsem případnou sumu neuhradil jednalo by se o korunovou položku tak si myslím ze by to bylo přijatelnější než mi přerušit hovor. Je to krajně

neslušné.</fieldset>

Jedná se o předplacenou službu: nejdřív zaplatíš za kredit, potom kredit použiješ. Že sis nezaplatil dost není problém O2, ale tvůj - koneckonců jakýkoliv jiný provider se zachová stejně ;). Já vím, že by se ti líbilo volat a neplatit, nakupovat a neplatit atd. Ale to už je zlodějina a ta je (aspoň podle mě) více než dost neslušná.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mě se stalo to stejný.Ale když byl ještě Eurotel tak se mi tohle ještě nestalo.Jsou to prostě fakani

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dokud přeci nejde o prachy, tak jde o houňo,ne ?

 
od dundee
příspěvků: 28
IP: (zobrazit)

Tak ted sem se vskutku zasmal.

Ne ze bych mel s O2 super zkusenosti ale tohle mi pripada uz ponekud prehnane.

Povazovat svoji lemplovinu a vycuranost za netakt operatora.

Koukam ze pan Stetina je asi jeden ztech co v plnem rannim Prazskem provozu hopka s kanystrikem mezi auty a pospicha ke svem plechovemu milacku odstavenemu kdesi na kraji, nechapajic jak si to jeho auto mohlo uprostred jizdy dovolit zastavit na nedostatek PHM ? Vzdyt kdyby bylo taktni mohlo tu jizdu dokoncit. Pak by mohlo dokoncit jeste jednu a samozrejmne by mohlo dokoncit i tu jizdu k cerpaci stanici. Vzdyt je preci zbytecny ten ukazatel stavu paliva (creditu) ktery na pana Stetinu sviti oranzove uz 2 dny :-)

Do nedavna sem se divil jak se muzou nektera letecka nestesti u nas stat pro to, ze letadlu doslo palivo. Ted uz se nedivim, kdyz vidim, ze jsou mezi nami jedinci, kteri jsou svoji chybu jeste schopni i svalovat na netaktnost operatora :-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.