Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... POMOC!!internet PROSEČ nad NISOU U JBC,je tu nějaký?

POMOC!!internet PROSEČ nad NISOU U JBC,je tu nějaký?

POMOC!!internet PROSEČ nad NISOU U JBC,je tu nějaký?

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím všechny lidičky.Prosim Vás,bydlím v Proseči nad Nisou u Jablonce a zoufale schaním nějaky wifi internet,protoze ADSL tu není.Ted momentalne používám CDMA internet od Eurotelu,teda uz od O2 ale to stoji za prd,protoze odezva je min. 400 ms za cenu 831 Kč ,na to uz nemam nervy,proto se obracim na vas,abych se dozvedel vic.Děkuji všem za rady

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zajdi do Strojintexu, Prosečská 117. Tam ti poradí, přes koho se připojili. Já jen vím, že signál je vedený ze sila Vratislavice a vysílač je na bývalé Nise a 100% to funguje. A volné místo taky bude. Byggy

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Byggy:20.11.2006 23:08</legend>Zajdi do Strojintexu, Prosečská 117. Tam ti poradí, přes koho se připojili. Já jen vím, že signál je vedený ze sila Vratislavice a vysílač je na bývalé Nise a 100% to funguje. A volné místo taky bude. Byggy</fieldset>

Super Diky,ty jsi taky s Prosece??Jo a prosim Te kde je ta prosečska 117?? je to nekde u pošty?a co je to za wifi??neni to Bluetone wifi? a nevis jak to slape?jo a na koho se mam obratit na ty adrese?Zatim diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Zdenda:22.11.2006 07:54</legend><fieldset><legend>Byggy:20.11.2006 23:08</legend>Zajdi do Strojintexu, Prosečská 117. Tam ti poradí, přes koho se připojili. Já jen vím, že signál je vedený ze sila Vratislavice a vysílač je na bývalé Nise a 100% to funguje. A volné místo taky bude. Byggy</fieldset>

Super Diky,ty jsi taky s Prosece??Jo a prosim Te kde je ta prosečska 117?? je to nekde u pošty?a co je to za wifi??neni to Bluetone wifi? a nevis jak to slape?jo a na koho se mam obratit na ty adrese?Zatim diky</fieldset>

Na sile působí firma Airnetdt, pokud si vystačíš s rychlostí 512 kilo a limitem 3 giga za 600 kč měsíčně jdi do toho, jinak bych doporučil třeba www.anetliberec.cz příp. www.lbnet.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Network11a:25.11.2006 23:19</legend><fieldset><legend>Zdenda:22.11.2006 07:54&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Byggy:20.11.2006 23:08</legend>Zajdi do Strojintexu, Prosečská 117. Tam ti poradí, přes koho se připojili. Já jen vím, že signál je vedený ze sila Vratislavice a vysílač je na bývalé Nise a 100% to funguje. A volné místo taky bude. Byggy</fieldset>

Super Diky,ty jsi taky s Prosece??Jo a prosim Te kde je ta prosečska 117?? je to nekde u pošty?a co je to za wifi??neni to Bluetone wifi? a nevis jak to slape?jo a na koho se mam obratit na ty adrese?Zatim diky</fieldset>

Na sile působí firma Airnetdt, pokud si vystačíš s rychlostí 512 kilo a limitem 3 giga za 600 kč měsíčně jdi do toho, jinak bych doporučil třeba www.anetliberec.cz příp. www.lbnet.cz</fieldset>

No ja s tim Anetem nevim nevim, sem jim volal, mailoval, prez icq bombardoval, zmereni signalu sem si obednal i telefonicky, ale nikdo neprisel, neozvali se dal, a proste nevim no. Pripadaj mi jak nejaky neseriozni podvodnici.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Tom:30.11.2006 21:41</legend><fieldset><legend>Network11a:25.11.2006 23:19</legend><fieldset><legend>Zdenda:22.11.2006 07:54&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Byggy:20.11.2006 23:08</legend>Zajdi do Strojintexu, Prosečská 117. Tam ti poradí, přes koho se připojili. Já jen vím, že signál je vedený ze sila Vratislavice a vysílač je na bývalé Nise a 100% to funguje. A volné místo taky bude. Byggy</fieldset>

Super Diky,ty jsi taky s Prosece??Jo a prosim Te kde je ta prosečska 117?? je to nekde u pošty?a co je to za wifi??neni to Bluetone wifi? a nevis jak to slape?jo a na koho se mam obratit na ty adrese?Zatim diky</fieldset>

Na sile působí firma Airnetdt, pokud si vystačíš s rychlostí 512 kilo a limitem 3 giga za 600 kč měsíčně jdi do toho, jinak bych doporučil třeba www.anetliberec.cz příp. www.lbnet.cz</fieldset>

No ja s tim Anetem nevim nevim, sem jim volal, mailoval, prez icq bombardoval, zmereni signalu sem si obednal i telefonicky, ale nikdo neprisel, neozvali se dal, a proste nevim no. Pripadaj mi jak nejaky neseriozni podvodnici.</fieldset>

No ja zas si nemužu na ten Anet stěžovat v úterý jsem se sice na potřetí dovolal na operátorku a ta my navrhla datum dle mého volana i hodinu a zaměstnanec na proměření signálu s dostavi s půlhodinovým předstihem po telefonické domluvě a po přeměření hned navrhnul den instalace takže to na podvodníky zase nevypadá chce to jen trpělivost a ta přináší růže jak se říká.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

K tomu Bluetone v této lokalitě. Příjem je možný z Ještědu, mám s ním výborný zkušenosti a k dispozici mám 1024kb/s. Reklamace nejsou a funguje bez výpadků a přerušení 2 roky. Navíc jsou k tomu dvě telefonní linky.Mohu jen doporučit, i když je to dražší.

 
od x655
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Ďuro:14.12.2006 17:25</legend><fieldset><legend>Tom:30.11.2006 21:41&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Network11a:25.11.2006 23:19</legend><fieldset><legend>Zdenda:22.11.2006 07:54&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;Byggy:20.11.2006 23:08</legend>Zajdi do Strojintexu, Prosečská 117. Tam ti poradí, přes koho se připojili. Já jen vím, že signál je vedený ze sila Vratislavice a vysílač je na bývalé Nise a 100% to funguje. A volné místo taky bude. Byggy</fieldset>

Super Diky,ty jsi taky s Prosece??Jo a prosim Te kde je ta prosečska 117?? je to nekde u pošty?a co je to za wifi??neni to Bluetone wifi? a nevis jak to slape?jo a na koho se mam obratit na ty adrese?Zatim diky</fieldset>

Na sile působí firma Airnetdt, pokud si vystačíš s rychlostí 512 kilo a limitem 3 giga za 600 kč měsíčně jdi do toho, jinak bych doporučil třeba www.anetliberec.cz příp. www.lbnet.cz</fieldset>

No ja s tim Anetem nevim nevim, sem jim volal, mailoval, prez icq bombardoval, zmereni signalu sem si obednal i telefonicky, ale nikdo neprisel, neozvali se dal, a proste nevim no. Pripadaj mi jak nejaky neseriozni podvodnici.</fieldset>

No ja zas si nemužu na ten Anet stěžovat v úterý jsem se sice na potřetí dovolal na operátorku a ta my navrhla datum dle mého volana i hodinu a zaměstnanec na proměření signálu s dostavi s půlhodinovým předstihem po telefonické domluvě a po přeměření hned navrhnul den instalace takže to na podvodníky zase nevypadá chce to jen trpělivost a ta přináší růže jak se říká.</fieldset>

S tim anetem mam stejnou zkušenost-neberou telefony, SMS, mail prostě nic, navíc i jeden známý je taky zkoušel a taky ho ignorovali, asi už žádný další zákazníky nepotřebujou, jinak sou to kucí šikovný-rušej kde co..., ale znám i lidi co to maj a snad jim to i běhá

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jsou to kostata neozvali se mi a jedu adsl od bluetone a super nejlepsi na svete!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den, pokud je to jeste aktualni ozvete se na 602 410 761 nebo na info@airnetdt.cz, pripojeni je k dispozici. Cibulka.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>AIRNETDT:04.01.2007 01:54</legend>Dobry den, pokud je to jeste aktualni ozvete se na 602 410 761 nebo na info@airnetdt.cz, pripojeni je k dispozici. Cibulka.</fieldset>

Limit 3 giga, rychlost půl mega, cena 500 kč bez DPH, poplatek za data nad limit 5 kč za 1 MB(jeden megabajt)...Děkuji NECHCI!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Musím na tyto příspěvky reagovat, bohužel mi to nedá. Pokud jste se A- netu nedovolali po 17:00 hodině, či o víkendu, nebo bylo stále obsazeno, tak pro to bohužel omluvu nemám. Nic méně, se snažíme pro klientskou podporu dělat maximum a služby zlepšovat, bohužel zatím co se týče personálního počtu na tom nejsme stejně, jako větší komerční giganti..:-)Proto se omlouvám za případné ,,nemožné dovolání&quot;, jsou i jiné cesty jak nás kontaktovat. Na ty ,,košťata&quot; raději reagovat nebudu, chtěla bych vidět reakci pána, který nás takto nazval, kdyby se mnou hovořil osobně:-)S pozdravem a přáním kvalitních služeb.B.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.