Rychlost.cz Fórum Síťový hardware nastavení zabezpečení WIFI na D-link DSL-G664T

nastavení zabezpečení WIFI na D-link DSL-G664T

nastavení zabezpečení WIFI na D-link DSL-G664T

Síťový hardware
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám problém s nastavením zabezpečení Wifi modemu a počítače. Pokaždé, když zadám v setupu modemu zabezpečení WEP a zadám 10-ti místné heslo, napíše mi to: Privacy type is set to WEP.Multiple SSID suport will be disabled. Dál jsem se bohužel nedostal, ale chtěl by jsem WIFI zabezpečit, aby se na mě nikdo nenaboural. Dík za radu

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Přeloženo: Typ zabezpečení je nastaven na WEP. Podpora vícenásobného SSID bude vypnuta. (volně, nejsem technik) Jinými slovy - nastavení WEP bylo provedeno. Pak ještě v Tools>System commands nejprve Save all a pak Restart AP, aby se změny projevily. A na každém počítači, který se připojuje přes wifi, ve vlastnostech připojení nastavit stejné heslo. Alespoň u mne to u WPA fungovalo právě takto.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>J.O.D.:22.09.2006 08:19</legend>Přeloženo: Typ zabezpečení je nastaven na WEP. Podpora vícenásobného SSID bude vypnuta. (volně, nejsem technik) Jinými slovy - nastavení WEP bylo provedeno. Pak ještě v Tools&gt;System commands nejprve Save all a pak Restart AP, aby se změny projevily. A na každém počítači, který se připojuje přes wifi, ve vlastnostech připojení nastavit stejné heslo. Alespoň u mne to u WPA fungovalo právě takto.</fieldset>

Dá se nějakým způsobem v tomhle routeru viz. víše skrýt SSID aby nebylo u ostatních vidět ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, našel by se někdo kdo by byl ochoten mi poradit jak nastavit u D-linku G684T ochranu pro wifi připojení, aby mi tady neserfovalo celé sídliště? Diky moc a prosím velmi podrobně, Diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>vitek:20.01.2007 15:24</legend>Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, našel by se někdo kdo by byl ochoten mi poradit jak nastavit u D-linku G684T ochranu pro wifi připojení, aby mi tady neserfovalo celé sídliště? Diky moc a prosím velmi podrobně, Diky</fieldset>

Podrobně to to nepopíšu protože to teť momentálně řeším a myslím že by to bylo asi na celou A4.

Ale co jsem zjišťoval tak maximální ochrana ktera jde na tomhle routeru udělat je :

1) Vypnutí DHCP serveru a nastaveni IP adres a DSN manuálně.

2) Použít šifrování alespoň WPA (WEP prej nic moc)

3) Skrýt vysílání SSID
4) Nastavit filtrování MAC adres

A pak co bych ještě udělal tak snížil bych výkon antény na minimální ale pro tebe dostačující vzdálenost.

U tohodle D-Linku je problém s nastavením. Připadá mě že si to dělá co chce.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>miky0077:20.01.2007 22:46</legend><fieldset><legend>vitek:20.01.2007 15:24</legend>Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, našel by se někdo kdo by byl ochoten mi poradit jak nastavit u D-linku G684T ochranu pro wifi připojení, aby mi tady neserfovalo celé sídliště? Diky moc a prosím velmi podrobně, Diky</fieldset>

Podrobně to to nepopíšu protože to teť momentálně řeším a myslím že by to bylo asi na celou A4.

Ale co jsem zjišťoval tak maximální ochrana ktera jde na tomhle routeru udělat je :

1) Vypnutí DHCP serveru a nastaveni IP adres a DSN manuálně.

2) Použít šifrování alespoň WPA (WEP prej nic moc)

3) Skrýt vysílání SSID
4) Nastavit filtrování MAC adres

A pak co bych ještě udělal tak snížil bych výkon antény na minimální ale pro tebe dostačující vzdálenost.

U tohodle D-Linku je problém s nastavením. Připadá mě že si to dělá co chce.</fieldset>

Diky moc pokusím se....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

zdravim, nevite pleas jak mam na AP D-Link DI-524 nastavit omezeni internetu. Mam na tom napichnuto 5 pocitacu, ale potreboval bych aby jeden z nich nemel pristup na net, ale zaroven aby byl na siti kvuli sdileni souboru. Jo a mam jeste dotaz, jak se u tohoto APcka zvysuje vykon anteny. Diky<b><span class="t-blue">

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mac se da fingovat

skryti SSID nepomuze kdyz cracker vysle prislusny dotaz

snizeni vykonu pomuze, dale zmenit heslo na adminovani

(bejva vseobecne zname), pouzit WPA s dlouhym klicem(max snad 64znaku), pouzit alfanumericky, pravidelne menit

sledovat logy, hlavne narust provozu
sledovar aktualizace firmware

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den. Mám D-LINK DSL-G684T od O2. Podarilo se mi bez problemu nastavit podle navodu net, ale mam problemy s wi-fi... Notebook mi tu sit co jsem vytvoril najde, ale nepripojim se k ni. Myslim, ze je problem v nastaveni notebooku. Sifrovani jsem nenastavoval, protoze to neumim a na lince O2 me poslali na placenou 900 linku a to se mi nechce. Nemuzete mi nekso prosim poradit? Diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobry den,

mate nastaven na notebooku tak protokol TCP/IP ziskat ze serveru DHCP??? Jinak nevim mne to funguje bez problemu.

Preji hezky den.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zda se, ze mam... Jeste se s tim neco pokusim udelat. Kazdopadne dekuju za radu.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jeste mi napadla dalsi vec pri nastaveni zabezpeceni udavate povolene znaky??? zkuste treba kod AB12345678 to by mohlo problem vyresit ovsem jen pri zabezpeceni web.

Hezky den

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravim, sit jsem nastavil uplne vpohode, WEP key 1 musite zadat 10 mistne cislo treba 1234512345, potom zabezpecite vasi wifi sit. Samorejme zadejte Key Mode na HEX, snad jsem trochu pomohl

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím,

mám taky trochu problémy s návodem, například v něm není uvedno, jestli se dá omezit přenos dat na IP. Např. DHCP přidělí IP nějakému počítači a ten bude využívat maximální kapacitu internetu. To nechci. Chtěl bych nastavit omezení, například na 30kBps. Je to možné? Pokud ano, díky moc za rady.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.