Orlova internet

Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jedine meep, vyuziti optiky nebo wifi, u rodinnych domku ve vetsine pripadu wifi, optika je nakladnejsi, kdysi jak jsem na meepu zacinal, ( pred 3 roky ) zacinal jsem na wifine, ktera jeste byla jeste rusena, nastesti tehdy byla sit mala a resilo se to hned, pote uz byly pingy naprosto v pohode, od te doby co me prehodili na optiku a na strese mam router jeste lepsi....

k Forcomnetu - znamy ho ma, a ma FUP divny :-)

ostatni poskytovatele , richmond to ani nebrat, sdilena lajna, stahovaci, pingy....

Jednoznacne meep, 3 roky a vesmes zadne problemy...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

u richomndu uz to je uplne jine, a v soucastne dobe neznam nikoho kdo by ho mel, takze kdyz tak to nekdo upresnete jak to je :) tak jak jsem psal to bylo kdysi :)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Forcomnet FUP ve městě Orlová <span class="t-red">NEMA</span>.

Jinak s pingem se už zlepšili, teď mam stabilně tak 22-30ms, přes den i večer.

Zvedli rychlost stahování na 4MB, ovšem upload je stejný, pouze 128kB.

Výsledek měření rychlosti:

http://rychlost.cz/sys/result/81.30.230.44/1177455185/a5f4557ea0/

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zdravím,

Už nějakou dobu používam forcomnet, dostal jsem modem webstar. Nyni jsem si koupil router asus wl - 520gc, abych mohl propojit i NB. Mate někdo nějake zkušenosti s forcomnetem a routrem..? Už se pokoučim připojit nějakou dobu a pořad se nedaři spojit přes router k internetu. Předem dík

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mam wifi router TP-LINK - neni s tim zadny problem. Problem je s FORCOMNETem, poslenich par tydnu jede jen 340/40 (garantovane mam 512/64, pred mesicem to jeste jelo minimalne 2000/600).

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

- - Tato reakce byla z důvodu nevhodného obsahu zmoderována. - -

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

[qu<b>[size=150:2breyfmm][size=150][/size]</b>ote=&quot;vavi&quot;]Ten Forcomnet jsem měl skoro rok a už jsem je vypověděl.Stálo to za p.....a ještě nedrželi slovo.Slibujou 1 nebo i 2 měsíce zdarma a pak ti dají jenom to co chybí do konce měsíce.[/quote]

Jsem spokojený s Meepem vždy mi vyšli vstříc ,servis je super připojení je dobré bydlím v paneláku kde máme asi 2 lidi od této společnosti připojení a nemůžeme si stěžovat,když je výpadek signálu tak se snaží to ihned napravit.Mám napojený i Wifi a jde to super.Doufám že je i více spokojených klientů mezi námi.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Všechno nejlepší s FORCOMNETEM nebo mám říct s UPC?

V letos v březnu koupilo UPC kabelovku v Karviné a ani nevíte, jak tam jsou mooc spokojení asi jako vy teď s (bývalým) FORCOMNETEM a to jim ještě dali podepsat nové smlouvy pod UPC (samozřejmě dražší).

Nehledě na ten skvělý servis ze strany UPC - už o tom bylo něco v TV (semi zdá, že Černé ovce).

Mám již nějakou dobu MEEP.CZ, neříkám, že je to nějak super boží, občas to zablbne, občas to chvíli nejde, ale narozdíl od jiných je vidět, že jejich technici snaží. Bydlím v baráku kde mají nějaký hlavní rozvaděč nebo co a není problém je tam potkat třeba v neděli, párkrát jsem je tam zažil i v noci...

 
od lordfrikk
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Hm, mam FORCOM... teď ho koupilo UPC... mám si ho nechat nebo jak to vidíte vy ostatní? O UPC už jsem se na netu načetl dost a dost tak teď nevím... přešel bych i na MEEP, ale nechci žádné lagy, FUP ani limity... Poradí někdo?

Jo, co se týče té rychlosti, tak to se má spravit už zítra.... bylo to kvůli úpravách infrastruktury či co.

 
od svv
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

No já počkám do konce roku. Jestli nenavýší rychlost, tak du. Zítra snad proběhně vše v pořádku. Doufám, že to DHCPko zítra nespadne

 
od lordfrikk
příspěvků: 10
IP: (zobrazit)

Všechno v pohodě až na ping... 70ms?!!!

 
od rostisrot
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Jak si rozchodil ten tvuj TP LINK router?Ja si ho včera koupil a nemužu ho rozjet.....v notebooku ho najdu,připojim se vše ok.Silá signalu je vynikajici.Ale nemužu se dostat na net.Kde mam co nastavit?diky moc

 
od jade
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

:23.08.2006 14:23pokud vim, tak v orlove ma na wifi temer monopol meep.cz

zkusenosti mam jen zprostredkovane a nejsou uplne nejlepsi, ale jedna se o zkusenosti z hostingem jakozto soucast k poskytovani netu. samotny net je snad spolehlivy

Má vlastní zkušenost s internetem od meepu je katastrofální...

Před dvěma týdny přestal fungovat internet... řekl jsem si jen výpadek... Po týdnu co jsem se vracel z dovolené internet stále nešel... Volám techniky , ti příšli sice až třetí den od zavolání ale hlavně že přišli.... Podle technika to bylo v přepojených kablících na wifi-routeru od tp link, který jsme od Meepu obdrželi.Chtěli po mě 300Kč. Protože jsem byl přesvědčený že to v tom není jsem mu žádné peníze neuhradil a tak odešel, internet stále nejel.Hned po jeho odchodu jsem volal znova a přijel jiný technik ( říkám si to si snad dělají ze mě už prdel) Podívali se na router, a jelikož bydlím v panelovém domě tak se šli podívat na střechu jestli není chyba tam... Zaklepali, zeptali se zda jede... Internet už byl opět funkční a okamžitě se dali na odchod, volám na ně &quot;pane a kde tedy byla ta chyba?&quot; &quot;Byl přecvaknutý kabel nahoře&quot; a okamžitě odešel...

Pokud si chcete opravdu zařídit internet od Meepu, opravdu se zamyslete, tito lidé opravdu na zákazníky doslova kašlou.. Mám tarif za 320,- což je 1500 kbit/s , Což je super kdyby opravdu měl těch 1500 kbitů... Internet neustále padá , a když jede, tak stylem klikni dnes,uvidíš zítra... Za dva roky co internet mám jsem techniky volal už přes 10x a pokaždé byla chyba na jejich straně.

Teďka mám přijít podepsat novou smlouvu, kterou rozhodně nepodpíšu a odstoupím od ní.Čili scháním nového poskytovatele ..

Tyto problémy s meepem jsem rozhodně neměl sám co jsem zjistil a rozhodně budu v klidu , jak si od těch amatérů internet zruším...

 
od jade
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Meep byl nejlepší když opravdu měli 80-100 klientů.. Vždy byl servis rychlý, ale teď když ho má strašně moc lidí tak jde vidět že nestíhají... Jelikož jsem i Mmorpg hráč , tak jsem zklamaný,že tu hru přes internet si zahrajete jenom v určitém čase bez pingů.Jinak je to katastrofa.. Neznám nic horšího než přijít z práce zapnout ventrilo a na něm pingy až se hory zelenaj... Já myslím že jsem řekl vše co jsem měl na srdci.

 
od hell
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

- - Tato reakce byla z důvodu nevhodného obsahu zmoderována. - -

 
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.