Orlova internet

Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od robis
příspěvků: 24
IP: (zobrazit)

1) Cim vsim se da v orlove pripojit na net

2) pokud vite Jak to maji ti poskytovatele s obcasnym DC a torenty (vetsinou jen na stargate serial + obcas nejaka mp3)

3) pokud mate zkusenosti tak je i pripiste

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pokud vim, tak v orlove ma na wifi temer monopol meep.cz

zkusenosti mam jen zprostredkovane a nejsou uplne nejlepsi, ale jedna se o zkusenosti z hostingem jakozto soucast k poskytovani netu. samotny net je snad spolehlivy

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

V ORLOVE? Ber jedině MEEP.CZ a tuplem, jestli jsi v panelaku, kde tě můžou připojit na kabel. Na WIFI jsou pry taky dobří, ale kabel je kabel. Mam od nich kabelove připojení v paneláku už tři měsíce a je to špica, hlavně ty pingy :twisted:

Omezeni veškere žadne (na P2P, FUP a podobne), rychlosti zatím vždy dodrženy a i když soused začne tahat filmy z Torrentu, tak u mě se to nijak neprojevuje, třeba na poklesu rychlosti nebo odezvách.

No minus jim dávám za to, že člověk musí dost dlouho čekat, než ho přijdou zapojit. Já jsem čekal 3 týdny - prý nestíhají připojovat.

 
od robis
příspěvků: 24
IP: (zobrazit)

sem v rodinnem domku u shelky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Wi-Fi - (od 330kč.) Jedině meep, nejspolehlivějsší připojení. (Jako mínus bych dal, že neposkytuje veřejnou IP)

ADSL - (od 330kč do 2000kč) spolehlivé, možnost výběru poskytovatele, vynikající pingy. (- FUP, jak u kterého providera)

Kabelovka - (550kč) Forcomnet, 1024/128 bez FUP,bez limitu. Hosrší pingy, ale mají navyšovat konektivitu do Orlové a zvyšovat rychlost bez navýšení peněz.

Další wi-fi providery nebrat, hrozné pingy, hrozná rychlost a ztráta packetů.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Johan:08.09.2006 17:11</legend>

Kabelovka - (550kč) Forcomnet, 1024/128 bez <span class="t-red">&quot;FUP&quot;</span>,bez limitu. .</fieldset>

a co je tohle?: http://www.forcomnet.cz/fair.html

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Johan:08.09.2006 17:11</legend>Wi-Fi - (od 330kč.) Jedině meep, nejspolehlivějsší připojení. (Jako mínus bych dal, že neposkytuje veřejnou IP)

ADSL - (od 330kč do 2000kč) spolehlivé, možnost výběru poskytovatele, vynikající pingy. (- FUP, jak u kterého providera)

Kabelovka - (550kč) Forcomnet, 1024/128 bez FUP,bez limitu. Hosrší pingy, ale mají navyšovat konektivitu do Orlové a zvyšovat rychlost bez navýšení peněz.

Další wi-fi providery nebrat, hrozné pingy, hrozná rychlost a ztráta packetů.</fieldset>

Co tyz je agent od kabelovky nebo co?

Forcomnet - už jsem měl a stojí to za sprosté slovo - FUP jak řemen, horší pingy = 150-200 ms a smlouva není na dobu neurčitou - takže zase žádná volnost

ADSL - taky jsem měl - na tom je nejhorší ten přístup techniků, kdy si z vás vysloveně robí srandu, když to co chvilu nejede.

Teraz zkoušim jednu nejmenovanou společnost na kabelu. Pingy 2-5 ms do netu (to teda nevim, jak to robí). Zatím je testuju, ale vypadají bohovsky. A mezi náma, kerá firma přijede v neděli odpoledne na servis?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Tester:12.09.2006 00:18</legend><fieldset><legend>Johan:08.09.2006 17:11</legend>Teraz zkoušim jednu nejmenovanou společnost na kabelu. Pingy 2-5 ms do netu (to teda nevim, jak to robí). Zatím je testuju, ale vypadají bohovsky. A mezi náma, kerá firma přijede v neděli odpoledne na servis?</fieldset>

Zcela informativne by mne zajimalo, kterou firmu ted zkousis. Ja jsem pripojeny pres Erkor a chci odejit k meepu. Muzes dat vedet? (schveik@volny.cz)

 
od robis
příspěvků: 24
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Tester:12.09.2006 00:18</legend><fieldset><legend>Johan:08.09.2006 17:11</legend>Wi-Fi - (od 330kč.) Jedině meep, nejspolehlivějsší připojení. (Jako mínus bych dal, že neposkytuje veřejnou IP)

ADSL - (od 330kč do 2000kč) spolehlivé, možnost výběru poskytovatele, vynikající pingy. (- FUP, jak u kterého providera)

Kabelovka - (550kč) Forcomnet, 1024/128 bez FUP,bez limitu. Hosrší pingy, ale mají navyšovat konektivitu do Orlové a zvyšovat rychlost bez navýšení peněz.

Další wi-fi providery nebrat, hrozné pingy, hrozná rychlost a ztráta packetů.</fieldset>

Co tyz je agent od kabelovky nebo co?

Forcomnet - už jsem měl a stojí to za sprosté slovo - FUP jak řemen, horší pingy = 150-200 ms a smlouva není na dobu neurčitou - takže zase žádná volnost

ADSL - taky jsem měl - na tom je nejhorší ten přístup techniků, kdy si z vás vysloveně robí srandu, když to co chvilu nejede.

Teraz zkoušim jednu nejmenovanou společnost na kabelu. Pingy 2-5 ms do netu (to teda nevim, jak to robí). Zatím je testuju, ale vypadají bohovsky. A mezi náma, kerá firma přijede v neděli odpoledne na servis?</fieldset>

prosimte ta kabelovka se asi neda natahnout do rodinneho domku ze?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ten Forcomnet jsem měl skoro rok a už jsem je vypověděl.Stálo to za p.....a ještě nedrželi slovo.Slibujou 1 nebo i 2 měsíce zdarma a pak ti dají jenom to co chybí do konce měsíce.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>myslivec:11.09.2006 17:38</legend><fieldset><legend>Johan:08.09.2006 17:11</legend>

Kabelovka - (550kč) Forcomnet, 1024/128 bez <span class="t-red">&quot;FUP&quot;</span>,bez limitu. .</fieldset>

a co je tohle?: http://www.forcomnet.cz/fair.html</fieldset>

Toto se nevztahuje na Orlovou.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no a ?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Koxarna:24.08.2006 08:06</legend>V ORLOVE? Ber jedině MEEP.CZ a tuplem, jestli jsi v panelaku, kde tě můžou připojit na kabel. Na WIFI jsou pry taky dobří, ale kabel je kabel. Mam od nich kabelove připojení v paneláku už tři měsíce a je to špica, hlavně ty pingy :twisted:

Omezeni veškere žadne (na P2P, FUP a podobne), rychlosti zatím vždy dodrženy a i když soused začne tahat filmy z Torrentu, tak u mě se to nijak neprojevuje, třeba na poklesu rychlosti nebo odezvách.

No minus jim dávám za to, že člověk musí dost dlouho čekat, než ho přijdou zapojit. Já jsem čekal 3 týdny - prý nestíhají připojovat.</fieldset>

Tak mají velmi supr nabídku a mnoho zájemců ... já jsem u nich už přes 2 roky a nemohu si stěžovat ... Rychlost zvedají ... měsíční paušál se nemění ... no prostě pohodka ... Doporučuji jedině MEEP.cz žádné skryté poplatky

--&gt; www.pedem.wz.cz &lt;--

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://rychlost.cz/sys/result/81.30.230.44/1175500768/65e829cfa8/

Toto je test, který jsem udělal před cca. minutou.

Takhle to vypadá ráno. Večer je před pingem všude číslice &quot;1&quot;.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak si synku blákotej co chceš máš sice pravdu,že ta rychlost byla momentální a ne trvalá ta je 1024 a stabilní,ale na tom nic nemění skutečnost,co jsem psal minule,máš asi fup v hlavě nevíme i žádném a pingy sup.volám na Scype na Slovensko,Plzen,Prahu a bez jakéhokoliv náznaku zasekávání a.p.Tot vše končím.Tot vše.měj se.

 
Strana:1 2

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.