Rychlost.cz Fórum Ostatní Problém s ICQ strana 3

Problém s ICQ

Problém s ICQ

Ostatní
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj mam takovej problem, jen u jeden osoby,kdyz mi napise nebo naopak tak se mi sekne icq u jinych se to nedeje.Nevite co stim:))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nevím.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

nevim

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nevím, jak je to možné, ale potom, co jsem si nainstalovala QIP, tak se můj problém se samostatným odhlašováním na ICQ minimalizoval (respektive vypadlo mi to jen jedno)...tak to zkuste taky..

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<span class="t-blue"><i><u><pre></span><span class="t-green"><b> jo cau magorori

 
od gedzitka
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Čauky lidičky.Mám založený účet ICQ,ale mám problém s odesíláním zpráv.Na mobil to jde ale přes icq kontakty to prostě nejde.Chyba při odeslání a pořád dokola.Poradte,Dík moc

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ahoj, stalo se mi to samé, pomohlo přejí třeba na ICQ6 z 5.1 a nebo na QIP či Mirandu, prostě změna ICQ klienta, ale já jsem si změnila celé ICQ, ztarila jsem ím asi 300 kontaktů.Tak hodně štstí, časem se zase objeví, nebo alespon já to tak měla..zkoušela jsi restart PC?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<span class="t-red">Mě občas pomáhá přihlásit se přes meebo.com ale třeba dneska to nejde vůbec. Newim co se s ICQ děje, v posledních měsících mě štve čím dál víc....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<b>Ahojda,měl jsem ten stejný problém co vy...icq 5.1 se nechtělo přihlašovat a když už se zadařilo tak zase každou chvíli vypadlo...Vyřešil jsem to..stáhnětě si icq 6 a nainstalujte si ho(je do něj i čeština).asi tak 3 dny chodilo normálně a pak to začlo nanovo...hledal jsem co by to mohlo dělat a nakonec se mi to podařilo.dělají to windows a jejich slavná brána firewall takže vypnout bránu firewall...tím moje věčné problémy s icq zmizely snad vám to bude taky fungovat....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<u>prosím mam pruser!!! hral sem jsi s kompem a neco sem musel udelats internetem protože my nefungoval! no tak sem nejak bloknul doplnky a vzal sem neštasnou nahodou i ICQ takže ho nemohu otevřit a tak prosím pomozte my to zase odbloknout ja nevím kde !!! diky moc !

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mno, kamaradka ma podobny problem, veskere ICQ clienty (5.1, 6) ani Miranda, Qip apod se sekne na Connecting. TO same kdyz se snazim pripojit na stranky www.icq.com , miranda-pack.com, qip.com ji to presmeruje na nejake My Family nebo tka neco....

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj,mam problém,že mi někdo zjistil heslo na icq a teď se to za mě vydává..heslo mi dotyčná osoba změnila,tak už se nemohu připojit.nevíte někdo,jak by se dalo zjistit,kdo se mi tam naboural?a nebo jestli to jde aspoń nějak zablokovat??..děkuju

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den, je možné, že se mi nějaký kontakt sám od sebe zobrazí na několik sekund online? Když se přitom uživatel ve skutečnosti nepřihlásil... děkuji za odpověď.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

MAM STRASNE TRAPNY PROBLEM nevim jak se zaklada IC

a nevim jak si to mam najit na klavesnici diky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Prosím vás,vždy když zapnu Icq a mam nepřečtenou zprávu tak okamzitě (Icq) spadne ale když tam žádnou zprávu nemam tak jde normál.Normálně tak na 9 pokus to zase začne fungovat ale teď už to zkoušim den a nic! PLS poraďte

 
Strana:1 2 3 4 5

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.