Rychlost.cz Fórum Ostatní Problém s ICQ

Problém s ICQ

Problém s ICQ

Ostatní
Strana:1 2 3 4 5
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Lidičky mám následující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

http://miranda.czweb.org/

 
od Adam
moderátor

odinstalovat icq, smazat adresar icq v program files a znova nainstalit, ale dojde minimalne ke ztrate historie v icq

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Ani jedno nepomáhá. Zkoušel jsem i formát disku a instalaci nového systému ale stejně nic. Prostě na své ICQ se z domova nepřipojím odkudkoli jinud ano, ale přitom se z domova připojím na jakkékoli jiné ICQ krom mého :cry:

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Fik</legend>Lidičky mám následující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi</fieldset>

No, ja bych presel na jineho klienta :-) Naprosto super je v posledni dobe QIP !!! Je i v ceske lokalizaci.

http://www.jptuning.net/index-czech

nebo zde http://www.popper.cz/files/icq/qip7920cze.exe

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>Fik</legend>Lidičky mám následující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi</fieldset>

No, ja bych presel na jineho klienta :-) Naprosto super je v posledni dobe QIP !!! Je i v ceske lokalizaci.

http://www.jptuning.net/index-czech

nebo zde http://www.popper.cz/files/icq/qip7920cze.exe</fieldset>

To nebude zrovna ono poněvadž qip používám už skoro půl roku a nikdy žádný problém nebyl Nemluvím o programu ICQ mluvím o accountu ICQ. Jinak jsem zkoušel Jabera, Trilian, Mirandu, Qip a icq nejrůznějších verzí a prostě nic. Asi to bude chyba někde u mě v kompu ale nevím v čem když jiné icq accounty běží bez problémů jen na jeden se nepřihlásím.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

i ja mam stejny problem zkousel sem reinstal kompletni reinstal a porad nic! proste kdyz to ma na tahnout kontakt list tak se to kousne vypada to jako ze jsem pro ostatni online ale ja vubec nemam kontakt list.stoji to za prd!jestli to neni treba tim ze tam mam 250lidi v kontatku....nevite?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

tak to ti neporadim, ale mam jiny problem......vzdy asi po 15 minutach necinnosti ICQ se mi ten program vypne.....myslim ze to neni zadnym nastavenim v samotnem programu, ostanim co znam to nedela ale mojem kompu jo.....pouzivam ICQ 5.1 nevite nekdo co s tym?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Fik:26.05.2006 13:55</legend>Lidičky mám následující problém. Už po několikráte se mi stalo že si spustím kompa.. pouštím ICQ.. a to zamrzne na conecting a prostě se za boha ze svého PC nepřipojím odkudkoli jinud bez problémů ale z domu ne. Zkousel jsem zalozit nove ICQ to bez problémů ale na svoje stare se z domu prostě nepřipojím. Minule pomohl format ale uzáte jistě že dělat format každých 14 dní nní zrovna pohodlné. Nemá někdo nějakou radu?

PLS::: je to akutní..díky moc za odpovědi</fieldset>

no já měl úplně to samý, taky jsem si navěděl rady a tak jsem používal icq jen na telefonu, pak ale jednou, když jsem čistil registry mi problém zmizel, jestli to ale bylo opravdu ňákým chybným záznamem v registrech, to nevím...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Vaše výše zmiňované potíže s ICQ (zatuhnutí při startu, zatuhnutí při otevření msg boxu pro odeslání zprávy), způsobují

(dle mého pozorování) občasné výpadky serveru icq a avataři ICQ (respektive jejich chybovost).

Řešení problému je proto následující.

1. Změnit icq server za nějaký jiný, např. ibucp-vip-d.blue.aol.com (port 80)

(v Mirandě options - &gt; Network - &gt; ICQ - Connection settings)

2. Zakázat používání avatarů

(v Mirandě options - &gt; Events - &gt; Messaging - odznačit &quot;Enable avatar support ...&quot;)

Vyzkoušejte a napište, jestli to pomohlo.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>homn:24.10.2006 08:54</legend>Vaše výše zmiňované potíže s ICQ (zatuhnutí při startu, zatuhnutí při otevření msg boxu pro odeslání zprávy), způsobují

(dle mého pozorování) občasné výpadky serveru icq a avataři ICQ (respektive jejich chybovost).

Řešení problému je proto následující.

1. Změnit icq server za nějaký jiný, např. ibucp-vip-d.blue.aol.com (port 80)

(v Mirandě options - &gt; Network - &gt; ICQ - Connection settings)

2. Zakázat používání avatarů

(v Mirandě options - &gt; Events - &gt; Messaging - odznačit &quot;Enable avatar support ...&quot;)

Vyzkoušejte a napište, jestli to pomohlo.</fieldset>

Ahoj

mě to začalo dělattak před 14 dny. ICQ nezamrzne lae prostě procesor jede na 80-90 procent. :( Zkoušel jem všechno možné nic nepomohlo. Proto prosím někoho jestli ví co s tím. Napište mi na jedlickj@atlas.cz

Díky

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mě pomohlo změnit ten server, ale když příjdu k jinýmo kompu a nebudu ho znát? Můj účet nešel na žádným kompu, ale jiný účty na všech kompech v pohodě...

Ještě nemůžu najít, kde se v ICQ zakážou ty Avatary, poradíte?

Pavel

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Tak nepomohlo, dnes to zas nejde i s tím jiným serverem. Ono se to občas podařilo i s tím původním....

Pořád jsem nenašel, jestli se dají někde ty avatary zakázat. Please help!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Naprosto stejnej problém. Psal sem si s člověkem na icq a pak nám to obou zamrzlo a zásek při načítání kontaktů. Ostatní mě viděli online. Zkusil sem se doma přihlásit na druhym compu a to samý. Pak sem odsranil na tom původnim, kde se to seklo, account a připojil se znova a šlo to. Najednou to začlo jít i na druhym compu a člověku s kterym sem si psal se to taky rozběhlo samo od sebe, jak sem to upravil u mě. Dneska sem se chtěl připojit a zas stejnej problém a nic nepomáhá. A další dva lidi maj to samý.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jsem rad, ze v tom neplavu sam ... naprosto stejna zkusenost. ICQ se po chvilich vypina a u loginu se prihlasuje prihlasuje a nic. :( myslel jsem si, ze by to mohlo byt pingy - na brane mam ted u Karnevalu 30 % ztraty... Uvidime, jestli je to tim.

 
Strana:1 2 3 4 5

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.