Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Pripojeni v obci Zhoř

Pripojeni v obci Zhoř

Pripojeni v obci Zhoř

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Doporucte mi pls nejake pripojeni pripadne providera ktery je ochoten sem dovest pripojku na net , Predpoklada se ve vsi ze se pripoji cirka 10 lidi

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

O jakou obec Zhoř se jedná?

<fieldset><legend>stenliman791</legend>Doporucte mi pls nejake pripojeni pripadne providera ktery je ochoten sem dovest pripojku na net , Predpoklada se ve vsi ze se pripoji cirka 10 lidi</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

a sorry to sem zapomel daplnit , okr. Tachov cirka 15 km od Stříbra

 
od intv
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>stenliman791:22.05.2006 19:10</legend>Doporucte mi pls nejake pripojeni pripadne providera ktery je ochoten sem dovest pripojku na net , Predpoklada se ve vsi ze se pripoji cirka 10 lidi[/citac

Dobry den,

doporucuji satelitni pripojeni 2048/512 za 500 Kc mesicne www.intv.cz

http://www.intv.cz/?section=page&amp;super=1&amp;id=20

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>intv:27.09.2006 08:37</legend><fieldset><legend>stenliman791:22.05.2006 19:10</legend>Doporucte mi pls nejake pripojeni pripadne providera ktery je ochoten sem dovest pripojku na net , Predpoklada se ve vsi ze se pripoji cirka 10 lidi[/citac

Dobry den,

doporucuji satelitni pripojeni 2048/512 za 500 Kc mesicne www.intv.cz

http://www.intv.cz/?section=page&amp;super=1&amp;id=20</fieldset>

JAko spatne to nevypada ale platba za prenesena data 86.- za 100MB ja trochu moc . pak to preipojeni pri mych podminkach je predrazene

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>stenliman791:22.05.2006 19:10</legend>Doporucte mi pls nejake pripojeni pripadne providera ktery je ochoten sem dovest pripojku na net , Predpoklada se ve vsi ze se pripoji cirka 10 lidi</fieldset>

Pro vas bude nejvyhodnejsi spojeni pres telefonicu O2 pres pevnou linku.Napiste mi na email(ted01@seznam.cz) svoje tel.cislo a ja vam to odprezentuji a vysvetlim co a jak.S pozdravem Obchodni zastupce telefonicy O2.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.