Příbramsko

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>chevy</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

ja treba jo... :-)
Dělám u Internetu Pb :-D
rb@pb.cz

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no jo zase jedna z těch sv**í od Internet PB, víte kam si ty svoje pos***ý služby můžete str**t, lagy, ping, limity, agregace, cena a dostupnost toť co vám chybí,

no jo bodejť byste nebyli spokojený když zaměstnanci to maj za dáčo.

<fieldset><legend>Anonymous</legend><fieldset><legend>chevy</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

ja treba jo... :-)
Dělám u Internetu Pb :-D
rb@pb.cz</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

jj pratele, bydlim 10 Km od Dobrise v soucasny chvili mam wifi od dvou provideru ( Eurosignal a SysDataCom). Kdyz nejde jedna, nejde ani druha.

Je to bida, des a utrpeni. Modlim se, aby i k nam dorazilo ADSL, s wifi se trapim uz 2 roky a uz o ni nechci po zavadeni ADSL ani slyset. Kdo mate moznost, vybirejte cokoliv jineho nez wifi. Je to dobry maximalne na stahovani a brouzdani po netu. Na nic jineho to bohuzel neni. Kdo si chce zahrat po netu nejakou tu hru na wifi hned zapomente.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

no ja jsem y Pb... mam od iPb 3 Mbit bez dat omezeni a kdyz taham tak to jede full nonstop... coz je cca 380kB/s a ping taky slusny... tak ze si nestezuju a vzdy kdyz byl problem tak se dalo dohodnout s providerem...

P.S. nepracuju v iPb, jsem jen uzivatelem jejich pripojeni....

 
od intv
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>chevy:09.05.2006 17:23</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

Dobry den,

doporucuji satelitni pripojeni 2048/512 za 500 Kc mesicne www.intv.cz

http://www.intv.cz/?section=page&amp;super=1&amp;id=20

Jan Nerad

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>intv:27.09.2006 08:56</legend><fieldset><legend>chevy:09.05.2006 17:23</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

Dobry den,

doporucuji satelitni pripojeni 2048/512 za 500 Kc mesicne www.intv.cz

http://www.intv.cz/?section=page&amp;super=1&amp;id=20

Jan Nerad</fieldset>

Az se ozeru mozna o tom zacnu uvazovat...

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Pepa:14.10.2006 04:10</legend><fieldset><legend>intv:27.09.2006 08:56&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;chevy:09.05.2006 17:23</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

Dobry den,

doporucuji satelitni pripojeni 2048/512 za 500 Kc mesicne www.intv.cz

http://www.intv.cz/?section=page&amp;super=1&amp;id=20

Jan Nerad</fieldset>

Az se ozeru mozna o tom zacnu uvazovat...</fieldset>

Zkus se ptát v Monexu maj asi signel ve Svojšicích a Kleticich a Nestrasovicich.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Nenadávej a nereaguj když nejsi schopný se podepsat. Nevidím nic špatného na netu zadáčo, pokud budeě dělat v zelenině budeš si ji kupovat? Lagy? hh to si připojenej 2,4kou na 30km ne? vzpamatuj se. Limity? Nejni problem si vzit no limit tarif. Dostupnost? Ukaž mi jinou firmu s takovym pokrytim. pingy? Ma se nezda ze 20ms po nasi siti je moc... :-) Milanku, bez se utopit... zustan si u jine spolecnosti ja te k nam nenutim, ale kdyz bezdrat tak asi jen od ipb v okrese pb, jinde newim.... A nejen kvuli tomu ze tam delam ale kvuli tomu ze vim na jake technologii to maka a kdyz se podivam k jinejm, tak :-D:-D:-D

<fieldset><legend>:14.05.2006 13:50</legend>no jo zase jedna z těch sv**í od Internet PB, víte kam si ty svoje pos***ý služby můžete str**t, lagy, ping, limity, agregace, cena a dostupnost toť co vám chybí,

no jo bodejť byste nebyli spokojený když zaměstnanci to maj za dáčo.

<fieldset><legend>Anonymous&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;chevy</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

ja treba jo... :-)
Dělám u Internetu Pb :-D

rb@pb.cz</fieldset></fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Je skoda ze si se ve wifi sklamal díky společnostem co fušujou do řemesla kteremu nerozumi.... Doporučuji nechat ověřit signal na 5GHz od IPB. Wifi je sice nic moc ale canopy je canopy....

(nejni bezdrat jako bezdrat nejni firma jako firma)

<fieldset><legend>Zdeny:15.05.2006 23:31</legend>jj pratele, bydlim 10 Km od Dobrise v soucasny chvili mam wifi od dvou provideru ( Eurosignal a SysDataCom). Kdyz nejde jedna, nejde ani druha.

Je to bida, des a utrpeni. Modlim se, aby i k nam dorazilo ADSL, s wifi se trapim uz 2 roky a uz o ni nechci po zavadeni ADSL ani slyset. Kdo mate moznost, vybirejte cokoliv jineho nez wifi. Je to dobry maximalne na stahovani a brouzdani po netu. Na nic jineho to bohuzel neni. Kdo si chce zahrat po netu nejakou tu hru na wifi hned zapomente.</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ale kdyz bezdrat tak asi jen od ipb v okrese pb, jinde newim....

já vim - jmenuje se FreenetPb.net. ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Brul:05.11.2006 15:03</legend>Je skoda ze si se ve wifi sklamal díky společnostem co fušujou do řemesla kteremu nerozumi.... Doporučuji nechat ověřit signal na 5GHz od IPB. Wifi je sice nic moc ale canopy je canopy....

(nejni bezdrat jako bezdrat nejni firma jako firma)

<fieldset><legend>Zdeny:15.05.2006 23:31</legend>jj pratele, bydlim 10 Km od Dobrise v soucasny chvili mam wifi od dvou provideru ( Eurosignal a SysDataCom). Kdyz nejde jedna, nejde ani druha.

Je to bida, des a utrpeni. Modlim se, aby i k nam dorazilo ADSL, s wifi se trapim uz 2 roky a uz o ni nechci po zavadeni ADSL ani slyset. Kdo mate moznost, vybirejte cokoliv jineho nez wifi. Je to dobry maximalne na stahovani a brouzdani po netu. Na nic jineho to bohuzel neni. Kdo si chce zahrat po netu nejakou tu hru na wifi hned zapomente.</fieldset></fieldset>

Děkuji, jsem již od října na 2 mbps ADSL od O2... je to pohádka.. a balzám na nervy zničené 2 letým používáním wifi.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>ja:28.08.2006 08:28</legend>no ja jsem y Pb... mam od iPb 3 Mbit bez dat omezeni a kdyz taham tak to jede full nonstop... coz je cca 380kB/s a ping taky slusny... tak ze si nestezuju a vzdy kdyz byl problem tak se dalo dohodnout s providerem...

P.S. nepracuju v iPb, jsem jen uzivatelem jejich pripojeni....</fieldset>

a kolik za to platis??

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Jojo:31.10.2006 15:15</legend><fieldset><legend>Pepa:14.10.2006 04:10</legend><fieldset><legend>intv:27.09.2006 08:56&lt;/legend&gt;&lt;fieldset&gt;&lt;legend&gt;chevy:09.05.2006 17:23</legend>Máte někdo nevytáčené připojení v lokalitě Nestrašovice - Kletice - Svojšice - Dobra voda ? Mám na mysli cokoli krom dial-up a mobilu.

Díky za info. chevy.us@seznam.cz</fieldset>

Dobry den,

doporucuji satelitni pripojeni 2048/512 za 500 Kc mesicne www.intv.cz

http://www.intv.cz/?section=page&amp;super=1&amp;id=20

Jan Nerad</fieldset>

Az se ozeru mozna o tom zacnu uvazovat...</fieldset>

To snad neni mysleno vazne...prostudujte si podminky...ty ceny jsou vrazedne..

Zkus se ptát v Monexu maj asi signel ve Svojšicích a Kleticich a Nestrasovicich.</fieldset>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Zkus www.mo-nex.cz maji tam docela vyber a dle dohody

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.