Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Nejlepší připojení na Praze 9 Střížkov Českolipská 19?

Nejlepší připojení na Praze 9 Střížkov Českolipská 19?

Nejlepší připojení na Praze 9 Střížkov Českolipská 19?

Doporučení připojeni v .......
od mrrrtin
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahoj, poradíte s dobrým připojením? Nyní mám A1M 100/100 ale chtěl bych něco rychlejšího. Díky

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Netbox

s a1m nejseš spokojen? nabízí tarify až 1000/200 mbit. Je to v podstatě stejný provider, jak brněnský netbox a jsem s něma spokojen. Ty jseš ještě o fous blíž k zakončení, bo netbox má zakončení právě v Praze.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 938/943
Poskytovatel: Centrio

Netbox a A1M je úplně jiná síť - Netbox provozuje společnost Smart Comp v Brně, A1M provozuje Planet A v Praze a je to dceřinná společnost od T-Mobile

A1M je vlastně takovej pomalejší a dražší T-Mobile, každopádně pokud je na tý adrese maximum 100/100, je to ještě stará metalická ethernetová síť a je potřeba nejdřív udělat upgrade na GPON :I

CETIN má na tý adrese svůj GPON a rychlost 1000/100, sice ten upload je pořád stejně pomalej, ale holt aspoň to stahování... Při objednávce přes T-Mobile je tam dokonce 6 měsíců jenom za 300 :) Nebo se ještě poptat třeba u CZnetu, jestli by nechtěli přidat i svůj GPON (pokud ho tam náhodou už taky nemají)

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 940/221
Poskytovatel: Netbox

Máš pravdu, měl jsem za to, že v minulosti tomu tak bylo, dokud nekoupilo a1m tmobile.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 938/938

a ze tvýho netboxu se stává nej... :(

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od milan-tuma
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 48,9/9,97
hodnocení reakce: -1

Mrrrtin | 28.08.2021 17:44

Ahoj, poradíte s dobrým připojením? Nyní mám A1M 100/100 ale chtěl bych něco rychlejšího. Díky

Starlink, už je tu, v testu to mělo okolo 350Mbit.