Rychlost.cz Fórum Síťový hardware vzajemné rušeni dvou klient jednotek

vzajemné rušeni dvou klient jednotek

vzajemné rušeni dvou klient jednotek

Síťový hardware
od smazáno
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 25,3/12,0

dobry den snad to napišu správně , problém je takový že je jedno AP 5GHz a dvě klient jednotky (tedy více klientu, ale ruši mně jen jeden )

prostě AP na kterém je xyz klientu cca 10 jsme od AP cca 200 metru druhá jednotky klient je cca 180 metru jak mile člověk co má klient jednotku je na netu tak my rychlost připojeni padá smněrem k nule a ping roste do nebe :( oba dva máme stejného poskytovatele a jsem na stejné AP

více méně problem nastal když tomu člověku vymněnily klient jedontku za novou, do ty doby problem nebyl , resp mámé oba tedka stejnou klient jednotku

ptám se na řešeni protože mně to zajimá :)

 
od ijacek3
příspěvků: 63
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 413/119
Poskytovatel: PODA

Pokud můžete volit pásmo, 1-13 - ukáže se vám na wi-fi analyzer, tak si zvolte pásmo, které není tak obsazeno. Ale né každý poskytovatel tuto možnost nabízí a pak je logicky v pásmo 1 přecpané.

 
od smazáno
příspěvků: 53
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 34,7/23,0
Poskytovatel: NAŠI Internet

bohužel jedu na pasmu 5 ghz a nemám přistup do wifi routeru co je na střeše :(

 
od wotweb
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 52,4/31,7
Poskytovatel: INERCOM

deleted-39488 | 13.03.2019 00:40

dobry den snad to napišu správně , problém je takový že je jedno AP 5GHz a dvě klient jednotky (tedy více klientu, ale ruši mně jen jeden )

prostě AP na kterém je xyz klientu cca 10 jsme od AP cca 200 metru druhá jednotky klient je cca 180 metru jak mile člověk co má klient jednotku je na netu tak my rychlost připojeni padá smněrem k nule a ping roste do nebe :( oba dva máme stejného poskytovatele a jsem na stejné AP

více méně problem nastal když tomu člověku vymněnily klient jedontku za novou, do ty doby problem nebyl , resp mámé oba tedka stejnou klient jednotku

ptám se na řešeni protože mně to zajimá :)

Rešení je jediné a to připlatit si a ne mít agregované připojení které sdílí několik uživatelů ;-) pokud jeden začne stahovat xxx dat ostatní "trpí" nicméně pokud je to notoricky stahovač lze se na ISP obrátit a proti tomu se ohradit ať se podívá na vytížení sítě ;-)