Hranice (okr.Přerov)

Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Lucke:14.10.2006 19:29</legend>Dobrý den,

dozvěděl jsem se že v okolí hranic na moravě existuje poskytovatel K2net.cz, dalo by se zaslat email na správce? Díky</fieldset><b>

<span class="t-blue">Bohužel nee</span><i></b><u>

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

A proc to není možné, mam zájem se připojit

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Lucke:19.10.2006 09:04</legend>A proc to není možné, mam zájem se připojit</fieldset>

Já měl připojení ne k2net, ale už to převzala firma Speed Waym jestli chceš tak mi napiš na ICQ 298-854-682.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

dobry den protoze se stehuju do hranic tak si shanim net a dovolil jsme si udelat prehled cen ktere nam nabizi ruzne spolecnosti ktere poskytuji internet v hranicich

Internet v rychlosti 1 Mbps
802
pořizovací náklady 6000
paušál 475
1.rok zaplatíme 6000 + 5700 11700
2. roky zaplatíme 5700
SVT goup
pořizovací náklady 2000
paušál 750
1.rok zaplatíme 6000 + 9000 15000
2. roky zaplatíme 9000
Speed way
pořizovací náklady shruba 5000
paušál 650
1.rok zaplatíme 5000 + 7800 12800
2. roky zaplatíme 7800
Mitranet
pořizovací náklady shruba 3500
paušál 800
1.rok zaplatíme 3500 + 9600 13100
2. roky zaplatíme 9600
Privatnet
pořizovací náklady shruba 3362
paušál 772
1.rok zaplatíme 3362 + 9264 12626
2. roky zaplatíme 9264

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

oprava: u te 802 stojizrzeni koelm 5 tis. tedka sem tam voala a jdu do 802 ;) 1,5mbps za 555 ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Lucke:14.10.2006 19:29</legend>Dobrý den,

dozvěděl jsem se že v okolí hranic na moravě existuje poskytovatel K2net.cz, dalo by se zaslat email na správce? Díky</fieldset>

Správce domény k2net.cz již není díky tragickým okolnostem mezi námi. Správu pravděpodobně převzala firma Zeal aka SpeedWay. Některé části sítě fungují pod TomNetem (tomnet.cz) a OSRI(osri.cz)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>buschi:24.11.2006 12:57</legend>oprava: u te 802 stojizrzeni koelm 5 tis. tedka sem tam voala a jdu do 802 ;) 1,5mbps za 555 ;)</fieldset>

Pokud si mohu dovolit poradit, nekoukejte jen na cenu. 802.cz Vám moc nepomůže, pokud nebydlíte (nestěhujete se) do blízkosti domova důchodců. Ve vzdálenější lokalitě budete mít problém s rušením signálu. V Hranicích je vysílačů jak hub po dešti a vzájemné rušení dokáže pěkně zamotat hlavu. Pokud se stěhujete do paneláku, berte firmu, která tam má své rozvody. Snad už neexistuje panelák, který by neměl anténu. Pokud uvažujete nad vlastní bezdrátovou přípojkou v rodinném domku, koukněte se po okolí, kdo má nejblíž vysílač. Bytové družstvo i Ekoltes má přehled. Firmy jako takové nerady radí, pokud vysílač není jejich. Mohu Vám poradit a případně proměřit signál i já. Zdarma.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Lucke:19.10.2006 09:04</legend>A proc to není možné, mam zájem se připojit</fieldset>

Robicom se složil poté, co admin odešel do věčných lovišť. Cesty Páně jsou nevyzpytatelné.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

este je tu NWT od ktere ma net SSOŠ (u ktere maji jejich studenti net zadara, pouze si koupi hw. a maj 6 mega) zdravka a chteji na to prejit i dalsi skoly. Z mych vlastnich zkusenosti je nwt super prowider, okamzita podpora (shori Vam apcko a ten den k vam z hulina prijedou a daji vam nove). Oni si zakazniku vazi.

SVT nakupuje od NWT, ale SVT sou gumy a nikdo znich ani nevi co to je tcp/ip :-)

Zeal aka speedway - no, nic moc.
Zbytek neznam.

Ja mam net od NWT a jsem happy uz skoro rok.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Cgn:11.12.2006 16:59</legend><fieldset><legend>buschi:24.11.2006 12:57</legend>oprava: u te 802 stojizrzeni koelm 5 tis. tedka sem tam voala a jdu do 802 ;) 1,5mbps za 555 ;)</fieldset>

Pokud si mohu dovolit poradit, nekoukejte jen na cenu. 802.cz Vám moc nepomůže, pokud nebydlíte (nestěhujete se) do blízkosti domova důchodců. Ve vzdálenější lokalitě budete mít problém s rušením signálu. V Hranicích je vysílačů jak hub po dešti a vzájemné rušení dokáže pěkně zamotat hlavu. Pokud se stěhujete do paneláku, berte firmu, která tam má své rozvody. Snad už neexistuje panelák, který by neměl anténu. Pokud uvažujete nad vlastní bezdrátovou přípojkou v rodinném domku, koukněte se po okolí, kdo má nejblíž vysílač. Bytové družstvo i Ekoltes má přehled. Firmy jako takové nerady radí, pokud vysílač není jejich. Mohu Vám poradit a případně proměřit signál i já. Zdarma.</fieldset>

mno ja jsem tedka na jizni a mam paradni vyhled na domov duchodcu a uz mam i 802 a nemuzu si ji vynachvalit od obejdnani 10 dni a uz jsem brouzdal ;)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Máte štěstí. Jsem rád, že se najdou i spokojení uživatelé. Přeji hezké svátky.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

kolik tě to stojí<span class="t-green">

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

<fieldset><legend>Anonym:13.12.2006 21:40</legend>este je tu NWT od ktere ma net SSOŠ (u ktere maji jejich studenti net zadara, pouze si koupi hw. a maj 6 mega) zdravka a chteji na to prejit i dalsi skoly. Z mych vlastnich zkusenosti je nwt super prowider, okamzita podpora (shori Vam apcko a ten den k vam z hulina prijedou a daji vam nove). Oni si zakazniku vazi.

SVT nakupuje od NWT, ale SVT sou gumy a nikdo znich ani nevi co to je tcp/ip :-)

Zeal aka speedway - no, nic moc.
Zbytek neznam.

Ja mam net od NWT a jsem happy uz skoro rok.</fieldset>

Boze ja mam pocit ze jedina guma ktera tady je jsi asi ty... ja mam net od SVT a nemuzu si ho vynachvalit... rychlost odezvy nekolisa. rychlosti jsou dodrzene a podpora funguje i o Vanocich.. .no co vic si prat...?

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Boze ja mam pocit ze jedina guma ktera tady je jsi asi ty... ja mam net od SVT a nemuzu si ho vynachvalit... rychlost odezvy nekolisa. rychlosti jsou dodrzene a podpora funguje i o Vanocich.. .no co vic si prat...?</fieldset>

Ja pane, nejake svtak :-D No nevim nevim, ale co slysim od zakazniku SVT, tak to furt nejede, pada to atd atd. A &quot;technicky reditel&quot; alias prasatko to jakoze chodi spravovat ikdyz ani netusi co je to TCP/IP natoz routovani :D

Takze FUCK SVT :-)

Btw: uz umi aspon nakonfigurovat mikrotik? :D

btw2: nos sebou zebrik :-)))))))

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

pro IP:217.197.150.220

&quot;Bohužel invektivy z rozsahu ip adres mladého Flajšara mě nechávají chladnými, resp. jsou pro mě znamením, že svou práci dělám dobře. Jakub Rášo, SVT Group, a.s.&quot;

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.