Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Doporučení poskytovatele + vysvětlení jak to funguje.

Doporučení poskytovatele + vysvětlení jak to funguje.

Doporučení poskytovatele + vysvětlení jak to funguje.

Doporučení připojeni v .......
od markys
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 9,60/10,1
Poskytovatel: Lbnet cz

Zdravím,

píši sem kvůli tomu, že bych se s Vámi chtěl poradit ohledně mého nového připojení.

Pocházim ze Šimonovic, což je kousek od Liberce no a v momentální chvíli mám internet od lbnet.cz.

Kde platim za internet 8+8 Mbit nějakých 440kč měsíčně (http://lbnet.cz/internet/internet-home/internet-home-cenik/) no a popravdě mi tento internet tak nějak nestačí z důvodu toho, že většinou stahuji tak maximálně 1mb/s když se fakt poštěstí no a ping je takový nestabilní, že jednou je schopný se 10 minut držet na takových 500ms a pak zase spadnout na 20ms a prostě je to takový na nic, když nevíte co od toho internetu máte čekat.

No a proto by jsem se Vás tedy chtěl zeptat, zda by mi někdo nemohl doporučit nějakýho opravdu kvalitní poskytovatele, který by byl schopný mi nabídnout jak velký download tak i upload a hlavně aby byl stabilní.

A ještě mám takovou otázku, která mi už nějakou tu dobu vrtá hlavou no a jde o to, že jak mám správně chápat ty tarify?

Respektivě jeden poskytovatel uvádí třeba tarif 8mb/s a další 100mb/s, ale to asi není přímo udávání rychlosti stahování/uploadu a proto by mě zajímalo jak to můžu zjistit, jako kolik budu schopný stahovat s nějakým určitým tarifem? Kdyby mi to někdo dokázal vysvětlit tak bych mu byl vděčný.

Každopádně hlavní otázka zní - Jaký poskytovatel je dle vašeho názoru v Šimonovicích úplně nejlepší?

Jsem ochotný klidně platit i tisícovku měsíčně, ale jde mi hlavně o to, aby jsem měl opravdu kvalitní a stabilní internet.

Díky za odpověď.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 935/770
Poskytovatel: Centrio

a co by to bylo jinýho než udávání rychlosti? :D

taky se hodí vědět, že 8 Mb/s = 1 MB/s

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od z-minem
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Lbnet cz

Markys | 18.04.2015 17:07

Zdravím,

píši sem kvůli tomu, že bych se s Vámi chtěl poradit ohledně mého nového připojení.

Pocházim ze Šimonovic, což je kousek od Liberce no a v momentální chvíli mám internet od lbnet.cz.

Kde platim za internet 8+8 Mbit nějakých 440kč měsíčně (http://lbnet.cz/internet/internet-home/internet-home-cenik/) no a popravdě mi tento internet tak nějak nestačí z důvodu toho, že většinou stahuji tak maximálně 1mb/s když se fakt poštěstí no a ping je takový nestabilní, že jednou je schopný se 10 minut držet na takových 500ms a pak zase spadnout na 20ms a prostě je to takový na nic, když nevíte co od toho internetu máte čekat.

No a proto by jsem se Vás tedy chtěl zeptat, zda by mi někdo nemohl doporučit nějakýho opravdu kvalitní poskytovatele, který by byl schopný mi nabídnout jak velký download tak i upload a hlavně aby byl stabilní.

A ještě mám takovou otázku, která mi už nějakou tu dobu vrtá hlavou no a jde o to, že jak mám správně chápat ty tarify?

Respektivě jeden poskytovatel uvádí třeba tarif 8mb/s a další 100mb/s, ale to asi není přímo udávání rychlosti stahování/uploadu a proto by mě zajímalo jak to můžu zjistit, jako kolik budu schopný stahovat s nějakým určitým tarifem? Kdyby mi to někdo dokázal vysvětlit tak bych mu byl vděčný.

Každopádně hlavní otázka zní - Jaký poskytovatel je dle vašeho názoru v Šimonovicích úplně nejlepší?

Jsem ochotný klidně platit i tisícovku měsíčně, ale jde mi hlavně o to, aby jsem měl opravdu kvalitní a stabilní internet.

Díky za odpověď.

DobryDen ,nevim jestli uz jste problem s internetem resil,ale muzete mi rici , proc nejdrive nezavolate svemu poskytovateli?Zcela urcite spolecne problem odstranite a budete spokojen.chce to jen komunikovat!!!!!!!

 
od balin-tomas
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 12,9/5,49
Poskytovatel: Náš NET

Markys | 18.04.2015 17:07

Zdravím,

píši sem kvůli tomu, že bych se s Vámi chtěl poradit ohledně mého nového připojení.

Pocházim ze Šimonovic, což je kousek od Liberce no a v momentální chvíli mám internet od lbnet.cz.

Kde platim za internet 8+8 Mbit nějakých 440kč měsíčně (http://lbnet.cz/internet/internet-home/internet-home-cenik/) no a popravdě mi tento internet tak nějak nestačí z důvodu toho, že většinou stahuji tak maximálně 1mb/s když se fakt poštěstí no a ping je takový nestabilní, že jednou je schopný se 10 minut držet na takových 500ms a pak zase spadnout na 20ms a prostě je to takový na nic, když nevíte co od toho internetu máte čekat.

No a proto by jsem se Vás tedy chtěl zeptat, zda by mi někdo nemohl doporučit nějakýho opravdu kvalitní poskytovatele, který by byl schopný mi nabídnout jak velký download tak i upload a hlavně aby byl stabilní.

A ještě mám takovou otázku, která mi už nějakou tu dobu vrtá hlavou no a jde o to, že jak mám správně chápat ty tarify?

Respektivě jeden poskytovatel uvádí třeba tarif 8mb/s a další 100mb/s, ale to asi není přímo udávání rychlosti stahování/uploadu a proto by mě zajímalo jak to můžu zjistit, jako kolik budu schopný stahovat s nějakým určitým tarifem? Kdyby mi to někdo dokázal vysvětlit tak bych mu byl vděčný.

Každopádně hlavní otázka zní - Jaký poskytovatel je dle vašeho názoru v Šimonovicích úplně nejlepší?

Jsem ochotný klidně platit i tisícovku měsíčně, ale jde mi hlavně o to, aby jsem měl opravdu kvalitní a stabilní internet.

Díky za odpověď.


Zdravim,

Nejsem z Liberce, ale tak zběžně jsem se koukl a asi se podívej sem http://www.artemis-liberec.cz/levny-wifi-internet-liberec.html

Jinak rychlosti záleží hodně i na agregaci.

 
od pidin
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Vodafone

No, o artemisu jsem slyšel, že jim to zase tak moc dobře nechodí..

 
od straightcore
příspěvků: 93
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 16,8/16,4

Já jsem u ArtemisNET rok a půl ( WiFi), žádný problémy jsem nezaznamenal, chodí to bez problémů a nestalo se mi že bych byl bez netu, jako u konkurence.

Vstřícný a ochotný lidi, výpadek ani nepamatuju, rychlosti i odezva v pohodě.

Měl jsem tu a-net a cerberos, katastrofa.