Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Pomalý internet

Pomalý internet

Pomalý internet

Síťový hardware
od metuzalem
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravím, chci se zeptat, jak dosáhnout rychlejšího připojení k internetu. Není možnost optiky. Jak na to? pomůže mi například kvalitnější modem nebo router. Jde mi o to, že se mi sekají hry kvůli pomalému připojení. Díky za rady.

 
od x-rated
příspěvků: 202
IP: (zobrazit)

hry se nesekají kvůli rychlosti, ale kvůli odezvě, takže by to chtělo udělat tracert na herní server

fórum o připojení k internetu -> internetforum.cz
 
od adam
moderátor

metuzalem:30.12.2014 17:07Zdravím, chci se zeptat, jak dosáhnout rychlejšího připojení k internetu. Není možnost optiky. Jak na to? pomůže mi například kvalitnější modem nebo router. Jde mi o to, že se mi sekají hry kvůli pomalému připojení. Díky za rady.

No jiný modem či router pomůže pokud poskytovatel připojení s tímto nabízí i navýšení tarifu. Jinak aby router ovlivnil hry jako takové bez ničeho dalšího se mě zdá nepravděpodobné.

 
od richard-zenker
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

metuzalem:30.12.2014 17:07Zdravím, chci se zeptat, jak dosáhnout rychlejšího připojení k internetu. Není možnost optiky. Jak na to? pomůže mi například kvalitnější modem nebo router. Jde mi o to, že se mi sekají hry kvůli pomalému připojení. Díky za rady.

Ahoj,

bolo by dobré napsat kde se připojuješ (město, ulice) a jakou technologií (kabelovka, přes tel. linku - ADSL/VDSL, WiFi poskytovatel), případně přes jakého poskytovatele internetu a s jakou rychlostí / tarifem.

Richard

 
od valiboss
příspěvků: 27
IP: (zobrazit)

metuzalem:30.12.2014 17:07Zdravím, chci se zeptat, jak dosáhnout rychlejšího připojení k internetu. Není možnost optiky. Jak na to? pomůže mi například kvalitnější modem nebo router. Jde mi o to, že se mi sekají hry kvůli pomalému připojení. Díky za rady.

To máte těžké,já mám internet od O2,nový modem od O2 a ping je kolem 100ms ale někdy i 999ms a vic.mám kabely vedené po sloupech,a na jednom je otočena zvonkovka dnem vzhuru. Operátor tvrdí ze elektronickému proudu voda a vlhkost nevadí.zkusil jsem doma odLíznout konec tel.kabelů a co se nestalo? Dostal jsem ránu oo O2 vy asi LZETE :-) Buďte rádi že vám to funguje,dokud to jde nikdo nic nebude řešit.stačí restart modemu a je to zeee?:-)

 
od jack93
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: FreeNet Liberec

Spíš by to chtělo specifikovat otázku a dodat ke komu jsi připojený, jakou technologii a tak dále, protože pokud máš adsl nemůžeš očekávat zázraky a většinou Tě ani router nespasí, pokud jsi po koaxiálu či STP a máš zaplacený tarif 30Mb a víc tak Tě samozřejmě může omezovat router, protože takové ty levné krámy co si lidi kupují do 1000kč většinou s natem neuroutují více jak 25-35Mb.

SPrávce sítě, elektrotechnik projektant, programátor průmyslových aplikací