Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Co byste doporučili za připojení na Praha 1 Malá Strana ?

Co byste doporučili za připojení na Praha 1 Malá Strana ?

Co byste doporučili za připojení na Praha 1 Malá Strana ?

Doporučení připojeni v .......
od dreamliner
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

prosím o radu. Mám připojení ADSL od O2, základní, cena cca 850 Kč měsíčně. Rád bych si pořídil připojení zhruba stejných parametrů ovšem levněji. Co by se dalo v této lokalitě Malá Strana pořídit ?

Děkuji

 
od frantisek
příspěvků: 86
IP: (zobrazit)

Asi by to chtělo upřesnit stávající tarif u Telefonica O2. Podle ceny odhaduji na původní verzi tarifu Aktiv (až 40 Mb/s). Pokud nenajdete cenově výhodnějšího poskytovatele srovnatelného připojení, můžete zkusit přechod na tarif Aktiv+ (Aktiv Plus) s autoprolongací (závazek je na 12 měsíců a automaticky se prodlužuje o dalších 12 měsíců, pokud smlouvu před koncem závazku nevypovíte, na tuto možnost vás upozorní e-mailem). Cena je "napořád" 606 Kč měsíčně. Na zákaznické telefonní lince TO2 se sice vymlouvali, že stávajícím zákazníkům tarify Plus poskytují jen při přechodu na vyšší tarif, ale O2 Guru (http://www.o2.cz/osobni/dotaz-pro-guru/) mi změnu na Plus (bez přechodu na vyšší tarif) zařídil.

 
od xroberto
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

dreamliner:11.12.2013 03:23Dobrý den,

prosím o radu. Mám připojení ADSL od O2, základní, cena cca 850 Kč měsíčně. Rád bych si pořídil připojení zhruba stejných parametrů ovšem levněji. Co by se dalo v této lokalitě Malá Strana pořídit ?

Děkuji

Zkuste Pranet, jestli budou mit dostupnost ve Vasi lokalite, ja jsem s nimi spokojen.