Rychlost.cz Fórum Síťový hardware Zyxel P-870HN-53b + VDSL O2

Zyxel P-870HN-53b + VDSL O2

Zyxel P-870HN-53b + VDSL O2

Síťový hardware
od nowow
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahoj všem,

zřídíl jsem si VDSL od O2, ovšem nelíbí se mi ani jeden z jejich modemů, tak jsem si pořídil Zyxel P-870HN-53b. Ovšem zjistil jsem, že O2 nikde neposkytuje informace o tom, jak modem nastavit. Mohl bych poprosit někoho z vás, kdo má dodaný modem od O2, aby mi přepsal nastavení dodaného modemu?

díky moc
Honza

 
od brians
příspěvků: 57
IP: (zobrazit)

nowow:19.09.2012 11:18Ahoj všem,

zřídíl jsem si VDSL od O2, ovšem nelíbí se mi ani jeden z jejich modemů, tak jsem si pořídil Zyxel P-870HN-53b. Ovšem zjistil jsem, že O2 nikde neposkytuje informace o tom, jak modem nastavit. Mohl bych poprosit někoho z vás, kdo má dodaný modem od O2, aby mi přepsal nastavení dodaného modemu?

díky moc
Honza

Nemusíte vůbec nikde nic nastavovat po připojení routeru: Zyxel P-870HN-53b se vše automaticky nakonfiguruje samo. Ještě si dejte dobrý pozor na připojení routeru jestli vám svíti všechny diody pro správnou funkčnost a provoz routeru. Stalo se mi, že mě společnost: Zyxel poslala vadný rozbočovač ( ADSL/VDSL splitter ) router byl samozřejmě v pořádku jen byl vadný splitter a reklamovat a posílat jim to na servis? To vám nepomůže protože oni vám pošlou na zpět neopravený nebo nevyměněný splitter. Proto si ho raději kupte někde jinde. V takovém případě by vám nemuseli se rosvítit některé diody důležité k provozu routeru. A pak by vám nefungoval internet v otmto případě

 
od rotacak
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

nowow:19.09.2012 11:18Ahoj všem,

zřídíl jsem si VDSL od O2, ovšem nelíbí se mi ani jeden z jejich modemů, tak jsem si pořídil Zyxel P-870HN-53b. Ovšem zjistil jsem, že O2 nikde neposkytuje informace o tom, jak modem nastavit. Mohl bych poprosit někoho z vás, kdo má dodaný modem od O2, aby mi přepsal nastavení dodaného modemu?

díky moc
Honza

Nevím, jestli je ten modem nastaven automaticky, ale jediné, co bych zkontroloval je u ADSL hodnota VPI: 8, VCI: 48, u VDSL je VLAN: 484 myslím

 
od karel-f
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Brians:19.09.2012 14:37Nemusíte vůbec nikde nic nastavovat po připojení routeru: Zyxel P-870HN-53b se vše automaticky nakonfiguruje samo. Ještě si dejte dobrý pozor na připojení routeru jestli vám svíti všechny diody pro správnou funkčnost a provoz routeru. Stalo se mi, že mě společnost: Zyxel poslala vadný rozbočovač ( ADSL/VDSL splitter ) router byl samozřejmě v pořádku jen byl vadný splitter a reklamovat a posílat jim to na servis? To vám nepomůže protože oni vám pošlou na zpět neopravený nebo nevyměněný splitter. Proto si ho raději kupte někde jinde. V takovém případě by vám nemuseli se rosvítit některé diody důležité k provozu routeru. A pak by vám nefungoval internet v otmto případě

Dobry den. Dnes jsem instaloval Zyxel P-870HN-53b, provider Vodafone. Vse krasne samo fungovalo ....nekolik minut, pak se ztratilo pripojeni k internetu.

Wifi sit reaguje, modem je pristupny pres IP adresu, ale ven nic nejde.

Zjevne uz u Vodafonu doslo k prepojeni z puvodniho ADSL (od O2) na VDSL - stary modem si taky ani netukne.

Nemate nekdo nejaky napad prosim ?