Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Třída Spojenců 705/4, Olomouc, PSČ 779 00

Třída Spojenců 705/4, Olomouc, PSČ 779 00

Třída Spojenců 705/4, Olomouc, PSČ 779 00

Doporučení připojeni v .......
od t4mj
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravím, vybavujeme kanceláře v Olomouci na Třída Spojenců 705/4 a dostal jsem za úkol zjistit jaké tam je nejlepší připojení. Zatím co jsem se ptal kamarádů doporučili mi UPC a O2, bohužel oboje s 25mb/s. Pro naše účely potřebujeme více. Chtěl bych se zeptat jesti máte nějaké zkušenosti s touto lokalitou. Děkuji předem.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

t4Mj:30.08.2012 10:35Zdravím, vybavujeme kanceláře v Olomouci na Třída Spojenců 705/4 a dostal jsem za úkol zjistit jaké tam je nejlepší připojení. Zatím co jsem se ptal kamarádů doporučili mi UPC a O2, bohužel oboje s 25mb/s. Pro naše účely potřebujeme více. Chtěl bych se zeptat jesti máte nějaké zkušenosti s touto lokalitou. Děkuji předem.

UPC v teto lokalite neni dostupne.

Jakou rychlost si predstavujete? co vim, tak O2 od 3.9 zrychluje na 40mbits/2mbits http://www.itbiz.cz/zpravicky/telefonica-zrychluje-sve-dls-pro-domaci-uzivatele

navic tato rychlost nebude garantovana. u garantovane pocitejte za 40mbits tak 15 000 :)

 
od t4mj
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

warman:30.08.2012 19:38UPC v teto lokalite neni dostupne.

Jakou rychlost si predstavujete? co vim, tak O2 od 3.9 zrychluje na 40mbits/2mbits http://www.itbiz.cz/zpravicky/telefonica-zrychluje-sve-dls-pro-domaci-uzivatele

navic tato rychlost nebude garantovana. u garantovane pocitejte za 40mbits tak 15 000 :)

Jsem zvyklý na optické kabely které zajišťují v našem městě 100mb/s, prakticky jsme očekávali něco podobného i v Olomouci, je to přeci jen větší město než Přerov. Myslím, že ale pokud O2 zvedne na 40mb tak je to už celkem přijatelné. Děkuji za Vaši radu a v případě dalších nápadů mi prosím napište zde.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

t4Mj:30.08.2012 20:59Jsem zvyklý na optické kabely které zajišťují v našem městě 100mb/s, prakticky jsme očekávali něco podobného i v Olomouci, je to přeci jen větší město než Přerov. Myslím, že ale pokud O2 zvedne na 40mb tak je to už celkem přijatelné. Děkuji za Vaši radu a v případě dalších nápadů mi prosím napište zde.

v olomouci je napr. riomedia.

 
od evenblack
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -2

warman:31.08.2012 11:02v olomouci je napr. riomedia.

Tak Rio Media se straň jak můžeš !!!!!! Do toho nikde vevlezte, jen samý slibi a pak spláčete, net ti bude padat co půl hodiny a někdy i každých 5 minut. Daj Ti tel. na jejich zákaznuickou linkiu, kterou budeš platit jako mourovatej a jen z tebe budou chtít vymlátit co nejvíce prachů. My od nich odešli postupně od kabelovky, potom net a pak i VOip. Dej si na ně bacha. Místo jejich slibů se k tobě potom budou chovat jako k otrokovi a když ti to pojede sotva na polovinu toho co od nich budeš mít tak tě budou přesvědčovat že je to normální. Stačí si trochu zagooglit a uvidíš co je to za bandu. Měj se.

 
od marian-rychtecky
příspěvků: 26
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: -1

Dobry den, pokud budete mit zajem o overeni dostupnosti ve Vasi lokalite napiste mi na muj email. Dekuji

 
od moravec
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

t4Mj:30.08.2012 20:59Jsem zvyklý na optické kabely které zajišťují v našem městě 100mb/s, prakticky jsme očekávali něco podobného i v Olomouci, je to přeci jen větší město než Přerov. Myslím, že ale pokud O2 zvedne na 40mb tak je to už celkem přijatelné. Děkuji za Vaši radu a v případě dalších nápadů mi prosím napište zde.

Jestli ti můžu radit, tak od ria dej ruce pryč. Je to samá výmluva, lži, dělají z tebe pitomce jen aby Tě obrali o prachy. Ta firma je totální propadák a mega lež. V Olomouci máš fofrnet a ten jede výborně. Bez jakýchkoliv výpadků.