Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Jaký internet?Praha-východ

Jaký internet?Praha-východ

Jaký internet?Praha-východ

Doporučení připojeni v .......
od verisek
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Ahoj, potřebovala bych od Vás poradit. Jaký internet by jste mi doporučily? Hodně cestuji a potřebovala bych nějaký USB neomezený internet. Zatím mám internet od O2, ale tam je omezený počet stahovanýh dat (FUB) tudíž jakmile stáhnu denně více než 150MB tak mi už nejde vůbec. Poraďte mi někdo prosím.

Díky

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Verisek:01.08.2012 11:16Ahoj, potřebovala bych od Vás poradit. Jaký internet by jste mi doporučily? Hodně cestuji a potřebovala bych nějaký USB neomezený internet. Zatím mám internet od O2, ale tam je omezený počet stahovanýh dat (FUB) tudíž jakmile stáhnu denně více než 150MB tak mi už nejde vůbec. Poraďte mi někdo prosím.

Díky

do kolika penez? O2 nabizi i neomezeny internet. pokud byvate na mistech, kde byva hodne lidi(tedy ne v lese, atd), tak levny je napr. ufon. Hodne lidi si na to stezuje, ale ja ho zkousel na trech mistech okolo brna a vsude to bylo v pohode.

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

Verisek:01.08.2012 11:16Ahoj, potřebovala bych od Vás poradit. Jaký internet by jste mi doporučily? Hodně cestuji a potřebovala bych nějaký USB neomezený internet. Zatím mám internet od O2, ale tam je omezený počet stahovanýh dat (FUB) tudíž jakmile stáhnu denně více než 150MB tak mi už nejde vůbec. Poraďte mi někdo prosím.

Díky

Kde bydlite? Je asi rozumne zminit, ze pokud chcete mobilni internet, nabidky internetovych poskytovatelu (mobilnich) se v zasade nelysi.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

jakuub:06.10.2012 12:00Ale je to uplne o tom samem jako ten prvni, protoze vzdycky vede k lidem stejne vedeni a vzdycky si ho pronajimaji od O2.. takze naprosto zbytecne to jakkoliv menit.

tady je ale debata o mibilnim pripojeni, nikoliv o pevne lince ;)

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

warman:06.10.2012 15:10tady je ale debata o mibilnim pripojeni, nikoliv o pevne lince ;)

Tam uz rozdil je no :o))