Rychlost.cz Fórum Síťový hardware router DT-W8960NB, nelze připojit

router DT-W8960NB, nelze připojit

router DT-W8960NB, nelze připojit

Síťový hardware
od lavonier
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

mám takový problém. Nejde mi na istalovat tento router. Včera jsem si ho koupila,ale když chci dokončit instalaci píše mi to please check the wan connection type and parameters

please check your network connectivity and retry -zkontrolujte WAN typ připojení a parametry

zkontrolujte síťové připojení a zkuste to znovu

Zkoušela jsem změnit wan typ na připojení,al pořád mi to při druhém kroku na konci píše tyto věty. Co dělám špatně, počítač se mi připojí,ale stránku internetového prohlížeče to nenačte. Děkuji za pomoc

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

Lavonier:25.07.2012 11:53Dobrý den,

mám takový problém. Nejde mi na istalovat tento router. Včera jsem si ho koupila,ale když chci dokončit instalaci píše mi to please check the wan connection type and parameters

please check your network connectivity and retry -zkontrolujte WAN typ připojení a parametry

zkontrolujte síťové připojení a zkuste to znovu

Zkoušela jsem změnit wan typ na připojení,al pořád mi to při druhém kroku na konci píše tyto věty. Co dělám špatně, počítač se mi připojí,ale stránku internetového prohlížeče to nenačte. Děkuji za pomoc

Co mate za internetove pripojeni?

Napr. u UPC se musi modem, ktery se dostava s internettem, restartovat. Nekteri provideri zas pouzaduji mit stejnou MAC adresu.

 
od lavonier
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Mám připojení od O2 adsl

 
od frantisek
příspěvků: 86
IP: (zobrazit)

ADSL/ADSL2/ADSL2+ modem TP-Link TD-W8960NB (v titulku máte přesmyčku) Telefonica O2 nedodává a tedy k němu neposkytuje ani technickou podporu. Pokud jej nemáte od dodavatele, který jej pro síť Telefonica O2 již nastavil, musíte si jej podle manuálu nastavit sama. Defaultní nastavení modemu je VPI = 0, VCI = 35, DSL Link Type = EoA (PPPoE), Encapsulation Mode = LLC. Nastavení pro síť Telefonica O2 je pro linku s protokolem PPP over Ethernet (PPPoE): Zapouzdření (Encapsulation, Multiplexing): LLC (případně LLC SNAP), VPI (Virtual Path Identifier): 8, VCI (Virtual Circuit Identifier): 48. Takže nejpravděpodobnější (ale ne jedinou možnou příčinou problému) jsou nejspíš špatně nastavené hodnoty VPI a VCI.