Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Změna providera ano/ne ? (Šumperk)

Změna providera ano/ne ? (Šumperk)

Změna providera ano/ne ? (Šumperk)

Doporučení připojeni v .......
od h-j
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Mam momentalne pripojeni od O2 VDSL 25/2 ktere neni spatne ale ping a stabilita by mohli byt lepsi.

Cena 400 kc s tim ze by se mela zvednout cena za par mesicu tusim na 600-700 kc.

Dnes jsem dostal nabidku od podomniho lovce dusi.

na 25/5 do 400 kc nebo s tv 550kc clovek cosi rikal o UPC (ze pry ale nemaji moc spolecneho)

Dale jeste nabizel 12M a 60M...

Kdyz jsem se zeptal na modem tusim ze mi rekl ze (normalni dvojkovej) nevim co si pod tim predstavit.

Kdyby mel nekdo zkusenosti s timto pripojenim rad bych se dozvedel vice...Modem (dosah wifi),stabilita, poplatky za zrizeni,zakerne smluvni podminky atp.

Bohuzel nemam zadnej papir a mezi dverma jsem na spoustu veci zapomel.

Dekuji

 
od tint
příspěvků: 17
IP: (zobrazit)

Záleží kde přesně bydlíš.

Pokud někde na sídlišti tak je možnost zjistit dostup optiky od dvou poskytovatelů.

http://www.moravanet.cz/internet.php?page=

http://www.selectsystem.cz/
Koukni na mapky pokrytí-zasíťování.

 
od techniko2
příspěvků: 13
IP: (zobrazit)

h-j:28.02.2012 13:47Mam momentalne pripojeni od O2 VDSL 25/2 ktere neni spatne ale ping a stabilita by mohli byt lepsi.

Cena 400 kc s tim ze by se mela zvednout cena za par mesicu tusim na 600-700 kc.

Dnes jsem dostal nabidku od podomniho lovce dusi.

na 25/5 do 400 kc nebo s tv 550kc clovek cosi rikal o UPC (ze pry ale nemaji moc spolecneho)

Dale jeste nabizel 12M a 60M...

Kdyz jsem se zeptal na modem tusim ze mi rekl ze (normalni dvojkovej) nevim co si pod tim predstavit.

Kdyby mel nekdo zkusenosti s timto pripojenim rad bych se dozvedel vice...Modem (dosah wifi),stabilita, poplatky za zrizeni,zakerne smluvni podminky atp.

Bohuzel nemam zadnej papir a mezi dverma jsem na spoustu veci zapomel.

Dekuji

Zkuste mi napsat do SZ přibližnou ulici, případně čp, kde přesně bydlíte, a já se zkusím podívat co by se stávajícím připojením dalo provést. Myslím, že stabilita ADSL se dá poměrně jednoduše vyřešit, ping se dá taky ovlivnit, např. přepojením na jiný pár, ale to záleží na tom, kde bydlíte.

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

technikO2:05.03.2012 19:02Zkuste mi napsat do SZ přibližnou ulici, případně čp, kde přesně bydlíte, a já se zkusím podívat co by se stávajícím připojením dalo provést. Myslím, že stabilita ADSL se dá poměrně jednoduše vyřešit, ping se dá taky ovlivnit, např. přepojením na jiný pár, ale to záleží na tom, kde bydlíte.

ale ping u VDSL se tezko reguluje, ten je vysoky i tak (50ms a vys neni vyjimkou).

 
od matttyna
příspěvků: 5
IP: (zobrazit)

MORAVANET mohu výrazně doporučit. Rychlé, výpadky téměř žádné(zatím mám tři měsíce a nebyl ani jeden) - za tu cenu je to prostě bezkonkurenční :-).