Rychlost.cz Fórum Síťový software Nizka rychlost download, patrne softwarovy problem

Nizka rychlost download, patrne softwarovy problem

Nizka rychlost download, patrne softwarovy problem

Síťový software
od pavelpilecky
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravim,

predevcirem mi O2 aktivovali VDSLko s rychlosti 25 Mbps. Mame doma tri pocitace + pripojenou TV. Problem je ten, ze na dvou pocitacich jede vse nadherne, rychle, televize take v poradku, jen s mym je problem.

Kdyz si delam testy rychlosti, na mem PC to nikdo nevytahne vice nez 1 Mbps, zatimco na tech dvou kolem 18.. Neni to kabelem - zkousel jsem na svuj kabel pripojit jiny pocitac a jelo to opet v poradku, proto soudim, ze chyba je na mem PC.

Sitova karta to take neni - zkousel jsem pripojit jinou a problem byl stejny. Bude to tedy patrne chyba SW. Zkousel jsem odinstalovat AV a Firewall ale take nic.

Nemate nikdo nejakou radu, poznamku nebo zkusenost, ktera by mi zde pomohla?

Diky Pavel

 
od jezecek
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)
hodnocení reakce: 1

pavelpilecky:22.12.2011 06:22Zdravim,

predevcirem mi O2 aktivovali VDSLko s rychlosti 25 Mbps. Mame doma tri pocitace + pripojenou TV. Problem je ten, ze na dvou pocitacich jede vse nadherne, rychle, televize take v poradku, jen s mym je problem.

Kdyz si delam testy rychlosti, na mem PC to nikdo nevytahne vice nez 1 Mbps, zatimco na tech dvou kolem 18.. Neni to kabelem - zkousel jsem na svuj kabel pripojit jiny pocitac a jelo to opet v poradku, proto soudim, ze chyba je na mem PC.

Sitova karta to take neni - zkousel jsem pripojit jinou a problem byl stejny. Bude to tedy patrne chyba SW. Zkousel jsem odinstalovat AV a Firewall ale take nic.

Nemate nikdo nejakou radu, poznamku nebo zkusenost, ktera by mi zde pomohla?

Diky Pavel

Tezko rict takhle na dalku bez dalsich informaci, ale zkousel jste SG TCP Optimizer (http://www.speedguide.net/downloads.php)? Nekdy se Windowsum do broadbandu bez par tweaku proste nechce, zvlast pomalu ale jiste zastaravajicim XPckum, je treba jim trochu pomoct.