O2 Comtrend VR-3026e Jak přesměrovat porty ( NAT virtual server )

O2 Comtrend VR-3026e Jak přesměrovat porty ( NAT virtual server )

Síťový hardware
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od dutch77
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Já mám obdobný problém... založím a zbytek světa IP s portem vidí a dokáže se připojit, ale pro mě prostě IP není vidět.

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

Dutch77:12.06.2011 23:31Já mám obdobný problém... založím a zbytek světa IP s portem vidí a dokáže se připojit, ale pro mě prostě IP není vidět.

U ktereho případu máte problém při zakládání herního servru nebo jiné věci?

 
od dutch77
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Mám na NAT přesměrován jeden jediný port a to 28960, který používám na všechno, když něco zakládám. Jedná se například o CoD2, kde všichni IP vidí a jsou schopni se napojit, ale pro mě z mého počítače je IP neviditelná/neaktivní/nepřipojitelná/neexistující :DrnrnS huiwei modemem a ADSL tento problém nebyl

 
od karlos
příspěvků: 237
IP: (zobrazit)

Dutch77:13.06.2011 11:10Mám na NAT přesměrován jeden jediný port a to 28960, který používám na všechno, když něco zakládám. Jedná se například o CoD2, kde všichni IP vidí a jsou schopni se napojit, ale pro mě z mého počítače je IP neviditelná/neaktivní/nepřipojitelná/neexistující :DrnrnS huiwei modemem a ADSL tento problém nebyl
rnrnPřesně tak já s vámi souhlasím, že u huiwei nebyl žádný problém. V toď jsem se zmínil už na začátku tohoto tématu. A čím by to mohlo být způsobené , že já nevidím svůj server?rnNěkdo mě tvrdil, že prý stačí nastavit IP adresu. rnrnCituji jeho text:rnrnTaky jsem udělal tu chybu že jsem ten nový router nastavil podle toho starýho. U toho novýho mám jinou ip adresu. Změnil sem jí a jede to super. Jinak všem moc dík za rady. Very HappyrnrnJak mám téhle odpovědi rozumět?rnKde co bych tam měl nastavit?rnZ téhle odpovědi co jsem se dozvěděl na jiném fóru nejsem o nic moudrejší :(rn+ ten pán dokonalý co mě takto odpověděl není schopen už 4 dny odpověděť na můj dotaz, kde co bych měl nastavovat. To se ani nedivím třeba si to jenom vymyslel, aby mě dal fálešnou naději na vyřešení mého problému.rnBudu jedině rád, když mě někdo zkušenější poradíte :)

 
Strana:1 2
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.