Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od baster
příspěvků: 59
IP: (zobrazit)

Oznámení
Vážená paní, Vážený pane,

dovolte nám Vás informovat o skutečnosti, že na základě uzavření Smlouvy o převodu části podniku přecházejí práva a závazky společnosti LOSAN internet s.r.o., IČ: 273 56 507, se sídlem Chomutov, Březenecká 4808, PSČ 430 04, týkající se poskytování služeb elektronických komunikací na společnost Telefónica O2 Business Solutions, spol. s r.o., IČ: 457 97 111, se sídlem Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha 4, Michle.

S platností od 1. dubna 2011 se tak poskytovatelem Vašeho připojení k Internetu a dalších služeb stane společnost Telefónica O2 Business Solutions, spol. s r.o.

Co si o tom mýslíte ?

 
od psp822
příspěvků: 396
IP: (zobrazit)

:11.04.2011 17:59Oznámení

Vážená paní, Vážený pane,

dovolte nám Vás informovat o skutečnosti, že na základě uzavření Smlouvy o převodu části podniku přecházejí práva a závazky společnosti LOSAN internet s.r.o., IČ: 273 56 507, se sídlem Chomutov, Březenecká 4808, PSČ 430 04, týkající se poskytování služeb elektronických komunikací na společnost Telefónica O2 Business Solutions, spol. s r.o., IČ: 457 97 111, se sídlem Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha 4, Michle.

S platností od 1. dubna 2011 se tak poskytovatelem Vašeho připojení k Internetu a dalších služeb stane společnost Telefónica O2 Business Solutions, spol. s r.o.

Co si o tom mýslíte ?


Normálka O2 zkupuje konkurenci.

I takhle může frčet NET doma :) = http://rychlost.cz/rs/201649111354.png
 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Jsem zvědav co udělají až je pošlou do pryč i s těmito nabídkami.Za ty prachy si to leckdo rozmyslí ale věřím že se najde i dost těch co mají svou hrdost.Pak asi začne být přechod ke konkurenci ze zákona trestným činem,protože TO2 může všechno.. ;-)

 
od z-pepa
příspěvků: 36
IP: (zobrazit)

To je normální, že malé firmy jsou kupovány velkými, u nás je TO2 v tomto ještě drženo hodně u úst díky regulátorům.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Hm to je fajn, za chvilku budou vsichni budto UPC nebo O2. Dejte pokoj. Hnus.

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:11.04.2011 23:47Hm to je fajn, za chvilku budou vsichni budto UPC nebo O2. Dejte pokoj. Hnus.

To je dost bláhova doměnka. Situace je tu taková, že tenhle případ nenastane, naopak O2 bude do budoucna hodně ztrácet, jelikož wifi už je dneska rychlejší než VDSL.

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

jakuub:12.04.2011 17:34To je dost bláhova doměnka. Situace je tu taková, že tenhle případ nenastane, naopak O2 bude do budoucna hodně ztrácet, jelikož wifi už je dneska rychlejší než VDSL.

... a ve finále bezdrát pro baráky je rychlejší než koaxiální CMTS od upc.. dnes už za pár korun.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

No to presne rikam asi si to uplne nepochopil. Az zkoupi O2 a UPC vetsinu wifi provideru uz nebude moc na vyber nemyslis? Ale snad to vidim moc cerne. Znam jak to bylo kdyz moc sit koupila priblbla firma Rio media, ktera pred lety vytvorila a nasledne prodala karneval UPC. Cim vic provideru tim lepe. Proto jsem psal ten ironicky komentar chapes?

 
od baster
příspěvků: 59
IP: (zobrazit)

z-pepa:11.04.2011 19:19To je normální, že malé firmy jsou kupovány velkými, u nás je TO2 v tomto ještě drženo hodně u úst díky regulátorům.

Losan az tak mala firma neni :-D

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Oproti UPC nebo O2? :D Je.

 
od siki25
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

A jak vám to teď jede,po prodeji O2 ?? Já měl net od IMPULZu,to bylo zlatý. Žádný výpadky,žádný problémy,žádná agregace. Pak to koupil Losan,a už to bylo horší.Agregace,technik,kterej neumí nastavit Mikrotik,takže rychlost v háji,a teď,O2, mám 5-ti mego,a jede mi to 512/512. Tak jsem tam volal,na chvíli to spravili,2-3 dny to šlo,a už zase ne.To mě vcelku fakt nebaví.

 
od baster
příspěvků: 59
IP: (zobrazit)

siki25:26.04.2011 20:27A jak vám to teď jede,po prodeji O2 ?? Já měl net od IMPULZu,to bylo zlatý. Žádný výpadky,žádný problémy,žádná agregace. Pak to koupil Losan,a už to bylo horší.Agregace,technik,kterej neumí nastavit Mikrotik,takže rychlost v háji,a teď,O2, mám 5-ti mego,a jede mi to 512/512. Tak jsem tam volal,na chvíli to spravili,2-3 dny to šlo,a už zase ne.To mě vcelku fakt nebaví.

ma to od nich tata i děda 20/20 a obou to tak jede ;)

 
od baster
příspěvků: 59
IP: (zobrazit)

baster:27.04.2011 15:57ma to od nich tata i děda 20/20 a obou to tak jede ;)jede jim to eště vic nekdy i 30 mb a maj to pres wifi. měly tarif 5/5 a zavolaly tam ze maj jinou moznost za tu cenu tak jim to tak zvýšily ;)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.