Rychlost.cz Fórum O rychlost.cz Bídná editace textu, nemožnost smazat účet

Bídná editace textu, nemožnost smazat účet

Bídná editace textu, nemožnost smazat účet

O rychlost.cz

Toto téma diskuze se týka poskytovatele připojení O2, zobrazit všechna témata v diskuzi o O2.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od houbos
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Formátování textu je natolik tragické, že se řada řada lidí pokládáním dotazu vytočí ještě více (píší sem když mají problém s připojením, rádi si uleví). Snižují vám tak úroveň diskuzí.rnrnMůj napůl vážně myšlený názor. Hezký den.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Spis mi vadi jen to .rnrn ktery se tam cpe misto dalsiho radku. Kdyz chce clovek text odsadit enterem udela to tenhle neprehlednej prasinec. Jinak editace textu dostacujici, nikdo tu snad nechce barevny posty s mega pismem ne? ENTERrnENTERrnENTERrnENTERrnENTER

 
od adam
moderátor

Jo to rnrn me taky hrozne stve :)
Admin

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

A to je takovej problem to opravit? Vim ze tohle forum je dost jiny ale nejak to jit musi ne?

 
od houbos
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Samozřejmě, je to otázka pár minut. No hlavně že máme možnost psát červeně, zeleně a dokonce, a to se podržte, modře. Vkládání kódu nefunguje. Programátor neměl cit pro user experience ( en.wikipedia.org/wiki/User_experience )rnrnOprava: barvy rovněž nefungují, ač se při editaci textu zobrazí.

 
od adam
moderátor

No docela to je problem opravit. Neni cas na vse.

Navic ne vzdy se to projevi.

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Adam a co pozadat primo nekoho z fora? Myslim, ze sem chodi hodne schopnejch a znalejch lidi, kteri by to opravili behem jednoho dne.

 
od houbos
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Adam:21.12.2010 14:10No docela to je problem opravit. Neni cas na vse.

Navic ne vzdy se to projevi.

Modelový příklad: popsal jsem problém, chtěl vložit část výpisu logu a odkaz na screenshot. Očekával jsem že bude vložen do tagu code, tj. dlouhý kus kódu, místo toho se zobrazil na 1 řádek a stránka se horizontálně roztáhla).

K odkazu se mi samovolně připojilo RN, musel jsem ho upravit a rn odmazat, přidat mezeru a 2 podtržítka. Nemít původní text pro jistotu zkopírovaný do schránky, z opětovné editace bych se... ano.

Na internetu už jsou dozajista hotové kusy kódu, snippety. Například i s automatickým preview kdy se zobrazí hned vedle Textu reakce jak bude vypadat po odeslání. Nevím co přesně se tu děje po kliknutí na Vložit reakci, třeba může být nutné větší hrábnutí do kódu.

Službu jako celek musím pochválit. Dobrá práce.

 
od adam
moderátor

Tomasek1234:21.12.2010 15:10Adam a co pozadat primo nekoho z fora? Myslim, ze sem chodi hodne schopnejch a znalejch lidi, kteri by to opravili behem jednoho dne.

Nerad nechavam sahat nekoho jineho na me veci :)

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Ja vim, ale poslani casti kodu na upravu snad neni manzelka ne?

 
od adam
moderátor

Tomasek1234:22.12.2010 23:31Ja vim, ale poslani casti kodu na upravu snad neni manzelka ne?

Ja ji k tomu nerad poustim, je v tom o dost lepsi nez ja a me tim nici ego :)

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

Myslim, ze nejlepsi web na mereni rychlosti u nas by si to zaslouzil.

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.