Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Internet pro Svitavy (velké stahování)

Internet pro Svitavy (velké stahování)

Internet pro Svitavy (velké stahování)

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od stepi15
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den hledám připojení které by se hodilo pro časté stahování.rnTakže bez FUP a s co nejmenší agregaci nejspíšernPro Svitavy adresa Felberova 13.rnTaké mě záleží na stabilitě připojení a ceněrnnějaký 4 nebo 8 mb/s nejspíšernrnEdit: Momentálně mám Fortechrn2.048 Kbps / 512 Kbps 30 GB 399 Kč bez DPHrna bez fup nabízí jen rn2.048 Kbps / 512 Kbps bez limitu 555 Kč bez DPHrnhttp://www.bezdrat.net/cenik/wadsl6g/od-2009-09-01.html

 
od drakulak3
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:29.04.2010 09:26Dobrý den hledám připojení které by se hodilo pro časté stahování.rnTakže bez FUP a s co nejmenší agregaci nejspíšernPro Svitavy adresa Felberova 13.rnTaké mě záleží na stabilitě připojení a ceněrnnějaký 4 nebo 8 mb/s nejspíšernrnEdit: Momentálně mám Fortechrn2.048 Kbps / 512 Kbps 30 GB 399 Kč bez DPHrna bez fup nabízí jen rn2.048 Kbps / 512 Kbps bez limitu 555 Kč bez DPHrnhttp://www.bezdrat.net/cenik/wadsl6g/od-2009-09-01.html

:D Na fotech se vy… je sice stabilní, servis je výborný, ale jinak je předražený,pomalý,a pořad s tím trapným FUP . Dej si O2 .(Nejlepší by bylo UPC ,ale to ve Svitavách není.)

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

O2 by sice možná tyto požadavky splňoval,bohužel má už delší dobu problémy a ty se jaksi pozvolna stávají běžnou součástí služby,takže nějakou super stabilitu rozhodně nelze čekat,spíše lagy a problémy s některými servery.Navíc tam je agregace 1:50...

 
od drakulak3
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

anders:30.05.2010 21:49O2 by sice možná tyto požadavky splňoval,bohužel má už delší dobu problémy a ty se jaksi pozvolna stávají běžnou součástí služby,takže nějakou super stabilitu rozhodně nelze čekat,spíše lagy a problémy s některými servery.Navíc tam je agregace 1:50...

Já hraju battlefield bad company 2 (jedna z nejnáročnějších her na internet vůbec) a běží mi zcela plynule (bez lagů) ,pokud přetrpíte 4 výpadky do měsíce, je to ta nejlepší volba.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

drakulak3:30.05.2010 22:33Já hraju battlefield bad company 2 (jedna z nejnáročnějších her na internet vůbec) a běží mi zcela plynule (bez lagů) ,pokud přetrpíte 4 výpadky do měsíce, je to ta nejlepší volba.
Nutno dodat že jak kde a jak kdy. Znám lidi na O2 ADSL kterým se o hlášce "Při pokusu kontaktovat server xyz.com vypršel časový limit" už i v noci zdá...

 
od drakulak3
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

anders:31.05.2010 10:05Nutno dodat že jak kde a jak kdy. Znám lidi na O2 ADSL kterým se o hlášce "Při pokusu kontaktovat server xyz.com vypršel časový limit" už i v noci zdá...

to může být způsobeno i prohlížečem

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

drakulak3:31.05.2010 15:29to může být způsobeno i prohlížečem

ne nemůže, vždy je to chyba internetu.Že prohlížeč nezjistí IP adresu v nastaveným limitu není chyba porhlížeče, ale internetu ;)

 
od drakulak3
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

warman:31.05.2010 21:55ne nemůže, vždy je to chyba internetu.Že prohlížeč nezjistí IP adresu v nastaveným limitu není chyba porhlížeče, ale internetu ;)

Takhle až na ty výpadky jsem s O2 spokojen. Kdo chce, může zůstat u fortechu bránit mu nebudu, ale z vlastní zkušenosti vím, že je lepší mít internet, který jede rychle a občas pozlobí něž mít super stabilní internet který má problém načíst video.

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

drakulak3:31.05.2010 23:15Takhle až na ty výpadky jsem s O2 spokojen. Kdo chce, může zůstat u fortechu bránit mu nebudu, ale z vlastní zkušenosti vím, že je lepší mít internet, který jede rychle a občas pozlobí něž mít super stabilní internet který má problém načíst video.
On samozřejmě nikdo nikomu nebrání (ani nemůže) dát si O2. Určitě je to lepší než nějaký wifi amatér,ale počítejte s tím že si taky zanadáváte,až budou mít jejich DNS zase "své dny",viz http://www. dsl .cz /diskuze/3-technicke-otazky/216511-stabilita-dns-serveru-o2 (dodnes zcela nevyřešeno). Je zajímavé jak se tato firma hystericky brání sebemenší kritice...;-)

 
od mmike
příspěvků: 145
IP: (zobrazit)

nepochopim proc nekdo v dnesni dobe jeste aplikuje FUP...si neumi nastavit vlastni sit bo co :o) radeji mensi maximum ale no FUP !rnrnjinak na stahovani doporucuji O2 adsl...prozatim z meho okoli velmi pozitivni zkusenosti,pokud jses blizko ustredne...prenos pres 1TB mesicne no problem...

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.