Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Připojeni na praze 5

Připojeni na praze 5

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od turajs
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

Zdarek lidi, momentalne jsem u O2 :/ ted mi konči smlouva a už u nich nechci byt ale mam problem :( proste na Praze 5 ulice vltavska neseženu nic jenom o2 :/

Psal jsem na upc to mam o ulici dal.. odpoved nene v teto ulici ani neplanujem připojeni... pak jsem psal 802.cz nene do centra neplanujem připojeni... u mne je problem že potřebuji připojeni přez kabel wifi je u mne vyloučene. Mate nejake rady? Kdo mi dobře poradi ma u mne 10 piv :) diky za rady.

 
od ceho
příspěvků: 7
IP: (zobrazit)

:11.03.2010 22:51Zdarek lidi, momentalne jsem u O2 :/ ted mi konči smlouva a už u nich nechci byt ale mam problem :( proste na Praze 5 ulice vltavska neseženu nic jenom o2 :/

Psal jsem na upc to mam o ulici dal.. odpoved nene v teto ulici ani neplanujem připojeni... pak jsem psal 802.cz nene do centra neplanujem připojeni... u mne je problem že potřebuji připojeni přez kabel wifi je u mne vyloučene. Mate nejake rady? Kdo mi dobře poradi ma u mne 10 piv :) diky za rady.

Vltavskou znam... a obavam se ze nic jineho nez O2 tam nesezenes,jedine se dostat na strechu...ackoliv je to asi problem..

 
od turajs
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)

ceho:12.03.2010 10:33Vltavskou znam... a obavam se ze nic jineho nez O2 tam nesezenes,jedine se dostat na strechu...ackoliv je to asi problem..

jj to je prave problem :(

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.