Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... okres ceska lipa - lokalita kvitkov

okres ceska lipa - lokalita kvitkov

okres ceska lipa - lokalita kvitkov

Doporučení připojeni v .......
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od helikaon
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravim,
nekdo by nevedel nejaky tip na ISP?

ADSL nejede - a to ani na nejmensi moznou rychlost - vypadky se pocitaji i na dny (spatna, zastarala kabelaz).

Zkousel sem ted adsl od O2 - a proste akorat oci pro plac.

Jediny co mi zatim vychazi na vyzkouseni (krome dial-up -kerej diky stejnejm dratum ani nema cencu zkouset - vitej v 21 stoleti!), je pripojeni pres mobil (ale ani pokryti siti operatoru tu neni nic moc). Proste hruza.

Nejaka idea?
pekny den

 
od tomasek1234
příspěvků: 438
IP: (zobrazit)

hm to je prekerka. v dobach ralsko.netu nikdo nic podobne nerozjizdel a po prevzeti riem se mi ani nechce ti je doporucit kontaktovat. Bohuzel nic jine tam asi opravdu neni. Co nejake mobilni pripojeni? Jestli je tam slusnej signal. Jinak mas asi smulu. Ale Ralsko (Rio) je i v zahradkach tam uz b yk tobe mohl nejakej wifi signal doletet. Nikdo jiny v okoli net neprovozuje bohuzel.

 
od helikaon
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Tomasek1234:09.02.2010 23:44hm to je prekerka. v dobach ralsko.netu nikdo nic podobne nerozjizdel a po prevzeti riem se mi ani nechce ti je doporucit kontaktovat. Bohuzel nic jine tam asi opravdu neni. Co nejake mobilni pripojeni? Jestli je tam slusnej signal. Jinak mas asi smulu. Ale Ralsko (Rio) je i v zahradkach tam uz b yk tobe mohl nejakej wifi signal doletet. Nikdo jiny v okoli net neprovozuje bohuzel.

Dik za tip, 'protuknu' to :-)

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.