Rychlost.cz Fórum Všeobecná diskuze o různych typech připojení 2x horsi pripojeni u lepsiho internetu

2x horsi pripojeni u lepsiho internetu

2x horsi pripojeni u lepsiho internetu

Všeobecná diskuze o různych typech připojení
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od fiba
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Zdravim ,

chtel bych se vas zeptat jak vyresit tento problem ... pred cca mesicem sem jeste mel 1MBitovy internet od nejmenovaneho dodavatele a nyni jsem presel na 8MBitovy ADSL internet od O2 . Nevim cim to je ale internet jde hur. Pripojeni je hrozny, jak download tak upload. Uz sem to resil s O2 , ale oni me rekly ze u nich problem neni. Tak se vas chci proto zeptat . Windows mam Vista Home (build presne nevim , muzu zjistit)

 
od edison01
příspěvků: 38
IP: (zobrazit)

Mám stejný problém se stejným výsledkem. Kdykoliv jim zavolám a chci řešit problém tak od nich slyším jen že chyba je u mne a né u nich. Dohaduji se s nima víc jak měsíc a nikam to nevede. Zvažuji že ukončím s O2 smlouvu a podívám se po jiném poskytovateli. Došlo to tak daleko že mi tvrdili že mám vadnou síťovou kartu . Že je s připojením problém i na druhém notebooku je nezajímalo. Nezajímalo je ani to že u kamaráda který má jiného poskytovatele mi šel internet bez problému. Jejich ochota mne fakt udivuje. http://rychlost.cz/rs/20094459928-3f6e962485.png

 
od fiba
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

presne to sami i u me ale proste oni me nechteji pomoct . Proto se ptam vas jeci to nekde neni nastaveny tak ze to zatezuje nejak to pripojeni a jde to spatne ... ja bych byl rad za kazdou radu ptz sem uz fakt zoufalej

 
od ericrodemai
příspěvků: 4
IP: (zobrazit)

Zjistěte si, jak jste daleko od DSLAMu (ústředny), tyhle rychlosti jsou běžné u velkých vzdáleností (v řádu několika km)

 
od cz-george
příspěvků: 42
IP: (zobrazit)

Podle mě to bude tou agregací 1:50, která je opravdu hrozná :-/

 
od anders
příspěvků: 421
IP: (zobrazit)

Nechci se nikoho zastávat ale on některý sw/hw popřípadě nastavení může v kombinaci s některými svéráznějšími sítěmi (ani O2 nemá "patent na dokonalost" ;-)) generovat dost dobré "neznámé chyby" a někdy je fakt potřeba zkoušet a pátrat. Pak člověk třeba taky dojde k tomu že ti kámoši kterým to "taky nejde" mají všichni nachlup stejnou síťovku atd. - zní to jako téměř nereálná shoda okolností ale mně se přesně toto stalo a než jsem to zjistil,taky jsem žasnul jak je možný že mi admin sítě posílá náhled "nefunkční stránky" s tím že jemu to jde normálně!

 
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.